Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Indoor Miniskleník
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Gaba
Stálý Člen

Karma uživatele Gaba - 91% PěstitelskáKarma uživatele Gaba - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 118  

Obecné Indoor Miniskleník Příspěvek č. 1

Přidal jsem tohle nový téma, protože jsem nenašel tady žádnej thread, kterej by se tímhle druhem pěstování zabejval... Chtěl bych se zeptat, má-li doma někdo uměle postavěnej "skleník" a jestli mi můžete poradit ohledně pěstování v něm...
Mám pěstírnu velikosti 40x120x150...Je to taková skříňka (na které mám květníky a ve kterých také pěstuju:-), okolo které mám reflexní folie všude dokola..(Později dodám foto).Máte-li s tímto druhem pěstování někdo zkušenosti, prosím pište díky...

Old Post 09-03-2005 v 21:56 PM
Gaba je offline   Profil uživatele Gaba   Find more posts by Gaba   Foto galerie člena Gaba   Click here to Send Gaba a Private Message   Add Gaba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Gaba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 2

Souhlasim s HF,radši si pořiď skřín,určitě to bude lepší,vlhkost se dá pořešit i jinak než miniskleníkem.......

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 16-03-2005 v 09:32 AM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gaba
Stálý Člen

Karma uživatele Gaba - 91% PěstitelskáKarma uživatele Gaba - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 3

Jestli je to k něčemu, to vám zatím nepovím, zkoušim takhle pěstovat poprvé.Budu sem házet postupně nějaký fotky z průběžnýho pěstování...Ale můžu vám říct, že vlhkost v něm neni až tak převratná a dusno už vůbec ne...Časem sem přidam nějaký fotky, aby jste si udělali představu..P.Síky za příspěvek

Old Post 16-03-2005 v 13:52 PM
Gaba je offline   Profil uživatele Gaba   Find more posts by Gaba   Foto galerie člena Gaba   Click here to Send Gaba a Private Message   Add Gaba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Gaba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gaba
Stálý Člen

Karma uživatele Gaba - 91% PěstitelskáKarma uživatele Gaba - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 4




Takže chctěl bych vám dokázat,že se dá pěstovat i v indoor miniskleníku a docela dobře.Mám pěstírnu velikou 120x35x140 cm,svítim 400W sodíkem,kterej je pověšenej cca 60 cm na kytičkama,teplota se pohybuje v rozmezí: přes den 26-30 stupňů,pře noc 18-20 stupňů celsia.Je to můj první pokus s takovimhle způsobů pěstování,tak doufám,že z toho něco vyroste..Staram se teď o 2 noname indoor skunk + 2 Super Skunk x Original Big Bud (Díky F.).Kytičky jsou přesazený do hlíny: 50% zahradnický substrát, 30% kokosový vlákna, 10%perlit,10% liaflor.Ph 6,5.Vlhkost v pěstírně:50%, řízky jsou momentálně přikrytý odřízlejma pet flaškama -na zvětšení vlhkosti..Kyti pěstuju od 14.3,tak doufám,že budou jen sílet a krásně růst...(a ještě líp kvést:-)

Old Post 25-03-2005 v 10:08 AM
Gaba je offline   Profil uživatele Gaba   Find more posts by Gaba   Foto galerie člena Gaba   Click here to Send Gaba a Private Message   Add Gaba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Gaba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 5

Nějako jsem nepostřehl rozdím nezi vobič skříní a miniskleníkem. Jsem ze včerejška ještě nějako zmatenej :-°) Jakej je teda zásadní rozdíl?
Díky ;-°)

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 26-03-2005 v 09:31 AM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MAIKIE
Stálý Člen

Karma uživatele MAIKIE - 73% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 6

to asi moc dobre nechapu prispevek od gaby vypada jako normalni skrin tak v cem je rozdil hehe

Old Post 26-03-2005 v 09:38 AM
MAIKIE je offline   Profil uživatele MAIKIE   Find more posts by MAIKIE   Foto galerie člena MAIKIE   Click here to Send MAIKIE a Private Message   Add MAIKIE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gaba
Stálý Člen

Karma uživatele Gaba - 91% PěstitelskáKarma uživatele Gaba - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 7


Tak z tohodle obrázku by snad všem mělo bejt jasný,jak to mam zařízený...Světlo mi tam vůbec neleze,protože je to okolo krytý zevnitř-bílou a zvenku černou folií(normální jakou seženete v growshopu.A navíc je v místnosti naprostá tma, o kterou se mi starají dokonalé žaluzie...Časem dodám další obrázky..Jak se vede kytičkám.PEACE

Old Post 26-03-2005 v 09:45 AM
Gaba je offline   Profil uživatele Gaba   Find more posts by Gaba   Foto galerie člena Gaba   Click here to Send Gaba a Private Message   Add Gaba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Gaba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 8

Tak už jsem asi pochopil jak to myslíš. Ale zdá se mi to poměrně nedomyšlený. V takovýmhle polootevřeným prostoru se mnohem hůř udržuje vlhkost, teplota a celkově o něčem jako mikroklima se tady dá jen stěží hovořit. A myslím si že nebudu sám kdo ti poradí si pořídit skříň. Třeba se mýlím, ale kdyby byl takovejhle způsob lepší než skříň (pokud vynechám fakt velkopětírny) tak by byl známější a používanější.
Toť můj názor ;-°)

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 26-03-2005 v 09:56 AM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gaba
Stálý Člen

Karma uživatele Gaba - 91% PěstitelskáKarma uživatele Gaba - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 9

Souhlasim s lordWilliam,ale bohužel nemám jinej způsob jak pěstovat..S tou vlhkostí a mikroklimatem máš 100%pravdu,uvidim co mi z toho vyroste.Třeba budeme oba překvapení:-)PEACE

Old Post 26-03-2005 v 10:15 AM
Gaba je offline   Profil uživatele Gaba   Find more posts by Gaba   Foto galerie člena Gaba   Click here to Send Gaba a Private Message   Add Gaba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Gaba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gaba
Stálý Člen

Karma uživatele Gaba - 91% PěstitelskáKarma uživatele Gaba - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 10


Tak po kratší době opět dodávám nějakou tu fotku.Obě kyti jsou starý už 16 dní.Měří 19 cm,obě dvě jsou již jednou zaštíplý.Na chvilku se jim zpomalil růst,ale teď už rostou zase jako z vody...Za jak dlouho myslíte,bych měl kyti přepnout na květ?(12x12)??Poraďte.Díkec

Old Post 30-03-2005 v 15:53 PM
Gaba je offline   Profil uživatele Gaba   Find more posts by Gaba   Foto galerie člena Gaba   Click here to Send Gaba a Private Message   Add Gaba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Gaba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

muzes i ted,ale cim pozdeji tim vic palic.Taky zalezi na prostoru kolik to muzes nechat vylest nahoru.
A asi na kytky svitis z velke vysky.60cm se mi zda moc.

Old Post 30-03-2005 v 19:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zike
Stálý Člen

Karma uživatele zike - 54% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 12

No to zalezi na odrude a na prostoru a aji na technice ( jak zastrihavas, scrog )....ale kdyz jedes v hline tak bych rek tak 2-4 tydny pro to vegetacni obdobi.

Old Post 30-03-2005 v 19:45 PM
zike je offline   Profil uživatele zike   Find more posts by zike   Foto galerie člena zike   Click here to Send zike a Private Message   Add zike to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gaba
Stálý Člen

Karma uživatele Gaba - 91% PěstitelskáKarma uživatele Gaba - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 13

Světlo jsem snížil na 50 cm nad vrcholkama kytek,teplotu se snažim udržovat pod 30°C,v rozmezí 27-30°C.Pokusil jsem se o FIM zastřižení, u jedný kyti se růst pozastavil a začaly sekundárně rašit spodní větve a u druhý se mi úspěšně podařily 3 nový hlavní větve..O Scrog se zatím pokoušet nebudu,jsem vcelku začátečník a musim ještě vychytat nějaký ty mušky.Do vejšky můžu mít kyti maximálně 70cm.O kolik ještě vyrostou po přepnutí na 12/12?A v jaký vejšce bych je měl přepnout?25cm?Díkec za odpovědi

Old Post 30-03-2005 v 21:37 PM
Gaba je offline   Profil uživatele Gaba   Find more posts by Gaba   Foto galerie člena Gaba   Click here to Send Gaba a Private Message   Add Gaba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Gaba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zike
Stálý Člen

Karma uživatele zike - 54% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 14

To o kolik jeste vyrostou po prepnuti zalezi hlavne na odrude ale vem si ze treba jeste tak deset dni porostou nez zacnou kvest ( nebo neporostou skoro vubec ) ale asi v tvym pripade bych uz mozna prepnul ( proste musis to nak vycitit ) ..no a kdyz to bude brzo tak aspon budes vedet pro priste

Old Post 30-03-2005 v 21:53 PM
zike je offline   Profil uživatele zike   Find more posts by zike   Foto galerie člena zike   Click here to Send zike a Private Message   Add zike to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gaba
Stálý Člen

Karma uživatele Gaba - 91% PěstitelskáKarma uživatele Gaba - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 15

Kytí jsou 20. den na růstu
Přikládám další fotky mých kytiček...
Rostou jako z vody,světlo je 45 cm nad vrcholkama kytek a svítim na ně pořád 18/6.Přibližně za tejden kytí přepnu na květ

Old Post 03-04-2005 v 12:33 PM
Gaba je offline   Profil uživatele Gaba   Find more posts by Gaba   Foto galerie člena Gaba   Click here to Send Gaba a Private Message   Add Gaba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Gaba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gaba
Stálý Člen

Karma uživatele Gaba - 91% PěstitelskáKarma uživatele Gaba - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 16



Tak tady jsou konečně ty fotky...:-)

Old Post 03-04-2005 v 12:34 PM
Gaba je offline   Profil uživatele Gaba   Find more posts by Gaba   Foto galerie člena Gaba   Click here to Send Gaba a Private Message   Add Gaba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Gaba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-12-2015 - Indoor začátečník - 3 odpovědí
08-07-2007 - 600W indoor sklep (první) - 9 odpovědí
26-01-2004 - Co do skleníku? - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9543470 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív