Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Pro přátele Durban Poisson
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
ddt
Stálý Člen

Karma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 546  

Příspěvek č. 81

Nie nie ludia v pohode je dobre ak kazdy ma svoje a hlavne uspesne skusenosti ja si tiez rad precitam nazory inych. Pravdou je,ze mne chut marihuany nikdy nechutila vzdy to bolo pre mna utrpenie pocas vstrebavania dymom A nie je to flushingom ci neflushingom
Preto ja si az tak na uuplen precistenie nepotrpym, samozrejme viem rozoznat ak ma niektora odroda chut podfarbenu ovocim ci sillnu zemitu az hasisovu prichut
Tento rok tak isto pestujem Durban Poison spomedzi vela inych zaujimavych odrod a da dneska je Durban najvytalnejsou rastliinou.
NO pre chticou fota mozno male sklamanie- foto bude az na jesen, no teste sa coskoro bude report o odrode Erdbeer. Je to landrace odroda z Afghanistanu a snad najintenzivnejsie sa vetviaca odroda s akou som sa do dnes stretol. Afghani a podobne odrody su oproti tejto jednoducho ako nevetviace sa priserky Erdbeer je genetika, ktora skoruje na vsetkych frontoch, skutocny KING of Indica uvidime co prinesie dalsi progress...

Good bye sweet romance i'm flying away now
Vzdelanie:
Botanika Marihuany (Konope)
Botanika Marihuany (Konope),II.kapitola
Botanika Marihuany(Konope), III.Kapitola - Genetika!!!
Botanika Marihuany (Konope),IV.Kapitola - Dozrievanie a zber
Ako si vybrat odrodu
Výber odrody pre rok 2006 (aktualizácia)

Old Post 29-06-2005 v 19:57 PM
ddt je offline   Profil uživatele ddt   Find more posts by ddt   Foto galerie člena ddt   Click here to Send ddt a Private Message   Add ddt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
enzo
Stálý Člen

Karma uživatele enzo - 21% PěstitelskáKarma uživatele enzo - 21% PěstitelskáKarma uživatele enzo - 21% PěstitelskáKarma uživatele enzo - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 82

ddt: tak na tvoj report sa uz dlho tesim a este sa aj par mesiacov budem

Outdoor 2004

Old Post 29-06-2005 v 21:19 PM
enzo je offline   Profil uživatele enzo   Find more posts by enzo   Foto galerie člena enzo   Click here to Send enzo a Private Message   Add enzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morgan
sex & drugs and ska

Karma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 83

to ddt:
jsem natesenej jak malej jarda.... /na ten report samo/

show must go on

Old Post 30-06-2005 v 14:32 PM
Morgan je offline   Profil uživatele Morgan   Find more posts by Morgan   Foto galerie člena Morgan   Click here to Send Morgan a Private Message   Add Morgan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Morgan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obel
Stálý Člen

Karma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 84


souhlas s Morgenem

Peace

Grow it,
roll it,
smoke it,
like it,
because it makes U high :-))

Obel´s season 2005 ve znamení DP SKLIZENO

Old Post 30-06-2005 v 14:43 PM
Obel je offline   Profil uživatele Obel   Find more posts by Obel   Foto galerie člena Obel   Click here to Send Obel a Private Message   Add Obel to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Obel! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morgan
sex & drugs and ska

Karma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 85

to nature:
podle me se nijak markantne nelisi od ostatnich seed bank

show must go on

Old Post 17-08-2005 v 18:56 PM
Morgan je offline   Profil uživatele Morgan   Find more posts by Morgan   Foto galerie člena Morgan   Click here to Send Morgan a Private Message   Add Morgan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Morgan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obel
Stálý Člen

Karma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 86

2 nature: měl jsem DP od Dutch passion, dostal jsem pár fazolek od kámíka, a pak ještě další DP od Nirvany a kuriozní byl výsledek kterej jsem nečekal. Nirvana seeds 100% klíčivost, Dutch P. 3 z 5ti. a celkově d Nirvany i líp rostly, buď se kámoš spletl nebo to byla prostě náhoda. Ale celkově bych souhlasil s Morganem, rozhodně nějakej velikej rozdíl v tom nebude, tedy konkrétně u Durbanu.

PEACE

Obel

Grow it,
roll it,
smoke it,
like it,
because it makes U high :-))

Obel´s season 2005 ve znamení DP SKLIZENO

Old Post 18-08-2005 v 07:44 AM
Obel je offline   Profil uživatele Obel   Find more posts by Obel   Foto galerie člena Obel   Click here to Send Obel a Private Message   Add Obel to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Obel! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morgan
sex & drugs and ska

Karma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 87

to Obel:
jj jedinej vetsi rozdil je prave v te klicivosti.V tomhle nedam dopustit na African seeds-9/10 vyklicilo,z toho nakonec 3 samci

show must go on

Old Post 18-08-2005 v 11:02 AM
Morgan je offline   Profil uživatele Morgan   Find more posts by Morgan   Foto galerie člena Morgan   Click here to Send Morgan a Private Message   Add Morgan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Morgan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cecylcompany
Stálý Člen

Karma uživatele Cecylcompany - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 88

A chystáte se někdo letos jít do durbanu??
Já asi jo, jenže neumím ani slovo anglicky tak nevym jak seženu seeds :-))))))

Old Post 21-03-2006 v 20:30 PM
Cecylcompany je offline   Profil uživatele Cecylcompany   Find more posts by Cecylcompany   Foto galerie člena Cecylcompany   Click here to Send Cecylcompany a Private Message   Add Cecylcompany to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeThomas
Stálý Člen

Karma uživatele DeThomas - 76% PěstitelskáKarma uživatele DeThomas - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 89

No ja si Durban uz objednal a tesim se na nej, obzvlast po precteni tohohle threadu.
Mel jsem v planu jet ho pod foliovnikem, ale nakonec mi vykrachla zahradka, takze pojedu klasickej outdoor. Hnojit budu kobylincema a kristalonem start, nicim dalsim uz ne. Jediny ceho se bojim, aby mi nevylezlo 10 samcu,tuty seminka me stali fakt posledni prachy. =o)
Zkouseli jste nekdo s Durbanem nejak experimentovat, treba ho privazovat a drzet ho u zeme? Mam s nim v planu doopravdy psi kusy, zajima me co vydrzi. =o)
Taky tady hodne lidi pise, ze ho ven davate az po 4 patre. Ja budu predpestovavat ve skrini ve ktery je jen usporka, zadnej zazrak, spis provar. No a tam pod ni mi to do 4 patra nedojde, protoze to nema potrebny spektra. Co by ste mi doporucili? Melo by to byt hodne levny, doopravdy jenom na predpestovani. Nekde jsem cetl zminky o zarovkach Grolux, ktery by mely byt urceny specialne na tyhle ucely (jako ze predpestovani =o). Nevite kde se daji sehnat a za kolik? (asi v growshopu, co? =o) Ale nemaji je treba taky v Mountfieldu nebo OBI? )

Jo a panove, jak dopadli vase experimeny s RAin Gelem? Docela me to zaujalo, ale prijde mi divny,ze se o tom skoro nevi. Podle toho jaka by to mela byt pecka bych cekal, ze to bude popularnejsi.

Keep your brain safe.

Mama mi poradila, ze bych mel vysadit. Mama je mama, nechal sem si poradit. A nestacil se divit, co vsechno se da sklidit...

Old Post 21-03-2006 v 21:23 PM
DeThomas je offline   Profil uživatele DeThomas   Find more posts by DeThomas   Foto galerie člena DeThomas   Click here to Send DeThomas a Private Message   Add DeThomas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 90

Letos si snad svůj Durban poisonový sen splním. Chystám se na pozdní výsadbu kvůli výšce. Hnojit se bude nejspíš AH, možná je rozdělím na hnojené a bio,ať můžu srovnávat, hlavně chuť

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 21-03-2006 v 21:40 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obel
Stálý Člen

Karma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 91

2 Cecylcompany: http://www.eastseeds.com tady máš asi nejlepší seedshop, mají s ním co do činění i vrchní členové groweru, takže spolehlivý web

2 Dethomas : DP dosahuje velkých rozměrů ale je i hodně odolný takže přivazování a ohýbání bude v pohodě, je to čistá sativka takže poroste jak divá i po zemi já to nezkoušel, vzhledem k tomu že máme omezený počet kytiček co můžem mít na zahradě. Potřebuju aby jejich velikost byla co největší aby stačila na celý dlouhý rok takže sem to ani nezkoušel , ale jsem přesvědčen o tom že to pujde.

ad. raingel : je to vychytávka jak prase, jen troška dražší, ale vzhledem k tomu že nakonec muj spolupěstitel měl ke kytkám přístup každý den, nebyl strach z toho že by měli máloí vlhkosti proto jsme dávali jen perlit

muhehe, za týáden objednávám seeds, pojedu letos znovu DP, a k němu i PPP tak sem na to zvědav. Miluju sativa high, takže volba byla jasná mostly sativa rulezz )

až budu mít konečně doma vyreklamovanej monitor, hodím ještě fotky ze sklizně v práci je upravovat nemožu, tu máme sice inet ale kolem sebe taky hordu dalších lidí co by to troška zvedlo ze židle

takže je začátek jara a já se loučím s pozdravem Let´s Grow

Peace

Obel

Grow it,
roll it,
smoke it,
like it,
because it makes U high :-))

Obel´s season 2005 ve znamení DP SKLIZENO

Old Post 22-03-2006 v 07:47 AM
Obel je offline   Profil uživatele Obel   Find more posts by Obel   Foto galerie člena Obel   Click here to Send Obel a Private Message   Add Obel to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Obel! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 92

De Thomas:...kdyz si das koncem brezna naklicit seminka tak ti to do kvetna vyjede do 4 pater za oknem...

Old Post 22-03-2006 v 08:43 AM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeThomas
Stálý Člen

Karma uživatele DeThomas - 76% PěstitelskáKarma uživatele DeThomas - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 93

Bubik: ... nakonec po porade v growshopu je budu davat asi pod dve usporky. Jednu uz mam doma, ale mam mensi problem. Kupoval jsem ji asi pred trema rokama a nevim jestli je warmwhite nebo coolwhote. Krabici uz nemam, na objimce je napsana akorat wataz. Nevite jak se to da zjistit?
ZA onkem je mit nemuzu, mati by z toho stepovala.

Keep your brain safe.

Mama mi poradila, ze bych mel vysadit. Mama je mama, nechal sem si poradit. A nestacil se divit, co vsechno se da sklidit...

Old Post 22-03-2006 v 14:10 PM
DeThomas je offline   Profil uživatele DeThomas   Find more posts by DeThomas   Foto galerie člena DeThomas   Click here to Send DeThomas a Private Message   Add DeThomas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obel
Stálý Člen

Karma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 94

De thomas : no nevim nevim, do 3-4tého patra to tahat usporkama, aby se ti venku při menším větříku nezlomily. Pokud je teda nebudeš trénovat ve skříni větráčkem jinak já bych ti na ně doporučil nějakou lampičku na mateční rostliny, Koukni se k Papajovi do threadu podle mě ta co má on v pokoji je nejlepší, má barevné spektrum, má snad jen 25w, ale roste to pod ní nááádherně, viděl sem na vlastní oči. Na předjetí rostlin ve skříni , hned po nurture light a sodiku podle mě to nejlepší.

Obel

Grow it,
roll it,
smoke it,
like it,
because it makes U high :-))

Obel´s season 2005 ve znamení DP SKLIZENO

Old Post 22-03-2006 v 15:13 PM
Obel je offline   Profil uživatele Obel   Find more posts by Obel   Foto galerie člena Obel   Click here to Send Obel a Private Message   Add Obel to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Obel! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeThomas
Stálý Člen

Karma uživatele DeThomas - 76% PěstitelskáKarma uživatele DeThomas - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 95

obel: ... no asi jim tam nejakej vetracek dam, protoze jinak by to venku moc nerozdejchali. Mam takovej bublifuk na baterky (vlastne obyc vetrak =o), tak to chci zkusit, uvidime co to udela. Fouka to stejne silne jako vetraky do PC, ale je to mrnavy, takze od toho mozna jeste upustim, nevim nevim.
Kdepa najdu papajuv thread? V indooru neni a ani v sini slavy jsem si ho nevsim.

Keep your brain safe.

Mama mi poradila, ze bych mel vysadit. Mama je mama, nechal sem si poradit. A nestacil se divit, co vsechno se da sklidit...

Old Post 22-03-2006 v 17:59 PM
DeThomas je offline   Profil uživatele DeThomas   Find more posts by DeThomas   Foto galerie člena DeThomas   Click here to Send DeThomas a Private Message   Add DeThomas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obel
Stálý Člen

Karma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 96

2 dethomas : Papaja jede out http://grower.cz/forum/showthread.p...6&pagenumber=19 tady máš odkaz na stránku v jeho threadu, kde je popsán i druh lampičky, máji i vyfocenou takže i uvidíš jak se věci mají.

Peace


Obel

Grow it,
roll it,
smoke it,
like it,
because it makes U high :-))

Obel´s season 2005 ve znamení DP SKLIZENO

Old Post 23-03-2006 v 07:41 AM
Obel je offline   Profil uživatele Obel   Find more posts by Obel   Foto galerie člena Obel   Click here to Send Obel a Private Message   Add Obel to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Obel! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-06-2011 - Help s Durban Poison! - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0717610 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív