Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Příliš velké kytky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Setth
Stálý Člen

Karma uživatele Setth - 26% PěstitelskáKarma uživatele Setth - 26% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 186  

Obecné Příliš velké kytky Příspěvek č. 1

Zdravim všechny. Sice jsem se už o mém problému zmínil v jiném tématu, ale nakonec jsem se rozhodl, že o tom založím nové téma, aby to bylo více na očích a více k věci.

Takže: 20. dubna jsem přišel na místo kdesi v lese, kde jsem měl vykopanou jámu o objemu přibližně 40 - 50 litrů. Do té jámy jsem nasypal 20l substrátu na muškáty (ph 5,0 - 7,0) a 20l substrátu pro pokojové rostliny (ph 5,5 - 7,0). Nakonec jsem to trochu promíchal s menším množsvím původní půdy (max 5l).

Do tohoto mixu jsem ten samý den zasadil 12 předklíčených semínek z nichž se jich 10 ujalo k životu. Když jsem tam byl před 14-ti dnima, měli kytičky okolo 20 cm. Když jsem tam přišel dnes nestačil jsem se divit - všechny kyty okolo půl metru a více.

Má to však jeden háček. Kytky mají jen 4 patra a na té největší kytce jsou skoro až takovejch 15 - 20 cm od sebe. Nejsem si jistý, zda je správné, že se tak holky vytahujou. Jinak stonek je celkem silnej (asi tak 1cm). Světla tam svítí také dost - skoro celé odpoledne to bude určitě. Nevim teda jak dopoledne. Kytky jsem zatím ničím nehnojil. A vzhledem k tomu jak to vypadá ani nevím zda budu. Leda na plod a květ, ale to asi až pozdějc, co?

Kytky nemaj zatim žádný rozvětvení. Je to dlouhej stonek s listama. Přemýšlel jsem to zastřihnout, ale nevím zda to není moc brzy. Nicméně nevím zda by to můj problém vyřešilo. Nemůžu si dovolit mít nějaký čtyřmetorvý giga-kytky, protože to by pak bylo vidět na kilometry daleko.

Víte někdo, co je špatně? Nebo se ty moje kytky zkrátka zbláznili.

-------------------------------
Kdo nehulí, ten nežije!!! (I když život není jen o hulení).
-------------------------------
- Marihuana může ukázat jednu z mnoha pravd, ale nedokáže zachytit celou podstatu skutečnosti.
-------------------------------
- Realita je někdy relativní!
-------------------------------

Old Post 05-06-2005 v 21:38 PM
Setth je offline   Profil uživatele Setth   Find more posts by Setth   Foto galerie člena Setth   Click here to Send Setth a Private Message   Add Setth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheKeptn
Námořník

Karma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 618  

Příspěvek č. 2

čau , jediná věc co mě napadla ... že to mlže být modelem .. je to noname ? nebo sou ty největší samci ... každopadně to zastipni a pokud je stonek pružnej něcím to ohni aspon o 45 stupnu mužes i o 90 ale nelámat ... tak caw...


250W - BUSH\250W - ScroG\250W - 2xBubbler+2xHlina

\150W - LST\150W/250W - Bubbler \Balkonek 2003\ Balkonek 2004

Vyhlídky v Praze i jinde
Opylení
Výroba HOMEMADE Cooltube


Old Post 05-06-2005 v 21:51 PM
TheKeptn je offline   Profil uživatele TheKeptn   Find more posts by TheKeptn   Foto galerie člena TheKeptn   Click here to Send TheKeptn a Private Message   Add TheKeptn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Setth
Stálý Člen

Karma uživatele Setth - 26% PěstitelskáKarma uživatele Setth - 26% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 3

Jo, je to noname, ale kámoš, od kterýho jsem dostal ty semínka, je loni taky pěstoval a rozhodně to ani zdaleka takhle brutálně nevypadalo. No fakt z toho netušim.

-------------------------------
Kdo nehulí, ten nežije!!! (I když život není jen o hulení).
-------------------------------
- Marihuana může ukázat jednu z mnoha pravd, ale nedokáže zachytit celou podstatu skutečnosti.
-------------------------------
- Realita je někdy relativní!
-------------------------------

Naposledy upravil Setth 05-06-2005 v 22:04 PM

Old Post 05-06-2005 v 21:59 PM
Setth je offline   Profil uživatele Setth   Find more posts by Setth   Foto galerie člena Setth   Click here to Send Setth a Private Message   Add Setth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Tim svetlom myslis priame slnko dufam.Myslim ze hlavny dvovod by malo byt prave to svetlo aj ked mi tu nesedi hrubka toho stonku(pri nedostatku svetla byva stonka tak tenka ze sa rastlinky same ohybaju)Ked si prisiel na to miesto ake mali tie rastlinky listy,neboli taktrochu povednute?

Old Post 05-06-2005 v 22:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Setth
Stálý Člen

Karma uživatele Setth - 26% PěstitelskáKarma uživatele Setth - 26% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 5

Listy vypadají v pohodě, kytky jsou celkem stabilní a sluneční světlo svítí přímo. Myslím, že to světlem nebude. Jedině co mě ještě napadlo je, zda to nemůže být třeba přebytkem nějakého prvku v půdě, ale to by se asi zas projevilo na listech. Fakt nevim.

-------------------------------
Kdo nehulí, ten nežije!!! (I když život není jen o hulení).
-------------------------------
- Marihuana může ukázat jednu z mnoha pravd, ale nedokáže zachytit celou podstatu skutečnosti.
-------------------------------
- Realita je někdy relativní!
-------------------------------

Naposledy upravil Setth 05-06-2005 v 23:22 PM

Old Post 05-06-2005 v 22:47 PM
Setth je offline   Profil uživatele Setth   Find more posts by Setth   Foto galerie člena Setth   Click here to Send Setth a Private Message   Add Setth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Setth
Stálý Člen

Karma uživatele Setth - 26% PěstitelskáKarma uživatele Setth - 26% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 6




Tak jsem dnes byl opět u svých kytiček, trochu je zastřihnout a mimo to jsem i vytvořil několik fotek:

1) To je moje největší kytka. Nevím co znamená to červené zbarvení horních listů, ale snad to je v poho. Kdyby ne tak mi to někdo řekněte.

2) To je celkový pohle na mé pole. I když to z fotky tak nevypadá, většina kytek mi sahá ke kolenům. Kolem je fólie sloužící jako provizorní ochrana proti zvířatům. I když je její efektivita možná diskutabilní, zatím to funguje.

3) Tak tohle je můj pokus o zastřihnutí metodou FIM. Zastřihnul jsem jen ty nejtitěrnější lístečky na vrcholu kytky a trochu to vzal i přes hlavní stonek. Myslíte, že to je ok?

-------------------------------
Kdo nehulí, ten nežije!!! (I když život není jen o hulení).
-------------------------------
- Marihuana může ukázat jednu z mnoha pravd, ale nedokáže zachytit celou podstatu skutečnosti.
-------------------------------
- Realita je někdy relativní!
-------------------------------

Naposledy upravil Setth 06-06-2005 v 11:12 AM

Old Post 06-06-2005 v 11:01 AM
Setth je offline   Profil uživatele Setth   Find more posts by Setth   Foto galerie člena Setth   Click here to Send Setth a Private Message   Add Setth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Setth
Stálý Člen

Karma uživatele Setth - 26% PěstitelskáKarma uživatele Setth - 26% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 7




No a teď k tomu, co by mohl být problém:

1 - 3) Možná to není až tak zcela patrné, ale když se pozorně podíváte vidíte stonek a na něm jednotlivá patra, která jsou dobrých 15 - 20 cm od sebe vzdálená. Kytka je dost vytáhlá a po pravdě se mi zdá, že ty další, i když jsou menší, ji hodlají v tomto růstu následovat.

Jak jsem výše psal, že kytka je stabilní, tak to beru zpět, protože zas až tak stabilní není a raději jsem ji přivázal. Zajímavé je, že dole u země se mi zdá stonek o něco tenčí a však směren na horu se v určitých místech trochu rozšiřuje. Ostatně když se pozorně podíváte na foto, je to trochu vidět.

-------------------------------
Kdo nehulí, ten nežije!!! (I když život není jen o hulení).
-------------------------------
- Marihuana může ukázat jednu z mnoha pravd, ale nedokáže zachytit celou podstatu skutečnosti.
-------------------------------
- Realita je někdy relativní!
-------------------------------

Naposledy upravil Setth 06-06-2005 v 11:23 AM

Old Post 06-06-2005 v 11:13 AM
Setth je offline   Profil uživatele Setth   Find more posts by Setth   Foto galerie člena Setth   Click here to Send Setth a Private Message   Add Setth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Setth
Stálý Člen

Karma uživatele Setth - 26% PěstitelskáKarma uživatele Setth - 26% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 8


A ještě jeden celkový pohled ze shora. Když foto trochu zvětšíte uvidíte jak je stonek vytáhlý.

-------------------------------
Kdo nehulí, ten nežije!!! (I když život není jen o hulení).
-------------------------------
- Marihuana může ukázat jednu z mnoha pravd, ale nedokáže zachytit celou podstatu skutečnosti.
-------------------------------
- Realita je někdy relativní!
-------------------------------

Old Post 06-06-2005 v 11:29 AM
Setth je offline   Profil uživatele Setth   Find more posts by Setth   Foto galerie člena Setth   Click here to Send Setth a Private Message   Add Setth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Werron
Stálý Člen

Karma uživatele Werron - 31% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 9

zastřihuj, zastřihuj, zastřihuj..... a ty výrustky co tim tam pak začnou rost můžeš přivazovat k zemi aby se ti to krásně plazilo.

Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí.

Old Post 06-06-2005 v 18:50 PM
Werron je offline   Profil uživatele Werron   Find more posts by Werron   Foto galerie člena Werron   Click here to Send Werron a Private Message   Add Werron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Schinus
Stálý Člen

Karma uživatele Schinus - 86% PěstitelskáKarma uživatele Schinus - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 211  

Příspěvek č. 10

Ja mylsim ze zbytecne plasis normalne to smikni kytky se zpomalej vyhodej postrani pupeny rozvetvej se pohoda ale myslim ze bude potom problem ze je mas moc blizko u sebe budou se na sebe lepit

Oni na nás nezapoměli, oni se na nás VYSRALI!

Košťálek 70W
Košťálek 70W II.

zavlahovy sytem



Old Post 06-06-2005 v 20:36 PM
Schinus je offline   Profil uživatele Schinus   Find more posts by Schinus   Foto galerie člena Schinus   Click here to Send Schinus a Private Message   Add Schinus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Setth
Stálý Člen

Karma uživatele Setth - 26% PěstitelskáKarma uživatele Setth - 26% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 11

No, tak jestli jak říkáte, je to v pohodě, tak jste mě uklidnili. Všechny kytky, co jsem zatím viděl vypadaly jinak než to co roste mě. Jinak to co vydíte na fotkách, je zatím můj největší pěstitelský úspěch, takže mám málo a to ještě převážně špatnejch zkušeností. Tak snad to letos konečně vyjde.

Jinak co se kytek týče počítám, že budou nějaký samci, takže potom se tam snad trochu prostoru udělá. Dyžtak to ohnu nebo zatluču kolíky do země a přivážu provazem, tak aby to kytky trochu naklonilo. Nějaký to místo se snad najde. Nebo kytky po okrajích budu zastřihávat a kytky uprostřed nechám povyrůst více nahoru a začnu je prostřihávat pozdějc, tak aby se to nějak rozložilo do prostoru. Uvidíme.

Nož což tož, když už jsem založil tohle téma, tak bych mohl postupně postovat další fota a příspěvky jak se to vyvíjí.

Ještě mám jeden dotaz. Kdybyste byli v mý kůži a měli tyhle kytky, hnojili byste? Rostou jak z vody, tak nevim zda mám hnojit teď nebo raději počkat až půjdou do květu?

-------------------------------
Kdo nehulí, ten nežije!!! (I když život není jen o hulení).
-------------------------------
- Marihuana může ukázat jednu z mnoha pravd, ale nedokáže zachytit celou podstatu skutečnosti.
-------------------------------
- Realita je někdy relativní!
-------------------------------

Old Post 06-06-2005 v 21:51 PM
Setth je offline   Profil uživatele Setth   Find more posts by Setth   Foto galerie člena Setth   Click here to Send Setth a Private Message   Add Setth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kokono
Stálý Člen

Karma uživatele Kokono - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 45  

klidek Příspěvek č. 12

Kaamo, mam za sebou daky ten outdoor a jedine co ti mozem odkazat je ze bud kludny, bud rad ze mas take pekne kyticky.
OUtdoor neni indoor, 15-20 cm medzi patrami je v pohode...
Stredne nehaj vyrast trochu viac, tak ako pises, ostatne pozastrihavaj. Strihnut mozes o 1-2 tyzdne znova, az kym nezacnu kvitnut. Hnojit urcite zacni. Uplne spodne vetvicky kludne poodstrihavaj. Ked to parkrat zastrihnes tak sa nemusis bat 4m hovad...pokus sa to zastrihnut FIMom (ak nevies o co go daj si vyhladat "FIM"), cim viac vetviciek tym mensia vyska.
Cus.

Old Post 06-06-2005 v 22:20 PM
Kokono je offline   Profil uživatele Kokono   Find more posts by Kokono   Foto galerie člena Kokono   Click here to Send Kokono a Private Message   Add Kokono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Schinus
Stálý Člen

Karma uživatele Schinus - 86% PěstitelskáKarma uživatele Schinus - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 211  

Příspěvek č. 13

Hnojit zacni ale dej si pozor na davku ze zacatku radsi min casem to dostanes trochu do voka ale at to ted neprehnojis..

Oni na nás nezapoměli, oni se na nás VYSRALI!

Košťálek 70W
Košťálek 70W II.

zavlahovy sytem



Old Post 06-06-2005 v 22:43 PM
Schinus je offline   Profil uživatele Schinus   Find more posts by Schinus   Foto galerie člena Schinus   Click here to Send Schinus a Private Message   Add Schinus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Setth
Stálý Člen

Karma uživatele Setth - 26% PěstitelskáKarma uživatele Setth - 26% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 14




Takže jsem byl zhruba po týdnu zase na kytkách a opět jsem si vzal foťák. Rovnou můžu říct, že holky zase znatelně povyrostly, ale za to s tim FIMem se mi to zatím asi moc nepovedlo. No nic, k věci:

1) Celkový pohled na mé pole - rostou, rostou...

2) Nejspíš nepovedený FIM s mravencem feťákem

3) FIM ještě jednou

-------------------------------
Kdo nehulí, ten nežije!!! (I když život není jen o hulení).
-------------------------------
- Marihuana může ukázat jednu z mnoha pravd, ale nedokáže zachytit celou podstatu skutečnosti.
-------------------------------
- Realita je někdy relativní!
-------------------------------

Old Post 14-06-2005 v 13:02 PM
Setth je offline   Profil uživatele Setth   Find more posts by Setth   Foto galerie člena Setth   Click here to Send Setth a Private Message   Add Setth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Setth
Stálý Člen

Karma uživatele Setth - 26% PěstitelskáKarma uživatele Setth - 26% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 15




Jinak jsem kytičky dneska trochu pohnojil - Krystalonem start. Co do množství hnojiva jsem se řídil podle návodu, ale nevím, jak často je třeba kytičky hnojit. Jednou týdně, jedou za 14 dní nebo jednou za měsíc? Pak až budu dávat na plod a květ, tak to budu hnojit stejně často?

1) Další celkový pohled na kytičky. Tentokrát jsem zlikvidoval tu fólii co tam byla, takže kytky lze spatřit v celé své kráse.

2) Následně jsem si vypůjčil od lesníků kus pletiva a použil ho jako oplocení okolo kytiček. Snad to bude proti případným zvířecím návševníkům zatím stačit.

3) No a tady se nám dělá buď lístek a nebo první paličky. Co myslíte?

-------------------------------
Kdo nehulí, ten nežije!!! (I když život není jen o hulení).
-------------------------------
- Marihuana může ukázat jednu z mnoha pravd, ale nedokáže zachytit celou podstatu skutečnosti.
-------------------------------
- Realita je někdy relativní!
-------------------------------

Old Post 14-06-2005 v 13:17 PM
Setth je offline   Profil uživatele Setth   Find more posts by Setth   Foto galerie člena Setth   Click here to Send Setth a Private Message   Add Setth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strihorukyeduar
Stálý Člen

Karma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 261  

Příspěvek č. 16

Máš to pěkný chlape! Já myslím že sou to lístečky!

Můj OUTDOOR 2006
Moje ŠALVĚJKA DIVUTVORNÁ
Můj předměstský OUTDOOR 2009

Old Post 14-06-2005 v 13:28 PM
strihorukyeduar je offline   Profil uživatele strihorukyeduar   Find more posts by strihorukyeduar   Foto galerie člena strihorukyeduar   Click here to Send strihorukyeduar a Private Message   Add strihorukyeduar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:06 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-07-2012 - přeroslé kytky - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8884530 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív