Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Pro přátele Durban Poisson
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
DeThomas
Stálý Člen

Karma uživatele DeThomas - 76% PěstitelskáKarma uživatele DeThomas - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 97

Obel: ... No ja uz jsem to vyresil trosku jinak. Viz Predpestovavarna Pojedu 4 x 18W zarivky, jsem zvedavej jak to pujde. Mozna vam nafotim celou vyrobu predehrivarny.
Jo, a jsem strasna lama, ted sem si uvedomil, ze tenhle papayuv thread sem procital. =o) Sorry

Keep your brain safe.

Mama mi poradila, ze bych mel vysadit. Mama je mama, nechal sem si poradit. A nestacil se divit, co vsechno se da sklidit...

Old Post 23-03-2006 v 09:00 AM
DeThomas je offline   Profil uživatele DeThomas   Find more posts by DeThomas   Foto galerie člena DeThomas   Click here to Send DeThomas a Private Message   Add DeThomas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Biibou
Nový Člen

Karma uživatele Biibou - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 98


nádherný kytky pánové.mám se co ještě učit ale taky se mi něco podařilo vypěstit a Durbana můžu fakt jen pochválit...moc dobrá kytka

tohle je pár z nich co sme vypěstovali

Naposledy upravil 17-04-2006 v 19:26 PM

Old Post 27-03-2006 v 17:00 PM
Biibou je offline   Profil uživatele Biibou   Find more posts by Biibou   Foto galerie člena Biibou   Click here to Send Biibou a Private Message   Add Biibou to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Biibou! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 99

Zdravím všetkých priateľov Durbanu.

Zaujíma ma, po koľkých týždňoch rastu ste mohli zistiť pohlavie u DP? Napíšte, pls, aj pôvod (seedbanku).

Marihuana je dar.

Old Post 22-06-2006 v 10:17 AM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 100

hele, tipoval bych, že to poznáš až nakvete, dřív ne, nebo rozhodně ne na 100%..

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 22-06-2006 v 10:26 AM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 101

Ono:
Poholaví zjistíš až když se skrátí fotoperioda - buď na podzim, nebo někdo zatemňuje část kytky. Ale nejlepší máš udělat řízek a ten hodit pod lampu na 12/12. když použiješ hledání dozvíš se víc.

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 22-06-2006 v 10:43 AM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 102

Erixon:
To viem. Len napr. pri Passione1 som vedel pri niektorých rastlinkách pohlavie už po pár týždňoch.

Mňa zaujíma konkrétne DP - kedy a či sa začalo u niekoho prejavovať pohlavie už aj skôr? - takto som to myslel.

Marihuana je dar.

Old Post 22-06-2006 v 10:46 AM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keany
Stálý Člen

Karma uživatele Keany - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 103

zdarec koukam a asi durban zaseju pristi rok... vypada to dost dobre!! ale nece se mi za to davat prachy do nirvany.... jestli maj 5/5 nenechavate si nekdo oplodnit kyticku?? bych odkoupil seeds ale ne za takovou palku co za to chce nirvana... nemam penez na zbyt ale urcite bych za to nedal malo... potreboval bych tak 50 semen... kdyzta napiste do soukr. vzkazu... dikec... zatim ...

Old Post 22-06-2006 v 12:20 PM
Keany je offline   Profil uživatele Keany   Find more posts by Keany   Foto galerie člena Keany   Click here to Send Keany a Private Message   Add Keany to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dev1l
Stálý Člen

Karma uživatele Dev1l - 89% PěstitelskáKarma uživatele Dev1l - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 104

Ono-Já mam DB indoor a samce sem poznal 3 dny po přepnutí a samice asi o týden pozdějí,zajímavý ne?Jinak už při ranné květové fázi mi DB voní úplně jinak než všechny indici,který sem doposud měl,včetně DB spolubydlící--Papaya.Takže se na DB mooooc těšim.

Old Post 24-06-2006 v 10:12 AM
Dev1l je offline   Profil uživatele Dev1l   Find more posts by Dev1l   Foto galerie člena Dev1l   Click here to Send Dev1l a Private Message   Add Dev1l to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ddt
Stálý Člen

Karma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 546  

Příspěvek č. 105

No to je samozrejme,ze sativa vonia inak ako indika takze to nie je nic vynimocne.
Ak chcete nieco co naozaj specialne vonia, inak ako vsetky tieto bezne odrody skuste C99 ci Haze odrody
BY

DDT

Good bye sweet romance i'm flying away now
Vzdelanie:
Botanika Marihuany (Konope)
Botanika Marihuany (Konope),II.kapitola
Botanika Marihuany(Konope), III.Kapitola - Genetika!!!
Botanika Marihuany (Konope),IV.Kapitola - Dozrievanie a zber
Ako si vybrat odrodu
Výber odrody pre rok 2006 (aktualizácia)

Old Post 24-06-2006 v 10:45 AM
ddt je offline   Profil uživatele ddt   Find more posts by ddt   Foto galerie člena ddt   Click here to Send ddt a Private Message   Add ddt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gambler
Stálý Člen

Karma uživatele gambler - 85% PěstitelskáKarma uživatele gambler - 85% PěstitelskáKarma uživatele gambler - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 106

DP voni fakt uzasne.

son of a god
out 06- sklizeno kopinatkyout 07- ww, aurora indica, swiss sativa

Old Post 24-06-2006 v 14:57 PM
gambler je offline   Profil uživatele gambler   Find more posts by gambler   Foto galerie člena gambler   Click here to Send gambler a Private Message   Add gambler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 107

Zdravím groweri a growerky! Zaujíma ma, že či sa vám už ukázali Durbánci ako chlapi? Samičky už začínajú kvitnúť a niektoré rastliny ešte nemajú ani preflowers, z čoho usudzujem, že to budú asi samci. Ale iné náznaky nepostrehujem. Ako ste na tom vy?

Marihuana je dar.

Old Post 03-08-2006 v 17:16 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeThomas
Stálý Člen

Karma uživatele DeThomas - 76% PěstitelskáKarma uživatele DeThomas - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 108

Jeste porad neni nic videt, sam sem se tomu divil. Ostatni ytky mi uz nasazujou palice (v tom lepsim pripade =o) ale dp nic.

Keep your brain safe.

Mama mi poradila, ze bych mel vysadit. Mama je mama, nechal sem si poradit. A nestacil se divit, co vsechno se da sklidit...

Old Post 03-08-2006 v 18:54 PM
DeThomas je offline   Profil uživatele DeThomas   Find more posts by DeThomas   Foto galerie člena DeThomas   Click here to Send DeThomas a Private Message   Add DeThomas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 109

Takže páni a dámy. Dvaja prerastení adolescentní Durbánci sa prejavili, a tak som nad nimi vykonal konečný rozsudok.

Marihuana je dar.

Old Post 07-08-2006 v 11:00 AM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šudo
Stálý Člen

Karma uživatele Šudo - 82% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 100  

Obecné Příspěvek č. 110




DP (od NIRVANY) mám tento rok aj ja a rastie najkrajšie zo všetkých rastlín čo mám. Ešte nekvitne ale sa veľmi rýchlo rozrastá. Dúfam, že má slušný výnos.

Old Post 13-08-2006 v 11:08 AM
Šudo je offline   Profil uživatele Šudo   Find more posts by Šudo   Foto galerie člena Šudo   Click here to Send Šudo a Private Message   Add Šudo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gambler
Stálý Člen

Karma uživatele gambler - 85% PěstitelskáKarma uživatele gambler - 85% PěstitelskáKarma uživatele gambler - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 111

Nechci delat reklamu, ale na nirvane je DP v akci za 13E ...

son of a god
out 06- sklizeno kopinatkyout 07- ww, aurora indica, swiss sativa

Old Post 13-08-2006 v 15:03 PM
gambler je offline   Profil uživatele gambler   Find more posts by gambler   Foto galerie člena gambler   Click here to Send gambler a Private Message   Add gambler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 112

Durbam s Nirvány mohu dporučit , měl jsem 12 semen a všechny v pohodě, dvě kytky mám venku a a už kvetou, dojel jsem taky jednu malou indoor a taky v pohodě, Nirvána není tak špatná jak se tu traduje!!!!!!!!!!!!!

Old Post 13-08-2006 v 15:16 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-06-2011 - Help s Durban Poison! - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5947930 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív