Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 150 watt sodík - ScrOG
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

150 watt sodík + klonovna Příspěvek č. 1

EDIT: fše je jinak, sledujte aktualizace...


Ahoj panstvo a damstvo…
Poslední dobou je módní pěstovat konopí indoor a já věren svému krédu („jít s dobou“) jsem podlehl tomuto fenoménu též a postavil si ideální začátečnickou skříň s 150 wattovým sluncem.
Tato „stavebnice“, jak ji s oblibou nazývám, mne přišla na cca. 2500,- Kč.
V to nepočítám materiál na skříň (sádrokarton) a podobné věci, které byly k dispozici doma již před stavbou.
Rozměry skříňky jsou tedy 115 x 60 x 50 (stěny sádrokatron, dveře dřevěné).
Sodík je zapojen podle schématu zde na Groweru, stínidlo plechové klasického tvaru (hranaté pětistranné koryto), proud a napětí je do větráků transformován skrz nabíječku do mobilu (Alcatel 12 V, Siemens 6 V).
Pro zájemce zde přikládám souhrn jednotlivých položek (uvedené částky jsou zaokrouhleny):

HPS 150 watt TUNGSRAM 300,-
Kondenzátor 20 uF 100,-
Tlumivka 150 watt 300,-
Startér 100-400 watt 250,-
Patice E 40 130,-
Jistič 6 A + kryt 90,-
Flexošňůra 5m 80,-
Spínací hodiny mech. 90,-
Teploměr 50,-
Vlhkoměr 200,-
Plech na stínidlo 40,-
Řetěz 2m 80,-
Izolepa bílá 100,-
Větrák PC 12 V 120,-

Celkem SKŘÍŇ: 1930,-

Za druhé, hodlám pěstovat cannabis systémem ScrOG s celkovým počtem 4 rostlin.
Z toho 2 budou ve hlíně (zahradnický substrát + perlit + písek + vápenec + keramzit jako drenage) v hranatých květnících o straně 15 cm a výšce 17 cm, nastříkaných na bílo a 2 v bubleru (10 litrový kýbl od PRIMALEXu - oválný, vzduch. pumpa Atman CHAMPION – 1,5 l/min, vzduch. kámen aquaristický - válec) obaleném alobalem kvůli pronikání světla dovnitř a následnému vzniku nežádoucích organismů. Obě mříže budou odděleně, mříž nad hlínou bude napevno uchycena ve skříni, mříž nad bublákem bude uchycena na víku

Celkem BUBLER: 250,-

Nakonec trocha chemie.
Hnojiva budu používat na hlínu i hydro stejná, totiž Wuxal SUPER na růst a OBM na květ. Dále jsem koupil BioOL proti sviněluškám a podobné havěti a Polyversum proti plísni.
Zbývá ještě zmínit ph TEST akvarijní na měření kyselosti atd.

Celkem CHEMKY: 250,-


Celkem CELKEM: cca. 2500,-


Toliko k hardwaru.
Dále bych rád napsal něco o chodu skříně.
Vzhledem k jedinému možnému umístění v garáži s nedostatečnou izolací a současnému ročnímu období se mi vyskytl zcela nečekaný problém.
Zatímco naprostá většina growerů řeší vysokou teplotu a musí chladit, já mám problém s teplotou nízkou a rád bych topil.
Teploty ve skříni jsou totiž následující (měřeno hned pod výbojkou – asi 10 cm):

Tma 6 – 10 °C (6 v noci, 10 ve dne)
Světlo 25 °C (25 s jedním PC větrákem na odtah v horní části skříně s polovičním výkonem – tj. 6 V; při 12 V byla teplota asi 20 °C a při zapojení druhého větráku, jenž by ofukoval přímo kytky, taky 12 V, klesla teplota až na 15 °C).


Taxem se chtěl zeptat, jetli ta nízká teplota (6 °C) nebude vadit (totiž je mi jasné že to vadit bude, ale ptám se jestli to nebude nějaký extrém).
A ještě esi by dokonce nebylo lepší, kdybych teplotu za světla snížil až na oněch 15 °C.
Výhod by bylo hned několik:
1. Zlepšila by se cirkulace vzduchu v prostoru.
2. Mohl bych ofukovat kytky = větší stabilita stonků atd.
3. Rozdíl teplot světlo/tma by nebyl tak obrovský a kytky by neprožívaly takový shock.
Tak co vy na to?


Jo a mimochodem, zatím nemám přes svoji krásnou skříň (jejíž podrobné foto vám poskytnu hned jak najdu jistý kábel) CO pěstovat.
Tímto apeluji na majitele matkáren a řízků: Bydlíte-li v Liberci či Jablonci n.N. a jste ochotni mi 4 kusy klonů darovat či prodat, ozvěte se mi prosím na PM a pořešíme to.
Model může být jakýkoliv indoor, nejsem vybíravý; potřeboval bych je ale rychle…
PS: Mám zlomenou dolní končetinu (tzv. haxnu), proto nejsem příliš mobilní, ale v okruhu Liberec. okresu to ještě zvládám.
Díky moc předem.


Pokud máte nějaké dotazy, připomínky či nápady k mojí skříni či něčemu jinému, týkajícího se mojí osoby, pište na PM nebo sem do toho trejdu, vyvarujte se fšak zbytečných offtopiců.

Kwjetoň


Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Naposledy upravil Kwjetoň 01-05-2005 v 18:00 PM

Old Post 23-03-2005 v 21:57 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 2

ZDAR
popsané to máš krásně,ale kde máš FOTO




jo pardon už to vidim nemáš kabel jo

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 23-03-2005 v 23:40 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

jet v jednom boxu hydro i hlinu zaroven neni nejstastnejsi reseni(vlastni zkusenost)

p.s.: ten vlhkomer za 200,- je novy?popr.kde jsi ho koupil?

Old Post 24-03-2005 v 07:04 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 4

jojo ten hygroměr je zbrusu - sehnal jsem ho v OBI v Liberci - nejlevnější co tam měli (pravděpodobně vlasový) ale fachá dobře

fotky bodou až najdu ten kabel (potřebuju je přetáhnout z feťáku do compu a něgde sem ho založil, kua)

ps: co ty řízky, nebyly by?

jo a ten bublák & hlína - je to záměr abych mohl po sklizni porovnat výnosy, ale esi píšeš že to není šťastná volba tak prosím popiš podrobněji proč

ještě mě napadlo esi by ta teplota nešla zvýšit pomocí nějakých teraristických těles (jako ne kalašnikovy ale takový ty topení pro ještěrky - gekoni apod.)
to by mělo jít, ne?

Zatim ciao

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 24-03-2005 v 09:08 AM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

bublak + hlina zaroven a jeste Scrog?-pri manupulaci to bude mozna neprakticke a taky by mohla byt rozdilna rychlost rustu

ale nechcu te od toho odrazovat,treba ti to pujde bez problemu

Old Post 24-03-2005 v 09:41 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 6

právě proto budou obě mžíže odděleně
nad hlínou v zadní části napevno a u dveří bubler s mříží na víku
bubler dycky vyndám, víko sundám, roztok doleju, prostě klasika...
tagže gdyž bude bubler venku, bude manipulace se zadními kytkami ještě jednodušší
no nekup to...

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 24-03-2005 v 17:29 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

aha asi budes delat vertikalni scrog

Old Post 24-03-2005 v 17:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 8

No na V/scrog by pak v tomto pripade byly asi potreba ty vybojky dve. Jenom aby to stejne rychle rostlo, 150ka nedosviti zas tak daleko. Jak vysoko budes mit pletivo?

Old Post 24-03-2005 v 22:14 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 9

Jo už sem tu fčera psal příspěvek jak to teda bude ale nešel mi odeslat taxem se na to vysral...
Tagže znova:
Pojedu klasickej horizontální ScrOG s jednou výbojkou.
Rozhod sem se že pod 150 dám 6 kytek. Nedivte se taky se mi to zdálo moc ale asi to tak udělám, jednak kuli více modelům, taky gdyby se mi nějaká posrala aby něco zbylo, a taky kuli tomu, že nebude potřeba tak dlouho na růst tagže ušetřim a sklizeň bude o trochu dříf - potřebuju to stihnout do prázdnin, pak jedu pryč...

Tagže asi tak.

Eště se chcu zeptat, esi teplota 15 za světla a asi 10 za tmy nebude extrémně vadit, de mi třeba i o teplotu roztoku v bubláku.

Zatim

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 25-03-2005 v 19:51 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 10

to amalka: dík myslel sem si to, sice další investice navíc ale nevermind
jen - nebude kytím vadit, když budou kořeny v pohodě (20°C) a nahoře 15-10°C
aby nebyly vystreslý ještě víc...

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 26-03-2005 v 09:47 AM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Nápad dalailama foto pro vaše ochrana :) Příspěvek č. 11




Tamtadadá
Našel jsem kábel, tak posílám nějaké obrázky pro potéchu oka (teda zatim není moc na co koukat, ale aspoň ať víte jak to u mě doma vypadá...)

Tagže:
1. umístění skříně v garáži





2. skříňka jako celek bez dveří (sodík má malou intenzitu, páč právě nabíhal)




3. detailnější pohled na stínidlo a vnitřek ještě se starou "konfigurací"

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 26-03-2005 v 09:53 AM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Nápad další fotky Příspěvek č. 12




Teď trocha elektra...

4. zapojení sodíkové vysokotlaké výbojky o příkonu 150 wattů




5. to samý shora




6. detailní pohled na vzduchocí motorek a jeho odizolování molitanem

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 26-03-2005 v 10:04 AM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Nápad a ještě... Příspěvek č. 13




Dál nějaký pěstební komponenty:

7. bubler (ještě bez keramzitu a neobalený) a květníky (zatím jen 2)



8. bubler izolovaný alobalem




9. pohled skrz mříže na květníky

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 26-03-2005 v 10:09 AM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 14



A zatim poslední dvě phottky:

10. ukázka toho, jak budou při květu umístěny mříže; zatím nejsou přidělané napevno, jen lehce izolačkou...
Ta zadní má rozměry 48x35 a pobere 4 kytky ve hlíně. Ta bude přidělána na stěny skříně hřebíky.
Ta přední je o rozměrech 48x25, je nad bublerem a bude přidělána na jeho víku. Když budu vyměňovat roztok, celý bubler vyndám, víko sundám i s mříží, pak to zas nandám a bude...
Tak doufám, že s fotkama je už vše jasné

11. a nakonec pohled na chemky (je to klasika, jen jak to vypadá)

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 26-03-2005 v 10:19 AM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 15

Jo a ještě bych rád napsal, jaký plánuju modely:
Tagže od Hyeny mam slíbený 2 řízky Orange Budu.
Od UdLa nějakej Super Skunk, Power Plant, nebo i AK-47

Tak esi má někdo experience a názor kam je co dobrý hodit (bubler x hlína) tak ať napíše a nedělá Wlastu...
Dík moc
Kwjetoň

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 26-03-2005 v 10:29 AM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Nápad vaše názory prosím Příspěvek č. 16

Taxem tu zas, abych vám dal vědět něco o mých plánech se skříní…
Nejdřív něco o modelech:
Nakonec jsem od UdLa dostal Pmko, že mi připravuje 4 kusy následujících vzorků:

Power Plant
AK-47
Sensi Tooth (Sensi Star x Sweet Tooth 3)
MendoBog (Mendocino Madness x Bogglegum)

Od Hyeny mám objednané:

Orange Bud
Nebula

Modelů to je dost a já jsem zvědav jak to utáhnu, ale snad to bude v pohodě…

Dál jsem přemýšlel nad tím, jak budu rostlinky zastřihávat a hnojit.

RŮST 18/6
Předpokládám, že řízky, až je dostanu, budou mít tak +-10 čísel.
Nechám je asi týden růst, aby zakořenily a zvykly si na jejich nové prostředí.
Očekávám denní přírůstek něco kolem 1 cm (spíš míň), takže po týdnu by mohly mít tak 15 cm, kdy bych je poprvé zastřihnul.
Po dalším týdnu růstu (výška cca 20 cm) bych je zastříhnul podruhé.
Třetí týden růstu, při výšce asi 25 centimetrů, přepínám na květ.
KVĚT 12/12
Následuje předpokládaný růstový spurt, kdy by rostlinky měly vyrůst asi ještě o 15-20 cm.
Během tohoto růstu je budu hodně trénovat a ohýbat pod mříž, která bude ve výšce 30 cm nad hlínou a víkem bubleru.
Oka mříže mají velikost 4x5 cm.
Celkově mi na jednu rostlinu připadá plocha asi 5 dm2 (20x25 cm), což by mělo být v pohodě. Budou tam narvaný ale doufám, že to holky zvládnou.

HNOJENÍ

Bubler:
1.týden………2 ml WS / 10 litrů vody
2.týden………4 ml WS / 10 l
3.týden………6 ml WS / 10 l
------------------------------------------------------
4.týden………4 ml WS + 5 ml OBM / 10 l
5.týden………2 ml WS + 10 ml OBM / 10 l
6.týden………2 ml WS + 15 ml OBM / 10 l
7.týden………20 ml OBM / 10 l
8.týden………25 ml OBM / 10 l
9.týden………20 ml OBM / 10 l
10.týden………15 ml OBM / 10 l
11.týden………flushing

Hlína:
3x větší koncentrace hnojiv než u bubláku.
Zalévat budu vždy dvakrát vodou a pak jednou hnojivy.
Jednotlivé zálivky bych viděl tak jednou za dva dny.

Do bubleru, budu přidávat vždy ještě trochu Stimulaxu I kvůli lepšímu růstu kořenů.


Máte-li nějaké dotazy, připomínky či nápady, pište je prosím sem, ať jsou na očích všem
Uvítal bych zvláště názory & zkušenosti ohledně koncentrací hnojiv a techniky pěstování stylem ScrOG (kdy přepnout, v jaké výšce mříž, kolikrát zaštípnout,atd.)
Mé plány teď znáte, budu jen rád když je usměrníte směrem k lepším výkonům a bezproblémovějšímu chodu skříně.

Zatim ciao
Kwjetoň

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 27-03-2005 v 15:33 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0904490 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív