Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » dáváte si brko z nudy???? :D:D
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
přehulujetese ???
ano. někdy jen tak hulím až do komatu
ano, ale jen z řídka... spíš vyjímka
ze zásady ne, hulím do spokojena
pět prdů dobré čudky tě musí nahulit
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
jožka
Stálý Člen

Karma uživatele jožka - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 70  

Dotaz dáváte si brko z nudy???? :D:D Příspěvek č. 1

dneska jsem se hrozně nudil... vážně nebylo bo čeho píchnout tak jsem si ubalil pořádný gramový brko z toho nejlepšího co doma mám....
(NEBULA)<----- he a hnedle byla lepší zábava... vážně mě to dobře dostávalo.... he tak mě napadlo hulíte někdy z nudy... já v celku často.... Pe@cE

Old Post 01-11-2004 v 09:19 AM
jožka je offline   Profil uživatele jožka   Find more posts by jožka   Foto galerie člena jožka   Click here to Send jožka a Private Message   Add jožka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Snazim se to nedelat, ale obcas se zkratka vymkne. To potom vezmu psa, brco a jdeme se projit a pohoda.

Old Post 01-11-2004 v 09:32 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 3

Snažím se teď poslední dobou nepřemýšlet moc o některých věcech a s jointem to jde nejsnáz. Jenže se tím nic neřeší, takže bych rád zkusil i jinou cestu

Angrešty a rybízy 2007

Šťovíkůf zelený koutek (250W)

Moje outdoory

Old Post 01-11-2004 v 09:35 AM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dave-o-
Stálý Člen

Karma uživatele dave-o- - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 4

No někdy se nudím a přemýšlím že bych zahulil, potom ta myšlenka začne sílit až se promění v činnost a já už sedím s fajkou někde v parku. Tráva je od toho aby zahnala nudu, ale hulit sám není dvakrát záživné.

Old Post 01-11-2004 v 11:10 AM
dave-o- je offline   Profil uživatele dave-o-   Find more posts by dave-o-   Foto galerie člena dave-o-   Click here to Send dave-o- a Private Message   Add dave-o- to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Creed
Stálý Člen

Karma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 5

Ramon dexter

Tak to ses moje krevni skupina


Zrovna ted se nudim,rikal sem si ,ze bych si mohl zahulit,ale seru na to,radcsi budu delat neco konstruktivniho

Old Post 01-11-2004 v 15:14 PM
Creed je offline   Profil uživatele Creed   Find more posts by Creed   Foto galerie člena Creed   Click here to Send Creed a Private Message   Add Creed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 6

No poslední dobou z nudy hulím až moc často. Když nevim co bych mohl tak udělat, tak vezmu psa, fajfku a jdu na procházku :-°))) Třeba na 2 hodiny. Já si to užiju a pes taky. Všeobecná spokojenost. No ale někdy se to vymkne a zkouřim se jak paprika. No ale tomu se snažim vyvarovat těma procházkama.

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 01-11-2004 v 20:32 PM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 7

Hulení z nudy chápu jako strašnou ubohost, ale za to mně nekamenujte. Prostě to nechápu. Lidem chází jakákoli úcta a pokora k tý rostlině !

Old Post 01-11-2004 v 20:42 PM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jožka
Stálý Člen

Karma uživatele jožka - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 8

no je vidět že v tom nejsem sám.... cheee... pohoda ještě mě zajímá kolik lidí bude hlasovat za Á

Old Post 02-11-2004 v 07:27 AM
jožka je offline   Profil uživatele jožka   Find more posts by jožka   Foto galerie člena jožka   Click here to Send jožka a Private Message   Add jožka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paran
Stálý Člen

Karma uživatele Paran - 14% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 9

hulim z nudy, ja vlasně hulim porad když mě nějaká svině nevočoruje pole

Old Post 02-11-2004 v 08:27 AM
Paran je offline   Profil uživatele Paran   Find more posts by Paran   Foto galerie člena Paran   Click here to Send Paran a Private Message   Add Paran to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Paran! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
narbe
Stálý Člen

Karma uživatele narbe - 28% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 10

2Dan.Bass...´´úcta a pokora k tý rostlině´´...tu vyjadříš pravě jenom tím že ji zhulíš!!!:-)

2Šťovík...naprosto s tebou souhlasim....snažim se ted pravě přestat...aspon na chvíli...:-)

Old Post 02-11-2004 v 14:36 PM
narbe je offline   Profil uživatele narbe   Find more posts by narbe   Foto galerie člena narbe   Click here to Send narbe a Private Message   Add narbe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 11

No dobrá, já vámm to neberu. Jsou to vaše kytky, tak si s nima dělejte, co se vám zlíbí, ale já se k nim snažim chovat uctivě. V rámci možností ...

Old Post 02-11-2004 v 18:40 PM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tgm.amster
Smoke2Happy

Karma uživatele tgm.amster - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 630  

Příspěvek č. 12

Sam kourim vzdycky jen do pohody, ale jak s kamikama nemame co delat a je co hulit tak vetsinou do sracek, pak se vzdycky najde co delat, a kdyz ne tak je clovek aspon pekne zhulenej a zapejka se na cemkoli

Old Post 02-11-2004 v 19:07 PM
tgm.amster je offline   Profil uživatele tgm.amster   Find more posts by tgm.amster   Foto galerie člena tgm.amster   Click here to Send tgm.amster a Private Message   Add tgm.amster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
-SRC-
Nový Člen

Karma uživatele -SRC- - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 13

Já nerad pukám sám, ale většinou hulím s kámošema a to docela často z nudy(bydlím na vesnici)Nuda je pěkná kurva. Ale že bych měl hulení jen om na nudu to zase ne. Jenom nevim co bych posledních pár let bez trávy dělal...

SRC

Old Post 04-11-2004 v 09:23 AM
-SRC- je offline   Profil uživatele -SRC-   Find more posts by -SRC-   Foto galerie člena -SRC-   Click here to Send -SRC- a Private Message   Add -SRC- to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bessel
Nový Člen

Karma uživatele Bessel - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 14

nojo ale když člověk jde zahánět nudu sám s brčkem tak z toho můžou bejt problémy, já to dělal docela často a můj problém je, že mě taková ta samota hrozně vadí, když sedíte sami na lavičce a tak nějak vám to kolem už nepřijde hezký ale hrozně zlý, pak chytnete takovou tu paranoiu, ta mě sere nejvíc...a najednou nechcete bejt zhulený...hulit sám je hrozný...podle mě

Old Post 04-11-2004 v 10:28 AM
Bessel je offline   Profil uživatele Bessel   Find more posts by Bessel   Foto galerie člena Bessel   Click here to Send Bessel a Private Message   Add Bessel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bessel
Nový Člen

Karma uživatele Bessel - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 15

ikdyž někdy se to hodí, ale jen někdy

Old Post 04-11-2004 v 10:29 AM
Bessel je offline   Profil uživatele Bessel   Find more posts by Bessel   Foto galerie člena Bessel   Click here to Send Bessel a Private Message   Add Bessel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morris
Nový Člen

Karma uživatele Morris - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 16

Z nudy hulim pořád protože když nejsem zhulenej tak se nudim

Morris

Old Post 05-11-2004 v 15:59 PM
Morris je offline   Profil uživatele Morris   Find more posts by Morris   Foto galerie člena Morris   Click here to Send Morris a Private Message   Add Morris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9843130 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív