Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » pozor na patice
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
charly
Stálý Člen

Karma uživatele charly - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 33 

Upozornění pozor na patice Příspěvek č. 1

chtel bych se podelit o svoje exps s paticema na vybojky. V praci jsem nasel komplet svitidlo i s paradnim stinitkem, tak jsem zajasal. Melo oboustrannou patici, ale metalhalogenid jsem na to sehnal celkem dost snadno. Konstrukce je asi vazne dobra, protoze to svetlo nadherne usmernuje. Kyti mi vyrostlo nadherne rychle, vsechno jsem si poladil a ted shanim sodikovou vybojku. Ale ejhle. Sehnat sodikovou vybojku do teto oboustranne patice neni vubec snadna zalezitost, skladem vubec ne (v CR) a na objednavku mesic+. Jelikoz jedu Scrog a potreboval bych prenout na kvet, tak je to pro me vrazedna situace Takze jsem chtel doporucit, at ste verni klasickym paticim, jez se vetsinou pouzivaji, usnadni vam to zivot.

Old Post 25-01-2005 v 11:15 AM
charly je offline   Profil uživatele charly   Find more posts by charly   Foto galerie člena charly   Click here to Send charly a Private Message   Add charly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pildo
Stálý Člen

Karma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 819  

Příspěvek č. 2

co je to obojstranna petica???

Old Post 25-01-2005 v 16:52 PM
pildo je offline   Profil uživatele pildo   Find more posts by pildo   Foto galerie člena pildo   Click here to Send pildo a Private Message   Add pildo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
charly
Stálý Člen

Karma uživatele charly - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 3

vybojka vypada jako sklenena trubice, ktera ma na kazdym konci jeden pol napajeni. Do patice se to jen zasune, nic se nesroubuje.
http://www.lamptech.co.uk/Spec%20Sh...%20SONTD400.htm
sehnat takovej sodik u nas je asi nad me usili. jestli nekdo mate nejakej napad, uvitam cokoliv (ja vim, mam si koupit novou lampu, ale to je az to nejzassi reseni )

Old Post 25-01-2005 v 16:59 PM
charly je offline   Profil uživatele charly   Find more posts by charly   Foto galerie člena charly   Click here to Send charly a Private Message   Add charly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 4

co predelat ty patice proste si za par supu kompis klasickou obymku a predelas je pridelani na stinitko by nemuselo byt tak slozity no tak bych to udelal ja

Old Post 25-01-2005 v 17:44 PM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
charly
Stálý Člen

Karma uživatele charly - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 5

metalhalid mam ted a jak jsem psal, roste to jako hrom ale na kvet? musim se rozhodnout, jestli skusit prohodit objimky a koupit klasickej sodik nebo to nechat vykvest na metalhalidu. vubec jsem netusil, ze by to na tom pri zmene cyklu mohlo vykvest... kazdopadne dik za rady

Old Post 25-01-2005 v 17:59 PM
charly je offline   Profil uživatele charly   Find more posts by charly   Foto galerie člena charly   Click here to Send charly a Private Message   Add charly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 6

to sufan: metalhalid na květ to sem nikdy neslyšel, nebude to řídký, tim pádem na hovno?!

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 25-01-2005 v 18:30 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
charly
Stálý Člen

Karma uživatele charly - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 7

tak sem zas u toho staryho problemu. musim vyhit objimku a koupit novou se sodikem

Old Post 25-01-2005 v 18:55 PM
charly je offline   Profil uživatele charly   Find more posts by charly   Foto galerie člena charly   Click here to Send charly a Private Message   Add charly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-09-2011 - indoor panic - 13 odpovědí
27-10-2005 - pozor na HORnBACH - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2800250 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív