Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Indoor Miniskleník
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Gaba
Stálý Člen

Karma uživatele Gaba - 91% PěstitelskáKarma uživatele Gaba - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 17


Další fotka mojí kytičky,tentokrát foceno při vypnutym sodíku:-)
Myslíte že je kytí už zralá na přepnutí na květ?Nebo s ním mam ještě tejden počkat?Kyti je velká 22 cm.Ostříhal jsem jí pár velkejch listů,který stínily spodním výhonkům.Díkec za radu

Old Post 04-04-2005 v 22:25 PM
Gaba je offline   Profil uživatele Gaba   Find more posts by Gaba   Foto galerie člena Gaba   Click here to Send Gaba a Private Message   Add Gaba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Gaba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gaba
Stálý Člen

Karma uživatele Gaba - 91% PěstitelskáKarma uživatele Gaba - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 18



Připojuju další fotky mejch miláčků.Už jsou starý 23 dnů,v neděli je asi přepnu na květ,větší kytí jsem včera štípnul FIMem,protože je už dost vytáhlá: 28 cm.Ta menší má 23 cm.Jestli máte pro mě nějaký rady,rád si je vyslechnu a budu jen rád.PEACE

z grower chatu:
[anti-drugs] vy kdyz to svinstvo prodavate skolakum a ani to nedanite ja pak mam prazdnou hospodu protoze mlady radisi chodej kourit nez na pivo a ja musim pivo danit
[femyli] treba k tobe do hospody nechodej , protoze jsi debil

Indoor miniskleník 400W | 2*Super Skunk x Original Big Bud SKLIZENO
2nd round # 400W | 3*Super Skunk x Original Big Bud 2*Orange Bud SKLIZENO
3rd round 6x SSxBB(4x hlína 2x bubbler) produced by Gaba(400W) SKLIZENO
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 06-04-2005 v 14:43 PM
Gaba je offline   Profil uživatele Gaba   Find more posts by Gaba   Foto galerie člena Gaba   Click here to Send Gaba a Private Message   Add Gaba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Gaba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

ja bych dal pod stinidlo tabuli skla.Stoji to par kacek.Na kytky bys mohl svitit z blizka a pak by to byl jinsi narez.

Old Post 08-04-2005 v 11:20 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gaba
Stálý Člen

Karma uživatele Gaba - 91% PěstitelskáKarma uživatele Gaba - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 20



Přikládám další fotky mých kytiček.Kytí jsou už 27 dní starý,jedna se krásně větví a druhá roste spíš do vejšky-uvidíme která bude mít na konci pěstování větší kvalitu a kvantitu :-).Dneska jsem poprvý začal hnojit na květ (ALGA) a taky jsem se pokusil snížit vlhkost a vzdálenost lampy od kytí.Zejtra budu přepínat na 12/12,tak doufam,že kytí začnou brzy kvést a vytvoří pěkně velký a tvrdý paldy.
P.S.Jestli máte někdo nápad jak vylepšit pěstírnu, tak sem s ním.PEACE

Old Post 10-04-2005 v 12:40 PM
Gaba je offline   Profil uživatele Gaba   Find more posts by Gaba   Foto galerie člena Gaba   Click here to Send Gaba a Private Message   Add Gaba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Gaba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 21

Jak už jsem psal ve svým trýdu. Přepnutí schvaluju :-°) Jak moc pod tím 4kilem vyrostou to ti fakt neřeknu, ale vzhledem k tomu že to je indika bych si s tím hlavu nelámal, pokud si včas zaštípl tak se to krásně rozvětví a vyplní celou plochu "miniskleníku" Kdyby něco přece jen nešlo ohnout tak když se nějaká větev šetrně zlomí tak akorát udělá kolínko a roste dát ;-°)

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 10-04-2005 v 14:38 PM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anubis-hack
Nový Člen

Karma uživatele Anubis-hack - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 22

Fotečky jsou Good-máš pyekné kyti

!!!GroweE!!!

Old Post 10-04-2005 v 16:54 PM
Anubis-hack je offline   Profil uživatele Anubis-hack   Find more posts by Anubis-hack   Foto galerie člena Anubis-hack   Click here to Send Anubis-hack a Private Message   Add Anubis-hack to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Anubis-hack! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gaba
Stálý Člen

Karma uživatele Gaba - 91% PěstitelskáKarma uživatele Gaba - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 23

Moh by mi někdo poradit:Kytí roste celkem fajn,jenom v poslední době se mi zdá,že se vrchní a nový listy začínají "zkrucovat" viz.obr v příspěvku 21.Nevíte čim to může bejt?Teplota je kolem 30°C a kytí zalejvam jednou za 2-3 dny tak 250ml vody.Díkec za rady.PEACE

Old Post 10-04-2005 v 19:40 PM
Gaba je offline   Profil uživatele Gaba   Find more posts by Gaba   Foto galerie člena Gaba   Click here to Send Gaba a Private Message   Add Gaba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Gaba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

se mi ty listy zdaji v poho,nic na nich nevidim

Old Post 10-04-2005 v 19:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Firestarter
Stálý Člen

Karma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 25

Nic ve zlym, ale ty kytky vypadaj hrozne. Teplota 30C je OK, ale takhle od oka me to prijde na malou vlhkost. Meris ji? Kolik mas? Potom by me zajimalo, jestli jsi to uz hnojil. Jednoznacne neni neco v poradku podle tech fotek!

Old Post 10-04-2005 v 20:38 PM
Firestarter je offline   Profil uživatele Firestarter   Find more posts by Firestarter   Foto galerie člena Firestarter   Click here to Send Firestarter a Private Message   Add Firestarter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gaba
Stálý Člen

Karma uživatele Gaba - 91% PěstitelskáKarma uživatele Gaba - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 26

S vlhkostí se trápim a trápim, mam ji strašně malou 30-40%, na víc to bohužel nevytáhnu.Dávam tam misky s mokrym perlitem, ale to moc nepomáhá..Doufam že se to spravý až přepnu na květ-dneska budu přepínat.To kyti nebudou potřebovat už takovou vlhkost, je taky možný že mají málo vody, zalejvam je jednou za 2-3 dny 250 ml vody,což neni moc, ale nerad bych je přelil jako ze začátku...Kytí jsem hnojil od 20 dní života,jednou tejdně,teď je hnojim už 2krát tejdně..=>nedostatkem nějakých vitamínů a minerálů to rozhodně nebude-je to na 90% vlhkostí...Nevim jestli je to dobře, ale postřikuju kytí několikrát denně rozprašovačem- v něm mam pouze odstátou vodu...Snad se to zlepší...P.S.Má-li někdo nějakej nápad,tak ho sem 100% hoďte.Díkec

Old Post 10-04-2005 v 22:12 PM
Gaba je offline   Profil uživatele Gaba   Find more posts by Gaba   Foto galerie člena Gaba   Click here to Send Gaba a Private Message   Add Gaba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Gaba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gaba
Stálý Člen

Karma uživatele Gaba - 91% PěstitelskáKarma uživatele Gaba - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 27

Dával jsem podle návodu,takže přehnojenim to nebude-přehnojil jsem to jednou na začátku-což se projevilo spálenim okrajů listů..Myslim že to bude asi vlhkostí,nebo málo vody..Nevim nevim...

Old Post 10-04-2005 v 22:25 PM
Gaba je offline   Profil uživatele Gaba   Find more posts by Gaba   Foto galerie člena Gaba   Click here to Send Gaba a Private Message   Add Gaba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Gaba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28

Je dobre kytky poradne narosit kdyz jdou spat.

Old Post 10-04-2005 v 22:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gaba
Stálý Člen

Karma uživatele Gaba - 91% PěstitelskáKarma uživatele Gaba - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 29

to dělam a rosim je dost i přes den-ale jak vidno to bohužel nestačí.

Old Post 10-04-2005 v 22:32 PM
Gaba je offline   Profil uživatele Gaba   Find more posts by Gaba   Foto galerie člena Gaba   Click here to Send Gaba a Private Message   Add Gaba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Gaba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Firestarter
Stálý Člen

Karma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 30

http://www.elektrocoleti.cz/DetailPage.asp?DPG=35428

obětuj 750,- a mas vystarano, na mokry rucniky a podobny pikachoviny se vyser. Tohle pomuze na 100%

Old Post 10-04-2005 v 22:35 PM
Firestarter je offline   Profil uživatele Firestarter   Find more posts by Firestarter   Foto galerie člena Firestarter   Click here to Send Firestarter a Private Message   Add Firestarter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31

se mi zdaji jen male ty tve kytky,ale to muze byt jen opticky klam.Jak je mas velke?

Old Post 10-04-2005 v 22:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gaba
Stálý Člen

Karma uživatele Gaba - 91% PěstitelskáKarma uživatele Gaba - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 32

S vlhkostí je to prozatimě v poho-půjčil jsem si od kámoše zvlhčovač a hle-zkroucení listů je tatam-teď vypadají kytí čile k světu.Dodam obrázky...Asi to bude optickej klam-dneska jsem kytí přepnul na květ-jedna kytí má téměř 30 cm a druhá-ta má zase více hlavních stonků má 25cm.Větší kytí jsem ještě před přepnutim zaštípnul FIM,tak doufam,že se mi taky pěkně rozvětví .

Old Post 11-04-2005 v 13:03 PM
Gaba je offline   Profil uživatele Gaba   Find more posts by Gaba   Foto galerie člena Gaba   Click here to Send Gaba a Private Message   Add Gaba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Gaba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-12-2015 - Indoor začátečník - 3 odpovědí
08-07-2007 - 600W indoor sklep (první) - 9 odpovědí
26-01-2004 - Co do skleníku? - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2841850 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív