Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Orange Bud
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Bigsmoker
Nový Člen

Karma uživatele Bigsmoker - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 15  

Orange Bud Příspěvek č. 1

Tak už jsem konečně nafotil aktuální foto a dávám k nahlédnutí. Dnes je to 5 týdnů v květu, substrát kokos, sluníčko sodík 600W. Holkám se docela daří, musel jsem řešit problém se sviluškama, ale snad jsem je všechny vyhubil.

Old Post 14-04-2005 v 10:13 AM
Bigsmoker je offline   Profil uživatele Bigsmoker   Find more posts by Bigsmoker   Foto galerie člena Bigsmoker   Click here to Send Bigsmoker a Private Message   Add Bigsmoker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bigsmoker
Nový Člen

Karma uživatele Bigsmoker - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 2



Foto

Old Post 14-04-2005 v 10:14 AM
Bigsmoker je offline   Profil uživatele Bigsmoker   Find more posts by Bigsmoker   Foto galerie člena Bigsmoker   Click here to Send Bigsmoker a Private Message   Add Bigsmoker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bigsmoker
Nový Člen

Karma uživatele Bigsmoker - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 3

Hnojim B"Cuzz (A+B, kořen., květ. stimulátor, booster) a v květu jim dávam Phytamin a myslím, že jim docela prospívá. Růst jsem nechal 11 dní a je to docela vidět, málem se mi to nevešlo do skříně. Teplotu mám mezi 28 a 30 a Ph 6,5. Ze začátku jsem měl trošku problém s vlhkostí, ale pomohly mokrý hadry a hodně stříkání rozprašovačem. Teď udržuju kolem 50%. Mám je z řízků, který byly fakt super a všechny se chytly.

Old Post 18-04-2005 v 08:48 AM
Bigsmoker je offline   Profil uživatele Bigsmoker   Find more posts by Bigsmoker   Foto galerie člena Bigsmoker   Click here to Send Bigsmoker a Private Message   Add Bigsmoker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ytsim
Stálý Člen

Karma uživatele ytsim - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 4

No kámo, tak tohle ti docela závidim... Máš u mě K.

Old Post 18-04-2005 v 21:22 PM
ytsim je offline   Profil uživatele ytsim   Find more posts by ytsim   Foto galerie člena ytsim   Click here to Send ytsim a Private Message   Add ytsim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bigsmoker
Nový Člen

Karma uživatele Bigsmoker - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 5




Dnes je 43. den květu.

Old Post 21-04-2005 v 10:44 AM
Bigsmoker je offline   Profil uživatele Bigsmoker   Find more posts by Bigsmoker   Foto galerie člena Bigsmoker   Click here to Send Bigsmoker a Private Message   Add Bigsmoker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bigsmoker
Nový Člen

Karma uživatele Bigsmoker - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 6







Zdravím, ani nevím proč, ale byl jsem přesměrován do Indoor Galerie a můžů přidat 10 obrázků. Super!!! Začly se mi dělat žlutý skvrny na listech, můžete poradit?

Old Post 22-04-2005 v 15:37 PM
Bigsmoker je offline   Profil uživatele Bigsmoker   Find more posts by Bigsmoker   Foto galerie člena Bigsmoker   Click here to Send Bigsmoker a Private Message   Add Bigsmoker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 7

Nemuzeme, skvrny nejsou videt.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 23-04-2005 v 12:30 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bigsmoker
Nový Člen

Karma uživatele Bigsmoker - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 8











Zdravím fšechny growery,
Včera proběhla slkizeň, a proto jsem zde s altuálníma fotečkama. Jelikož je to můj první indoor prosím o Vaše názory.

Old Post 06-05-2005 v 14:36 PM
Bigsmoker je offline   Profil uživatele Bigsmoker   Find more posts by Bigsmoker   Foto galerie člena Bigsmoker   Click here to Send Bigsmoker a Private Message   Add Bigsmoker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 9

No jakože to vypadá pěkně..což o to ale docela by mě zajímalo kolik toho bylo sušenýho +/- Jakože docela pěkný ale na 600.. toho mohlo být i víc...no ale na 1. je to sqelý... já jedu momentálně 400W qět a sám sem zvědavej jak to dopadne. Každopádně K+ za snahu a hoď sem tu GRAMáž...zajímalo by mě to...

[size=1]

Old Post 06-05-2005 v 16:30 PM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Příspěvek č. 10

Zdarec.Krásný paldy.Napoprvý dobrý chlape .Kolik si měl kytek?Jak velkou pěstírnu?

- Catha Edulis neboli Kát. Informace - PM -
↕ - UFO LED 180W kus 800,- - PM -

Old Post 06-05-2005 v 18:03 PM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bigsmoker
Nový Člen

Karma uživatele Bigsmoker - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 11

Kytiček bylo dvanáct a pořád se ještě suší, takže gramáž zatím nevim. Dám určitě vědět.

Old Post 09-05-2005 v 11:25 AM
Bigsmoker je offline   Profil uživatele Bigsmoker   Find more posts by Bigsmoker   Foto galerie člena Bigsmoker   Click here to Send Bigsmoker a Private Message   Add Bigsmoker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-08-2013 - 5x Orange Bud DP 400W - 178 odpovědí
22-11-2009 - 600W OrangeBud - 35 odpovědí
31-01-2008 - Orange Bud by Rastafan - 55 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8622360 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív