Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » outdoor 2005 od začátku do konce...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 17 18 19 20 21 »
Autor
Téma 
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Praha Příspěvek č. 289


vyjel jsem do Prahy navštívit kamarády a při té příležitosti jsem nakupoval hnojiva.
V Bauhausu na Pankráci jsem zakoupil Wuxal super a OBM. ten mne udivil svojí šílenou koncentrací fosforu a cenou 42 kč kurva to je pohoda-zkusím to na 1 kytce a uvidím. Při placení jsem se otočil doleva a uviděl jsem něco, co mi vyrazilo dech. No jo o tel. číslo už jsem se bál zeptat. Kdo ho zná, dejte mi do Pm zprávu.

...

Naposledy upravil papaja 25-09-2005 v 01:46 AM

Old Post 24-09-2005 v 23:45 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Palec nahoru growshop no 1 Příspěvek č. 290








ano tento titul si zajisté Bořivojova 95 zaslouží. Vždyť to byli oni průkopníci tohoto byznysu u nás.Dnes je growshop v každém větším městě. Při návštěvě Prahy jsem neodolal a navštívil tyto prostory. Bohužel neprodávaj nic od mých milovaných Bio Bizz. Co se dá dělat
Nicméně s prázdnou jsem neodešel:
100 ml phytaminu se hodí vždy
AH mne udivilo svojí prací s Final Solution tedy rozhodl jsem se vyzkoušet další přípravek-Growth/Bloom excellator....
na Bořivojovce je sympatické, že zapůjčí vaporizér na zkoušku za zálohu....zkuste sami

prosím Matrixi rozepiš se tady trochu o Ah-vzpomínám si na jarní rozhovor

...

Naposledy upravil papaja 25-09-2005 v 10:22 AM

Old Post 25-09-2005 v 00:14 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

foták Příspěvek č. 291


bohužel mi spadl fotoaparát ze stativu-je konec fotografování na nějakou dobu.....................................jsem nešťastný
stávám se podobným osobě na obrázku
bez finančních prostředků odkázán na šmejdy fotáky
no snad ho ještě opraví...

...

Naposledy upravil papaja 25-09-2005 v 12:31 PM

Old Post 25-09-2005 v 01:00 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
el_castillo
Stálý Člen

Karma uživatele el_castillo - 65% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 292

Noooo, tak tomu rikam zahradka.
Ses zrejme predurcenej ke kytkopesteni, kazdopadne to se jentak nevidi. Mas vychytany mista s hromadou slunicka a to ze ti nekdo neco capne, s tim nejde asi nic delat. I houbari sou nekdy svine. Je jich sice obrovska skoda, ale to co ti roste dal je donebevolajici

temny hvozd

Old Post 25-09-2005 v 10:31 AM
el_castillo je offline   Profil uživatele el_castillo   Find more posts by el_castillo   Foto galerie člena el_castillo   Click here to Send el_castillo a Private Message   Add el_castillo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rociik
Stálý Člen

Karma uživatele rociik - 22% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 293

hehe paradicka

Jakákoliv komunikace o drogách se starší generací je jako slaňování odpadní rourou - ať se snažíte sebevíc, vždycky na vás spadne spousta sraček

Old Post 26-09-2005 v 11:06 AM
rociik je offline   Profil uživatele rociik   Find more posts by rociik   Foto galerie člena rociik   Click here to Send rociik a Private Message   Add rociik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rociik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 294


to el_castillo:
zas tak moc slunce nemám-je to ale vždy aspoň 3 hodiny přímého slunce a to stačí


nemaje foťák, jsem jak bez ruky
vše strašně rychle dokvítá a nestačím jezdit na místa a ošetřovat květiny-každý den je to několik hodin-[ gross končí kdopak si na tu loutku vzpomene za 10 let?]
* je extremně plesnivo
plíseň jako všechno v přírodě má i pozitivní účinky-je možno huliti a kytky jsou silnější -co tě nezabije to tě posílí-

*postupně se sklízí-další hodiny přebírání a odrbávání listů-ted už jen čekat na kouřový signály
*foto je z 8/9/2005
dnes jsem tu kytku z kopřivového hájemství vytrhl i s kořeny a sušíme...je to hempstar x špaňalsko-podle paliček to jde krásně určit
bohužel jsem bez 3 oka-oprava objektivu 4 000 kč a až za měsíc...je mi to moc líto ale s fotkami je konec-

...

Naposledy upravil papaja 02-10-2005 v 17:43 PM

Old Post 27-09-2005 v 12:48 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

bg Příspěvek č. 295



i tyto foty jsou z 8/9/2005
spodní bogglegum je hotova a včera vytrhnuta-za 3 týdny uvidíme a zahulíme

...

Old Post 27-09-2005 v 12:54 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

spanish fly Příspěvek č. 296


tahle mazar x špaňalsko je kytička nepřetržitě kvetoucí od začátku května-spodní šlahouny jsou pomalu přezrálé..a nahoře stále vypadá jako by měla 3 týdny před sebou
ořezal jsem spodní šlahouny-je toho tak 20 g a nechal horní stožár........
opět 3 týdny pomalého sušení

...

Naposledy upravil papaja 29-09-2005 v 01:45 AM

Old Post 27-09-2005 v 13:01 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonymer
Stálý Člen

Karma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 342 

Příspěvek č. 297

Tak na toto nemam slow...ozajstny milownik prirody so swojimy kamaratmy ktori ticho nacuvaju jeho hlasu a plnia jeho prikazy..
Biele a mega welke palice...teda prikazy splnene do bodky

???
FUCK SYSTEM
rise SVK unda repp

Slovak cooperation 2005
Botanic project (Out v našom podaní) 2007

Old Post 27-09-2005 v 13:17 PM
Anonymer je offline   Profil uživatele Anonymer   Find more posts by Anonymer   Foto galerie člena Anonymer   Click here to Send Anonymer a Private Message   Add Anonymer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Anonymer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Palec nahoru pozdrav z Venuše Příspěvek č. 298



díky anonyme


vratme se na začátek příspěvek č.6 tohoto threadu
z odpadkového koše byly květinky přestěhovány na místečko krásně prohnojené plagronama, bionovama, biobizzama, kravincema, výluhem z listů ganji ..........vivat venušan
jojo dnes jsou to pěkné obludy- 3 boggle gum a 1 zakrnělá mazar x španalsko
co dodat.....................bravo
*foto jsou pouhé výřezy kvůli anonymitě venušana ...jsou na ní bg, bg x egypt na 1 fotce, na druhé i jiné traviny z venuše ...změna avatara: stávám se medvídkem

...

Naposledy upravil papaja 28-09-2005 v 03:07 AM

Old Post 28-09-2005 v 02:50 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

obrana proti plísni Příspěvek č. 299

příští rok nenechám plíseń řádit tak moc...klikni vivat growerman delta
jeden článeček na webu plzeňského growshopu trichoderma a pro anglofanoušky trichoderma angl.

...

Naposledy upravil papaja 28-09-2005 v 03:29 AM

Old Post 28-09-2005 v 03:17 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

maminky Příspěvek č. 300


zakoupil jsem si lampičku na maminky
parametry
výrobce firma BioGreen
lampa Lumino 15 w
modely>KC33xSuperskunk, BigBudxSS, AuroraindicaxAfghan
dík gangster za genetiku
dík phillipz za zapůjčení fotáků


snad se to povede
rozklonovat na jaro

...

Naposledy upravil papaja 28-09-2005 v 10:27 AM

Old Post 28-09-2005 v 10:18 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

další přírustek Příspěvek č. 301



pod lampičku přistály další genetiky..
*1 foto z těchto rostlin vzaty spodní šlahounky...díky hastrmane sairajte
*2 foto vpravo jsou vidět nové slečinky-zatím pouze šlahounky v stimulaxu píchnutý do země+rozdrcenná durmanová semena / homeopatický přístup k léčení psychotických stavů/ ...dnes dostaly i jména: Bohnice 31, Jihlava 2

...

Naposledy upravil papaja 05-10-2005 v 06:35 AM

Old Post 29-09-2005 v 14:48 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
madatuk
Stálý Člen

Karma uživatele madatuk - 90% PěstitelskáKarma uživatele madatuk - 90% PěstitelskáKarma uživatele madatuk - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 57 

Příspěvek č. 302

Máš to krásné, k+ tě nemůže minout. Jinak jak jsi na tom s plísní? A co je to za model ta Venuše? Tak máš pojmenovaný nějaký svůj noname? A ten je zasazený taky v květináči nebo ve volné půdě? Je fakt super. M.

Old Post 29-09-2005 v 14:56 PM
madatuk je offline   Profil uživatele madatuk   Find more posts by madatuk   Foto galerie člena madatuk   Click here to Send madatuk a Private Message   Add madatuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eNDy
Stálý Člen

Karma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 532  

Příspěvek č. 303

vidim ze pestiiis nepretrzite a bez prestavky tomu sa hovori obrovska laska k tejto rastline....
pecka a kcko

Old Post 29-09-2005 v 15:25 PM
eNDy je offline   Profil uživatele eNDy   Find more posts by eNDy   Foto galerie člena eNDy   Click here to Send eNDy a Private Message   Add eNDy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 304

to madatuk:
píšeš k+ tě nemine
proč mi to píšeš, když to potom ani neuděláš...podle dat tvých příspěvků jsi mé příspěvky přečetl a odpověděl během dvou minut
fuck you nic ti neřeknu, je to totiž napsaný

to eNDy:
díky moc plantsexperte

...

Old Post 29-09-2005 v 17:44 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 17 18 19 20 21 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-10-2005 - Outdoor 2005 by Thcmh - 112 odpovědí
20-02-2006 - Outdoor 2005 by Claune - 126 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0494640 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív