Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Vzhledové změny na kytkách 3/3
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 12 13 14 15 16 »
Autor
Téma 
Gorzan
Stálý Člen

Karma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 209


toto
si přečti

Komu se nelení, tomu se zelení


Gorzanův fóliák 2013 1.kolo sklizeno * 2.kolo jede

Medical corn 2013



Historie marihuany- video na youtube v češtině https://www.youtube.com/watch?v=vIlUADFvGfA

Naposledy upravil Gorzan 19-10-2013 v 22:37 PM

Old Post 19-10-2013 v 18:04 PM
Gorzan je offline   Profil uživatele Gorzan   Find more posts by Gorzan   Foto galerie člena Gorzan   Click here to Send Gorzan a Private Message   Add Gorzan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Bobby
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Bobby - 3% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 210

Tak po proplachu, s vyzivou a ustalení ph na 6.5, listy furt žloutnou a opadávají. Asi podzim....

Old Post 27-10-2013 v 10:25 AM
Dr.Bobby je offline   Profil uživatele Dr.Bobby   Find more posts by Dr.Bobby   Foto galerie člena Dr.Bobby   Click here to Send Dr.Bobby a Private Message   Add Dr.Bobby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Bobby
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Bobby - 3% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 211

Jediny co me napada je MOLYBDEN,

Old Post 04-11-2013 v 21:01 PM
Dr.Bobby je offline   Profil uživatele Dr.Bobby   Find more posts by Dr.Bobby   Foto galerie člena Dr.Bobby   Click here to Send Dr.Bobby a Private Message   Add Dr.Bobby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mystic
Stálý Člen

Karma uživatele mystic - 77% PěstitelskáKarma uživatele mystic - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 49 

Příspěvek č. 212

prosim o radu,
co moze sposobovat take krivenie listov smerom do vnutra. Inak ziadne vzhladove zmeny. Moze to sposobovat nedostatok zivin? alebo skor teplota? pripadne nieco ine...
EC som mal trochu nizsie ako malo, byt, to viem, aj po zvyseni to nepomohlo. Napada ma uz len teplota (nachadza sa to na kytkach ktore su vacssie/vyssie oproti ostatatnym na kraji stanu, kde sa zastavuje pojazd, teda chvilkovo tam maju mozno teplejsie-20s). Pride mi ta reakcia vzhladovo ina ako by som ocakaval od teploty. Preto si nad tym lamem hlavu.
Stretli ste sa s niecim takym? dakujem.

Old Post 05-11-2013 v 20:59 PM
mystic je offline   Profil uživatele mystic   Find more posts by mystic   Foto galerie člena mystic   Click here to Send mystic a Private Message   Add mystic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BlueMammoth
Stálý Člen

Karma uživatele BlueMammoth - 86% PěstitelskáKarma uživatele BlueMammoth - 86% PěstitelskáKarma uživatele BlueMammoth - 86% PěstitelskáKarma uživatele BlueMammoth - 86% PěstitelskáKarma uživatele BlueMammoth - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 213


nakou radu?

Old Post 19-08-2014 v 21:05 PM
BlueMammoth je offline   Profil uživatele BlueMammoth   Find more posts by BlueMammoth   Foto galerie člena BlueMammoth   Click here to Send BlueMammoth a Private Message   Add BlueMammoth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZOO68
Stálý Člen

Karma uživatele ZOO68 - 82% PěstitelskáKarma uživatele ZOO68 - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 107 

Příspěvek č. 214

BM: se koukni po kytce, nejspíš tam budeš mít takový zelený housenky
MOSPILAN

Old Post 20-08-2014 v 15:33 PM
ZOO68 je offline   Profil uživatele ZOO68   Find more posts by ZOO68   Foto galerie člena ZOO68   Click here to Send ZOO68 a Private Message   Add ZOO68 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BlueMammoth
Stálý Člen

Karma uživatele BlueMammoth - 86% PěstitelskáKarma uživatele BlueMammoth - 86% PěstitelskáKarma uživatele BlueMammoth - 86% PěstitelskáKarma uživatele BlueMammoth - 86% PěstitelskáKarma uživatele BlueMammoth - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 215

Takze to delaji housenky? Ty sem tam mel ale zerou listy a vypada to jinak ,myslel jsem ze tohle ma na svedomi neco jineho.

Old Post 25-08-2014 v 08:40 AM
BlueMammoth je offline   Profil uživatele BlueMammoth   Find more posts by BlueMammoth   Foto galerie člena BlueMammoth   Click here to Send BlueMammoth a Private Message   Add BlueMammoth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scars22
Stálý Člen

Karma uživatele scars22 - 79% PěstitelskáKarma uživatele scars22 - 79% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 216


Zdravím všechny , mam prosbu. Jedu v hlíně Euforie od DP( femky). Jsem ted 12/12 , kytky vypadají zdravě až na jednu, začala mi hermit. Posuďte sami (foto) . Četl jsem že je tato genetika k tomu náchylná a uz sem je jel. Minule to ale bylo ok. 5 semen snad z celý úrody.Ted se mi to zda horší, na každý vetyvce něco je. Co mi poradi zkušenější ? Jinak svítil jsem na růst 450W Led, ted prepnuto cca 12 dnů na 600W soda.

Old Post 19-04-2015 v 06:46 AM
scars22 je offline   Profil uživatele scars22   Find more posts by scars22   Foto galerie člena scars22   Click here to Send scars22 a Private Message   Add scars22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scars22
Stálý Člen

Karma uživatele scars22 - 79% PěstitelskáKarma uživatele scars22 - 79% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 217

citace:
Původní příspěvek od BlueMammoth
nakou radu?


Tohle budou vrtalky , takový ty potvory co vyziraj chlorofyl. Jsou vidět jejich chobicky i z blizka tam uvidíš v chodbičce tu potvurku.Dají se mačkat z listu jak beďary B-) Postrik je zlikviduje. Mě na toto zabíral Vermitec , ale opatrně s ním a rozhodně NE na květ. Likviduje nejen ty ale i trasnenky a sviluchy.

Old Post 19-04-2015 v 06:54 AM
scars22 je offline   Profil uživatele scars22   Find more posts by scars22   Foto galerie člena scars22   Click here to Send scars22 a Private Message   Add scars22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scars22
Stálý Člen

Karma uživatele scars22 - 79% PěstitelskáKarma uživatele scars22 - 79% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 218

citace:
Původní příspěvek od scars22
Zdravím všechny , mam prosbu. Jedu v hlíně Euforie od DP( femky). Jsem ted 12/12 , kytky vypadají zdravě až na jednu, začala mi hermit. Posuďte sami (foto) . Četl jsem že je tato genetika k tomu náchylná a uz sem je jel. Minule to ale bylo ok. 5 semen snad z celý úrody.Ted se mi to zda horší, na každý vetyvce něco je. Co mi poradi zkušenější ? Jinak svítil jsem na růst 450W Led, ted prepnuto cca 12 dnů na 600W soda.



Poradi někdo?

Old Post 19-04-2015 v 15:42 PM
scars22 je offline   Profil uživatele scars22   Find more posts by scars22   Foto galerie člena scars22   Click here to Send scars22 a Private Message   Add scars22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 219

Pokud to máš na jedný, tak ji vyhoď, než Ti to začne dělat neplechu.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 19-04-2015 v 16:27 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scars22
Stálý Člen

Karma uživatele scars22 - 79% PěstitelskáKarma uživatele scars22 - 79% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 220

citace:
Původní příspěvek od frek
Pokud to máš na jedný, tak ji vyhoď, než Ti to začne dělat neplechu.



Jj vyhodím ju, je to jen na ní, a ostatní ještě roztáhnu, jedu ve větších litrákách jen 5ks totiž

Old Post 19-04-2015 v 19:45 PM
scars22 je offline   Profil uživatele scars22   Find more posts by scars22   Foto galerie člena scars22   Click here to Send scars22 a Private Message   Add scars22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leela148
Stálý Člen

Karma uživatele leela148 - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 221



tohle se mi objevilo na 2 kytkách začíná to od zhoru na větších listech... zatím jen na pár ,ale chci to zastavit... Kiti jsem přihnojil třeba to pomůže... Nějaké nápady? už jsou v půlce květu tak bych byl nerad kdyby se nějak sekli.

Old Post 09-05-2015 v 13:53 PM
leela148 je offline   Profil uživatele leela148   Find more posts by leela148   Foto galerie člena leela148   Click here to Send leela148 a Private Message   Add leela148 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 222

citace:
Původní příspěvek od leela148
tohle se mi objevilo na 2 kytkách začíná to od zhoru na větších listech... zatím jen na pár ,ale chci to zastavit... Kiti jsem přihnojil třeba to pomůže... Nějaké nápady? už jsou v půlce květu tak bych byl nerad kdyby se nějak sekli.

Zřejmě jde o spodnější listy a ty větší růstové, to je normální, nemoc to není, mohlo by to ukazovat méně dusíku, ale to je na květu normální, pokud je normální barva ostatních listů, tak to nemusíš řešit.

Grow Max 150W

Old Post 16-05-2015 v 18:53 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 223



zkusim to dat i sem ;-) zkusi nekdo poradit o co jde? :O

Old Post 21-05-2015 v 12:19 PM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yuri420
Nový Člen

Karma uživatele Yuri420 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 224



Dobrý ránko Groweři,
Chtěl bych se zeptat jestli by mi někdo neporadil co se s tímhle tým dá dělat.. :O
Včera sem se šel podívat na balkón a jedna radost moje vypadala dost zklesle.. :/
Substrát je LighGrow Mix na 6 týdnu předhnojený a doposud ničím jiným nehnojený. Mám ji asi měsíc a moc se jí nedaří od té doby co sem ji dal ven o moc nevyrostla.. Měla problemy se sviluškami který sem už zneškodnil ale zase pro změnu se děje po vzhledu ještě horší věci.. :'( jak zde mužete vidět na obrázku.
za každou rabu budu velice vděčný) , prosím poraďte jak zahránit moji radost..

Old Post 23-05-2015 v 09:58 AM
Yuri420 je offline   Profil uživatele Yuri420   Find more posts by Yuri420   Foto galerie člena Yuri420   Click here to Send Yuri420 a Private Message   Add Yuri420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:44 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 12 13 14 15 16 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-03-2016 - Vzhledové změny na kytkách 2/3 - 90 odpovědí
11-08-2016 - Vzhledové změny na kytkách 1/3 - 137 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7982220 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív