Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Má Třetí Indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 17

nastavení foukání jde pouze kolem své osy,nahoru ani dolů to nastavit nejde,myslim si že to ale není moc veliký problém můžeš jí na něco postavit.bezpečnost si myslim že je v poho,když to všechno pořádně odizoluješ tak by neměl být žádný problém.randál to nedělá skoro vůbec žádný,počítám že ani těch 35 db tam není.jsem rád že ti to stěma řízkama vyšlo

P.S.Jinak držim palce a těšim se na tvé výsledky

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 18-04-2005 v 15:55 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 18

hmno.. chtěl sem se jen zeptat když už tady řešíte tu zvlhčovačku... co takhle rošení výbojky pokud není chráněná (cooltube) Myslím že bi ji to mohlo odrovnat... Jinak pěkný kýtíz, tak ať se daří... není víc co dodat..seš masér

[size=1]

Old Post 19-04-2005 v 10:15 AM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 19

for:----------kruz
stou zásuvkou ti poradim jenom to že jí dej mimo pěstírnu a tím ti nemůže zvlhnout,a stou teplotou,teploměr zavěs těsně k vrcholkům kytek a nech ho tam nějakou dobu vyset,nesmí teplota překročit 30 stupnů.pokud je teplota vyšší,tak více odvětrávejměří se teplota na světle a né ve stínuale jinak se ptej pokud budu vědět odepíši.


for:----------wad
nevim,já mám lampu holou a vypadá to že jí to nějak nevadí

Old Post 19-04-2005 v 11:44 AM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Davdač
Nový Člen

Karma uživatele Davdač - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 20

Cest chlape,kyti mas moc krasne,ale nevim co te jo za typ pestovani,jsem tady totiz novacek.Mohl by jsi mi prosim ten zpusob trosku popsat.Predem diky.Kytky jsou fakt krasne

Old Post 20-04-2005 v 19:27 PM
Davdač je offline   Profil uživatele Davdač   Find more posts by Davdač   Foto galerie člena Davdač   Click here to Send Davdač a Private Message   Add Davdač to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 21

díky Davdači

mrkni na mé předchozí sklizně,tam je to vše popsané

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 20-04-2005 v 19:57 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 22





čaute všichni
Přihazuji další fotovšem krasavičkám se daří velice dobře,měří 75 cmEc vyhnané na 2,20,vlhkost mezi 50-65%,teplota 25-30C.Počínaje dneškem to jede na 12/12 přesně třináct dní.Při přepnutí na květ jsem neproplachoval rohože a to zdůvodu aby kytky ještě trochu povyrostlyproto jsou zárodky květů ještě poměrně malé.Zítra proplach rohoží jinak vše při starém.
Zatím čaues

Naposledy upravil MANHUNTT 23-04-2005 v 21:34 PM

Old Post 23-04-2005 v 16:02 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuchta
Grower Fanatic

Karma uživatele Kuchta - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kuchta - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kuchta - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kuchta - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 23

El Diablo smekám před Tvím uměním.
Co Ti na to mám říct more?????Je to best,máš můj nehynoucí rezpect!!!!K++++ Ti letí!!!
Ale přeci mi to nedá.Si myslím že tam to jedno šestikylo je docela málo nééé?????To vypadá z těch fotek jako že to není zrovna dobře prosvícený!!
Ale jinak jak pravím všechna čest Master.
Kuchtěj Nesmrtelný

Old Post 24-04-2005 v 22:42 PM
Kuchta je offline   Profil uživatele Kuchta   Find more posts by Kuchta   Foto galerie člena Kuchta   Click here to Send Kuchta a Private Message   Add Kuchta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bigsmoker
Nový Člen

Karma uživatele Bigsmoker - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 24

Fakt super chlape, úplná nádherá. Fandim ti a jsem zvědavej na finální výsledek.

Old Post 25-04-2005 v 09:55 AM
Bigsmoker je offline   Profil uživatele Bigsmoker   Find more posts by Bigsmoker   Foto galerie člena Bigsmoker   Click here to Send Bigsmoker a Private Message   Add Bigsmoker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tictac
Nový Člen

Karma uživatele tictac - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 25

Numero UNO
Ja le začínam tak nejak s indoorom ale máš moj velký obdiv bratu.
Nech sa darý a bohatú úrodu

Peace TiCtAC

Old Post 26-04-2005 v 13:40 PM
tictac je offline   Profil uživatele tictac   Find more posts by tictac   Foto galerie člena tictac   Click here to Send tictac a Private Message   Add tictac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 26

kurva drát chlape kde jsou další fotky nák to flákáš:-)

Old Post 09-05-2005 v 11:59 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 27

zdravim všechny příznivce

Tak jsem tady znova po delší přestávce.Měl jsem problémy s připojením a neměl jsem čas to řešitTed už je konečně vše v pořádku a posílám nějaké fotecky.Jsou poskládané podle data.V pěstírně žádné změny.Max.výška kvítí 1 m
Vypadá to dost slibně.Na květu(12/12)to je dneska přesně 31 dní.Teplota a vlhkost v normálu.
Zatím asi vše.

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 11-05-2005 v 16:09 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 28











čaute všichni

Po delší přestávce z důvodu připojení jsem opět tady.Kytičkám se velice daří,největší znich měří 1m.Jsou celé poseté palicema a jsou nádherné.Ec je na 2.50,teplota a vlhkost v normálu a Ph je na 5.60.Přihazuji pár fotek,počínaje dneškem to je v květu 31dní.
Zatím asi vše.

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 11-05-2005 v 16:30 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piškutek
Stálý Člen

Karma uživatele Piškutek - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 29

Yoo to je fakt oublet.....jednoznačně K+............
.......na kolik to vidíš tentokrát.....g/w asi bude.....co takhle 2g/w..??...hehe to bybyla pohůdka nééé??Měj se..peace....
...............................................ZATIAL......................................................

BECAUSE I GOT HIGH

Old Post 16-05-2005 v 08:52 AM
Piškutek je offline   Profil uživatele Piškutek   Find more posts by Piškutek   Foto galerie člena Piškutek   Click here to Send Piškutek a Private Message   Add Piškutek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 30

no nevimkolik toho bude.vypadá to tak na 600-650 g.ale nechci zbytečně plácat čísla.nechám se překvapit.spíše se soustředim na kvalitu a chut.koneckonců po sklizni vše navážim a budu informovat

Old Post 16-05-2005 v 15:36 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 31

díky

jak to myslíš osekat celé spodky zbavit je ůplně všech lístečku od spodku až do půlky a stím oholením nevim,ty dvě poslední fotky jsou po oholení a myslim si že to zatím stačí,podle mnějinak jestli to bude doporučovat více lidí tak to udělámdvě várky do zadu jsem je tak hodně neoholoval,tak nevim

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 17-05-2005 v 12:07 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 32











tak jsem je ještě trochu oholilv neděli jsem dělal proplach rohožítento proces mě moc nebavítrvá skoro 3 hodiny a musim vylejvat truhlíky jako zběsilejnež se proleje 200 litrů vody skrze kapiláry to to trváholky jsou nalité pryskyřicí a neuvěřitelně voníbudou asi masérský...jinak počínaje dneškem jedou na 12/12, 38 dní.vlhkost 50-58%,teplota v noci 19,přes den 24-28.
přihazuji nějaké foto pohledu do pěstírny a makro záběry na květy
zatim vše,díky za ohlasy a komentáře a K+.ptejte se,krytizujte,poradte,vylepšujte

Old Post 18-05-2005 v 16:03 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:09 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-04-2017 - 1st Indoor - 133 odpovědí
12-05-2014 - Můj první indoor - 3 odpovědí
15-05-2011 - my third indoor - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5321080 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív