Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Mame SHIT v plicich? Co to udela za 5let denniho huleni? Chci vaporizer do 5tisic?!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
chachar
Stálý Člen

Karma uživatele chachar - 42% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 65 

Dotaz Mame SHIT v plicich? Co to udela za 5let denniho huleni? Chci vaporizer do 5tisic?! Příspěvek č. 1

Ahoj lidicky. Tak jsem se po letech zamyslel co a jak do budoucna. Jsem fit a vse je dost v POHODE ) . Asi chci vaporizer, zivot a hulo jde k sobe. Diky za nazory. Hlavne bez stresu.

Old Post 31-10-2004 v 13:21 PM
chachar je offline   Profil uživatele chachar   Find more posts by chachar   Foto galerie člena chachar   Click here to Send chachar a Private Message   Add chachar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 2

pres zaludek je problem s odhadem davky. Jelikoz ucinek je dost zpozdeny. Vaorizer zase pry navzdory reklamnim kecum dost plytva a je treba toho zhulit vic pro stejnou zhulenost.

Nejjednodussi vaporizer je podle me koupit si asi za 2000 regulovatelnou pajecku a hrot pajky pouzivat ve slukne vlastne misto zapalovace.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 01-11-2004 v 09:13 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 3

kdybych si přestal odpalovat jointy a místo toho frutu jedl, tak bych asi začal kouřit normální cigára...

Angrešty a rybízy 2007

Šťovíkůf zelený koutek (250W)

Moje outdoory

Old Post 01-11-2004 v 09:55 AM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gr@wer
Stálý Člen

Karma uživatele gr@wer - 18% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 4

Tyhle vanoce si pod stromecek hodlam nejakej vapik poridit taky. Hulim uz skoro 10 let a plice na nejaky extra huleni mam totalne odvareny. Varim jak casto to jde a nejradeji mam mliko (mam promakanou techniku a umim ho vazne super . Odhad neni problem, za par vareni vis velice dobre co a jak. Kdyby to slo, nehulil bych vubec a jenom jedl a pil a prezil bych i tu nehoraznou pracnost vyroby techto potravin. Ovsem vubec si nedovedu predstavit, kolik bych toho musel pri tehle zvysene toleranci na rok vypestovat .. kde bych to bral? To bych to musel pestovat na poli

Jinak tady jsou nejaky myslim hezky vaporizery a 200 dolaru mas dnes vlastne zminenych 5 tisic za prirucniho vapika.

Na Zdravi !

Old Post 01-11-2004 v 16:42 PM
gr@wer je offline   Profil uživatele gr@wer   Find more posts by gr@wer   Foto galerie člena gr@wer   Click here to Send gr@wer a Private Message   Add gr@wer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DAWEX
Stálý Člen

Karma uživatele DAWEX - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 67  

vaporizer Příspěvek č. 5

no zkusil jsem u kámoša vapík jednoduchej dovezl si to z reichu jen taková baňka s trubičkou, valili jsme horkovzduškou (dobrej model s nastavitelnýma teplotam) a byl jsem jako puk, tahle sranda ho stála zhruba 900 - 1000 a pak je tady možnost vaporizeru www.vaporizer.cz

"Jeden dotek přírody nás sbližuje s celým světem"
Hulím, tedy jsem.
Přes palubu tě hodí jen ten, kdo je s tebou na stejné lodi. -Jean Claude Van Paranoia-
Přišel jsem, viděl jsem ......... zapoměl jsem.
Jedna prohra tě naučí víc než 100 výher.

Old Post 09-11-2004 v 22:02 PM
DAWEX je offline   Profil uživatele DAWEX   Find more posts by DAWEX   Foto galerie člena DAWEX   Click here to Send DAWEX a Private Message   Add DAWEX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 6

zemla: já ten bc vaporizer mám (tu deluxe verzi). nějak na mě nefunguje, nevím proč. jestli ho chceš objednávat z kanady, tak já ti prodám ten svůj, protože ho stejně nepoužívám. měl bys zájem? je starý asi 2 roky, ale použil jsem ho tak 10x, takže je jako novej.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 30-11-2004 v 11:33 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 7

Anebo tady tuzemsko!
Jeden levnější za dva-šest a druhej brutusák skoro za šestnáctku

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 30-11-2004 v 14:22 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

Má někdo nějakou zkušenost s vapíkem z vaporizer.cz? Docela mě to zaujalo

Old Post 09-12-2004 v 19:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cerwiq
Stálý Člen

Karma uživatele cerwiq - 0% PěstitelskáKarma uživatele cerwiq - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 9

heled, chtel bych se zeptat jestli nekdo ten vapolizer co je na http://www.vaporizer.cz/
a jaky to je, a jaky je to po tom, prste piste jestli to nekdo mate :P

Bob Marley NOT DEAD
He is LIVE ! !! !!!

Old Post 09-12-2004 v 20:27 PM
cerwiq je offline   Profil uživatele cerwiq   Find more posts by cerwiq   Foto galerie člena cerwiq   Click here to Send cerwiq a Private Message   Add cerwiq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sorethroat
Grower Illuminator

Karma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 250  

Palec nahoru Volcano vaporizer... Příspěvek č. 10


Zdravim Vaporizační debatu!

Pánové a dámy, musim upozornit na holej fakt že nej. vaporajzrrr z těch všech vapek který jsem měl možnost doposavaď vidět a vyzkoušet se mi nejvíce osvědčil a zamlouval Volcano

Je to sice trochu drahej odšťavňovač ale svojí funkci "Plné opory zdraví a neskonale čistě průzračné chuťi, se skutečně křišťálovým HIGH" plní do Balloonů opravdu mistrovsky a na jedničku (1.) to vše samozřejmě laděno pod originální taktovkou germánských lídrů Storz&Bickel kteří jsou v tomto oboru zajisté - naprostí profíci...

Mají už tisíce spokojených Medical USErů a Huličů po celém světě, ta jejich vapka je sice drahá - ale veřte mi, myslíte si doopravdy že po dvaceti letech kouření dosti zadehtovaných jointů a cigaret nedostanete rakovinu nebo chronickej kašel? Já jsem si řek "už DOST! kua" už nemůžu přeci svoje plicní sklípky trápit dál - tak jsem si ho po dvou letech - úpěnlivého šetření - letos konečně dal předčasně pod větev můžu říct že jsem na 100% plně spokojenej a že jsem se vlastně tak trochu stim odpařovačem sžil Je to fakt úleva pro plíce stejně tak jako ten požitek kterej je na opravdu euforický úrovni. Ale hlavně už mě skoro vůbec nebaví kouřit klasický špeky deně stačí když jednou deně si dám do Volcanický komory trocha cukr-crystal-sweetweed-střelnýho-prachu a za celej den z toho napustim alespoň tak 6-10 "dóóbrejch balóóónůůů" no a potom už samozřejmně jen rauš....

Srrry že jsem na tom tak úchylně ulítlej ale věřte že by jste byly taky

Peace & Power health

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
*MasterBud* GreenHouse 2004
*WhiteRussian*SomaSkunk*SwissCrypto* OutdoorGrow 2003
*BlueBerry*El´Nino*SuperSilverHaze*SuperSkunk* GreenHouse 2002
Conspiracy: ConspiracyArchive.com*Infowars.com*Pentagon Strike 9/11

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Naposledy upravil sorethroat 30-08-2005 v 02:13 AM

Old Post 21-12-2004 v 03:22 AM
sorethroat je offline   Profil uživatele sorethroat   Find more posts by sorethroat   Foto galerie člena sorethroat   Click here to Send sorethroat a Private Message   Add sorethroat to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sorethroat! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chachar
Stálý Člen

Karma uživatele chachar - 42% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 11

Ahoj
Také přemýšlím o vapíku a co jsem si přečetl tak Volvano za 16tis je asi jedinná rozumná volba, protože ty ostatní nefungují.
No, chci se zeptat, je potřeba dávat jako nápň kvalitní náplň? Jestli bude stačit obyč venek apod.? Jsou s tím spojené nějaké další náklady jako sítka atd a spokojenost nyní?
To jsi objenával z webu nebo kde jsi to kupoval?
A to fakt natáhne a můžeš to (jak dlouho?) nechat v tom balönku? Případně nedá se ten balónek uzavřít a uskladnit? )
No uvidím přes vánoce se rozhodnu i když mně láká už přes prázdniny to používat, ale nevím jestli budou další zdroje a bez náplně.... i když, pokud s hul. neseknu byla by to i investice do budoucna že? ) jakou to má záruku??

Old Post 21-12-2004 v 07:24 AM
chachar je offline   Profil uživatele chachar   Find more posts by chachar   Foto galerie člena chachar   Click here to Send chachar a Private Message   Add chachar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

chachar: u nás je záruka dva roky, takže asi dva roky, teda pokud to neni taková solidní firma, jako KOSS na sluchátka a nedávaj tomu doživotní záruku

Old Post 25-12-2004 v 18:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delta
Stálý Člen

Karma uživatele delta - 92% PěstitelskáKarma uživatele delta - 92% PěstitelskáKarma uživatele delta - 92% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 13



co vy na to?
VAPIR ONE je novy vaporizer fy. VAPIR, pouziva stejne jako Volcano, balonkovy system. Cena na www.growshop.cz je 5000K, coz je taky slusny, myslim ze 10 balonku stoji asi litrika navic.

tady sou zkopceny naky anglicky blitky:
Three Fan Speeds Allows for Specific Air Flow Control

Key/Lock Mechanism Allows For Authorized Usage Only

When Locked, Vaporizer Will Not Function w/o Unlocking It

Revolutionary Quartz Crystal Heating Element - Heats Up Faster!

With the Optional Inflation Kit, You Can Inflate Vapor Balloons in UNDER 2 MINUTES!!!

Digital Back Lit Display - Allows for Exact Vaporization Temperatures

Fully Featured in Both Fahrenheit and Celsius

2 Empty Herb Disks

1 Free Jaguar Sample Disk

Tube Attachment plus X-Tip

Users Manual

Small Plastic Tool

Deltas 400W Micro Drip - Nebula, Jack Herrer
Deltas 54W mini mother/clone micro drip box
BCUZZ tabulka redeni po tydnech
GHE - katalog General Hydroponics
TRICHODERMA - houba pecujici o vase koreny

Old Post 26-12-2004 v 10:27 AM
delta je offline   Profil uživatele delta   Find more posts by delta   Foto galerie člena delta   Click here to Send delta a Private Message   Add delta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vdn
Nový Člen

Karma uživatele vdn - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 3  

VAPORIZER Příspěvek č. 14

Prodam luxusní vaporizer s týden starým zaručákem platným na rok,Za 3500 kč,Je to model vapir one s balonkovým systémem.Nový stojí 5000.Je dvakrát použitý,tudíž téměř nový.Mám k němu veškeré vybavení.Kontakt xxx xxx xxx (edit by Jedule - číslo mažu, i když už vdn asi bude v Americe a tohle byl možná kredit, ne paušál).ZHulenci budiž vítáni. Nerad ho prodávám, ale nečekaně jedu do Ameriky na rok a půl a potřebuji peníze.

Naposledy upravil 04-08-2005 v 09:39 AM

Old Post 14-02-2005 v 10:34 AM
vdn je offline   Profil uživatele vdn   Find more posts by vdn   Foto galerie člena vdn   Click here to Send vdn a Private Message   Add vdn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vdn
Nový Člen

Karma uživatele vdn - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 3  

VAPORIZER Příspěvek č. 15

Ani jsem si nevšiml že ho někdo uvedl přede mnou jako reklamu.Aspoň se můžete kouknout na jeho vlastnosti.Já osobně ho doporučuji, a je srovnatelný s vulcanem akorat o par tisic levnější.

Old Post 14-02-2005 v 10:38 AM
vdn je offline   Profil uživatele vdn   Find more posts by vdn   Foto galerie člena vdn   Click here to Send vdn a Private Message   Add vdn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
morlor
Nový Člen

Karma uživatele morlor - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 1 

Palec dolů Příspěvek č. 16

...no nabídka pěkná, ale případným zájemcům bych raději nejdříve doporučil prolistovat podobná fóra venku - dle naprosté většiny lidí co s VAPIR ONE mají zkušenost je to nezhulující plastová hračka s pěknou trendy reklamou okolo...a co hůř a co asi málokdo z těch co zainvestovali přizná, tak víceméně nefunkční je i ta původní "desetitisícová" varianta - VAPIR, ať už s kabelem, či bez...
Jinak docela pěkný informativní přehled je třeba tady:
http://www.geocities.com/vaporizer_reviews/information.htm

Old Post 23-02-2005 v 02:06 AM
morlor je offline   Profil uživatele morlor   Find more posts by morlor   Foto galerie člena morlor   Click here to Send morlor a Private Message   Add morlor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9547940 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív