Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » xerthon's scroog 250w(2xDM,2xPwP,2xCHR),hlina
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
walkinginspace
Stálý Člen

Karma uživatele walkinginspace - 87% PěstitelskáKarma uživatele walkinginspace - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 17

30cm nad vrcholkami je fajn, mozno aj menej, ja mam 400W HPS 30cm nad rastlinami a je to v pohode. Ale mam fen ktory ofukuje ziarovku a dobru vymenu vzduchu, co pomaha.

Doctors smoke it...nurses smoke it...judges smoke it...even the lawyers too...so you gotta legalize it....birds eat it...ants love it...fowls eat it...cooks love to bake with it....it's good for the flu...it's good for asthma...good for tuberculosis...even numara thrombosis

Old Post 16-03-2005 v 17:32 PM
walkinginspace je offline   Profil uživatele walkinginspace   Find more posts by walkinginspace   Foto galerie člena walkinginspace   Click here to Send walkinginspace a Private Message   Add walkinginspace to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheKeptn
Námořník

Karma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 618  

Příspěvek č. 18

jestli máš silnej odtah tak myslim že bys mohl sklo připlácnout až ke stínítku... pak budeš mít efektivnejší odtah... já má od svý 150W asi 1,5-2cm a sklo mám 4mm a bez problémů..a u 250W sem to měl asi 2,5cm a taky bez problemů zaklad je mít fakt dobrej odtah od lampy... třeba i mírně předimenzovanej..
btw... taky dej lampu blíž kytkám až pořešíš odtah dvě pade prosvíti efektivne 30cm takže kytky můžou bejt klidně 40-50cm a při 15-20cm bych přepínal... samo můžes použít scrog třeba... lampu jak rika walkingspace tech cca 20-30cm a postupně zvedat... avšak záleží na teplotě a vlhosti..kterežto kontroluj....jinak kytičky vypadají zdravě jen tak dál ...


250W - BUSH\250W - ScroG\250W - 2xBubbler+2xHlina

\150W - LST\150W/250W - Bubbler \Balkonek 2003\ Balkonek 2004

Vyhlídky v Praze i jinde
Opylení
Výroba HOMEMADE Cooltube


Old Post 17-03-2005 v 00:30 AM
TheKeptn je offline   Profil uživatele TheKeptn   Find more posts by TheKeptn   Foto galerie člena TheKeptn   Click here to Send TheKeptn a Private Message   Add TheKeptn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19







10.den rustu
rizecky pomalu zacinaji rust(17cm)
do budoucna se budu snazit min fotit,aby sel videt nejaky rozdil

Old Post 17-03-2005 v 15:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

jo a co jsem vypozoroval:
6 stejne starych rizku jsem dal do 4ech velikosti kvetinacu(kyblu).Uz v patem dni rustu slo videt,ze velikost rizku je umerna s velikosti kvetinacu.Priste sup rovnou do co nejvetsich kvetinacu.

Old Post 17-03-2005 v 16:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

Keptn:
odtah zatim neni zadny.Proto jsem se ptal jak udelat tu diru.
Zatim jen foukam primo na vybojku(viz prvni foto,prispevek c.19)
+ to ze je pootevrena skrin(teplota zatim idealni 24-26).
Jak ale prestaly venku mrazy zvedlo se mi to ve skrini asi o dva stupne.Dokorigoval jsem to obcasnym,ale PRAVIDELNYM oteviranim okna.
Mam to stesti,ze okno je asi 1 m celne od skrine a da se s tou teplotou zatim hybat.
Nekdy kytkam vypnu vetrak(za svetla,v noci necham kyti spat),uzavru malou mistnost,otevru okno,privru skrin(tak abych videl na teplomer)a necham kytky vyudit bez cirkulace vzduchu,ale jen na 30 stupnu,pak zapinam vetrak.Toto jim delam 1 az 3x za den podle nalady(docela to trva)
dnes rano mely kytky 15cm,odpoledne 17 :-))
ale chapu,ze odtah musim udelat.Az bude venku tak 25 stupnu,neuchladil bych to

Old Post 17-03-2005 v 19:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheKeptn
Námořník

Karma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 618  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od xerthon
Keptn:
odtah zatim neni zadny.Proto jsem se ptal jak udelat tu diru.
Zatim jen foukam primo na vybojku(viz prvni foto,prispevek c.19)
+ to ze je pootevrena skrin(teplota zatim idealni 24-26).
Jak ale prestaly venku mrazy zvedlo se mi to ve skrini asi o dva stupne.Dokorigoval jsem to obcasnym,ale PRAVIDELNYM oteviranim okna.
Mam to stesti,ze okno je asi 1 m celne od skrine a da se s tou teplotou zatim hybat.
Nekdy kytkam vypnu vetrak(za svetla,v noci necham kyti spat),uzavru malou mistnost,otevru okno,privru skrin(tak abych videl na teplomer)a necham kytky vyudit bez cirkulace vzduchu,ale jen na 30 stupnu,pak zapinam vetrak.Toto jim delam 1 az 3x za den podle nalady(docela to trva)
dnes rano mely kytky 15cm,odpoledne 17 :-))
ale chapu,ze odtah musim udelat.Az bude venku tak 25 stupnu,neuchladil bych to


čus... takže zkus zastipnout kytky a zacit je roztahovat ..at vyuzijes prostor a svetlo ti pak sviti tam kam nema... pak odtah udělej co nejrychleji to je hodně duležitý... kytkám bych vetrak nevypínal.. a týrat to vůbec, na to je mám moc rád.. a další rada při zalevej až tehdy kdy je půda vyschlá a kdytka nemám daleko do toho aby povadla ... samo zalevej do podtacku.. kořeny by meli smerovat dolu...


250W - BUSH\250W - ScroG\250W - 2xBubbler+2xHlina

\150W - LST\150W/250W - Bubbler \Balkonek 2003\ Balkonek 2004

Vyhlídky v Praze i jinde
Opylení
Výroba HOMEMADE Cooltube


Old Post 17-03-2005 v 23:43 PM
TheKeptn je offline   Profil uživatele TheKeptn   Find more posts by TheKeptn   Foto galerie člena TheKeptn   Click here to Send TheKeptn a Private Message   Add TheKeptn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ke-Guglimugli
Stálý Člen

Karma uživatele Ke-Guglimugli - 94% PěstitelskáKarma uživatele Ke-Guglimugli - 94% PěstitelskáKarma uživatele Ke-Guglimugli - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od xerthon
Az bude venku tak 25 stupnu,neuchladil bych to

A dlouhodobě ani v zimě.. Taky jsem nejdřív neměl odtah a začala mi na lampu kapat vyzrážená voda ze stropu..
Čili:
citace:
Původní příspěvek od TheKeptn
odtah udělej co nejrychleji to je hodně duležitý

Ke-Guglimugli introduces: GWS in soil under 600W

Old Post 18-03-2005 v 01:20 AM
Ke-Guglimugli je offline   Profil uživatele Ke-Guglimugli   Find more posts by Ke-Guglimugli   Foto galerie člena Ke-Guglimugli   Click here to Send Ke-Guglimugli a Private Message   Add Ke-Guglimugli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

vse beru na vedomi.
O ohybani jsem tady toho moc nenasel,ale nemel by to byt problem

Old Post 18-03-2005 v 07:16 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheKeptn
Námořník

Karma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 618  

Příspěvek č. 25

ohýbaní je třeba
http://www.overgrow.com/edge/showthread.php?t=250575

mrkni ...


250W - BUSH\250W - ScroG\250W - 2xBubbler+2xHlina

\150W - LST\150W/250W - Bubbler \Balkonek 2003\ Balkonek 2004

Vyhlídky v Praze i jinde
Opylení
Výroba HOMEMADE Cooltube


Old Post 18-03-2005 v 13:45 PM
TheKeptn je offline   Profil uživatele TheKeptn   Find more posts by TheKeptn   Foto galerie člena TheKeptn   Click here to Send TheKeptn a Private Message   Add TheKeptn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

myslite ze bych jeste mohl dat kytky ktere jsou v o neco mensich kvetinacich do vetsich?nebo uz to mam nechat tak?

Old Post 19-03-2005 v 15:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27

castecne jsem to dosypal

Old Post 19-03-2005 v 18:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28

Presadim to tedy.Velke kvetinace jsou nejak drahe,ale neva-v horbachu maji bile,10ti litrove kybly za 23,-kc.To uz tacky pod kybly byly drazsi :-)
diky za rady

Old Post 20-03-2005 v 10:07 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prophet
Stálý Člen

Karma uživatele prophet - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 29

2 big*xerthon
dosypáním hlíny se zvětšil prostor pro kořeny a ty klidně porostou i nahoru

lávovej keran

Old Post 21-03-2005 v 08:41 AM
prophet je offline   Profil uživatele prophet   Find more posts by prophet   Foto galerie člena prophet   Click here to Send prophet a Private Message   Add prophet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30

14.den rustu

to jsem si taky rikal.Uz jsem je ale presadil.Byl to sice porod(koreny byly za tech par dnu vsude kde mohly),ale je to ted hezci a hlavne praktictejsi-ted muzu zkouset kyticky ohybat.Ted zrovna moc nerostou,ale jsou teprv vcera presazovane,tak maji mozna sok a taky jsem je poprve zastrihnul.Do budoucna toho zastrihavani nebude moc treba,protoze kytky se vetvi samy.

Old Post 21-03-2005 v 15:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31











fota:

kytky maji malo listi,protoze jsem listy ktere stinily osmikal(ted z nich mam vyborne mleko)

ta mala kyticka je muj PRVNI prezivsi klon(g.w.s)klonoval jsem podle Hlavy,klaplo to napoprve

bonsai g.w.s dnes rovnez sestrihana

Old Post 21-03-2005 v 17:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32






17.rust(24.03.05)

dratkama se to roztahuje lip nez kolikama na pradlo.Poridil jsem vazaci drat z teska za 59,- (50m)

listy ktere stini novym vyhonkum nemilosrdne striham proto vypadaji kytky spatne(ridce)je to doufam jen opticky klam i proto,ze jsou roztazene.Poradne jsem je roztahl az dnes.Uvidime za par dni

Old Post 25-03-2005 v 06:38 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9978950 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív