Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » pěstování venku v kýblech?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Zachaliaš
Stálý Člen

Karma uživatele Zachaliaš - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 68 

Obecné Příspěvek č. 1

Zasadil sem venku ale dal sem to do kýblů(15l)protože sem to chtěl mít u baráku a všude kolem je nahovno hlína.Nebude kytkám vadit málo prostoru na kořeny?Bude z toho něváká úroda nebo to mám pradši píchnout normálně do země?Dělal ste to už někdo?

Zachaliáš

Old Post 03-05-2001 v 19:28 PM
Zachaliaš je offline   Profil uživatele Zachaliaš   Find more posts by Zachaliaš   Foto galerie člena Zachaliaš     Add Zachaliaš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Butch
Stálý Člen

Karma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 258 

Palec nahoru Příspěvek č. 2

Jak se můžeš vůbec ptát samozřejmě že z toho bude úroda.Dyť je to to samé jako když to máš v květináči pod sodíkem, ale slunce je mnohem lepší. Říká se že z outdoor květináče můžeš dostat do těch 100g. Prostě tu kytku pěkně zastříhni a pořádně hnoj - a uvidíš ten super výsledek.
Já jsem teď vyhodil taky pár 20l květináčů na zahradu - early skunku od sensiseeds. A budu dělat to co jsem napsal nahoře a slibuju si od toho hodně.

BUTCH
Základní tipy pro začátečníky
BUTCHOVA pěstírna

Old Post 04-05-2001 v 01:02 AM
Butch je offline   Profil uživatele Butch   Find more posts by Butch   Foto galerie člena Butch   Click here to Send Butch a Private Message   Add Butch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
INFECTION
Stálý Člen

Karma uživatele INFECTION - 22% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 96 

Palec nahoru 11l Příspěvek č. 3

Podle mě sou dostačující nádoby od 11 litrů...

Old Post 06-05-2001 v 16:38 PM
INFECTION je offline   Profil uživatele INFECTION   Find more posts by INFECTION   Foto galerie člena INFECTION   Click here to Send INFECTION a Private Message   Add INFECTION to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
reefer
Stálý Člen

Karma uživatele reefer - 23% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 71 

Příspěvek č. 4

podle mne je to f pohode, jen nebudou tak vysoky jako kdyby byli v zemi. Koreny pry rostou dolu nejak 1/3 jako vyska cely kytky nebo tak njak. Ale dobry je, ze tam mas lepsi hlidnu.

Mam takovy tuseni, nevim jestli muzu mit pravdu, ale kdyz ta kytka bde takle mensi (kvuli misto na koreny), nebude mit vic casu se zesilit? Jako, ze to huleni bude silnejsi?

Old Post 12-05-2001 v 16:50 PM
reefer je offline   Profil uživatele reefer   Find more posts by reefer   Foto galerie člena reefer   Click here to Send reefer a Private Message   Add reefer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Butch
Stálý Člen

Karma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 258 

Palec nahoru Příspěvek č. 5

K těm nádobám- no jasně že jsou dostačující i menší než 11l (například indoor jedu v 4.5l) ale zase když to dávám vén do květináče tak chci aby z toho byla pořádná kytka - tak proto 20l květináč.
Záleží prostě kolik máš peněz podle toho koupíš květináče.
Teoreticky se dá říct čim větší květináč tim větší kytka - potuď teorie - s praxí outdoor nemám skušenost.

BUTCH
Základní tipy pro začátečníky
BUTCHOVA pěstírna

Old Post 12-05-2001 v 17:27 PM
Butch je offline   Profil uživatele Butch   Find more posts by Butch   Foto galerie člena Butch   Click here to Send Butch a Private Message   Add Butch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JFKALFA
Stálý Člen

Karma uživatele JFKALFA - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 128 

Příspěvek č. 6

normalne to z toho kyble vyndej, korenovej bal by mel bejt prorostlej a prendej to do hliny ( treba neurodny, prolej tu diru 3nasobnou koncentraci kristalonu , nebo nejakyho pro tebe prijatelnyho hnojiva), budes mit rozhodne vetsi kytku nez dyz to bude pouze v kvetinaci. ja pouzivam igelitovy pytle 20,50 L a rozdil mezi kytkou ve 20 a 50 L pytli je markantni

Old Post 13-05-2001 v 10:24 AM
JFKALFA je offline   Profil uživatele JFKALFA   Find more posts by JFKALFA   Foto galerie člena JFKALFA   Click here to Send JFKALFA a Private Message   Add JFKALFA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Butch
Stálý Člen

Karma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 258 

Palec nahoru Příspěvek č. 7

Jasně to máš svatou pravdu že kytka bude lepší když si bude růst v zemi a né v květináči,, ale květináč pro mě má pár výhod - můžu tu kytku přemistovat, na zahradě si nebudu kopat díry, když budu chtít tak si jí na květ dám indoor.
A hnojit jí budu taky a to pořádně = péče jakou by nedostala kdybych jí zasadil někde na poli nebo tak podobně.

BUTCH
Základní tipy pro začátečníky
BUTCHOVA pěstírna

Old Post 13-05-2001 v 21:18 PM
Butch je offline   Profil uživatele Butch   Find more posts by Butch   Foto galerie člena Butch   Click here to Send Butch a Private Message   Add Butch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raekwon
Nový Člen

Karma uživatele Raekwon - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 1 

Obecné Příspěvek č. 8

Šup s tim do kyblu..a kybl zas šup na strom....

SS FS Shiva 720

Old Post 10-04-2002 v 12:10 PM
Raekwon je offline   Profil uživatele Raekwon   Find more posts by Raekwon   Foto galerie člena Raekwon   Click here to Send Raekwon a Private Message   Add Raekwon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mephisto
Stálý Člen

Karma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 143 

zkus tohle Příspěvek č. 9

blueberry 2002 - pokus - rad prijmu jakekoliv rady od dalsich "kbelikaru"


LEGALIZE IT !!!

Old Post 13-04-2002 v 00:29 AM
mephisto je offline   Profil uživatele mephisto   Find more posts by mephisto   Foto galerie člena mephisto   Click here to Send mephisto a Private Message   Add mephisto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ctvrtx
Nový Člen

Karma uživatele Ctvrtx - 7% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 10

Ven je sázet nejlepší. Nejlepší sodík, nejlepší větrání, nejvíc prostoru. Já to letos vysázim přímo do hlíny, někam hodně daleko od čorkařů. Vykopu díru jako kráva, přivezu tam namíchanou hlínu sšutrama. Pár naklíčenejch semen, ajeto.
Taky bych chtěl zkusit na ty stromy, ale mám strach, že se zabiju a neužiju si úrodu.

Old Post 13-04-2002 v 09:41 AM
Ctvrtx je offline   Profil uživatele Ctvrtx   Find more posts by Ctvrtx   Foto galerie člena Ctvrtx   Click here to Send Ctvrtx a Private Message   Add Ctvrtx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Příspěvek č. 11

Já to mám v kýblech na terase. Jako hlínu používám zahradnický substrát z obchodu asi tak 30 litrů na dvě kytky. Je to vidět někde v galerii (samozavlažovací květináče). Nechám to doma v teple dokud venku není hezky a pohoda.

nemo

Old Post 14-04-2002 v 23:04 PM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bmj
Nový Člen

Karma uživatele bmj - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 25 

Obecné Příspěvek č. 12

Kýbl je v pohodě. Kámoš loni zkoušel a vyrostla mu 1,5 m velká a dobrá kytka. Letos dám své milé domů taky květináč a doufám. Ale k tomu obsahu. Myslím, že není dobré spekulovat o obsahu. Čím větší, tím lepší. Nikdy nevíš jak moc se kořen rozroste a pak už je pozdě bycha honit. Já osobně mám asi 40l květináč a věřtě mi, že z toho vypěstuju kytku jako strom.
Sun in minds. Rastafari
"... and God gave a plant to people, the plant was called ganja." The book of Rastafari

bad-card

Old Post 18-04-2002 v 09:47 AM
bmj je offline   Profil uživatele bmj   Find more posts by bmj   Foto galerie člena bmj   Click here to Send bmj a Private Message   Add bmj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MR.GRASS
Stálý Člen

Karma uživatele MR.GRASS - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 117 

malej květináč Příspěvek č. 13

Já sem pěstoval loni na balkóně v hodně malinkejch květináčích a vyrostli kytky asi 1.7m tak myslim že je to v pohodě i v malim.

Fuck is easy.
Fuck is funny
Many people fuck for money
If you want to fuck for funny
Fuck your self and safe your money

Old Post 20-04-2002 v 22:32 PM
MR.GRASS je offline   Profil uživatele MR.GRASS   Find more posts by MR.GRASS   Foto galerie člena MR.GRASS   Click here to Send MR.GRASS a Private Message   Add MR.GRASS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 14

no myslim, že nedostatek prostoru (malej květináč) se dá vceku dobře dohnad maximálním hnojením a přísunem živin v zálivce! (ale bacha na spálení kytek)! holt když neni místo v květníku musí nastoupit moderní chemka....

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 21-04-2002 v 07:48 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
¨Geebel von strackman
Nový Člen

Karma uživatele ¨Geebel von strackman - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 7 

Hlína Příspěvek č. 15

Myslím 20 L květináče , svou hlínu (koupit) nu potom akorát perlit , písek , možná i vápno (snížení Ph ) dát to následovně do sebe 50% hlína , 25% písek , a též 25 (na prd.l) % perlitu , ...a toho vápna jen špetku (aby se neřeklo) hnojiva N.P.K .-.-.- nebo krystalon 1 růst 2 plod 3 květ .... vokolo to vochcávat ) a doporučuji proti slymákům SŮL působí na ně jako kyselina ...ale dál od místa činu (políčka) .--..-.- hodně štěstí bacha na stádo divokejch pěstí TO Sklízeči _,.-"-.,_ Chodská rychta

Old Post 21-04-2002 v 12:27 PM
¨Geebel von strackman je offline   Profil uživatele ¨Geebel von strackman   Find more posts by ¨Geebel von strackman   Foto galerie člena ¨Geebel von strackman   Click here to Send ¨Geebel von strackman a Private Message   Add ¨Geebel von strackman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
des
Nový Člen

Karma uživatele des - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 16

No a chtěl jsem se zeptat, jestli ty kýble nějak upevňujete.Jestli ta kytka bude mít třeba 2m a zafučí pořádný vítr ,tak to bude docela nápor a mohlo by se stát,že se převrátí.

Old Post 22-04-2002 v 17:29 PM
des je offline   Profil uživatele des   Find more posts by des   Foto galerie člena des   Click here to Send des a Private Message   Add des to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-04-2021 - Pěstování ve skleníku - 1 odpovědí
08-09-2006 - Pěstování v oplocenkách - 4 odpovědí
29-03-2008 - Pěstování v KRABICÍCH. - 15 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5310450 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív