Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Vzhledové změny na kytkách 3/3
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13 »
Autor
Téma 
FloweRoman
Stálý Člen

Karma uživatele FloweRoman - 46% PěstitelskáKarma uživatele FloweRoman - 46% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 161

ital.2: Jestli to není přehnojený, tak bych tipnul na nedostatek fosforu.

Old Post 26-06-2011 v 08:45 AM
FloweRoman je offline   Profil uživatele FloweRoman   Find more posts by FloweRoman   Foto galerie člena FloweRoman   Click here to Send FloweRoman a Private Message   Add FloweRoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muškař
Nový Člen

Karma uživatele Muškař - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 4  

Dotaz Příspěvek č. 162

Ahojte,jsem novacek, jak v tomto forum, tak v pestovani v homeboxu a hned do zacatku mam problem se zloutnutim listu,PH se snazim drzet 5,6-6,5,teplota 31stupnu,600watovka.Zacalo to asi tak 4-5 dni pred prepnutim na kvet na dolnich velkych listech u jedne az dvou rostlin,ted jsou desaty den v kvetu a je toho cim dal tim vic. Dale se udelaly jako kdyby takove umirajici konecky listu na vrchnim patre u jedne rostliny a mam pocit, ze to zacina uz i u druhe. Posilam fotky pro lepsi predstavu(to listi je zleva do prava takove stadium prubehu zloutnuti). Moc dekuji za radu nebo pomoc. Co se týká hnojení, dával jsem vždy 2,5ml na litr, i když na obalu psali, že se má dávat 1-5ml na litr. Čili něco mezi. Dnes jsem pořádně prohlížel kytky a našel jsem zase na horním patře toto viz.foto v příloze. Myslíte, že to je tedy tím hořčíkem?

Prosím, zkuste mi pomoct, protože nechci přijít o kytky

Muskar

Old Post 29-07-2011 v 16:50 PM
Muškař je offline   Profil uživatele Muškař   Find more posts by Muškař   Foto galerie člena Muškař   Click here to Send Muškař a Private Message   Add Muškař to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kokesh
Stálý Člen

Karma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 226  

Příspěvek č. 163



Prosím o pomoc! Mám problém s hnědnutím listů na Puprp. Listy zhnědnou a uschnout. Poradí někdo, čím by tohle mohlo být?

Doporučuju pro pěstitele pod LED!

Kokeshuv out 2009 - 2010 - 2011 - 2012

Old Post 11-08-2011 v 14:29 PM
Kokesh je offline   Profil uživatele Kokesh   Find more posts by Kokesh   Foto galerie člena Kokesh   Click here to Send Kokesh a Private Message   Add Kokesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 164

Zdravicko panove....resim jednu vec ktere nerozumim pac jsem to jeste za svou karieru nevidel...Listy mi trci vzhuru!!!Kytky jsou krasne zelene,na prvni pohled jim nic nechybi...jen ty Stoporene listy...take dalsi poznatek...nepribyvaji na palickach.Dikes.

Sundacův 400w.mrazáčekstavba,hotovo

Sundancovo 3x400w.SENSI STAR,SKUNK NUMBER ONE.

Outdoor 04,05

Old Post 23-12-2011 v 11:27 AM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 165

citace:
Původní příspěvek od sundance
Zdravicko panove....resim jednu vec ktere nerozumim pac jsem to jeste za svou karieru nevidel...Listy mi trci vzhuru!!!Kytky jsou krasne zelene,na prvni pohled jim nic nechybi...jen ty Stoporene listy...take dalsi poznatek...nepribyvaji na palickach.Dikes.


Tak jak jsou nahoru, tak se ti tahají ke světlu ne ?

Old Post 23-12-2011 v 11:46 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 166

citace:
Původní příspěvek od MDe_


Tak jak jsou nahoru, tak se ti tahají ke světlu ne ?



Jj,presne tak...!!!

Sundacův 400w.mrazáčekstavba,hotovo

Sundancovo 3x400w.SENSI STAR,SKUNK NUMBER ONE.

Outdoor 04,05

Old Post 23-12-2011 v 13:20 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spicoli
Nový Člen

Karma uživatele Spicoli - 28% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 167

a víš, jaký měla podmínky (sucho, světlo...)?
Většinou se listy zvedají v důsledku přemíry osvitu vzhledem k nedostatku vláhy.

Old Post 23-12-2011 v 16:52 PM
Spicoli je offline   Profil uživatele Spicoli   Find more posts by Spicoli   Foto galerie člena Spicoli   Click here to Send Spicoli a Private Message   Add Spicoli to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Spicoli! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tommy92
Stálý Člen

Karma uživatele Tommy92 - 44% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 168



zdravim všechny. jsem začátečník a potřeboval bych poradit, mám problém s jednou rostlinkou, roste ale strašně pomalu oproti ostatním, tady mám foto , obě kytky jsou stejnou dobu na stejnym místě , vlhkost udržuji mezi 40-60 a teplota je 22-27 odruda je L.S.D od Barneys někdo mi říkal že tahle odruda roste každá rostlina jinak ale že by to bylo až takhle rozdílně, to se mi nezdá. poradí někdo? DÍKY

Old Post 28-02-2012 v 18:28 PM
Tommy92 je offline   Profil uživatele Tommy92   Find more posts by Tommy92   Foto galerie člena Tommy92   Click here to Send Tommy92 a Private Message   Add Tommy92 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hmozdinka
Nový Člen

Karma uživatele hmozdinka - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 169


Zdravím Groveři, může mně někdo poradit, zasadil jsem do skleniku Syrup (Budha seeds) a z 5 ti semen vzešel jeden takový řekl bych MUTANT. Nad děložními lístky má, řekl bych jeden list ve tvaru trychtýře, viděl to někdo, mám mu ukončit životní cytlus, aby se dál neztrápil ?Hlavně aby neohrozil další čtyři holky.Dík za názory.

vidíš-li jezdit veverku na ultra malém motocyklu, nejspíše je vše v pořádku.

Old Post 14-05-2012 v 20:11 PM
hmozdinka je offline   Profil uživatele hmozdinka   Find more posts by hmozdinka   Foto galerie člena hmozdinka   Click here to Send hmozdinka a Private Message   Add hmozdinka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 170

Zdravim,
1.-2. foto - stretli ste sa s niecim podobnym??? Skusenosti malo, no na zaklade citania usudzujem problem s prvou rastlinouna deficit dusiku - zltnutie spodnych listov od koncov smerom ku stonke, no neviem co maju znamenat tie skvrny. Este pozorujem zdrevnatenie stonky od zeme po prve poschodie.
3.-4. foto - takuto skvrnu nachadzam na dalsich dvoch rastlinach.
Nenasiel som tu nic podobneho, ak som nieco prehliadol sorry. Dik za kazdu reakciu

Old Post 19-06-2012 v 18:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 171



Zdravim,
LUDIA NECHCE MI DOVOLIT PRIDAT FOTKY, AJ TO NACITAVA CHVILU A NAKONIEC NIC NEVYPISE, ANI CI SA STALA CHYBA ANI NIC, LEN TAM NIESU, NEVIETE PORADIT?

Stretli ste sa s niecim podobnym??? Skusenosti malo, no na zaklade citania usudzujem problem s prvou rastlinouna deficit dusiku - zltnutie spodnych listov od koncov smerom ku stonke, no neviem co maju znamenat tie skvrny. Este pozorujem zdrevnatenie stonky od zeme po prve poschodie.
Nenasiel som tu nic podobneho, ak som nieco prehliadol sorry. Dik za kazdu reakciu

Naposledy upravil 20-06-2012 v 16:58 PM

Old Post 19-06-2012 v 18:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 172

citace:
Původní příspěvek od ejA
Zdravim,
LUDIA NECHCE MI DOVOLIT PRIDAT FOTKY, AJ TO NACITAVA CHVILU A NAKONIEC NIC NEVYPISE, ANI CI SA STALA CHYBA ANI NIC, LEN TAM NIESU, NEVIETE PORADIT?



Musíš udělat dvě věci..
1. Zatrhnout políčko "automaticky přizpůsobit na povolenou velikost"
2.Když to nepomůže,musíš sám snížit kvalitu fotky před uploadem..

Old Post 19-06-2012 v 20:13 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 173



Na dalsich dvoch rastlinach sa im na spodnych listoch robi nieco taketo. S citania to vyzera na nedostatok Magnezia, no nieosm si isty. Docital som sa, ze sa dava do 3,5L jedna lyzicka rozdrvenej horker soli (siran horecny), no neviem ci polievkovej alebo malej, lebo rozdiell medzi nimi moze byt aj 2oj 3oj nasobok, ma s tym niekto skusenost, nechcem to prehnat. Dakujem.

Old Post 20-06-2012 v 17:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HujerII
Stálý Člen

Karma uživatele HujerII - 21% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 174


taky prosim o radu, mám ten stejný problém...

Old Post 20-06-2012 v 18:58 PM
HujerII je offline   Profil uživatele HujerII   Find more posts by HujerII   Foto galerie člena HujerII   Click here to Send HujerII a Private Message   Add HujerII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 175

[B]Pomoc prosim[B]
Sledujte ako sa to stihlo rozvinut tri dni na to!!! Chce to akutny zasah, tie skvrny nakoniec uplne usychaju.

Old Post 20-06-2012 v 21:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 176



[B]Pomoc prosim[B]
Sledujte ako sa to stihlo rozvinut tri dni na to!!! Chce to akutny zasah, tie skvrny nakoniec uplne usychaju. Nemoze to byt od slnka? Mame to tu teraz rekordne teploty.

Old Post 20-06-2012 v 21:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:58 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-03-2016 - Vzhledové změny na kytkách 2/3 - 90 odpovědí
11-08-2016 - Vzhledové změny na kytkách 1/3 - 137 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3569510 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív