Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Pěstování v KRABICÍCH.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
ThomasK
Stálý Člen

Karma uživatele ThomasK - 14% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 136  

Pěstování v KRABICÍCH. Příspěvek č. 1

Zdárek groweři, před blížící se sezonou jsem vymýšlel různé vychytávky jak a v čem pěstovat trávu. Našel jsem jedno dobré místo na starym baráku, je to dva metry od země, a slunce tam je celej den. Ale kýblů moc nemam, ale napadlo mě to dát do KRABIC, protože ty se daj sehnat vždycky, a jsou velký.
Kdyby se do těch krabic dal zevnitř igelit, po stěnách, a na to hlína , tak by se ta krabice neměla rozpadnout ne? Co na to říkáte? Docela by jsem to chtěl letos zkusit, ale rád se poradím s ostatníma.
Mějte se, Čus.

Old Post 22-04-2006 v 09:05 AM
ThomasK je offline   Profil uživatele ThomasK   Find more posts by ThomasK   Foto galerie člena ThomasK   Click here to Send ThomasK a Private Message   Add ThomasK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Super Skunk
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

A co dát to hned do pytle se zeminou ?

Old Post 22-04-2006 v 09:08 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThomasK
Stálý Člen

Karma uživatele ThomasK - 14% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Super Skunk
A co dát to hned do pytle se zeminou ?


To jsem nikde nenašel, tak to sorry, ale myslím si že o krabicích tu řeč ještě nebyla.

Old Post 22-04-2006 v 09:14 AM
ThomasK je offline   Profil uživatele ThomasK   Find more posts by ThomasK   Foto galerie člena ThomasK   Click here to Send ThomasK a Private Message   Add ThomasK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Super Skunk
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

A hrachy na nějaké pořádné květináče nemáš ? V tomto threadu to Obel // taky dával do pytlů, sic do země, ale na střechu to můžeš taky dát.

Old Post 22-04-2006 v 09:21 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThomasK
Stálý Člen

Karma uživatele ThomasK - 14% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Super Skunk
A hrachy na nějaké pořádné květináče nemáš ? V tomto threadu to Obel // taky dával do pytlů, sic do země, ale na střechu to můžeš taky dát.


No rozhodně by jsem nějaký peníze na ty květináče sehnal,ale přeci jenom obyč 10 L kýbl stojí minimálně 40 kč, a to semi zdá docela dost. A ty krabice mají větší oběm jak 10L a jsou hranatý,takže by jsme jich na tu plochu dal víc, čily vyšší výnos.
No asi nějaký kýble koupym, ale s tima krabicema to taky zkusim.

Old Post 22-04-2006 v 10:07 AM
ThomasK je offline   Profil uživatele ThomasK   Find more posts by ThomasK   Foto galerie člena ThomasK   Click here to Send ThomasK a Private Message   Add ThomasK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonymer
Stálý Člen

Karma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 342 

Příspěvek č. 6

Tak ti poradim, skus prehladavat obchody, ja som si u nas nasiel take 10-20L vedra, za cenu 5SK , su od farieb ...

???
FUCK SYSTEM
rise SVK unda repp

Slovak cooperation 2005
Botanic project (Out v našom podaní) 2007

Old Post 22-04-2006 v 11:16 AM
Anonymer je offline   Profil uživatele Anonymer   Find more posts by Anonymer   Foto galerie člena Anonymer   Click here to Send Anonymer a Private Message   Add Anonymer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Anonymer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 7

Je pravda že se dají sehnat kýble i lacino. U nás prodávali v jídelně 15l za deset korun. Tak jsem si jich pár nakoupil...

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 22-04-2006 v 11:57 AM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
7lupino
Nový Člen

Karma uživatele 7lupino - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 8

Do té krabice bych to nedal ani za nic-po pár deštích ti to začne hnít i s kořeny, i kdyby to bylo sebelíp utěsněný...Já to mám odzkoušený-věř mi. Lepší sou fakt ty kýble nebo vědra,ale kýble jsou stejně BEST,protože je můžeš mrsknout i na strom...

Old Post 22-04-2006 v 13:49 PM
7lupino je offline   Profil uživatele 7lupino   Find more posts by 7lupino   Foto galerie člena 7lupino   Click here to Send 7lupino a Private Message   Add 7lupino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
G@nja M@n
Stálý Člen

Karma uživatele G@nja M@n - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 9

no ja bych to do krabice nedal stejne budes potrebovat igelit ktery taky budes muset zaplatit hafo izolepy to ja sem to poresil jinak mam 15 kvetinacu o obemu25l a uplne zadarmo

zivot je kratkej tak si ho uzit dokud to de!

Old Post 22-04-2006 v 16:44 PM
G@nja M@n je offline   Profil uživatele G@nja M@n   Find more posts by G@nja M@n   Foto galerie člena G@nja M@n   Click here to Send G@nja M@n a Private Message   Add G@nja M@n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 10

jestli se ti nechce investovat do nějaký nádoby, tak ten pytel s hlínou stačí. Nebo ztloukni pár desek, nebo prken a udělej si truhlík.
Samotná kartonová krabice se rozmočí...

Old Post 22-04-2006 v 22:53 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
:Dr@m:
Stálý Člen

Karma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 11

zd@reC ...ja bych to krabic taky nedával, jak bylo správně napsáno,po pár deštích to začne hnít a pak se celá kraBicA rozpadne...podle mě je nej dřevěnej truhel, textilní pytel či vychytanej kýbl...

Old Post 19-07-2007 v 09:53 AM
:Dr@m: je offline   Profil uživatele :Dr@m:   Find more posts by :Dr@m:   Foto galerie člena :Dr@m:   Click here to Send :Dr@m: a Private Message   Add :Dr@m: to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piďa
Nový Člen

Karma uživatele Piďa - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 12

cauves mam stejnej nazor jako r@m:

Old Post 02-02-2008 v 12:54 PM
Piďa je offline   Profil uživatele Piďa   Find more posts by Piďa   Foto galerie člena Piďa   Click here to Send Piďa a Private Message   Add Piďa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zachau bOy
Stálý Člen

Karma uživatele zachau bOy - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 13

lidi a co takhle dát do tý krabice igelit, třeba ho ohnout na půl at je tlustčí, a vystlat jím vnitřek? igelit má doma snad každej, je za hubičku a pro krabice si dojdete do nejbližšího obchodu.. dají vám je rádi a za zadarmo,- .. jde o to to zkusit, nebudem se přece bránit novým metodám

a jděte se zkuřit ... hOj

Oujes® Škola Forever

Vidím že ty si víc v piči než já,
a přitom ja sem úplně v piči

Old Post 05-02-2008 v 12:33 PM
zachau bOy je offline   Profil uživatele zachau bOy   Find more posts by zachau bOy   Foto galerie člena zachau bOy   Click here to Send zachau bOy a Private Message   Add zachau bOy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hasun
Stálý Člen

Karma uživatele hasun - 80% PěstitelskáKarma uživatele hasun - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 14

Pokud chceš ušetřit sežeň si spíš lísky, myslim tim bedýnky ze slabejch prkýnek. Ty by snad mohli vydržet.
Jinak bych postupoval stejně, jako u kýblů, do igelitu bych udělal díry, aby mohla přebytečná voda odtékat a na dno pro udržení nějaký tý vody bych dal podmisku pod květináče, anebo by mohli dobře posloužit uříznutý dna od petlahví.

to je asi vše co mě napadá.

čůs

Old Post 20-02-2008 v 21:52 PM
hasun je offline   Profil uživatele hasun   Find more posts by hasun   Foto galerie člena hasun   Click here to Send hasun a Private Message   Add hasun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
W. Allen
Nový Člen

Karma uživatele W. Allen - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 15

Hmm. Podle mě nebudeš s výsledkem spokojen. Raději vysaď pořádný outdoor, nebo si stloukej skříň. Když to budeš hnojit a zalévat Bůhví co se s tou krabicí stane. Já bych do toho nešel, připadá mi to jako zbytečný risk.

Old Post 25-02-2008 v 13:58 PM
W. Allen je offline   Profil uživatele W. Allen   Find more posts by W. Allen   Foto galerie člena W. Allen   Click here to Send W. Allen a Private Message   Add W. Allen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mialena
Nový Člen

Karma uživatele mialena - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 16

krabice jsou chujovina- yes že se rozpadnou.já bych doporučil kdo nemá koruny na pořádný květináče at si zajde do jídelny nebo kde je velká spotřeba surovin a určitě vás obdarujou kýblema od kečupu atd.-jen bych radil udělat pár malých direk kdybys přestřelil při zálévání,at to neschnije no a přinejhoršim přímo do země.a na předpěstování v každym zahradnictví maj i sadbovače-vyhazujou je tak bud se zeptat nebo čekovat až budou vyhazovat.

Naposledy upravil mialena 29-03-2008 v 22:50 PM

Old Post 29-03-2008 v 22:42 PM
mialena je offline   Profil uživatele mialena   Find more posts by mialena   Foto galerie člena mialena   Click here to Send mialena a Private Message   Add mialena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-04-2021 - Pěstování ve skleníku - 1 odpovědí
29-04-2020 - Pěstování na stromech II. - 7 odpovědí
20-09-2017 - Dosušování ve sklenicích - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5628160 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív