Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 70w power plant
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Ke-Guglimugli
Stálý Člen

Karma uživatele Ke-Guglimugli - 94% PěstitelskáKarma uživatele Ke-Guglimugli - 94% PěstitelskáKarma uživatele Ke-Guglimugli - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 17

Váhu sice nemám, ale zajímalo by mě přesnější dávkování toho WS a OBM. Hlavně to jejich mixování, jestli bys´ byl tak hodnej..

Ke-Guglimugli introduces: GWS in soil under 600W

Old Post 01-03-2005 v 05:01 AM
Ke-Guglimugli je offline   Profil uživatele Ke-Guglimugli   Find more posts by Ke-Guglimugli   Foto galerie člena Ke-Guglimugli   Click here to Send Ke-Guglimugli a Private Message   Add Ke-Guglimugli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dubinek
Stálý Člen

Karma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 18

Dokud byly maly, daval jsem 0,5 ml wuxalu na litr roztoku, pak tak po deseti dnech 1ml na litr a to udrzet. Pak jsem zacal po case davat OBM, to proste az ti prijde, ze uz chces, aby to kvetlo, a to jsem daval spolecne s wuxalem. Obm nejdriv 1ml/l a pak to zvysovat az tak do 3 ml/l, pak vysadit wuxal, asi tak v pulce kvetu. Ja jim dal snad jednou i 3,5 OBM a zvladly to v pohode...

Old Post 01-03-2005 v 12:04 PM
Dubinek je offline   Profil uživatele Dubinek   Find more posts by Dubinek   Foto galerie člena Dubinek   Click here to Send Dubinek a Private Message   Add Dubinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zaya.cz
Stálý Člen

Karma uživatele zaya.cz - 72% PěstitelskáKarma uživatele zaya.cz - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 19

cest jestli esli sem to dobre pochopil prepl si na kvjet hned, kdyz byly rostlinky este male nebo uplne rizky.proc tak brzo?kazdopadne to mas pjekne peace zayac

Old Post 08-03-2005 v 19:09 PM
zaya.cz je offline   Profil uživatele zaya.cz   Find more posts by zaya.cz   Foto galerie člena zaya.cz   Click here to Send zaya.cz a Private Message   Add zaya.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dubinek
Stálý Člen

Karma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 20

prepnul jsem hned, jak koreny dosahly do roztoku, nechtel sem, aby se to moc vytahlo, a myslim, ze jsem se docela trefil Mel jsem jeste tak 20 cm k dobru, to je pravda, ale pestoval jsem power plant poprvy, takze sem nevedel

Old Post 08-03-2005 v 21:00 PM
Dubinek je offline   Profil uživatele Dubinek   Find more posts by Dubinek   Foto galerie člena Dubinek   Click here to Send Dubinek a Private Message   Add Dubinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
A_b
Stálý Člen

Karma uživatele A_b - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 21

Sice jsi psal zes to prepl jak korinky dosahly hladiny ale nezjistil sem z toho kolik mely kyti na vysku. I kdyz musim uznat ze jsi to trefil dobre, pac PP se tahne rychle jaxvina. U sklizne pri odrezavani listku a palicek doporucuji usazeny material na prstech vyuzit, je to masakr a pozitek. Dej vedet kolik toho bylo.

Old Post 09-03-2005 v 14:20 PM
A_b je offline   Profil uživatele A_b   Find more posts by A_b   Foto galerie člena A_b   Click here to Send A_b a Private Message   Add A_b to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dubinek
Stálý Člen

Karma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 22

No, kolik toho bylo uz se asi nedozvime, protoze nejak nevim, kde bych to mohl zvazit a navic uz je toho tak ctvrtina pryc, to by se dalo nejak zaridit, ale neni ta vaha...

No vysoky byly jako rizky, tak tech 7 cm...

Old Post 09-03-2005 v 17:59 PM
Dubinek je offline   Profil uživatele Dubinek   Find more posts by Dubinek   Foto galerie člena Dubinek   Click here to Send Dubinek a Private Message   Add Dubinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dubinek
Stálý Člen

Karma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 23

No, tak jsem to konecne zvazil. Ted je toho 20g, takze predtim toho mohlo bejt zhruba mezi 30-40. Je to sice dost nepresny, ale bohuzel to uz presnejc nezjistime. Takze jsem mel pul gramu na watt, coz podle me na prvni bubbler ze dvou kytek neni spatny

Old Post 10-03-2005 v 21:10 PM
Dubinek je offline   Profil uživatele Dubinek   Find more posts by Dubinek   Foto galerie člena Dubinek   Click here to Send Dubinek a Private Message   Add Dubinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dubinek
Stálý Člen

Karma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 24

Tak, jak se ptal jennet na pumpu, tak jsem nevěděl a typoval. Ale teď jsem uklízel a našel obal... Předtim jsem odhadoval, že tak 100 l/h, což jsem se skoro trefil, protože přepumpovala 2l/min. Jinak je to od firmy resun a stála 150,- má 2,5w a cpe to tam pod tlakem 0,024 MPa... Je to verze AC - 1000, dražší verze AC - 2000 přepumpuje 3 l/min., má 5w, ale dává to tam pod tlakem jenom 0,014 MPa...
Tak to jenom pro doplnění informací

Kdyz mas v bote kaminek, vytahne ho Dubinek
powerplant pod 70w sklizeno
Dubínkových 70w Sklizeno

Naposledy upravil Dubinek 31-05-2005 v 18:45 PM

Old Post 31-05-2005 v 18:02 PM
Dubinek je offline   Profil uživatele Dubinek   Find more posts by Dubinek   Foto galerie člena Dubinek   Click here to Send Dubinek a Private Message   Add Dubinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

dobra prace.Merils ec?

Old Post 31-05-2005 v 19:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dubinek
Stálý Člen

Karma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 26

Jééé, že by se to zas rozjelo? EC jsem neměřil, neměl jsem čim a vlastně ani nevim, co to znamená

Kdyz mas v bote kaminek, vytahne ho Dubinek
powerplant pod 70w sklizeno
Dubínkových 70w Sklizeno

Old Post 31-05-2005 v 20:41 PM
Dubinek je offline   Profil uživatele Dubinek   Find more posts by Dubinek   Foto galerie člena Dubinek   Click here to Send Dubinek a Private Message   Add Dubinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 27

prave proto mas takovou nezdravou barvu korenu..zkus si zmerit ec a myslim ze se udivis (je to mnostvi "zivin" v roztoku...
peace

...elektropunxx

!!rikam ti nedavej do toho speka ten tabak!!

Old Post 31-05-2005 v 22:01 PM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dubinek
Stálý Člen

Karma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 28

Teď už je skříň u kámoše Ale EC metr bude asi dost drahá věc, co? Já myslim, že ta sklizeň nebyla marná, přestože jsem na EC nekoukal Jinak proběhl trošku delší flushing...

Kdyz mas v bote kaminek, vytahne ho Dubinek
powerplant pod 70w sklizeno
Dubínkových 70w Sklizeno

Old Post 31-05-2005 v 22:05 PM
Dubinek je offline   Profil uživatele Dubinek   Find more posts by Dubinek   Foto galerie člena Dubinek   Click here to Send Dubinek a Private Message   Add Dubinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29

tak tos ty ziviny sikovne namichal :-).Ec metr stoji kolem 1500+-.Taky chcu nekdy zkusit bubler,ale ja bych to tak jak ty neutrefil

Old Post 01-06-2005 v 06:42 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dubinek
Stálý Člen

Karma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 30

He he, dik No mě poradil czechglock a já to pak nějak trefil... Jinak jsem nevěděl, že sklidit pod 70w tolik je nenormální, takže jsem se to dozvěděl před nedávnem... Příjemný překvapení
Jinak xethrone, bubleru se vůbec neboj a jdi tvrdě do toho, je to v pohodě... Tendle měl 3,5 litru, takže se o to dalo starat uplně skvěle a stačilo to...
Ještě mě napadlo, že tak velká sklizeň mohla bejt i kvůli tomu, že roztok jsem vždycky dával čistej, takže každý 3 dny mohly mít novej. Dolejval se jenom když jsem byl třeba na tejden pryč, to jsem ho předem namíchal a zaúkoloval rodinu Ale jinak si prostě lebedily v čistym, tak asi jim to dělalo dobře

Kdyz mas v bote kaminek, vytahne ho Dubinek
powerplant pod 70w sklizeno
Dubínkových 70w Sklizeno

Old Post 01-06-2005 v 11:06 AM
Dubinek je offline   Profil uživatele Dubinek   Find more posts by Dubinek   Foto galerie člena Dubinek   Click here to Send Dubinek a Private Message   Add Dubinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 31

zdar, hele, jak to nakonec chutnalo a účinkovalo? Ta doba o kterous to nechal prezrat byla docela dlouha... jinak k+, sice se spožděním, ale jistě potěší. na 70w mooc dobrý.

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 17-10-2005 v 21:04 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 32

Pičo fakt dobry na 70w!!! K+ pro tebe

Old Post 29-11-2005 v 11:05 AM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-07-2018 - 250w HPS - 4x power plant - 45 odpovědí
30-12-2016 - 2x 400w HPS - 10x Power plant - 167 odpovědí
08-05-2015 - 17x Power Plant-Biotabs-600w - 36 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8147560 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív