Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » G-sus
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 1

Cože?? Odemě to ještě nepřišlo?? To se mi moc nelíbí! Posílal jsem to sice až v pondělí, ale nechápu, kde se to zdrželo!! Snad to příjde v pondělí!(musí!)

Old Post 08-04-2005 v 18:18 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 2

Teď jsem si četl staré PM a našel jsem odpěvěd ze 6.4.O5 že mu peníze došli!! Takže jsto morissi napsal asi blbě!! Protože mám od něho potvrzené PM, že odemě dostal prachy:-)

Old Post 10-04-2005 v 12:02 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mury
Stálý Člen

Karma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 255  

Příspěvek č. 3

sorry na duduška sem zapoměl.



moje skříň-400W- už zase v provozu

moje skříň-600W -prozatim konec

out 04

pacháč

out 06








Old Post 11-04-2005 v 07:38 AM
mury je offline   Profil uživatele mury   Find more posts by mury   Foto galerie člena mury   Click here to Send mury a Private Message   Add mury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mury
Stálý Člen

Karma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 255  

Příspěvek č. 4

imugnio:já to zkusím dohledat vod koho mi přišli prachy a pak to sem hodim.

edit:tak tady sou lidi ktarý sem dohledal,ale už nevim co si objednávali......tak se kokejte ozvat....
murphy
udl
dudušek
fredy k.
galen aldaron
moriss
imugnio
lord wiliam
venerable
hary




moje skříň-400W- už zase v provozu

moje skříň-600W -prozatim konec

out 04

pacháč

out 06








Naposledy upravil mury 27-06-2005 v 15:34 PM

Old Post 27-06-2005 v 15:13 PM
mury je offline   Profil uživatele mury   Find more posts by mury   Foto galerie člena mury   Click here to Send mury a Private Message   Add mury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
buba.sparxxx
Stálý Člen

Karma uživatele buba.sparxxx - 41% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 41  

g-sus Příspěvek č. 5

co to je??
chci taky..

Old Post 07-08-2005 v 11:15 AM
buba.sparxxx je offline   Profil uživatele buba.sparxxx   Find more posts by buba.sparxxx   Foto galerie člena buba.sparxxx   Click here to Send buba.sparxxx a Private Message   Add buba.sparxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 6

A nevíš, kdo měl dělat matky? Kdo má semínka? Moriss?

Old Post 05-09-2005 v 18:00 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 7

Hmm, dobrý, prostě klasický český narod..... No, to jsem si mohl myslet, ale máš pravdu imugnio, co si člověk neudělá sám, to nemá a až tady opět člověk zjišťuje, že nakonec šetřit na některých věcech se opět nevyplatí, taky proto si už nyní objednávám semínka sám a nebo jen s těma, komu fakt věřím a znám ho/ji osobně a je zblízkého okolí. Jinak bych poprosil, aby se amalka k tomu vyjádříl, zda má či nemá nějaké semínka. Projistotu mu pošlu PM ještě s touto stránkou. Měj se a kdybys zjistil něco new, kdo má ty semínka, tak to sem hoď.

Old Post 05-09-2005 v 20:00 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 8

semena mám opravdu já ted mám problémy cca za měsíc to rozjedu zdar

Old Post 06-09-2005 v 20:53 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 9

a jak paka jsi na tom ty imugino s ROCK BUDEM není to kámo prdel ta selekce koukni jak dlouho ho už mám a teprve před 10 dny jsem dal první řízek a to mé měsíční spoždení je dáno pracovní vytížeností a dovolenou kterou planuji tak za 14 dní mimo ČR tak to nechci necat bez dozoru ja a kdybych to měl zase někomu předávat tak by se to stejně ten měsíc zdrželo

Old Post 07-09-2005 v 14:36 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

dejte mu ten rizek,ze se nestydite!!!

Old Post 12-03-2006 v 10:50 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 11

G-sus prej není, nějak to prej nevyšlo já dával penízky jak na G-Sus tak na Rock bud a nic jsem ještě neviděl, matka Rock budu prej je, měl by jí mít nickus, byli jsme domluvení na poslání(víc jak před měsícem), ale stále nic nedošlo je to velmi smutné

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 12-03-2006 v 11:30 AM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 12

jak píše duduch G-sus není posral jsem to ale amalka má zbylé dva modely tak řekněte jemu jinak imugnio jak ty a ROCK BUD tam jsem svůj ukol splnil 5 lidí ho ode mě dostalo zbylích 5 si měl podarovat ty jinak by ho měl mít nikus indické konopí rival a steve jinak ti moho poslat LP místo toho G-sus

Old Post 12-03-2006 v 16:02 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 13

no a co to bylo ten 3 model od refermannna to bylo myslím taky naven nějakej remuland či co to by měl mít amálka jo imugnio neodpověděl si mi!!!!!!!!!!!

Old Post 13-03-2006 v 08:25 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 14

LP1 mám, spíš bych uvítal něco na out... třeba ten Rock bud nebo i klidně něco jiného....

to hary: ale jak se spjit s amalkou, tak to vážně netuším... smazal se

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 13-03-2006 v 08:43 AM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 15

tak to netuším ale on je někde tam od tebe někdo na něj určitě nějaké spojení má možná maharsi

Old Post 13-03-2006 v 09:00 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
steve
Stálý Člen

Karma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 289 

RB Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od hary
jak píše duduch G-sus není posral jsem to ale amalka má zbylé dva modely tak řekněte jemu jinak imugnio jak ty a ROCK BUD tam jsem svůj ukol splnil 5 lidí ho ode mě dostalo zbylích 5 si měl podarovat ty jinak by ho měl mít nikus indické konopí rival a steve jinak ti moho poslat LP místo toho G-sus


Zdravim

Tak ten ROCK BUD já ale nemám. Nedostal jsem žádné PM o možném zaslání. Takže já jsem ještě ehm nepodarovaný?
Ani tak by mi nevadilo nedostat RB, ale myslím, že na řízek nárok mám

Old Post 13-03-2006 v 13:59 PM
steve je offline   Profil uživatele steve   Find more posts by steve   Foto galerie člena steve   Click here to Send steve a Private Message   Add steve to your buddy list     Navštiv homepage uživatele steve! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0376950 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív