Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Forest outdoor 2006 by Foxan
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Skřeťák v Sudu
Stálý Člen

Karma uživatele Skřeťák v Sudu - 91% PěstitelskáKarma uživatele Skřeťák v Sudu - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 1

Nakterou pak genetiku vsazis nejvic?

Old Post 11-02-2006 v 17:59 PM
Skřeťák v Sudu je offline   Profil uživatele Skřeťák v Sudu   Find more posts by Skřeťák v Sudu   Foto galerie člena Skřeťák v Sudu   Click here to Send Skřeťák v Sudu a Private Message   Add Skřeťák v Sudu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
G@nja M@n
Stálý Člen

Karma uživatele G@nja M@n - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 2

Tak ja mam tak 2 jisty mista sehnal sem hafec seminek od par lidi ty nej modely no name a mam i Jacka Herera a blue mistic a ted na posledy sem sehnal za daco asi 40 seminek citrala tak se uvidi no namu mam asi 800 tak chci dat aspon 400 jich viklicit tak uvidime co z toho bude

Old Post 15-02-2006 v 19:10 PM
G@nja M@n je offline   Profil uživatele G@nja M@n   Find more posts by G@nja M@n   Foto galerie člena G@nja M@n   Click here to Send G@nja M@n a Private Message   Add G@nja M@n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruf-Nikers
Nový Člen

Karma uživatele Ruf-Nikers - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 3

Foxan: už se těším až budou naky fotoz, zvlástě pak na Top44ku, páč sem ji loni zkoušel venku(seeds od Nirvany) a byl sem zklamanej (nechtěla dozrát)-ale to rostla v nížině=>ty říkáš, že jedeš na horách tak by to mohlo být lepší. no uvidíme, náš čas teprve příjde....

Old Post 16-02-2006 v 23:52 PM
Ruf-Nikers je offline   Profil uživatele Ruf-Nikers   Find more posts by Ruf-Nikers   Foto galerie člena Ruf-Nikers   Click here to Send Ruf-Nikers a Private Message   Add Ruf-Nikers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Setth
Stálý Člen

Karma uživatele Setth - 26% PěstitelskáKarma uživatele Setth - 26% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 4

Držim palce, Foxane!

Loni jsem jel taky v lese, byl to můj první out.
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=16798
Sice se mi to moc nezdařilo, ale něco z toho bylo a hlavně jsem se poučil. Letos to taky vidim většinou do lesa. Něco možná taky mrsknu do kukuřice. Ale ještě uvidim.
Jinak, ale letos pojedu podstatně míň rostlinek než loni. Musim se totiž krotit - ono každodenní hulení moc dlouhej life a železný zdraví nezaručuje. Takže mi stačí jen pár, abych si mohl občas povyrazit.
Nicméně budu s napětím sledovat tvůj thread a až nadejde vhodná doba, tak taky založim vlastní. Asi taky pojedu trochu podle tebe, ale nejspíš o něco pozdějc. Chci si počkat na stálejší počasí, i když kdo ví, jak bude.

Jinak jsem se tě chtěl zeptat, když jsi už pěstoval v lese loni s kámošem, jak jsi chránil kyti před zvěří? Já jsem si "vypůjčil" od lesáků pletivo, co dávaj kolem stromků, ale holky pak měly málo místa a srnky stejně pak okusovaly alespoň větve, co vyčuhovaly. Letos přemýšlím, že vezmu laťky, natřu na zeleno a provazem to obmotám kolem dokola - takže z toho udělám takovej provazovej plot. Jenže to zas zabere víc prostoru a tudíž to bude víc nápadný. Nevim. Jestli máš nějaký jiný fígle, tak pls. napiš.

Jinak ti přeju hodně zdaru.

-------------------------------
Kdo nehulí, ten nežije!!! (I když život není jen o hulení).
-------------------------------
- Marihuana může ukázat jednu z mnoha pravd, ale nedokáže zachytit celou podstatu skutečnosti.
-------------------------------
- Realita je někdy relativní!
-------------------------------

Naposledy upravil Setth 24-02-2006 v 21:30 PM

Old Post 24-02-2006 v 16:26 PM
Setth je offline   Profil uživatele Setth   Find more posts by Setth   Foto galerie člena Setth   Click here to Send Setth a Private Message   Add Setth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Happy_Mirec
Stálý Člen

Karma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 430  

Příspěvek č. 5

Hodně štěstí. V loni sem měl taky něco kolem 120 semínek, Ale z toho mi vyšlo 80 sazeniček. V lese sem sázel jednou a naposled, jelikož cesta byla hodně shitová a vůbec mi to nerostlo(málo slunce), ale bylo to zase kousek od řeky. Každoročně si řikám jak si udělám min. 4 pole a nakonec sem tak línej, že si udělám 1 a sem rád. Tak ti přeju hafo ůspěchu. Pic

Old Post 25-02-2006 v 13:27 PM
Happy_Mirec je offline   Profil uživatele Happy_Mirec   Find more posts by Happy_Mirec   Foto galerie člena Happy_Mirec   Click here to Send Happy_Mirec a Private Message   Add Happy_Mirec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 6

budeš upravovat místa na sázení?
myslím tím díry
s nějakou dobrou směsí?
v lese je kyselo
jak po špatným bonbonu

...

Old Post 25-02-2006 v 13:52 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonymer
Stálý Člen

Karma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 342 

Příspěvek č. 7

Uz o tyzden? Ja zacinam nieco cez 10-15.4. davam predklicovat, a nasledne perdpestovat...

???
FUCK SYSTEM
rise SVK unda repp

Slovak cooperation 2005
Botanic project (Out v našom podaní) 2007

Old Post 08-03-2006 v 20:40 PM
Anonymer je offline   Profil uživatele Anonymer   Find more posts by Anonymer   Foto galerie člena Anonymer   Click here to Send Anonymer a Private Message   Add Anonymer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Anonymer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelda.cz
Stálý Člen

Karma uživatele Zelda.cz - 20% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 209  

Příspěvek č. 8

Foxan : já už zasadil 17 kytek skér a 4 kytky obyček...
Jinak jsem si ještě objednal Super Skunk z SeedBoutique, který by mi už brzo měly dojít domů.Chystám 2-3 pole...
Tak už ať je to jaro !

Písňičky o konopí... | Rady, jak být nejdéle zkouřený... | Hulíte tak často, že už nepoznáte jestli jste zkouření? | Razítka na omluvenku...
Jste rádi, že žijete v zemi, kde je nejvíce kuřáků marihuany? | Meteo TV - Počasí online 24 hodin denně...
BIBLE Pěstitelů konopí = Pojďte pokecat
Ať svítí...





Old Post 09-03-2006 v 08:32 AM
Zelda.cz je offline   Profil uživatele Zelda.cz   Find more posts by Zelda.cz   Foto galerie člena Zelda.cz   Click here to Send Zelda.cz a Private Message   Add Zelda.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelda.cz
Stálý Člen

Karma uživatele Zelda.cz - 20% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 209  

Příspěvek č. 9

Foxan : Podívej se mi do podpisu, mám tam odkaz na Meteo TV - podle nich bude hnusně až do konce března...

Písňičky o konopí... | Rady, jak být nejdéle zkouřený... | Hulíte tak často, že už nepoznáte jestli jste zkouření? | Razítka na omluvenku...
Jste rádi, že žijete v zemi, kde je nejvíce kuřáků marihuany? | Meteo TV - Počasí online 24 hodin denně...
BIBLE Pěstitelů konopí = Pojďte pokecat
Ať svítí...





Old Post 12-03-2006 v 07:38 AM
Zelda.cz je offline   Profil uživatele Zelda.cz   Find more posts by Zelda.cz   Foto galerie člena Zelda.cz   Click here to Send Zelda.cz a Private Message   Add Zelda.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zasa
Stálý Člen

Karma uživatele zasa - 94% PěstitelskáKarma uživatele zasa - 94% PěstitelskáKarma uživatele zasa - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 10

2:Foxan
Porastu o dost ale zbytocne by som to nepredpestovaval budu mat slabe stonky a budu vysoke pokial nebudu mat nejaky ofuk..podla mna je to dost skoro..radsej si pockaj az na duben-kveten a potom v kvetnu 12-14 traja zmrzli tak na nich pozor!!tak nech ti to vyde a zbytocne sa neunahli!
ahoj zaSa


zasa outdoor 2oo5

zasa outdoor 2oo6

Old Post 12-03-2006 v 07:42 AM
zasa je offline   Profil uživatele zasa   Find more posts by zasa   Foto galerie člena zasa   Click here to Send zasa a Private Message   Add zasa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelda.cz
Stálý Člen

Karma uživatele Zelda.cz - 20% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 209  

Příspěvek č. 11

zasa : já už pěstuju a zas tak moc slabé stonky to nemá...a jinak to pak může přesadit a zasypat to až k prvním děložním lístkům a bude to mít OK...

Písňičky o konopí... | Rady, jak být nejdéle zkouřený... | Hulíte tak často, že už nepoznáte jestli jste zkouření? | Razítka na omluvenku...
Jste rádi, že žijete v zemi, kde je nejvíce kuřáků marihuany? | Meteo TV - Počasí online 24 hodin denně...
BIBLE Pěstitelů konopí = Pojďte pokecat
Ať svítí...





Old Post 12-03-2006 v 07:47 AM
Zelda.cz je offline   Profil uživatele Zelda.cz   Find more posts by Zelda.cz   Foto galerie člena Zelda.cz   Click here to Send Zelda.cz a Private Message   Add Zelda.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zasa
Stálý Člen

Karma uživatele zasa - 94% PěstitelskáKarma uživatele zasa - 94% PěstitelskáKarma uživatele zasa - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 12

2:Zelda.cz
ja mam doma malu kyticku asi 15cm a s tou stonkou to nieje bohvieco a este k tomu je dost vytiahla...slnko svieti malo a este k tomu aj sem tam snezenie...podla mna to nieje moc dobry napad...ja si pockam az bude pekne slniecko svietitnech sa vam dari ahoj


zasa outdoor 2oo5

zasa outdoor 2oo6

Old Post 12-03-2006 v 07:52 AM
zasa je offline   Profil uživatele zasa   Find more posts by zasa   Foto galerie člena zasa   Click here to Send zasa a Private Message   Add zasa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelda.cz
Stálý Člen

Karma uživatele Zelda.cz - 20% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 209  

Příspěvek č. 13

zasa : Jo, jo...zkus to přesadit až k děložním lístečkům, uvidíš že ji to určitě prospěje...

Písňičky o konopí... | Rady, jak být nejdéle zkouřený... | Hulíte tak často, že už nepoznáte jestli jste zkouření? | Razítka na omluvenku...
Jste rádi, že žijete v zemi, kde je nejvíce kuřáků marihuany? | Meteo TV - Počasí online 24 hodin denně...
BIBLE Pěstitelů konopí = Pojďte pokecat
Ať svítí...





Old Post 12-03-2006 v 07:55 AM
Zelda.cz je offline   Profil uživatele Zelda.cz   Find more posts by Zelda.cz   Foto galerie člena Zelda.cz   Click here to Send Zelda.cz a Private Message   Add Zelda.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
highmat
Stálý Člen

Karma uživatele highmat - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 14

ja za okno dam najskor ku koncu marca,lebo sa mi zvykli stonki natiahnut a polamat...radsej budem opatrny a snehu je vonku stale mrte vela,tak mi to neujde.a teraz si pri jarnom sadeni nasadim zopar Pot of gold kedze sadenie zeruchy, chrizanten, klincekov a fialiek nie je az take zazivne

fucking shit is this weed BUT I breed IT to feed my need

I love cannabis indica!!!

AMO+ Mora

Old Post 12-03-2006 v 08:49 AM
highmat je offline   Profil uživatele highmat   Find more posts by highmat   Foto galerie člena highmat   Click here to Send highmat a Private Message   Add highmat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PUNKie
Stálý Člen

Karma uživatele PUNKie - 90% PěstitelskáKarma uživatele PUNKie - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 15

nazdar vsetci.ja som tiež nasadil za okno asi pred týždňom.myslíte že im to neprospeje?nepomohol by im vapnik?myslim škrupiny z vajec odstáte vo vode?neviem, niesom až taký skúsený. tak mi poradte. :-) rastu zdar

Old Post 12-03-2006 v 10:12 AM
PUNKie je offline   Profil uživatele PUNKie   Find more posts by PUNKie   Foto galerie člena PUNKie   Click here to Send PUNKie a Private Message   Add PUNKie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Setth
Stálý Člen

Karma uživatele Setth - 26% PěstitelskáKarma uživatele Setth - 26% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 16

Zdravim Foxane. Dnes jsem se byl trochu projít po lese, že bych snad někde vykopal první díru pro svoje budoucí topoly. Ale zatím to k tomu není. Nevim teda v jaký oblasti a nadmořské výšce bydlíš, ale tady u nás +/- 450 m nm. je v místech, kde chci pěstovat ještě dobrej metr sněhu.
Je třeba aby se oteplilo, trochu zapršelo a pak ještě víc oteplilo. Pak to snad sleze, ale stejně, i kdyby teď už nesněžilo, bude to ještě nějakej tejden trvat.
Asi ještě chvíli se vším počkám.

-------------------------------
Kdo nehulí, ten nežije!!! (I když život není jen o hulení).
-------------------------------
- Marihuana může ukázat jednu z mnoha pravd, ale nedokáže zachytit celou podstatu skutečnosti.
-------------------------------
- Realita je někdy relativní!
-------------------------------

Old Post 19-03-2006 v 18:32 PM
Setth je offline   Profil uživatele Setth   Find more posts by Setth   Foto galerie člena Setth   Click here to Send Setth a Private Message   Add Setth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-08-2016 - Outdoor 2016 by bigV - 6 odpovědí
16-05-2010 - First_Outdoor 2009 /HH/ - 49 odpovědí
22-09-2009 - 3rd OUTDOOR 2009 by wa5il - 58 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5419400 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív