Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » xerthon's scroog 250w(2xDM,2xPwP,2xCHR),hlina
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 33

meril jsem kytky-vse 20 cm az na powerplanty (oba 25 cm)

Old Post 27-03-2005 v 10:54 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34


dik,ten nejvysi power plant uz jsem ohnul

Old Post 28-03-2005 v 12:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 35






dnes jsem dodelal pletivo,byla to drbacka,ale mam z neho dobry pocit.Diry jsem zvolil 3x3cm

pletivo jsem zatim umistil jen zkusebne

Naposledy upravil 28-03-2005 v 12:20 PM

Old Post 28-03-2005 v 12:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 36


hezke velikonoce :-)

Old Post 28-03-2005 v 12:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 37

myslim,ze kdyz budu mit pletivo 25cm od kvetinacu,pujde to zalivat v poho.Pro lepsi dostupnost muzu dat kvetinace dal od sebe,ale to mozna nebude treba

Old Post 28-03-2005 v 14:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
N3oM
Stálý Člen

Karma uživatele N3oM - 91% PěstitelskáKarma uživatele N3oM - 91% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 38

citace:
Původní příspěvek od imugnio
ony se ty planty trošku víc táhnou musíš je trošku víc ohýbat.. ale jak je přepenš tak už se netáhnou tolik jako jiný kytky...
to víš on ten pletík má rád hodně sluníčka tak si pro něj jde


dovolim si nesouhlasit pwp je prave ten druh kytky ktery se tahne i po prepnuti.. mam 47. den qetu a power je porad vejs a vejs takze bacha na nej at ho nakonec mas kam dat.. kdybych ho nesklidil tak do 60. dne tak my vyleze ze skrine

First grow 50w smallbox!

Old Post 28-03-2005 v 15:41 PM
N3oM je offline   Profil uživatele N3oM   Find more posts by N3oM   Foto galerie člena N3oM   Click here to Send N3oM a Private Message   Add N3oM to your buddy list     Navštiv homepage uživatele N3oM! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 39

Jo jo, Sroogův thread je pro většinu scrogařů tady dost velkou inšpirací (dost promakaná záležitost).
Zalívat se dá v neprostupný džungli (i když to by se u scrogu stát nemělo) tak, že se va víčko flašky se zálivkou namontuje hadička (třeba 0,5 m), s tou se pak mezi kytkama mnohem líp manipuluje...
Ještě sem se chtěl zeptat - nemáš ty oka na mříži moc malý?
3x3 cm se mi zdá pro 250 celkem jako nevyužitej potenciál...
Abys pak neměl mrňavý paldy.
No ale nebudu ti do toho kecat, je to tvůj byznys.

Zatim
Kwjetoň

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 28-03-2005 v 17:31 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 40

kwjeton: ja doufam,ze velikost ok v pletivu,neni nijak umerna s velikosti palic.Viz thread od N3oM.

Old Post 28-03-2005 v 21:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheKeptn
Námořník

Karma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 618  

Příspěvek č. 41

scrog sice vynos zvysi ale taky prodlouzi dobu rustu takže se pak třeba komplet vlezes do tri mesicu...pac jestli chces vyuzit kazdou diru(jestli sem dobre pocital tak 34x14) ,da to celkem prace a to nemluvim o prostihavani jungle tech kytech vzadu rekneme treba 15cm od kvetinace nahoru.. a pak tak v kvetu prostipavani minipalicek tzv. hnid jinak s tim power plantem ten se vytahne a to dost.. ja to dělal u nej tak že jsem v den prepnuti přistípnul horni vyhonky(Metoda FIM) a pak kytky tolik nevyjely.. a vyjeli mi trochu spodky nebo zkus vysku jakokdyby roztahnout do strany (zabere pak vic mista),mam tim na mysli držet vyhonky maximalne 5cm nahoru od scrogu a pockat tak tim na ostatni kytky co pak po prepnuti tolik nevytahnou... a stejně než tam das ten scrog.. tak ohybej,trenuj,tvaruj.. pak to bude jednoduší s tim scrogem..však uvidis ..a nezapomen 250W ti prosviti max 50cm efektivne.. hodně zdaru ...


250W - BUSH\250W - ScroG\250W - 2xBubbler+2xHlina

\150W - LST\150W/250W - Bubbler \Balkonek 2003\ Balkonek 2004

Vyhlídky v Praze i jinde
Opylení
Výroba HOMEMADE Cooltube


Naposledy upravil TheKeptn 29-03-2005 v 00:47 AM

Old Post 29-03-2005 v 00:39 AM
TheKeptn je offline   Profil uživatele TheKeptn   Find more posts by TheKeptn   Foto galerie člena TheKeptn   Click here to Send TheKeptn a Private Message   Add TheKeptn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 42

No myslim že velikost palic na velikosti ok přece jen trochu záleží. Teda pokud chceš jet Scrog a ne nechat tu mříž jen nějak prorůst... (ale nemám experience tak nechci dělat chytrýho ).
Hlavně si myslim, že sou prostě zbytečně malý, poněváč všechny díry stejně nezaplníš a akorát se ti budou blbě protahovat výhonky...
Toť můj názor (ale jak říkám, nenechej si do toho ode mě kecat, vim houno )
Zatim

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 29-03-2005 v 06:41 AM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 43

the keptn:dik,vidim ze mam co studovat :-)

Old Post 29-03-2005 v 07:58 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
N3oM
Stálý Člen

Karma uživatele N3oM - 91% PěstitelskáKarma uživatele N3oM - 91% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 44

takhle kdyz ti vyjde prepnuti s tim ze dolezou ne scrogu kolem 5 dne qetu tak si myslim ze no problem... provleces a uz ti polezou nahoru jen palicky.. ja mam naky palny akorat na scrogu a naky mam nad scrogem.. prepinal sem celkem pozde ale kdyz to vychytas tak by to mohlo bejt mooc pekny.. jinak kytiz vypadaj mocc hezky a tesim se na dalsi fotoz K+

First grow 50w smallbox!

Old Post 29-03-2005 v 16:28 PM
N3oM je offline   Profil uživatele N3oM   Find more posts by N3oM   Foto galerie člena N3oM   Click here to Send N3oM a Private Message   Add N3oM to your buddy list     Navštiv homepage uživatele N3oM! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 45





fota jen tak pro radost

listi jsem na par dnu prestal strihat,kytky vypadaji zdrave,vcera jsem poprve pohnojil-wuxal super 2ml/1L

Old Post 30-03-2005 v 10:06 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 46


tady probiha pokus s rizkovanim bez stimulatoru.Muj tatik ma za sebou par 10tisic rizku(bohuzel s jinymi rostlinkami)Ptal jsem se ho tedy na stimulatory.Z praxe vyplyva ze korenove stimulatory nezvysi procento zakoreneni ani rychlost.Pry je to jen tah zahradnickych firem :-)))Tot nazor meho taty nekamenujte me.
Tos to ted zkousim a zatim zakorenilo vsecko.

Old Post 01-04-2005 v 20:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 47



a takhle korinky prichazeji na svet

Old Post 01-04-2005 v 20:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 48




muj vonavy mikrolesik

Old Post 01-04-2005 v 21:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5994580 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív