Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » Zamysleni pro cleny groweru a hlavne pro Carlose !!!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6
Autor
Téma 
popelákůvklon
Nový Člen

Karma uživatele popelákůvklon - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 65

ty woe městomane najdi si v anglicko-českym slovníku co znamená slovo deal a budeš mít možná jasněji

Old Post 03-01-2005 v 15:30 PM
popelákůvklon je offline   Profil uživatele popelákůvklon   Find more posts by popelákůvklon   Foto galerie člena popelákůvklon   Click here to Send popelákůvklon a Private Message   Add popelákůvklon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cityman
nestabilní městoman

Karma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 66

dalsi popelakuv klone: ja vim, co znamena deal, je to obecne uzavreni obchodu. Jenze "dealer marihuany" u me legalni prodejce nikdy nebude. Uz jen z toho duvodu, ze ten pojem pro me vzdy znamenal ilegalni prodej, ktery ani tak nevymizi. proto je treba najit pro legalni prodejce jine pojmenovani. kapis?

RESPECT!

Priprava a realizace skrine 400W - Power Plant, Bubblegum, Whiteskunk
400W skrin - 2nd round - Northern Light #5
SBIRKA SLUKEN - aneb nastroje na huleni vseho druhu

- motto dne: ubalime? -

Old Post 03-01-2005 v 15:49 PM
cityman je offline   Profil uživatele cityman   Find more posts by cityman   Foto galerie člena cityman   Click here to Send cityman a Private Message   Add cityman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
popelákůvklon
Nový Člen

Karma uživatele popelákůvklon - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 67

no já ti mestomane nemůžu za tvoje pokroucený představy o světě

tedy dealer škoda-auto co ho mám na rohu se taky živí nelegálně jo ? kapišto ?

Old Post 03-01-2005 v 15:51 PM
popelákůvklon je offline   Profil uživatele popelákůvklon   Find more posts by popelákůvklon   Foto galerie člena popelákůvklon   Click here to Send popelákůvklon a Private Message   Add popelákůvklon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 68

koma: na to ze sem nezalozil ani jeden thread o pestovani mam prostY VYSvetleni: nenapadl me zadnej novej thread o pestovani cannabis na kterej bych tady nenarazil...!!! je toho tu prece jen na to co znam a vim i umim fuck moc a myslim, ze je odemne zbytecny zakladat novej thread o tom o cem uz tady je davno řeč...! Jinak ja z groweru spiš čerpám informace o pestovani nez vlkladam a myslim, ze takovejch členu tady je naprosta většina... A kdyz kurwa dam "nejakej nesmysl" do kanalu, tak me muzes akorat tak vylizat prdel a mlčet...kdyz dam neco do bazaru, co do bazaru patri, tak me zase muzes vylizat prdel a mlčet....kdyz dam neco...bla bla bla ty kokot...O TOHLE BY SE PAK MELI STARAT MODERATORI GROWERU...(myslim o mazani nesmyslnejch threadu a to urcite delaj, ale asi to chce jeste pritvrdit) a ne ja, či ty nebo tamhle ten mazlák.....kterej k tomu ani nema pravomoce...to by byla "očista groweru" nebo mate negdo jinej napad?? peace

Old Post 03-01-2005 v 15:58 PM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
popelákůvklon
Nový Člen

Karma uživatele popelákůvklon - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 69

jooo lízaní prrdelii

Old Post 03-01-2005 v 16:20 PM
popelákůvklon je offline   Profil uživatele popelákůvklon   Find more posts by popelákůvklon   Foto galerie člena popelákůvklon   Click here to Send popelákůvklon a Private Message   Add popelákůvklon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
God_mars
Stálý Člen

Karma uživatele God_mars - 85% PěstitelskáKarma uživatele God_mars - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 70

Zdarec, tak ja se k vam take pripojim. Na groweru nevidim nic spatnyho co chci zjistit o pestovani tak zjistim. A nevim proc by tu nemohli bejt i veci jako psytrance,ska,atd.. nechapu vdyt koho to zajima tak si to precte koho ne tak to cist nebude. Ja zde nachazim spoustu zajimavich informaci ne ne jen ohledne pestovani. Proste grower se mi libi! Taky me tu serou nejaky thread ktery me nezajimaj protoze to ztezuje vyhledavani,ale coz nekoho to treba zajima a kdyz je to uplna picovina tok to moderatori smazou. Tak to vidim ja.

Old Post 03-01-2005 v 17:04 PM
God_mars je offline   Profil uživatele God_mars   Find more posts by God_mars   Foto galerie člena God_mars   Click here to Send God_mars a Private Message   Add God_mars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cityman
nestabilní městoman

Karma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 71

popelaku popelaku, nemam k tobe slov. Nejsi jeden z tech, co to tady zasiraji nesmyslama, protoze si nedokazou precist, co jsem napsal? Je to muj nazor, muj postoj a myslim, ze jsem to i srozumitelne napsal. Souhlasit s tim nemusis, ale jen jednou prosim.

RESPECT!

Priprava a realizace skrine 400W - Power Plant, Bubblegum, Whiteskunk
400W skrin - 2nd round - Northern Light #5
SBIRKA SLUKEN - aneb nastroje na huleni vseho druhu

- motto dne: ubalime? -

Old Post 03-01-2005 v 17:09 PM
cityman je offline   Profil uživatele cityman   Find more posts by cityman   Foto galerie člena cityman   Click here to Send cityman a Private Message   Add cityman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 72

no, ono to tady "smeruje do sračiek" proto, že je zde minimum nových a fundovaných informací o pěstování, ale miliarda imbecilních kretenů se tady ukájí u klávesnice (viz výše) .. fakt mě serou smysluplný diskuze typu "chcete vidět moje kozy..?" atd... asi musí být každýmu jasný, že když tady povolím tyhle demence, tak se sem natáhne spousta ujetejch puberťáků a vyhraněnost tohoto serveru půjde do prdele.. na druhou stranu ale půjde nahoru návštěvnost, což se obrazí v ceně banerů, že ano.. Carlosi? takže...?????

Old Post 03-01-2005 v 17:09 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cityman
nestabilní městoman

Karma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 73

god_mars: jako kdybych cetl, co jsem napsal sam naprosty souhlas.

Ostatni temata jsou jen doplnky, ktere maji growerum otevrit oci, aby nekceali jen o te gandze. Tak ma kazda zhulena hlava moznost napsat co si mysli treba o politice a vsichni to tady bereme s rezervou, protoze jsme taky zkourene hlavy. Tak to beru taky ja, zkourena hlava

RESPECT!

Priprava a realizace skrine 400W - Power Plant, Bubblegum, Whiteskunk
400W skrin - 2nd round - Northern Light #5
SBIRKA SLUKEN - aneb nastroje na huleni vseho druhu

- motto dne: ubalime? -

Old Post 03-01-2005 v 17:12 PM
cityman je offline   Profil uživatele cityman   Find more posts by cityman   Foto galerie člena cityman   Click here to Send cityman a Private Message   Add cityman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dub-Teaser
Stálý Člen

Karma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 74

No kazdopádne se ten thread mohl premýstit do Námetú a ohlasú ne?

Swět se zbláznil,držte se. Protože než si ty prachama zaslepený,zkorumpovaný sviňe,který okrádaj už tak dost zuboženou zemi uvědomí,že jejich nový vily a super moderní komplexy obchoďáku na jejichž místě rostla vegetce kyslík nevyrobí,tak bude pozdě...

Old Post 03-01-2005 v 17:45 PM
Dub-Teaser je offline   Profil uživatele Dub-Teaser   Find more posts by Dub-Teaser   Foto galerie člena Dub-Teaser   Click here to Send Dub-Teaser a Private Message   Add Dub-Teaser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
God_mars
Stálý Člen

Karma uživatele God_mars - 85% PěstitelskáKarma uživatele God_mars - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 75

cytiman> jestli jsem te citoval tak sorry,procital jsem to jen letmo,ale asi na to mam stejnej nazor jak ty.

Old Post 03-01-2005 v 18:14 PM
God_mars je offline   Profil uživatele God_mars   Find more posts by God_mars   Foto galerie člena God_mars   Click here to Send God_mars a Private Message   Add God_mars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
o<->
Nový Člen

Karma uživatele o<-> - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 1  

....prvni....a....posledni... Příspěvek č. 76

tak sem napis z myho fake-nicku asi posledni prispevek.....a nebudu se moc rozepisovat....veskere svoje prispevky jsem smazal,jiz nechci byt clenem tohoto serveru,a to z nekolika duvodu....
a)zacina to bejt,resp.uz JE komerce....co je komerce to me smrdi....porad tady hlasate ze konopi a penize nejde k sobe,ackoliv zde ukazujete presny opak,kdyz se stradali penizky na novy server(tusim nekdy rped rokem) zakoupil jsem drticky,triko,comba...tim jsem rad prispel,ale kdyz jdu po meste a potkavam na ulici o X let mladsi hajzliky ve stejnym tricku a se spekem v ruce a rvou jak sou spaleny je mi z toho na bliti...

b)kdyz tady maly smradi(teda ja nejsem nejakej starej mazak,ale tj jedno) schanej seminka aby mohli vypestovat par kytek ktery pak strelej svejm 14 ti letej vrstevnikum a pripadaj si cool ze maj huleni,tak to je fakt DEMENCE,a navic kdyz ho tady jeste schaneji

c) vypalovani galerii za prachy ?....no comment to je kapitola sama pro sebe....


jinak k tem fizlum...nemyslim si,ze by zacali masove zatykat lidi z groweru,ale diky tem zmrdum,kterejm je 14 a min(a jim se stejne nic nestane) to muzou odsrat nekteri "slusny a normalni" lidi....

tak a uz ode mne mate pokoj,ode me uz se tady nejspis ani jeden prispevek neobjevi,nerikam,ze uz se tady neukazu,to se jeste urcite ukazu,ale sorry uz to nebude jako driv....




bye

EDIT:
jo a kdyz uz nedokazete zakladat thready o pestovani,tak sorry,tohle uz neni grower,ale xchat nebo neco na podobny urovni....i kdyz vasi v kazdy komunite jsou lide dobri,lide mene dobri......ale take lide SPATNI...

stoji to tady za 2 veci...

Old Post 03-01-2005 v 20:46 PM
o<-> je offline   Profil uživatele o<->   Find more posts by o<->   Foto galerie člena o<->   Click here to Send o<-> a Private Message   Add o<-> to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cityman
nestabilní městoman

Karma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 77

God_mars: necitoval, prave, ze ses mi trefil do nazoru

o_pica: komerce je vsude kolem tebe, bylis v byte, jis jidlo, vydelavas prachy. K tem mladym bych mel jen poznamku, ze kdo si ve 14cti vypestuje vlastni kytku, bude k tomu huleni mit lepsi vztah nez, kdyz ho koupi. A grower neni xchat, kecame v nejake kurarne ci co, takze tady predpokladam jakekoliv vylevy. Nove thredy o pestovani stale vznikaji, napriklad muj o druhem kole pesteni.

RESPECT!

Priprava a realizace skrine 400W - Power Plant, Bubblegum, Whiteskunk
400W skrin - 2nd round - Northern Light #5
SBIRKA SLUKEN - aneb nastroje na huleni vseho druhu

- motto dne: ubalime? -

Old Post 03-01-2005 v 21:27 PM
cityman je offline   Profil uživatele cityman   Find more posts by cityman   Foto galerie člena cityman   Click here to Send cityman a Private Message   Add cityman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 78

...toto , není můj první ani poslední príspjevek zde ,

...no je to porad dokola , nekdo si tady stežoval že neměl ani fota v galerii a chodili mu PM jestli ,něco neprodá nebo co??? , Me taky chodily do PM zpravy jestli nprodam klony , semena matros .PROSTE JSEM TY PM SMAZAL A BYLO..... sesel jsem se s par lidma o kterych jsem vedel ze maj neco v galerce , par prispjevku ktere se mi pripadali rozume , a DAL nebo VYMENIL genetiku info, zahulil .....pohoda , ale kdybych se i potom splet a prisel by mi pro klony 15letej smrad , tak ho tam normálne zřežu jako svině ....

....ty co tady dělali MODy tak to měli trochu hlídat ted zmizeli a přihlašujou se zpatky , a prudej , nevim kolik ti je ale mohlo ti už snad dojít že se vše mění , upgraduje rozvíjí atp. Tak jak to bylo dřiv ......to se mění všude , vše jde dopředu a je na Tobě jestli to bude s tebou nebo bez tebe .....

..a neboj se že se tady neobjeví , žádný pjestitelský téma , kde bereš tu jistotu ??

....uřcite se ukaž ,zpatky za pár měsíců , já osobně mám v umyslu trochu tu galerii pozvednout , takže , když mi pak bude zasvěcené ohodnocení rád ho přijmu ....

Měj se Hlava peace

PS : už se tady nebudu vyjadřovat , budu dělat něco užitečneho .

Old Post 03-01-2005 v 21:43 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bonsai
Stálý Člen

Karma uživatele Bonsai - 93% PěstitelskáKarma uživatele Bonsai - 93% PěstitelskáKarma uživatele Bonsai - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 79

Mno každopádně mi připadá, že se tu za starých časů členové, když už nic jiného, určitě takto v threadech neuráželi a nenapadali, a pokud už nějaký ten konflikt vznikl, tak byl spíše veden hlavně v rovině kolem pěstění, většinou i velmi rychle zanikl nebo ho některý ze zasloužených členů urovnal a oba vepři si ještě virtuálně podali ruku, líbila se mi ta pohoda, nadhled, tolerance, které mi na jiných webech chyběli, přesně tak jak to má dle mého názoru s travkou být. Momentálně mi velká část threadů připadá inteligenčně i přínosově porovnatelná s diskuzí za články na serveru Novinky.cz nebo jemu podobných, někdy možná ještě horší, shit.
Když tu někdo napsal o dealu v pozitivním duchu, tak byl ostatními zhusta vyfakován, protože tu většinou chodili a přispívali hlavně groweři srdcem, ne dealeři, kupci, dementi, děcka, čorky a já nevím kdo ještě. A dneska?
V tomto ohledu cítím jistou nostalgii a musím přitakat některým zklamaným stěžovatelům, ale zase tak mne to nedrtí, abych odcházel, určitě tu ještě pár takových, kterým jde hlavně o pěstování, zbylo.
Ale na druhou stranu, co jste čekali, co vám to nalhali, zelčo je mezi nezralou nezletilou mládeží poslední dobou very cool čím dál víc, takže to byl vcelku očekávatelný vývoj, jenom mě mrazí v zádech, kam to potáhne, až se tu začnou registrovat a projevovat 6-10letí týpci, i když, kdo ví, jestli se již tak neděje, dle některých příspěvků... Rozhodně se mi nelíbí, že děcka hulí, drogy dětem do pazur nepatří, stejně jako sirky.
Určitě nemám za to, že by měl být Grower.cz striktně o pěstování, o konopí, proč ne rozumnou diskuzi na jiná žhavá témata, nemám moc rád týpky, kteří už se neumí bavit o ničem jiném, než o marihuaně a hulení, na druhou stranu na netu jsou stovky diskuzních fór o čemkoliv. Co mě celkem štve, jsou chroničtí příspěvkáři, kteří si asi myslí, že pokud tu nenasekají denně 10 svých dementních OT skvostů pod 5 slov nebo 5 nových threadů identických se stávajícími či úplně mimo mísu, tak asi nedostanou oběd ve školní jídelně. Asi by to chtělo důslednější práci adminů.
to Popel
Deal v kontextu s marihuanou či některými dalšími drogami určitě v současné době nepatří mezi nějaké záslužné nebo legální činy, v tom se snad shodnem, ne?
Nemám rád kupčení kolem matroše, ale nikomu svůj názor nenutím.

Old Post 04-01-2005 v 09:08 AM
Bonsai je offline   Profil uživatele Bonsai   Find more posts by Bonsai   Foto galerie člena Bonsai   Click here to Send Bonsai a Private Message   Add Bonsai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 80

Proc by deal nemohl byt zasluzny? Legalni neni to je jasne. To neni ani pestovani. Doporucuji thread proc je prodej marihuany spatny.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 04-01-2005 v 09:18 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5616190 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív