Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » náplň do vzdu. filtru
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Dotaz náplň do vzdu. filtru Příspěvek č. 1

Chci se zeptat lidi co mají měli nebo dělaj vzduchovej filtr! jakou volí náplň dnes jsem se byl koukat a kromě dost levného 1Kg 250kč aktivní uhlí jsem taky narazil na spostu jinejch náplní drtí nevím čeho všehno! zaručeně je uhlí to nej? jak hodně zakrije zápach ??? diky Osvin

Old Post 20-11-2004 v 17:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 2

Jak říká kolega snark nejlepši je aktivní uhlí , já mám filtr koncovej 160m3 za hod a měnil jsem obsah po 8-10měsících v growshopu v Praze to repasujou většinu filtrů do tejdne .

Měj se Hlava

Old Post 20-11-2004 v 18:27 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eror440
Nový Člen

Karma uživatele eror440 - 9% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 3

Ja použivam obyčejne dřevěné uhli na grilování a výsledek je uplně stejny,stím rozdílem,že kilo mně vyjde na 30 Kč.Dvacet roku už to používám take v akvaristice.

Old Post 20-11-2004 v 23:20 PM
eror440 je offline   Profil uživatele eror440   Find more posts by eror440   Foto galerie člena eror440   Click here to Send eror440 a Private Message   Add eror440 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
J-Jackob
Nový Člen

Karma uživatele J-Jackob - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 4

2eror440: To fakt to dřevěný uhlí pohltí všechen zápach???A instalujes to stejne jako to aktiv uhli???

Old Post 20-11-2004 v 23:43 PM
J-Jackob je offline   Profil uživatele J-Jackob   Find more posts by J-Jackob   Foto galerie člena J-Jackob   Click here to Send J-Jackob a Private Message   Add J-Jackob to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eror440
Nový Člen

Karma uživatele eror440 - 9% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 5

No Jasně , v současnosti nejlepší od firmy LESY DYMOKURY, vyšly v testu nejkvalitnější,dají se sehnat v TESKU.

Old Post 21-11-2004 v 10:44 AM
eror440 je offline   Profil uživatele eror440   Find more posts by eror440   Foto galerie člena eror440   Click here to Send eror440 a Private Message   Add eror440 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eror440
Nový Člen

Karma uživatele eror440 - 9% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 6

A taky se dá přes to dřevěné uhlí filtrovat alkohol.Zbaví se tím nepříjemných pachu,které vnikají při kvašení destilátu,když se něco zanedbá,a nemusí se kupovat zbytečně drahé aktivní uhlí v akvaristice
atd. I to aktivní uhli je vlastně dřevěne uhli,to jenom názvy a ceny jsou jiné.

Old Post 21-11-2004 v 10:53 AM
eror440 je offline   Profil uživatele eror440   Find more posts by eror440   Foto galerie člena eror440   Click here to Send eror440 a Private Message   Add eror440 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 7

a kdy bude dalsi dil? jelikoz by me to taky zajimalo...ale polde me nejsou tak blby a to normlani uhli bude nejake s hackem...ale necham se prekvapit..

...elektropunxx

!!rikam ti nedavej do toho speka ten tabak!!

Old Post 21-11-2004 v 16:58 PM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

Jelikoz jsem to tu zakladal tak mě to zajímá ůplně nejvíc !

Old Post 21-11-2004 v 17:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eror440
Nový Člen

Karma uživatele eror440 - 9% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 9

Dřevěné uhlí se vyrábí z bukového nebo dubového dřeva ve speciálních pecích,stejně tak aktivní uhlí,ale na něho by se mněly klást
vyšší nároky na kvalitu dřeva a dodržení technologických postupu.
Znovu podotýkám,že kvalita dřevěného uhlí LESY DYMOKURY je tak vysoká,že lze ho použít místo aktivního uhlí.

Do vzduchových a vodních nfiltru se to drtí naprach nebo na velikost písku nebo jemného štěrku.

Old Post 21-11-2004 v 18:17 PM
eror440 je offline   Profil uživatele eror440   Find more posts by eror440   Foto galerie člena eror440   Click here to Send eror440 a Private Message   Add eror440 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virgill
Stálý Člen

Karma uživatele virgill - 47% PěstitelskáKarma uživatele virgill - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 621  

Příspěvek č. 10

eror440 jestli je to tak tak respect myslim ze to povede ke spouste uspor... jestli ne tak lesy dymokury maj aspon dobrou reklamu (-:

Nobody move, nobody get hurt, they said
Make one wrong move, man, you wake up dead

Old Post 21-11-2004 v 19:40 PM
virgill je offline   Profil uživatele virgill   Find more posts by virgill   Foto galerie člena virgill   Click here to Send virgill a Private Message   Add virgill to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virgill! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hexamin
Stálý Člen

Karma uživatele hexamin - 86% PěstitelskáKarma uživatele hexamin - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 11

eror440 hod sem prosim ta neaky link na dovod preco su tie dymokury najlepsie pls

nebudem posielat prispevky vyhuleny
nebudem posielat prispevky vyhuleny
nebudem posielat prispevky vyhuleny
canna trade 2004
70w vertikal scrog

Old Post 21-11-2004 v 21:51 PM
hexamin je offline   Profil uživatele hexamin   Find more posts by hexamin   Foto galerie člena hexamin   Click here to Send hexamin a Private Message   Add hexamin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virgill
Stálý Člen

Karma uživatele virgill - 47% PěstitelskáKarma uživatele virgill - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 621  

Příspěvek č. 12

Ukulele a neni to tezsi schvalne? myslym ze nepouzity uhli je lehci nez to nasyceny pachama ale zase pul kila jee docela dost...

Nobody move, nobody get hurt, they said
Make one wrong move, man, you wake up dead

Old Post 22-11-2004 v 07:09 AM
virgill je offline   Profil uživatele virgill   Find more posts by virgill   Foto galerie člena virgill   Click here to Send virgill a Private Message   Add virgill to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virgill! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 13

Aktivni uhli je zpracovano tak, aby mely zrna co nejvetsi povrch. Prave na povrchu uhli dochazi k vazani latek pachu.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 22-11-2004 v 10:09 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 14

...takova skromná poznamka , já (a nejen já) mám filtr děrovanej a koncovej takže až ho nacpu tou drtí z dřevěného uhlí nasadim na hadici a pustim větrák tak to mám větráku , čimž ho vlasně totálně oddělám (uhelný prach do ložisek atp) takže si pudu koupit aktívní uhlí ( a novej větrák za 2000kč ,) který je většinou jako granule dírou ve filtru mi neprofičí.

Jeden z důvodů

Hlava

Old Post 22-11-2004 v 10:20 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 15

... no, přesně tak . Proto filtr vemu a odvezu na repasi a nic neřešim protože takhle prostě ušetřim

2snark , na tlakovou ztrátu jsem uplně zapoměl , další důvod he.

Dík Hlava

Old Post 22-11-2004 v 11:28 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRAINDEAD
Stálý Člen

Karma uživatele BRAINDEAD - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 202 

Příspěvek č. 16

Ukulele - hehe vyrobce(popr.repaser hehe) ma sklepavacku kterou to uhli sklepe na hardcore aby mezi nim nebyly pruduchy a aby ten filtr
fungoval na max. to se da doma tezko docilit leda sup do skudky a projet se s tim po poli a poradne to sklepat hehe

BFC&FLATLAND REPRESENT

Old Post 22-11-2004 v 11:48 AM
BRAINDEAD je offline   Profil uživatele BRAINDEAD   Find more posts by BRAINDEAD   Foto galerie člena BRAINDEAD   Click here to Send BRAINDEAD a Private Message   Add BRAINDEAD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:44 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5561210 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív