Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Vzhledové změny na kytkách 3/3
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 129

To Pitris,,,hele já mám to samé a taky nevím čím to je že mi žloutnou konečky listů,,,jen ty špičky,,,prosím poraďte!!!

Old Post 26-11-2008 v 15:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SmallDudeZombie
Stálý Člen

Karma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 277  

Příspěvek č. 130

citace:
Původní příspěvek od sadic
To Pitris,,,hele já mám to samé a taky nevím čím to je že mi žloutnou konečky listů,,,jen ty špičky,,,prosím poraďte!!!


Jaké používáš medium pěstební ?

2005; 1.st IN. 150w; Mazar, mendocino madness, U-Scrog ;
2008; Balcón. 1GWS ;
Ovlivnuje charakter pěstitele vysledný produkt a účinky cannabisu ? ;
2009; Hashberry, Honeybee, Purpurea ;

Legalizace.cz
Prožitek akutní intoxikace kanabis

мы в неба, в неба, в неба в небаaaa !!!

Old Post 26-11-2008 v 18:39 PM
SmallDudeZombie je offline   Profil uživatele SmallDudeZombie   Find more posts by SmallDudeZombie   Foto galerie člena SmallDudeZombie   Click here to Send SmallDudeZombie a Private Message   Add SmallDudeZombie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 131

light 4OOw,prostor 110x110x220 obalený folii,Přítah,odtah,hnojiva alga bloom na květ,ph upravuji kyselinou a zalévám co druhý den.všechno bylo v pohodě až na svilušky a ted tohleto,žloutnou konečky listů...

Old Post 27-11-2008 v 13:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hydrotekk
Stálý Člen

Karma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 291  

Příspěvek č. 132

citace:
Původní příspěvek od sadic
light 4OOw,prostor 110x110x220 obalený folii,Přítah,odtah,hnojiva alga bloom na květ,ph upravuji kyselinou a zalévám co druhý den.všechno bylo v pohodě až na svilušky a ted tohleto,žloutnou konečky listů...


cuzz mam to same...
a chcipne ti pak taky ten list ve finale???jako ze celi seschne?

Máma mi říkala že bych mel vysadit, máma je máma, nechal sem si poradit nestačil se divyt co všechno se dá sklidit ....
nemam rad kdys zmich rizku znikaji matky!neres mou cestinu ja neresim tebe

Old Post 27-11-2008 v 18:04 PM
Hydrotekk je offline   Profil uživatele Hydrotekk   Find more posts by Hydrotekk   Foto galerie člena Hydrotekk   Click here to Send Hydrotekk a Private Message   Add Hydrotekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SmallDudeZombie
Stálý Člen

Karma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 277  

FW Příspěvek č. 133

citace:
Původní příspěvek od sadic
light 4OOw,prostor 110x110x220 obalený folii,Přítah,odtah,hnojiva alga bloom na květ,ph upravuji kyselinou a zalévám co druhý den.všechno bylo v pohodě až na svilušky a ted tohleto,žloutnou konečky listů...


JJ to je všechno fajn, ale ptal jsem se na médium čili v čem ti to koření jestli to máš v hlíně a dělá ti to to samé co mně viz thread gws balkon, tk to máš určitě přehnojené peace.

2005; 1.st IN. 150w; Mazar, mendocino madness, U-Scrog ;
2008; Balcón. 1GWS ;
Ovlivnuje charakter pěstitele vysledný produkt a účinky cannabisu ? ;
2009; Hashberry, Honeybee, Purpurea ;

Legalizace.cz
Prožitek akutní intoxikace kanabis

мы в неба, в неба, в неба в небаaaa !!!

Old Post 27-11-2008 v 21:56 PM
SmallDudeZombie je offline   Profil uživatele SmallDudeZombie   Find more posts by SmallDudeZombie   Foto galerie člena SmallDudeZombie   Click here to Send SmallDudeZombie a Private Message   Add SmallDudeZombie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 134

jj mám to v hlíně a je možné že jsem to trošku přehnojil ted zálivka čistá voda upravené ph...

Old Post 28-11-2008 v 17:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deluxe
Stálý Člen

Karma uživatele Deluxe - 47% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 135

mam tiez problem s listy na jednaj rastlinke od polovice listov su zvednute nadol a su zlto hnede na druhej su zlte skvrny ... vcera som ich presadzal a oh 3 hod som ich hnojil Kristalon start 1L/1g teplota v skrini okolo 30 `c vlhkost 55% svetlo 250W sodik poradte mi pls..

Old Post 28-01-2009 v 14:21 PM
Deluxe je offline   Profil uživatele Deluxe   Find more posts by Deluxe   Foto galerie člena Deluxe   Click here to Send Deluxe a Private Message   Add Deluxe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D..omino
Stálý Člen

Karma uživatele D..omino - 85% PěstitelskáKarma uživatele D..omino - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 136



zdravim vsechny vasnive growery :-D lidicky prosimvas potrebeuju nutne radu!!!! ma 8 kousku pod 850w jsou v 43 dni kvetu, problem se zatim vyskytnul jen u jedne....zacki zloutnout konecky listu adneska jsem zjistil ze listy usychaji po krajich a hnednou???????? jsou videt take tmave skvrny?????? PROSIM POOMOC!!!!!!!! skusim co nejdriv dodat par fotek vim ze ani na gtech to neni ono ale fakt nevim a potrebuju HELP...

Dik moc vsem za rady :-D
Zdar GrOwInGu :-D

Naposledy upravil D..omino 24-02-2009 v 16:32 PM

Old Post 23-02-2009 v 17:51 PM
D..omino je offline   Profil uživatele D..omino   Find more posts by D..omino   Foto galerie člena D..omino   Click here to Send D..omino a Private Message   Add D..omino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 137

Že by přehnojení....

Old Post 23-02-2009 v 17:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hannz
Stálý Člen

Karma uživatele hannz - 93% PěstitelskáKarma uživatele hannz - 93% PěstitelskáKarma uživatele hannz - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 138

tak to bych taky rad vedel ted se mi deje to samí

Old Post 24-02-2009 v 17:12 PM
hannz je offline   Profil uživatele hannz   Find more posts by hannz   Foto galerie člena hannz   Click here to Send hannz a Private Message   Add hannz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D..omino
Stálý Člen

Karma uživatele D..omino - 85% PěstitelskáKarma uživatele D..omino - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 64  

Hlína Příspěvek č. 139



Je to k zesileni?????!!!!!!! stalo se mi to jen u jedne.... jine vypadaji asi takhle....

doufam ze to neni uplne k zahozeni????je to muj prvni grow?????

Prosim o zhodnoceni???






Zdar vsem GROWERUM

Naposledy upravil D..omino 24-02-2009 v 20:47 PM

Old Post 24-02-2009 v 20:36 PM
D..omino je offline   Profil uživatele D..omino   Find more posts by D..omino   Foto galerie člena D..omino   Click here to Send D..omino a Private Message   Add D..omino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D..omino
Stálý Člen

Karma uživatele D..omino - 85% PěstitelskáKarma uživatele D..omino - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 140

To hannz.....

Mozna jsem na neco narazil.....

http://grower.cz/forum/showthread.p...9712#post369712

vypada to na nedostatek boru - molybdenu????? aspon podle toho co jsem se docet......


Thanks TO HavanaJoe

Zdar a stesti Pestu :-D

Old Post 25-02-2009 v 10:47 AM
D..omino je offline   Profil uživatele D..omino   Find more posts by D..omino   Foto galerie člena D..omino   Click here to Send D..omino a Private Message   Add D..omino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosmicgirl
Stálý Člen

Karma uživatele cosmicgirl - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 97 

Filaloveni listu Příspěvek č. 141

Zdarec mam problem teda nevim jestli je to problem. U jedne kytky ve skrini mi fialoveji listy. Nevim jestli je to problem zivin nebo genetiky. Nevite cim to muze byt? spodni listy zloutnou a ty vrchni jsou zbarvene do fialova...u ostatnich kytek tento problem neni a vsechny maji stejne podminky

Life is sick...Dogs cough...Bees sail...Birds hack...Trees saw...Woods cry...Men die...Ticks try...Books lie...Ants fly...Goodbye

Old Post 13-07-2009 v 15:05 PM
cosmicgirl je offline   Profil uživatele cosmicgirl   Find more posts by cosmicgirl   Foto galerie člena cosmicgirl   Click here to Send cosmicgirl a Private Message   Add cosmicgirl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ray.Wost
Stálý Člen

Karma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 142

2: D..omino...
čau...poslechni Mjr.BlasterX ;o).. je to přehnojený, dál je to asi přesvícený - není přesně to pod lampou kytka? Taky se u ní může držet větší teplo (co ofuky? ofukujou ti to pořádně ? - venku je 30stupňů, kolik máš u TOPů této kytky?)
..Kytku bych nehnojil, hodně prolil vodou a zjistil ty teploty..

Mír... (PS: mě to také udělalo - kombinace velké dávky Ripenu a tepla - kytka přesně pod lampou).Ray

..I don´t you, you don´t me, man..

SCROG 250.. jak vyšitej ;o)
Můj první indoor - 250 ala SCROG..
Growrooom..

Old Post 13-07-2009 v 18:47 PM
Ray.Wost je offline   Profil uživatele Ray.Wost   Find more posts by Ray.Wost   Foto galerie člena Ray.Wost   Click here to Send Ray.Wost a Private Message   Add Ray.Wost to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ray.Wost! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darxtar
Stálý Člen

Karma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 434  

Copak to mám s listy :( ? Příspěvek č. 143

Zdárek lidi, koukněte prosím na přiložený fotky a povězte, co by mohlo být příčinou hnědnutí a kroucení listů :-) http://img23.imageshack.us/img23/4233/sdc11069n.jpg aa http://img39.imageshack.us/img39/5209/sdc11072p.jpg

Old Post 18-10-2009 v 14:30 PM
darxtar je offline   Profil uživatele darxtar   Find more posts by darxtar   Foto galerie člena darxtar   Click here to Send darxtar a Private Message   Add darxtar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
worrapS
growrider

Karma uživatele worrapS - 89% PěstitelskáKarma uživatele worrapS - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 92  

2 darkstar Příspěvek č. 144


2 darxtar: kamo dneska jsem prisel na stejny problem... IMHO je to presviceni + vysoka teplota, na skudce je to moc pravidelne, prehnojeni to neni no a specificky pripad nedostatku nebo prebytku najakeho prvku jsem tady podobny nenasel :-( kdybys to vyresil tak pisni pls na pm ;-) ja udelam to samy...

Naposledy upravil worrapS 18-11-2009 v 17:41 PM

Old Post 18-11-2009 v 17:19 PM
worrapS je offline   Profil uživatele worrapS   Find more posts by worrapS   Foto galerie člena worrapS   Click here to Send worrapS a Private Message   Add worrapS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-03-2016 - Vzhledové změny na kytkách 2/3 - 90 odpovědí
11-08-2016 - Vzhledové změny na kytkách 1/3 - 137 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8908160 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív