Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Cesta ze sklizně domů
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
CHOURIS
Stálý Člen

Karma uživatele CHOURIS - 94% PěstitelskáKarma uživatele CHOURIS - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 259  

Obecné Cesta ze sklizně domů Příspěvek č. 1

No moje cesty na podzim se sklizní jsou docela stresový.
Jelikož kytky doma věším kořenama nahoru tak je musím utrhnout cely no a jelikož nevlastním auto tak snima musím jít pěšky.
No a to jsou vždycky stresy ,když jsem loni běžel s pytlem a z něj ještě koukalo tak 1,5m kytek a kolem jelo auto tak jsem s tím pytlem skočil do pole s kukuřicej který bylo vedle. Auto přejelo a já vylez a další no a tak pořád. No cesta to byla psycho. Jo a nazávěr jsem zapomněl dodat že když jsem měl tak 2/3 zasebou tak za mnou jel nějakej ciklista , ale já jsem ho neslišel a tak jsem šel dál až když mně předjel tak jsem pohledem zjistil že to byl policajt znašeho města.(obce) No a na druhej den jsem seděl v parku celej štastnej že to mám pod střechou a skoušel úrodu no a vidím ja jde ke mně ten dotyčnej polda. Zastavil se u mně a pravil. NEMÁŠ OHEň a já v tom rozčilení vytáh špeka.A von na to: NO TO JSEM NECHTĚL , ALE VČERA JSEM KOUKAL ŽE ÚRODU MÁŠ PĚKNOU. Jelikož jsem nevěděl co říct tak jsem něco zamumlal a podal jsem mu zapika a tak si zapálil a odešel . Na druhej den jsem to říkal jednomu známímu a ten ,že at jsem v klidu, že ten polda taky hulí. No tak jsem měl snad kliku. NO A PONAUČENÍ JE :MUSÍM SI KOUPIT AUTO
+ =

Naposledy upravil CHOURIS 27-04-2005 v 16:45 PM

Old Post 26-04-2005 v 21:31 PM
CHOURIS je offline   Profil uživatele CHOURIS   Find more posts by CHOURIS   Foto galerie člena CHOURIS   Click here to Send CHOURIS a Private Message   Add CHOURIS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Landrover
Stálý Člen

Karma uživatele Landrover - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 2

No no to psycho je brutal poznam to na vlastnej kozi no s tym rozdielom ze ja zazivam vacsie psycho ked rastlinky vynasam z domu,newiem preco ale fakt mam obavy som opatrny a ked niekoho v dialke vidim hned zaleziem do nejakeho kriku docela haluz a ked si k tej ceste ubalim i jointa tak sa spravam ako Specialny agent,ale dobre neni ze mam pocit ako keby ma vzdy dakto sledoval neviem ci aj vy ostatny no ja vzdy...Minuly rok som zazival uplny brutal nasiel som si fest dobre policko asi 200m od jedneho domu a az casom som zistil ze tam byva fizel,tak som si isiel na pole a vidim to "nadherne"policajne auto,hned som si povedal ze "toto snad neni mozne kurwa" a vies si predstavit ake psycho som zazival zakazdim ked som tam isiel???Niekedy som tam chodil len opity aby som odbural tie stresy.

Verim ze uzivanie cannabisu vedie k odpusteniu hriechov...c.e.

Old Post 27-04-2005 v 06:56 AM
Landrover je offline   Profil uživatele Landrover   Find more posts by Landrover   Foto galerie člena Landrover   Click here to Send Landrover a Private Message   Add Landrover to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Landrover! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CHOURIS
Stálý Člen

Karma uživatele CHOURIS - 94% PěstitelskáKarma uživatele CHOURIS - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 3

No a nebo byl mazec když jsem běžel s úrodou z jinýho pole který mám uprostřed výběhu pro krávy (je tam takovej malej ostruvek) No ale voni to vlastně nejsou krávy ale bejci no a když už jsem odcházel tak se náhodou ohlídnu a za mnou je ten bejk . No tak rychle jsem ještě neběžel.

Slunce v duši a kouř v plicích

Old Post 27-04-2005 v 20:42 PM
CHOURIS je offline   Profil uživatele CHOURIS   Find more posts by CHOURIS   Foto galerie člena CHOURIS   Click here to Send CHOURIS a Private Message   Add CHOURIS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 4

tak si pořiďte letdlo a je po problémech.... nebo třeba tank

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 28-04-2005 v 12:39 PM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pildo
Stálý Člen

Karma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 819  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od CHOURIS
No a nebo byl mazec když jsem běžel s úrodou z jinýho pole který mám uprostřed výběhu pro krávy (je tam takovej malej ostruvek) No ale voni to vlastně nejsou krávy ale bejci no a když už jsem odcházel tak se náhodou ohlídnu a za mnou je ten bejk . No tak rychle jsem ještě neběžel.



no bud rad ze si nebol v tom ze su to niake cudne kravy s jednim vemenom a nesnazil si sa ich podojit

city growing 05
bezpecne posielanie klonov

Naposledy upravil pildo 08-05-2005 v 14:49 PM

Old Post 29-04-2005 v 12:35 PM
pildo je offline   Profil uživatele pildo   Find more posts by pildo   Foto galerie člena pildo   Click here to Send pildo a Private Message   Add pildo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

Příspěvek č. 6

jo lidi sem zvedaf jak to ponesu ja ja to mam tak 5km od baraku a jak ja to budu sundavat z tech stromu ale asi premejslim o to ze to v ty korune normalne obrcebny povesim kdyz tam nebyla videt kytka normalne tak tam snad nebude videt obracene a pak ji i na tom strome ostrikam a nakazu do batohu a pak to snad ponesu

a nebo bych vam poradil bezte rano tak okolo4-6 hodiny pochybuju ze tam budu flojdi vencit svoje cokly a je to

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Old Post 29-04-2005 v 16:28 PM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

tak auto he holt auto nacoivat pokud mozno az na pole .)) a go home, vse ma ale svy uskali, jelikoz co kdyz prijde slinicni kontrola a vy budete muset ukazat rezervu k autu, ja ji asi jako 99% z vas vozi v kufru a co potom delat kdyz otevrete kufr a tam mate kytek ve vetsim nez kilovem mnozstvi .)))

Old Post 30-04-2005 v 09:10 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marklar
Stálý Člen

Karma uživatele Marklar - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 8

nazdar marklari ja marklar mam rad marklar. My tu na marklare stale tahame marklar. Velmi nam chuti marklar.az az ze sa zneho zmarklarime. Majsa smejsa marklar

Old Post 02-05-2005 v 21:14 PM
Marklar je offline   Profil uživatele Marklar   Find more posts by Marklar   Foto galerie člena Marklar   Click here to Send Marklar a Private Message   Add Marklar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

??? Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Marklar
nazdar marklari ja marklar mam rad marklar. My tu na marklare stale tahame marklar. Velmi nam chuti marklar.az az ze sa zneho zmarklarime. Majsa smejsa marklar


???

Old Post 02-05-2005 v 21:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pildo
Stálý Člen

Karma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 819  

Příspěvek č. 10

2 fly.com: to bolo v niakom serialy alebo filme, bola to dost haluz, vsetci boli markalrani a na malkalru, jedli malklar ...

city growing 05
bezpecne posielanie klonov

Naposledy upravil pildo 08-05-2005 v 14:49 PM

Old Post 03-05-2005 v 10:15 AM
pildo je offline   Profil uživatele pildo   Find more posts by pildo   Foto galerie člena pildo   Click here to Send pildo a Private Message   Add pildo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rastafuk
Stálý Člen

Karma uživatele Rastafuk - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 11

:-D Mě při cestě ze klizně potkal hajnej...A ptal se..Co to je? Já: No..Coby..A on:Tráva? a já: no! A on: Dej mi trochu! Sem mu dal paldu,pozdravil a oba sme byly happy :froog:

I like you.. Love me too. Do you love me? Yes,I do!

Old Post 05-05-2005 v 08:50 AM
Rastafuk je offline   Profil uživatele Rastafuk   Find more posts by Rastafuk   Foto galerie člena Rastafuk   Click here to Send Rastafuk a Private Message   Add Rastafuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krishna
Stálý Člen

Karma uživatele Krishna - 71% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 12

.Ja to robim tak,ze mam velky batoh 80litrov + 15 litrov ciapka...(trek sport - patagonia80).No,palice trebars do igelitoveho vreca aby si si batoh z nutra cely nezalepil zivicou (priskyrici) a sup s tym dnu...pravda je,ze pokial toho je vela,musis sa vratit aj niekolko krat,ale nie je to vidno...takze pokial ta niekdo fakt nezacne nejak vazne checkovat,tak mas vyhrate...vela zdaru
to onrejblesk: dufam,ze si to nemyslel tak,ze to budes tam vonku na tom strome aj susit,to by fakt nebol dobry napad...

Old Post 07-05-2005 v 14:11 PM
Krishna je offline   Profil uživatele Krishna   Find more posts by Krishna   Foto galerie člena Krishna   Click here to Send Krishna a Private Message   Add Krishna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

Příspěvek č. 13

2 Krishna :proc by to venku neslo??(ja newym ale myslel sem ze by to mohlo bejt OK)
2 Hollister: jo ale ja tam pudu s kamosem to by bylo OK a wemu baterku bo neco takovyhoale sem zvedef jak rano ve 3 vstanu(psycho) a vyparim se z baraku(haha) ale ja to nejak dokazu ale stejne nejwetsi psycho bude v ty tme hledat ty stromy kdyzja sem rad ze je najdu ve dne a jetste je hledat f noci

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Old Post 09-05-2005 v 15:48 PM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CHOURIS
Stálý Člen

Karma uživatele CHOURIS - 94% PěstitelskáKarma uživatele CHOURIS - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 14

No tak jděte ve dne sklidte a dej te je na nějaký v hodný místo(třeba kousek od baráku) No a večír si tam jen dojdete.

Slunce v duši a kouř v plicích

Old Post 09-05-2005 v 16:42 PM
CHOURIS je offline   Profil uživatele CHOURIS   Find more posts by CHOURIS   Foto galerie člena CHOURIS   Click here to Send CHOURIS a Private Message   Add CHOURIS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krishna
Stálý Člen

Karma uživatele Krishna - 71% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 15

to ondrejblejsk:...to je jednoduche,na susenie potrebujes suche,tmave,relativne chladne miesto.Susit to v teple,svetle, popripade na slnku je najlepsia cesta ako prist o obsah thc v rastline

Naposledy upravil Krishna 09-05-2005 v 17:51 PM

Old Post 09-05-2005 v 17:37 PM
Krishna je offline   Profil uživatele Krishna   Find more posts by Krishna   Foto galerie člena Krishna   Click here to Send Krishna a Private Message   Add Krishna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krishna
Stálý Člen

Karma uživatele Krishna - 71% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 16

...vplyv tepla a svetla...po dosuseni dokonca aj vzduchu znizuje obsah THC v materialy.Preto je dobre susit tak ako som ti pisal vyssie.Co sa tyka pudy..tak ta je uplne ok,pokial ti tam neprsi ,je idealna.Pre vyssie zmienovane dovody sa odporuca skladovat nasuseny material hermeticky uzavrety (bez pristupu vzduchu),na relativne chladnom tmavom mieste...

Old Post 10-05-2005 v 15:41 PM
Krishna je offline   Profil uživatele Krishna   Find more posts by Krishna   Foto galerie člena Krishna   Click here to Send Krishna a Private Message   Add Krishna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2295060 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív