Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » r-manova bedna
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8
Autor
Téma 
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Chut Příspěvek č. 113

Nezkousel jsem to, ale v chuti je velky rozdil, pokud susish rychle. To pak skrabe v krku. Pokud susich pomalu, posledni latky se jeste meni na sacharidy a pak to neskrabe a ma to dobrou chut. Na nic jinyho to vliv nema.

EDIT: Tahle bedna uz je davno ukoncena, sledujte linky v mym podpisu :-)

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Naposledy upravil r-man 01-02-2006 v 08:40 AM

Old Post 31-01-2006 v 02:38 AM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 114

Mam rizky, viz tenhle: thread v bazaru... (doplnim, az bude uverejnen).

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 31-08-2006 v 11:09 AM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 115

Ahoj vsem pratelum zeleneho udoli.

Mam pro vas pro vsechny ( a hlavne pro me) velmi nemilou zpravu. Po prichodu z nocni na me cekalo pekelne prekvapeni: Pres noc mi, asi diky vybuchle vybojce-to jeste nevim, kompletne shorela cela moje pestirna i s blizkym okolim, a jen diky kvalitnimu vetrani mi neshorel celej byt. Krome pestirny s kytkama a rizkama mi shorela skoro veskera technika, fotak s notebookem (chystal jsem dalsi video), moje skromna knihovna je napadrt (knizky ohorely cca do pulky), par kusu nabytku, koberec a pad dalsich veci. Mozna diky plastovym flaskam s hnojivy a kyblum s namichanym roztokem, ktere se roztavily, se nestalo jeste neco horsiho, trosku se to tim asi uhasilo. Docela jsem cumel, ze to vydrzela kvalitne polozena kabelaz, diky ktere bezel porad vetrak.

Nastesti se to diky te vode a vetrani uhasilo samo, nemusel jsem ani volat hasice. V noci si zrejme nikdo nevsimnul cerneho koure z plastu co musel jit ze strechy baraku. Prave jsem se vratil od kontejneru, kam jsem veskery material narval, nemuzu vam ani postnout fotky, protoze fotak za 30 klacku mi tam zarval taky. Jsem uplne na dne. S pestenim koncim, kdyz to videla mlada (byla v noci kalit a spala u kamosky), malem me zabila a prohlasila ze tolerance je jedna vec, ale strach o vlastni zivot je vec druha. Se vsim co ma neco spolecneho s pestenim ted koncim, laska k ni je silnejsi nez laska k rostlinam, to snad pochopite.

A aby toho nebylo dost, nekdo, komu dekuju, mi poslal anonymni sms z netu, ze nejakej IDIOT tady nekde pise moji adresu nekomu jinymu, a to je samozrejme jen krucek od anonymniho udani a nasledne domovni prohlidky. Behem dnesni noci se to jaksi vyresilo samo, i kdyz ne zrovna zpusobem, jakej bych preferoval. Textovka mi prisla behem dopoledne pri vyklizeni, tak to byl aspon duvod k zasmani, to byla asi nejvetsi ironie osudu, kterou jsem doted zazil.

Jeste jednou se omlouvam vsem, co si objednali rizky, opravdu uz nebudou. Thread v bazaru necham smazat, nema uz smysl. Ostatni thready necham pro vasi inspiraci, mazat je asi nebudu.

Je mi trochu blbe z toho plastosmradu a jeste jsem nespal po nocni, mam za sebou vic nez 30 hodin nespani, jdu si konecne lehnout...

S pestenim se louci

vas R-Man

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 02-09-2006 v 12:33 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 116

Ahoj vsichni, kouknete na http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=34429 , bude Legalizace 2008 !

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 26-03-2008 v 22:56 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-08-2013 - Gorzanova LEDárna - 88 odpovědí
30-11-2011 - Romulanova Matkarna - 58 odpovědí
26-03-2008 - r-manova bedna II/1000W - 138 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1250120 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív