Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Peacemaker - 600W (od skříně po ...)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
TheKeptn
Námořník

Karma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 618  

Příspěvek č. 17

ano dá.. ale neni to adekvatní... jakmile se venku oteplí nebude to ono... a nehlede na to že euro moc nevydrží začne vydavat podivný zvuky.. a taky už se tu o tom mluvilo že cooltube neni tak prevratny a že u velkejch wattáži je lepsi mit predimenzovany chlazeni a to u 600W ja potreba 600 má hodně tepla ve forme záření a to neuchladis...


250W - BUSH\250W - ScroG\250W - 2xBubbler+2xHlina

\150W - LST\150W/250W - Bubbler \Balkonek 2003\ Balkonek 2004

Vyhlídky v Praze i jinde
Opylení
Výroba HOMEMADE Cooltube


Old Post 27-03-2005 v 11:57 AM
TheKeptn je offline   Profil uživatele TheKeptn   Find more posts by TheKeptn   Foto galerie člena TheKeptn   Click here to Send TheKeptn a Private Message   Add TheKeptn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
czechglock
Stálý Člen

Karma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 18

Ano je to lepší, mít vše předimenzovaný, ale každý má svý a většina lidí tady řeší hlavně náklady. Já, kdybych na to měl, tak mám ke cooltube předimenzovanou ventilaci, klimatizaci, atd., atd.

Old Post 27-03-2005 v 18:35 PM
czechglock je offline   Profil uživatele czechglock   Find more posts by czechglock   Foto galerie člena czechglock   Click here to Send czechglock a Private Message   Add czechglock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
senior
Stálý Člen

Karma uživatele senior - 90% PěstitelskáKarma uživatele senior - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od czechglock
600W se 150m3/h uchladit dá !!! Bylo tady k vidění i tuším 250m3/h na 2x 600W, takže neměj strach. To musíš uchladit.


Oki, kdyz myslis Uz jsem ji objednal, takze to zkusim a uvidime... Jinak cekam na kamose s fotakem, docela pokrok u holek.

Old Post 27-03-2005 v 20:00 PM
senior je offline   Profil uživatele senior   Find more posts by senior   Foto galerie člena senior   Click here to Send senior a Private Message   Add senior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
senior
Stálý Člen

Karma uživatele senior - 90% PěstitelskáKarma uživatele senior - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 20









Tak se mi zase podarilo sehnat na chvilku fotak, tak prikladam novy material Omlouvam se za kvalitu fotek, ale proste to nejak neresim.

Tady neco techniky a ma skrin.....eura a spol...
Co se tyce chlazeni se kterym jsem mel problem, tak se asi vyresil. Na holky foukam cersvej vzduch kterej rozhani jeste vetrak. Zarivka ho jen lehce ohreje, takze pohoda. Otazka je az prijdou vedra. Ale cool tuba na ceste.

Taky jsem trochu zvetsil vlhkost prostym mokrym rucnikem. Taky pod holky proste naleju vodu, krasne se vyparuje.



...taky pokus o dodavku CO2, ocet + soda...jako asi jim to neco dava, ale jdu do kvasinek.
















































No a tady Peacemaker ze 3 tydne.

V pondeli jsem je prepnul 12-12. Taky jsem prestal s Roostem a Cropmaxem. Ted jim davam Bloei, Alga Bloom, Phytamin, Repro Forte (min.)...taky jsem je pred prepnutim prolil Enza Fortem...fakt jim dela fakt dobre.
Prumerne maji 17 cm, ale jsou tam dve frajerky co maj pres 23 Nejmensi 15.

Budu rad za nazor zda malinko prostrihat. Jsou husty jako jungle



...

Naposledy upravil senior 31-03-2005 v 08:09 AM

Old Post 31-03-2005 v 08:03 AM
senior je offline   Profil uživatele senior   Find more posts by senior   Foto galerie člena senior   Click here to Send senior a Private Message   Add senior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 21

V takovimhle boxíku by se daly udělat pořádný kytišky
Chceš zůstat u substrátu?
Já mám taky 6-tikouli a vysral jsem se na nějaký oryg.Grow větráky,koupil jsem 2 pořádný sunony a bez problémů.No uvidíš.

Jaký máš rozměry,myslim toho boxu

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 31-03-2005 v 11:18 AM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
senior
Stálý Člen

Karma uživatele senior - 90% PěstitelskáKarma uživatele senior - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od KABUTO
V takovimhle boxíku by se daly udělat pořádný kytišky
Chceš zůstat u substrátu?
Já mám taky 6-tikouli a vysral jsem se na nějaký oryg.Grow větráky,koupil jsem 2 pořádný sunony a bez problémů.No uvidíš.

Jaký máš rozměry,myslim toho boxu



No ja se rozhodne nebranim zlepseni. Uka fotky

Rozmery....280(v) x 115(s) x 130(h)

Old Post 31-03-2005 v 11:53 AM
senior je offline   Profil uživatele senior   Find more posts by senior   Foto galerie člena senior   Click here to Send senior a Private Message   Add senior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
senior
Stálý Člen

Karma uživatele senior - 90% PěstitelskáKarma uživatele senior - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 23

Jinak co myslite, mam je trosku ostrihat. Nektery listy jsou fakt velky a myslim ze dost zakrejvaj misto pro pupeny...

Old Post 31-03-2005 v 11:54 AM
senior je offline   Profil uživatele senior   Find more posts by senior   Foto galerie člena senior   Click here to Send senior a Private Message   Add senior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
senior
Stálý Člen

Karma uživatele senior - 90% PěstitelskáKarma uživatele senior - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od MeDWeD
[cite]
o a tady Peacemaker ze 3 tydne.

V pondeli jsem je prepnul 12-12. Taky jsem prestal s Roostem a Cropmaxem. Ted jim davam Bloei, Alga Bloom, Phytamin, Repro Forte (min.)...taky jsem je pred prepnutim prolil Enza Fortem...fakt jim dela fakt dobre.
Prumerne maji 17 cm, ale jsou tam dve frajerky co maj pres 23 Nejmensi 15.
[/cite]

Dej si tam bublaky, nebo jine hydro. Takhle bys nemel za 3 tydny pod 600w takovy prcky, byt pekne zelene). Pak se podivej na BZZZUC booster a na mytras folii. Investice je bohate vracena po sklizni.

Enjoy.


Jojo, bublaky se planujou asi na priste. Ale me ta hlina proste bavi...

Old Post 01-04-2005 v 08:35 AM
senior je offline   Profil uživatele senior   Find more posts by senior   Foto galerie člena senior   Click here to Send senior a Private Message   Add senior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
senior
Stálý Člen

Karma uživatele senior - 90% PěstitelskáKarma uživatele senior - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od MeDWeD
aspon si na tom vyzkousis co ty kytky chteji. Ja jsem taky mel napred hlinu (ale ted uz ani nevim proc - moc sem se toho hydra bal), ale pak jsem vyzkousel drip a ted bublak. Priste asi aero...


Jasny, proste to musim zkusit... Me se to v ty hline proste nejak libi...kua

Old Post 01-04-2005 v 15:33 PM
senior je offline   Profil uživatele senior   Find more posts by senior   Foto galerie člena senior   Click here to Send senior a Private Message   Add senior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
senior
Stálý Člen

Karma uživatele senior - 90% PěstitelskáKarma uživatele senior - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 26

CO2

Objevil jsem na netu tuhle srandu, mrknete:

http://www.mujobchod.atlas.cz/shop/...6rh170&id_cat=4

Old Post 01-04-2005 v 15:50 PM
senior je offline   Profil uživatele senior   Find more posts by senior   Foto galerie člena senior   Click here to Send senior a Private Message   Add senior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aleš
Stálý Člen

Karma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 27

2senior:ten dávkovací set CO2 "gejzír" je v pohodě.Ale z vlastní zkušenosti (resp. z vlastních pokusů) vím,že COčko má smysl jen při "odděleném " chlazení cooltube,s přesným načasováním větráků a v neposlední řadě je nutná dokonalá nepropustnost pěstebního prostoru.To COčko se začne pořádně vstřebávat až po nějaké chvíli a při vyšší koncentraci.Takže vzhledem k celkové komplikovanosti se mi zdá ze začátku zbytečný.Měl by to být jeden z posledních "upgradů",když už jsou ostatní věci v rychtě.
čus

"God is busy,can I help you?" - Satan
BAFOMET

600W Sylvania,drip system - PP,Budha,Nebula - SKLIZENO

EkoTeam 600W,drip system - OrangeBud a DurgaMatha - SKLIZENO

EkoTeam 600W Philips,drip system - 8X OrangeBud - SKLIZENO

EkoTeam 600W+400W,drip system - 4xOB+5xBelladonna - SKLIZENO

Old Post 01-04-2005 v 16:25 PM
Aleš je offline   Profil uživatele Aleš   Find more posts by Aleš   Foto galerie člena Aleš   Click here to Send Aleš a Private Message   Add Aleš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
senior
Stálý Člen

Karma uživatele senior - 90% PěstitelskáKarma uživatele senior - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 28

Tak se mi podařilo pujčit foťák, takže nové foto je tu

Dost se toho změnilo. Konečně jsem pořídil a úspěšně instaloval cooltubu. Zapojil jsem jí mezi filtr a ufo a musim říct, že to funguje docela slušně. Lampu mam 40cm na kytí a zatim je vše ok Teplota u holek se pohybuje okolo 27C.

Jinak je krmim Bloomem od Plagronu, taky Phytamin, Repro Forte. 1 tydne proleju Enza Fortem. S Bloomem střídám Bloei od Bcuzz.
Jinak bych rád zkusil Green Sensation taky od Plagronu. Prej je to docela peka, holky to maj rádi a líp rostou. Nevíte někdo???
Taky jsem holky docela prostříhal, i když to neni vidět. Chvíli jsem si říkal že možná až moc, ale teď myslim že je to ok.

Old Post 12-04-2005 v 19:40 PM
senior je offline   Profil uživatele senior   Find more posts by senior   Foto galerie člena senior   Click here to Send senior a Private Message   Add senior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
senior
Stálý Člen

Karma uživatele senior - 90% PěstitelskáKarma uživatele senior - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 71  

new foto...4 týden Příspěvek č. 29





Tak se mi podařilo pujčit foťák, takže nové foto je tu

Dost se toho změnilo. Konečně jsem pořídil a úspěšně instaloval cooltubu. Zapojil jsem jí mezi filtr a ufo a musim říct, že to funguje docela slušně. Lampu mam 40cm na kytí a zatim je vše ok Teplota u holek se pohybuje okolo 27C.

Jinak je krmim Bloomem od Plagronu, taky Phytamin, Repro Forte. 1 tydne proleju Enza Fortem. S Bloomem střídám Bloei od Bcuzz.
Jinak bych rád zkusil Green Sensation taky od Plagronu. Prej je to docela pecka, holky to maj rádi a líp rostou. Nevíte někdo???
Taky jsem holky docela prostříhal, i když to neni vidět. Chvíli jsem si říkal že možná až moc, ale teď myslim že je to ok.

Malino se lesknou...nez dorazil fotak, tak jsem je pokropil.

Naposledy upravil senior 13-04-2005 v 16:05 PM

Old Post 12-04-2005 v 19:45 PM
senior je offline   Profil uživatele senior   Find more posts by senior   Foto galerie člena senior   Click here to Send senior a Private Message   Add senior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
senior
Stálý Člen

Karma uživatele senior - 90% PěstitelskáKarma uživatele senior - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 71  

5 tyden Příspěvek č. 30





B]Peacemaker 5 tyden[/B]

Dalsi tyden ubehl, tak pridavam nova fota... Kdyztk nejaka kritika by byla ok. Diky

Old Post 18-04-2005 v 08:29 AM
senior je offline   Profil uživatele senior   Find more posts by senior   Foto galerie člena senior   Click here to Send senior a Private Message   Add senior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 31

pěknej green!
já bych to příště nechal o něco dýl růst,pokud možno nahoru.
byl by to libovej scrog.
vlastníš matičku peacemeakera?vyměnil bych nějaký řezy

ať se daří

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 18-04-2005 v 15:11 PM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
senior
Stálý Člen

Karma uživatele senior - 90% PěstitelskáKarma uživatele senior - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od KABUTO
pěknej green!
já bych to příště nechal o něco dýl růst,pokud možno nahoru.
byl by to libovej scrog.
vlastníš matičku peacemeakera?vyměnil bych nějaký řezy

ať se daří


Bohuzel rezy jsem "dostal", ale jestli bude vysledek good, urcite sije dam znovu. Zatim se mi hrozne libi jak rostou. Maji peknou stavbu...
Jinak priste planuju WhiteRussian

Old Post 18-04-2005 v 16:21 PM
senior je offline   Profil uživatele senior   Find more posts by senior   Foto galerie člena senior   Click here to Send senior a Private Message   Add senior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7336640 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív