Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Vzhledové změny na kytkách 3/3
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12 13 14 »
Autor
Téma 
OndraP
Stálý Člen

Karma uživatele OndraP - 37% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 177

Zdravym growery mam problemek. Na žloutnoucích listech černý tečky. Co stím??? Postřik?? Kytka je chycená lehce plísní tosem zaléčil štěpařským tmelem:-)) Poraďte dík.

HAPPYHAPPY

Old Post 03-08-2012 v 11:22 AM
OndraP je offline   Profil uživatele OndraP   Find more posts by OndraP   Foto galerie člena OndraP   Click here to Send OndraP a Private Message   Add OndraP to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahnee
Stálý Člen

Karma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 178



Ahoj lidi. Prosím potreboval bych co nejdrive poradit. na kytkach se mi udelalo neco co si myslim ze tam nema byt :-(Seminka jsem koupil normalne v obchode jako Sweet Cheese feminizovaná 3ks a na jedny kytce ktera je normalne pokrytak samicima palicka tak na dvou slahounech se mi udelalo tohle. pridam foto a budu rad kdyz nekdo poradi nez by traba mohlo byt pozde. Dekuji

Old Post 18-11-2012 v 21:00 PM
Mahnee je offline   Profil uživatele Mahnee   Find more posts by Mahnee   Foto galerie člena Mahnee   Click here to Send Mahnee a Private Message   Add Mahnee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indician
Stálý Člen

Karma uživatele indician - 10% PěstitelskáKarma uživatele indician - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 179

To vypada, ze budes mit spoustu seminek :-(

Old Post 18-11-2012 v 21:25 PM
indician je offline   Profil uživatele indician   Find more posts by indician   Foto galerie člena indician   Click here to Send indician a Private Message   Add indician to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahnee
Stálý Člen

Karma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 180

Mam to jen na jedny tak ji poslu svetem co?

Old Post 18-11-2012 v 21:27 PM
Mahnee je offline   Profil uživatele Mahnee   Find more posts by Mahnee   Foto galerie člena Mahnee   Click here to Send Mahnee a Private Message   Add Mahnee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indician
Stálý Člen

Karma uživatele indician - 10% PěstitelskáKarma uživatele indician - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 181

Jestli je to jedina mezi ostatnima, tak bych ji dal pryc... Skoda ji...

Old Post 18-11-2012 v 21:29 PM
indician je offline   Profil uživatele indician   Find more posts by indician   Foto galerie člena indician   Click here to Send indician a Private Message   Add indician to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahnee
Stálý Člen

Karma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 182

o.k moc dekuji za radu kytku poslu a budu sledovat ostatni snnad se to zasahlo co nejdriv

Old Post 18-11-2012 v 21:31 PM
Mahnee je offline   Profil uživatele Mahnee   Find more posts by Mahnee   Foto galerie člena Mahnee   Click here to Send Mahnee a Private Message   Add Mahnee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EnemYD
Stálý Člen

Karma uživatele EnemYD - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 183

Zdravim , objevil se mi tu takovej problem se 4ma kytkama vsechny maji komplet cervene stonky a rapiky zacalo to postuplne od rapiku a postupuje to docela dost rychle 4 mam komplet cervene u zbytku se mi to postupne projevuje u jedne ztech kytek mi zacali na cele rostline zloutnout listy a sou svesene dolu ( pravdepodobne sem ji prelil a poskodil tim koreny tim jak sem ji proplachoval ) . Vsechny kytky az natu co sem ji asi prelil jednu maj zdrave vypadajci tmave zeleny listly . Rostliny rostou v allmixu ( biobizz )ve 3.6 L kvetinacich 3.5 - 4 tydny . Mam to pohnojit nebo je to prehnojeny ? ci co se mi to tu deje pls help

Old Post 31-01-2013 v 19:36 PM
EnemYD je offline   Profil uživatele EnemYD   Find more posts by EnemYD   Foto galerie člena EnemYD   Click here to Send EnemYD a Private Message   Add EnemYD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Greenhead
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Greenhead - 20% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 184



Zdarec..prosim o pomoc..Jsem v kvetu asi treti den. Tenhle problem mi zacal 10 dni zpet (v druhem tydnu rustu). v rustu jsem strikal jen fishmix na listy a to povetsinou kazdy den (s polovicni koncentraci,jednou jsem dal trochu vetsi).ke korenm jsem lil korenak a obcas nejaky ten enzym nebo postrik cistou vodou. taky superthrive (hormony votaminy).dava se kapka na 4 litry skoro.ten jsem dal trochu vic,tak mozna treba tim.den pred prechom na kvet jsem nalil biobloom.topmax,biogrow (koupil jsem pozde-mel by se davat hned) a to velice malou koncentraci.nevim jestli jsem tim kytkam pomohl nebo uskodil, ale vypada to, ze se to rozsiruje.. vetsina spicek listu je uschla a problem postihuje hlavne spodni- nejstarsi listy. obcas ale i nejaky ve stredu kytky.teploty ve dne 28-29, noc 23C.na noc vypinam odtah.tak nevim jestli je to prehnojeni, ptze ten fismix jsem behem vegetace jel na list skoro kazdy den,ale jako premira N to moc nevypada.vodu kterou zalevam stahuju cca na 6..jedu v lightmixu..mooockrát díky za jakykoliv nazor

Greenhead

Old Post 04-05-2013 v 18:21 PM
Mr.Greenhead je offline   Profil uživatele Mr.Greenhead   Find more posts by Mr.Greenhead   Foto galerie člena Mr.Greenhead   Click here to Send Mr.Greenhead a Private Message   Add Mr.Greenhead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 185

je to popalene od lampy priliz blizko nebo jsi to kurevsky prehnojil protoze mas to aj tak seschle jinak si myslim ze nic jineho to nebude

Old Post 04-05-2013 v 18:39 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 186

mas problem z vyzivou kytky



Zdravim , objevil se mi tu takovej problem se 4ma kytkama vsechny maji komplet cervene stonky a rapiky zacalo to postuplne od rapiku a postupuje to docela dost rychle 4 mam komplet cervene u zbytku se mi to postupne projevuje u jedne ztech kytek mi zacali na cele rostline zloutnout listy a sou svesene dolu ( pravdepodobne sem ji prelil a poskodil tim koreny tim jak sem ji proplachoval ) . Vsechny kytky az natu co sem ji asi prelil jednu maj zdrave vypadajci tmave zeleny listly . Rostliny rostou v allmixu ( biobizz )ve 3.6 L kvetinacich 3.5 - 4 tydny . Mam to pohnojit nebo je to prehnojeny ? ci co se mi to tu deje pls help

Old Post 04-05-2013 v 18:40 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Greenhead
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Greenhead - 20% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 187

mam lampu 40 cm..to je podle me blbost aby to spalila ne?

Greenhead

Old Post 04-05-2013 v 19:52 PM
Mr.Greenhead je offline   Profil uživatele Mr.Greenhead   Find more posts by Mr.Greenhead   Foto galerie člena Mr.Greenhead   Click here to Send Mr.Greenhead a Private Message   Add Mr.Greenhead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Greenhead
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Greenhead - 20% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 188



Tak jsem zkusil proplach (sice 4l na 6.5 kvetinac- cemuz se skoro neda rict proplach). 6.2 vstupni voda 6,1 vystup..takze pH je snad v pohode..snad se treba aspon vymyly nejake soli, jestli je to teda prehnojeny.. taky me napadlo, ve druhem tydnu rustu jsem mel podezreni na skudce, tak jsem to postrikal bioolem s trema kapkama jaru (psali to v navodu, ze jako smacedlo), tak jestli jsem to neposral timhle.. to svetlo,ale mam zhruba 40cm od vrcholku a teplota je v pohode, takze to bych asi vyloucil..jeste prikladam foto...nektere rapiky listu jsou podezrele cervene

Greenhead

Old Post 04-05-2013 v 22:22 PM
Mr.Greenhead je offline   Profil uživatele Mr.Greenhead   Find more posts by Mr.Greenhead   Foto galerie člena Mr.Greenhead   Click here to Send Mr.Greenhead a Private Message   Add Mr.Greenhead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 189


Mr.Greenhead: Viděl bych to na přehnojení (mají až moc tmavě zelenou barvu). O ec nikde nepíšeš, stačí změřit a hned budeš vědět odkud vítr vane. Na ukázku fotka Medicinemana kterýho mám od kamaráda Bárta po třošku přepísknutí hnojkama (vidíš ty tmavý spodky) EC měli 4.1 !!! Stačilo však dvakrát zalejt čistou vodou (ani jsem nepoužil enzymy) a vše v normálu a krásný přírůstky, je to opět trošku žravější model :-)
EC metr už používám jen pro sichr, naučil jsem se koukat a pozorovat kytky a změny na nich a taky vidět co jim chybí nebo přebývá. Tož tak.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 05-05-2013 v 06:53 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Greenhead
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Greenhead - 20% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 190

Bohuzel EC nemerim..a ted uz stejne nevim co bych meril kdyz uz je asi teda prehnojeno..myslis jako dalsi zalivku?? ec metr nemam.nechtelo se mi za nej davat litr...ale chtel jsem se zhruba drzet tabulek,kdy bych se bez metru obesel. S tim fishmixem jsem to ale asi moc neudrzel) mam par dni preplo na kvet, ale asi to teda bude trvat. ptze to je urco prehnojeny dusikem, a nadbytek dusiku v kytce brzdi prechod do kvetu- ptze chce dal rust..
Moc diky za postreh doxenon

Greenhead

Old Post 05-05-2013 v 11:17 AM
Mr.Greenhead je offline   Profil uživatele Mr.Greenhead   Find more posts by Mr.Greenhead   Foto galerie člena Mr.Greenhead   Click here to Send Mr.Greenhead a Private Message   Add Mr.Greenhead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Greenhead
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Greenhead - 20% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 191



tak po proliti se to snad jeste zhorsilo...je mozne, ze mi tohle dela preliti rostlin? nebo je to prehnojeny a nasledovne prelity? nevim jestli je mozny jednorazove prelít, nebo jestli bycj je musel zalevat moc casto aby se mi to povedlo...zaleval jsem zhruba po 3 dnech.

Greenhead

Old Post 06-05-2013 v 17:32 PM
Mr.Greenhead je offline   Profil uživatele Mr.Greenhead   Find more posts by Mr.Greenhead   Foto galerie člena Mr.Greenhead   Click here to Send Mr.Greenhead a Private Message   Add Mr.Greenhead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smart
Stálý Člen

Karma uživatele Smart - 77% PěstitelskáKarma uživatele Smart - 77% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 192



Ahoj,
cca 2.5 jsem zasadil do hlíny semínko fastbuda 2 od sweet seeds,už vylezlo nahoru ale začalo nějak fialovět,je to normální?
Děkuji.

Old Post 08-05-2013 v 20:54 PM
Smart je offline   Profil uživatele Smart   Find more posts by Smart   Foto galerie člena Smart   Click here to Send Smart a Private Message   Add Smart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12 13 14 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-03-2016 - Vzhledové změny na kytkách 2/3 - 90 odpovědí
11-08-2016 - Vzhledové změny na kytkách 1/3 - 137 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6835240 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív