Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Outdoor 2005 by Claune
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
Thcmh
Stálý Člen

Karma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 575  

Příspěvek č. 33

Vypadají hezky, snad jsi vytrhal všechny samčoury...

Kdo hulí ten umí
Outdoor 2005 by Thcmh *** Indoor BB by Thcmh - sklizeno
Kalkulačka spotřeby *** Kalkulačka výkonu
Maturita 2005 2kolo(září) *** Výroba pacháče
Komponenty sodíkových lamp - ZDE!

Old Post 02-07-2005 v 12:41 PM
Thcmh je offline   Profil uživatele Thcmh   Find more posts by Thcmh   Foto galerie člena Thcmh   Click here to Send Thcmh a Private Message   Add Thcmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Thcmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34

No většina kytek ještě nesundala spodní prádlo, tak že zatím není co šmírovat. Uvidíme, nejlepší je pěstovat z řízků to se s tim nemusíš vůbec srát.

Old Post 02-07-2005 v 12:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

NPK Příspěvek č. 35


Doma jsem našel tohle hnojivo, nevím nemám s ním zkušenosti, tak bych se rád optal, jeslti někdo nevíte jak to dávkovat. Složení se mi zdá na růst ok a když to ještě spojím se slepičákama mohlo by to dobře dopadnout. Někdo už mi na groweru radil, co a jak, ale ještě bych potřeboval nějaký zkušenosti od více lidí než do toho půjdu. Předem děkuji za odpovědi....

Old Post 06-07-2005 v 12:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 36

mno je to chemilkálie jak cip tahle granulovaná směs-je účinná to jo ale....je to chemka nepříliš milosrdná k přírodě a tvojím plicím ...jediná výhoda je její cena ok lepší než nic...
jeden kněz na přelomu 13/14 století vypěstoval ganju při měsíčním světle...a řekl bych , že vypadaly podobně-prostě málo světla claune co naděláš.....

...

Naposledy upravil papaja 06-07-2005 v 12:35 PM

Old Post 06-07-2005 v 12:26 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 37

Málo světla tam není, teda jak se to veme, pere to tam tak od 10H dopoledne do 17H což mi přijde dostatečný, pěstuju tu už pár let a vždycky měly kytky tak 2,5m....nevim, nevim, asi na tu chemku seru, ale když se to pořádně před sklizní udělá pořádnej flushing (nebo jak se to píše) tak mi nepříjde že bych si nějak kurvil plíce...jak tak pozoruju, tak v indooru se jede chemka dost brutálně, tak že nevidím v tom příliš problém...

Old Post 06-07-2005 v 12:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 38

Jo ještě jsem nedodal, že kytky začínám štípat většinou až teď,protože jsem každej rok měl problém se slymákama a takouvou havětí, tak že je nejdřív nechám trochu vytáhnout a pak až je šťípu.

Old Post 06-07-2005 v 12:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 39

mno tak to nevím proč se tak tahaj... jinak v indoor jak kdo jede chemky já a vesměs všichni moji padrugové jedou biohnojiva..

...

Old Post 06-07-2005 v 12:52 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 40

No mně to příjde v poho, každej rok to vypadá takhle nějak podobně, víš jsou to noname modely, tak že normál kopřivy, který nemají v gentice žádný brutální větvení. Uvidíme jak to bude pokračovat, teď je to nějak tak zaštíplý, tak uvidíme za měsíc, ale dík za radu, tahle chemka asi vážně nestojí za nic.

Old Post 06-07-2005 v 12:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

14.07.2005 Příspěvek č. 41



Tak jsem zase něco vyfotil, samci už jsou naštěstí pryč tak je ze mě čistej heterák a můžu se v klidu věnovat mým ženám

info: 12 samic, z toho jedna už jde do květu, viz. detail, ostatní jen tak lehce chlupatěj, největší kytka už 205cm ostatní kolem 120-150cm. Trochu jsem posral zašťipování (dost pozdě) ale uvidíme. Stále hnojím slepičákama ale v koňskejch dávkách kytkám to evidentně vyhovuje. Teď jsem to trochu okuchal, potřeboval jsem listy pro jednu známou, má nemocnou dceru a koupe jí v tom. Prý to má blahodárné účinky.
Tak zase někdy....

Naposledy upravil 16-07-2005 v 15:45 PM

Old Post 16-07-2005 v 15:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 42

Dneska jsem byl na druhým políčku...a z 10 kytek, 9 samců nevím je možný že by to bylo půdou? Jinak jsem tam měl substrár s hlínou od tamtud, byla dost jílovitá.

Old Post 23-07-2005 v 11:51 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 43

claune: mno nevím, minulej rok jsem na tom byl podobně. Letos ještě nevím, zatím se nic neukázalo. Půdou to být může, pokud je moc kyselá, zvyšuje to procento samčí populace (nevím z vlastní zkušenosti, ale tady z G)

Old Post 23-07-2005 v 12:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Millanm
Stálý Člen

Karma uživatele Millanm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Millanm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Millanm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Millanm - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 44

Mam ten samej problem co ty . Nasel sem si flek byla to sama kopriva a jilovita puda . Dalsem tam par kytek a skoro vsechny pak byly samci . Premejslel sem o tom ale nic sem nevymyslel a ted tady ctu ze mas ten samej problem . Ze by nahoda ? nevim ale urcite si tam pristi rok navezu svoji hlinu . Cus

''Když chci , tak se neptám jestli můžu''
Jediné české fórum o pěstování houbiček
Hnojáci 2008

Old Post 25-07-2005 v 11:13 AM
Millanm je offline   Profil uživatele Millanm   Find more posts by Millanm   Foto galerie člena Millanm   Click here to Send Millanm a Private Message   Add Millanm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obel
Stálý Člen

Karma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 45

každopádně PH půdy má na pohlaví rostlin velikej vliv pokud je to někde v jehličnatým lese, nebo jehličnany poblíž rostou tak ta půda je docela určitě kyselá a pohlaví je tím ovlivněno. Zkus PHčko změřit lakmusovým papírkem, jsou k dostání v každý lepší akvaristice. Ikdyž je na tohle docela pozdě. Příště zkus změřit a popřípadě upravit Ph pomocí dolomitu nebo skořápkama od vajíček. Každopádně držím palečka ať alespoň ta poslední na druhým políčku je holka.
K+ za pěkný kyti :-)

Keep Growing

PEACE

Obel

Grow it,
roll it,
smoke it,
like it,
because it makes U high :-))

Obel´s season 2005 ve znamení DP SKLIZENO

Old Post 26-07-2005 v 09:48 AM
Obel je offline   Profil uživatele Obel   Find more posts by Obel   Foto galerie člena Obel   Click here to Send Obel a Private Message   Add Obel to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Obel! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 46

No na prvním jsou to už jen samice, tak že ok ale v podstatě je tam stejná půda jako na tom druhym. Vlastně jsem ji smíchal se zahr. substrátem v poměru asi 1-1 a je divný že tam tolik samců nebylo, jako na tom prvnim. No co se dá dělat, roste tam asi 15 samic tak dobry....

Old Post 27-07-2005 v 16:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

01.08.2005 Příspěvek č. 47


a poslední pán, kterého si mé oko všimlo až dnes...

Old Post 01-08-2005 v 19:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

01.08.2005 Příspěvek č. 48




tady nějaký detaily...

Old Post 01-08-2005 v 19:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-04-2020 - outdoor2020 - 0 odpovědí
26-11-2018 - Outdoor 2018 Royal Medic - 34 odpovědí
23-08-2016 - Outdoor 2016 by bigV - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4843770 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív