Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » dethuv out v jiznim spanelsku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »

jak nejlepe vyresit aby kytix neprerostly a neupozornily sousedy
This poll is closed.
strihat lamat nesrat se s tim 28 20.74%
pouzit scrog 22 16.30%
ohybat a zase ohybat 70 51.85%
pouzit kytky jako docasne matky nadelat rizky a v urcite fazi nechat dokvest 15 11.11%
Total: 135 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 33

2jahmaican>tak na to jsem moc linej

Old Post 19-06-2006 v 17:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34











zdarec je tu update z 21.6.06
kyticky smele rostou jako o zivot vsechno je zastrihano jak se dalo
mno hnojim je tak jednou za 10 dni biohnojivem na rust alghempc michanym s roots2 stimulatorem na koreny od bionovy
fotky jsou:
1.-2.>celkovy pohled
3.-4.>rizecky delty 9 nove pribyvsi ty vetsi jsem venoval kamaradovi
5.-7.>sensiman(JH/WW)vlastni nechtenej osuk ve skrini
8.-10.>shiva (ze semen od nirvany)

Old Post 21-06-2006 v 13:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 35

Krásně Ti to roste.. Ve Špaňelsku to musí jet jako o život. Přeju hodně zdaru při řešení té viditelnosti. K+, Moltres.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 28-06-2006 v 11:47 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 36

Zdravim do slunné Andalusie(nepletu-li se)! Jojo, to musí bejt jiný kafe než u nás v Čechách a na Moravě...teoreticky by tam bylo možný sklízet i dvakrát ročně, ne?! No, prostě luxus... Máš to fakt krásný! Jak je ta zídka vysoká a kolik jim tak zbývá než ji přerostou?? Myslíš, že se soudema můžou bejt problémy?? Já si vždycky myslel, že tam jsou na tohle lidi v pohodě...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 28-06-2006 v 18:00 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 37










caues tak mame tu par fotecek a zaroven odpovedi pro pana kere
mozny tu sklizet samozrejme mozny je dvakrat do roka venku mam to i vyzkouseny
jinak kytix jsem vydatne stipal takze jsou tak v pulce cesty k zidce a jsem zatim klidnej uvidime jak moc jeste popojedou nez zacnou kvest
jinak kytix jsou zadni rada zleva 3 sensimani ,zadni rada zleva 3 krat shiva a ta rada malickych kyticek ve predu je delta 9 z rizku nektere mi uz kvetou tak jsem zvedfav co se z tech rezu vyvrbi...

Old Post 29-06-2006 v 16:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 38

Řekl bych, že ti to tu zídku nepřeroste...kdyžtak mužeš ještě zaštípnout ne?
Nebo pak povohejbat.
A když to máš uplně nahoře baráku, tak by snad ani nevadilo, kdyby to přerostlo tak o 20 cm..prostě bys je trošku odšoupnul od tej zídky, co?

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 29-06-2006 v 18:37 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 39

Díky za vyčerpávající odpověď, draku! No, podle updatu je vidět, že jim to slunečný počasí opravdu prospívá. Jen tak dál! Hodně štěstí...každopádně budu sledovat jak ti to roste a držet palce!

PEACE


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 29-06-2006 v 22:57 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 40







caues panove je tu update z 13.7. kyticky narostly a vy se juknete na vysledek u vetsiny uz je jasne samici pohlavi takze uvidime jak to pujde dal jinak jednu kytku mi spalilo slunce (jh/jh) zajimave je ze ostatni JH krizeny s WW to nedelaj
jinak strihanim se mi to dosti vetvi jsem zvedavej jak to pujde dale

Naposledy upravil 14-07-2006 v 17:47 PM

Old Post 13-07-2006 v 21:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 41

Nazdárek!
Hele to bys je nemohl víc roztáhnout? Vždyt tam máš místa tři řitě...

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 13-07-2006 v 23:16 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 42

2jahmaican>caues mno hele ono ta na tech fotkach nevypada ale jsou akorat slunce prosviti vsechno a pri stavajicich vedrech potrebuju stin na koreny aby se to neuvarilo v techy kvetnikach na podzim az se krapet ochladi samozrejme roztahnu

Old Post 14-07-2006 v 17:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 43

JO, to je taky pravda.
A pak kdo by to tam měl mít vychytanější víc než ty

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 14-07-2006 v 17:55 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[CZ]Neon
Stálý Člen

Karma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 44

Tak jak to pokracuje? smazi se na slunicku? nepretahly se uz pres zidku? update-foto...


Moje Šalvej Divotvorná 1.rok 2.rok 3.rok 4.rok ZÁJEMCI O ŘEZY PIŠTE !!! <-> v unoru mam k dispozici jeste 14 rezu
Neon's Growing 06 - BS,DP,FP,FC,SS,Chronic,Ice,Budha
Neon's Growing 07 - BSxDP,G13xSkunk,OB,GWSxWR,SMB,B52,NL,S1,PP,SM,HK
Neon's Growing 08 - GWSxWR,BD,SSII,JF,HK,MLIxMC,KMxPPP,SatorixMC
Neon's Growing 09 - 31 modelů - BSxDP,S1,(BSxDP)xOB,IP,C99xNL,LR2xDR,BD,ChronicxPPP,UPP,SSII,Eu,A11,SMB,PEPŘ,ST3,SS,FJx(MLIxMC),WS, HP,Tao,WW,SK,AF,Af,HDFxDP,FDxDP,SSxDP,MzrxS1,PW,Khola,Anesthesia
Růženka 2009 - Rákosníček & neon projekt 2009

Outdoor 2010 - lenost, nechut, nezajem pestovat. 12.6 vysazeno 12 rezu (2 nebo 3 modely), poprve videno pri sklizni...
Růženka 2010 - lenost - nezasazeno nic
Outdoor 2011 - po predchozim marnem roku mam chute. Objednano 20 rezu, seminka doma jsou

AUTOFLO sekce aneb jak moc jsem ji chtel zalozit: tady!!!

Old Post 24-07-2006 v 10:07 AM
[CZ]Neon je offline   Profil uživatele [CZ]Neon   Find more posts by [CZ]Neon   Foto galerie člena [CZ]Neon   Click here to Send [CZ]Neon a Private Message   Add [CZ]Neon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 45

tak mne napadlo, mozna je to uplna blbost, a bylo by to moc napadne, ale co zkusit dat na tu zitku z vnitrni strany treba bilou folii?
mneli by pak uplnou slunecni lazen!

Old Post 24-07-2006 v 12:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 46










zdravim vsechny je tu update z 4.8.06 juknete jak kyticky povyrostly sory ze to neslo drive ale nemam ani cas a ani jsem nemel fotak ted par dnu tak az ted
fotky jsou:
1.>celek
2.>delta9-detail palicky
3.>samec shivy
4-5.>krizenci jocka horrora (sensiman)
6.>spaleny krizenec jocka horrora (sensiman)
7-9.-srovnavaci fotozz

Old Post 04-08-2006 v 17:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 47

2stoned raider>zdravime do bhutanu
k tomu prerostu pres zidku mi to prijde jak kdyby kytix telepaticky vedeli ze nechci aby sli pres zidku a chteli mi udelat radost
k ty delte
mno hele pari mi na ne pres den 45 stupnu a pres noc 35 takze myslim ze lepsi bude urcite vnitrek s 26 ve dne v noci
ale rad se necham prekvapit

Old Post 05-08-2006 v 00:02 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 48











caues posilam jeste takovej malej prurezek ruznymi modely at je videt jak se lisi jednotlive odrudy
fotky jsou:
1-3.>celkovy pohled na kytky a zidku
4-6.>delta9
7-8.>sensiman(jock horror/WW)
9.>sensimani (vlastni krizenci JH s WW a krystalicou)
10.>2 shivy (nirvana seeds)

Old Post 07-08-2006 v 22:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0363130 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív