Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » indoor panic
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
lostypos
Stálý Člen

Karma uživatele lostypos - 68% PěstitelskáKarma uživatele lostypos - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 53  

Nápad indoor panic Příspěvek č. 1

Zdarec jak sviňa, mám v plánu tak do 2 týdnů zhotovit provozuschopnou skříň, dnes jsem začal tím že jsem skříň zešrouboval a její velikost je 115x60x160 cm .

A hned první problém, návrh osvětlení, přemýšlel jsem že jsi koupím celý kit z growshopu. asi tento
http://www.growshop.cz/katalog/deta...-flower-spectre
ale vůbec si nejsem jist, poraďte prosím ! nechci koumat nějaky šíleny chlazení....
mám v plánu umístit 2 aktivní odtahy vzduchu(větráčky z PC) a jeden pasivní přívod vzduchu a jeden ofuk.
stěny skříně ač jsou bílé, chci je pokrýt folií Diamond Reflect A-gro .

chci do vybavení investovat co nejmíň, jelikož má sitauce není růžová...

ted budu čekat až vyjede auto ze servisu a budu moct zajet do shopu na nákup.. mezitím vyřežu ještě nějaké otvory, eště chci skřín trochu zpevnit, vyztužit...

chtěl bych pěstovat 2-3 odrůdy, ještě jsem nepřemýšlel jaké.
Pokud by se našel dárce kvalitních řízků z olomouckého kraje, určitě bych nějaké odebral...

jinak doufám že se zde najdou hodní lidé, kteří mi budou ochotni dát dobrou radu...

zatím ahoj

Old Post 14-09-2011 v 19:04 PM
lostypos je offline   Profil uživatele lostypos   Find more posts by lostypos   Foto galerie člena lostypos   Click here to Send lostypos a Private Message   Add lostypos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 2

250w klasickejma pc větráčkama určo neuchladíš já jednim pc větráčkem chladim 43 w usporky v boxiku 20x20x35 (ale zas tam mam skoro stejnou teplotu jako v místnosti

pro představu toto

http://www.growmarket.cz/produkt/ventilator-tt-rv-100

budu dávat do skříně 60x60x140 s 150w HPS :-) a pachovim filtem 160m/3h

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 14-09-2011 v 19:26 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lostypos
Stálý Člen

Karma uživatele lostypos - 68% PěstitelskáKarma uživatele lostypos - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 3

já právě vůbec nemám představu..
to jsi mě nepotěšil, to je další investice..

Old Post 14-09-2011 v 19:44 PM
lostypos je offline   Profil uživatele lostypos   Find more posts by lostypos   Foto galerie člena lostypos   Click here to Send lostypos a Private Message   Add lostypos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lostypos
Stálý Člen

Karma uživatele lostypos - 68% PěstitelskáKarma uživatele lostypos - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 4

nebo mohu na ten prostor změnit osvetlení ? jaké by bylo nejvhodnější?

Old Post 14-09-2011 v 19:46 PM
lostypos je offline   Profil uživatele lostypos   Find more posts by lostypos   Foto galerie člena lostypos   Click here to Send lostypos a Private Message   Add lostypos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

Daj tam tu 250w ja rozbieham podobny projekt akurát očosi menšou skriňou, plánujem 250w 2x priťach 2x odtach 1x vetrak na ofuk a cooltube a verím tomu že teplota bude dobrá

Old Post 14-09-2011 v 20:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 6

určo 250w hps :-)
a upřímě chladit takovéto boxy pc neni zrovna nejštastnější řešení vím že větrák je dalších 1000-2000 navíc , ale vyplatí se to ........ :-)

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 14-09-2011 v 20:26 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SaMoLeBKa
Stálý Člen

Karma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 255  

Příspěvek č. 7

jestli chces usetrit kazdou kačku tak sa vyser zatim na diamantovku, zasaď kytky do kýblů s kompostem a zalevaj dešťovku,plus samo s sebou nejlevnejsi rozumnou hnojku( biobizz je za hubičku-hrnek growu a dva hrnky bloomu) jinak jestli si nejsi jist ventilací není nad to si rozjet skrin "naprazdno" s tím co máš v plánu a ten kompletek si kup na esvitu o litr lacněji: http://www.svitidla-osvetleni-elekt...let/cz/d-89501/ (jen ne proboha v Gshopu) stinitko ma kazdy doma... a hned ti to vyjde i na nejake to TTčko či co....měj se a hodně si to tu prolez,je tu spousta punkových growů co se daji udelat do třech litrů

out06 out09 in#1 in#2

Old Post 14-09-2011 v 20:29 PM
SaMoLeBKa je offline   Profil uživatele SaMoLeBKa   Find more posts by SaMoLeBKa   Foto galerie člena SaMoLeBKa   Click here to Send SaMoLeBKa a Private Message   Add SaMoLeBKa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lostypos
Stálý Člen

Karma uživatele lostypos - 68% PěstitelskáKarma uživatele lostypos - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 8

díky za rady, viděl bych to tedy na tan komplet, co zde dával samolebka, stínitko asi koupím s odtahem + TT ventilator, ale co ta zástrčka to zapojím kam ? Elektroinstalace není zrovna můj obor..

Old Post 14-09-2011 v 20:51 PM
lostypos je offline   Profil uživatele lostypos   Find more posts by lostypos   Foto galerie člena lostypos   Click here to Send lostypos a Private Message   Add lostypos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šapša
Stálý Člen

Karma uživatele šapša - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 9

No jesli ti do toho můžu kecat a nejseš zběhlej v zapojování elektriky tak bych šel do předřadníku páč na zapojení daleko jednodušší. Sodíkový komplet Philips = tlumivka,startér,kondenzátor,objímka E40,výbojka toto bych zapojovat nechtěl možná bych to zvládl kdo ví, ale předřadník když máš nic neřešíš.

já si spíš myslím,že lidi tady málo hulej, kdyby víc hulili nemohli by si tolik lhát // kdo nebojuje - prohraje , kdo bojuje - může prohrát // pokud se budeme bát omylů nikdy nepříjdeme s ničím originálním
Nazdar Mazar a jiné písně o lásce // Ďábel s tváří anděla (projekt E.) // Šotkova bylinková zahrádka // Na krásu našich koní a rychlost našich žen // Hells Angels//
Sir Ken Robinson: Do schools kill creativity? // Permakultura - farmaření s přírodou

Old Post 14-09-2011 v 21:59 PM
šapša je offline   Profil uživatele šapša   Find more posts by šapša   Foto galerie člena šapša   Click here to Send šapša a Private Message   Add šapša to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lostypos
Stálý Člen

Karma uživatele lostypos - 68% PěstitelskáKarma uživatele lostypos - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 10

s tím osvětlením teda mám dilema... trochu jsem to koumal a zároveň jsem oběvil growmarket.cz , a zde mě zaujal tento komplet http://www.growmarket.cz/produkt/250w-komplet-hps

zkoušel jsem si udělat v marketu sestevu a vycházelo to asi na 18stovek bez stínítka (předřadník UAL-C250w, výbojka powerplant super HPS,kompletníkabeláž+objímka), když si dokoupím stínítko vyjde to nastejno jak ten komplet od Power plantu.

co bude pro mě lepší ? co si myslíte ?

Old Post 15-09-2011 v 06:45 AM
lostypos je offline   Profil uživatele lostypos   Find more posts by lostypos   Foto galerie člena lostypos   Click here to Send lostypos a Private Message   Add lostypos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
McHrib
Stálý Člen

Karma uživatele McHrib - 25% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 11

plocha 115x60 je skor na 400W a odtah urcite aspon TT ked uz nie ufo... ked trvas na tej 250 tak skus zmensit priestor alebo ho skus aspon viac stvorcovy predsa len krajne rastliny budu od vybojky cca 60cm takze budu podla toho aj vyzerat

Old Post 15-09-2011 v 07:17 AM
McHrib je offline   Profil uživatele McHrib   Find more posts by McHrib   Foto galerie člena McHrib   Click here to Send McHrib a Private Message   Add McHrib to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 12

Tak samozřejmě prostor není ideální ale pokud by se vse nechalo jak je tak se dá kytky v boxu prohazovat

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 15-09-2011 v 09:25 AM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od lostypos
s tím osvětlením teda mám dilema... trochu jsem to koumal a zároveň jsem oběvil growmarket.cz , a zde mě zaujal tento komplet http://www.growmarket.cz/produkt/250w-komplet-hps

zkoušel jsem si udělat v marketu sestevu a vycházelo to asi na 18stovek bez stínítka (předřadník UAL-C250w, výbojka powerplant super HPS,kompletníkabeláž+objímka), když si dokoupím stínítko vyjde to nastejno jak ten komplet od Power plantu.

co bude pro mě lepší ? co si myslíte ?


klidně si kup, ten komplet, já ho mám a jsem s ním velice spokojenej... mam ho dokonce ve stejně velké skříni... k tomu odtahu, já to uchladim jednim větrákem sunon na 230V, ale je to dané tím, že mám v místnosti chládek, holt starej kamenej domek no... klidně si můžeš připlatil za 400W a dát pořádnej odtah a bude veselo
je tu na groweru několik temat s timto setupem a výsledky jsou velice dobré, tak pohledej a uvidíš co je pro tebe ideal...

Old Post 15-09-2011 v 10:55 AM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lostypos
Stálý Člen

Karma uživatele lostypos - 68% PěstitelskáKarma uživatele lostypos - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 14


tak tedy rozhodl jsem se že tam dám tu 400w HPS - stínítko z odtahem, a tento ventilator
http://www.growmarket.cz/produkt/ve...s-125mm-425m3-h

jakmile mi dojde všechno zařízení a pokud všechno zvládnu správně nainstalovat, tak se ozvu s fotoreportem.

do té doby snad už bude nějaký ten venek, dík za rady a zatím mějte...
menší ochutnávka

Old Post 15-09-2011 v 17:04 PM
lostypos je offline   Profil uživatele lostypos   Find more posts by lostypos   Foto galerie člena lostypos   Click here to Send lostypos a Private Message   Add lostypos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-04-2019 - indoor pěstování - 20 odpovědí
12-09-2018 - intdoor z nutnosti - 11 odpovědí
09-02-2017 - indoor bez pestirny - 11 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1622710 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív