Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Pruser kvuli mlade :-(
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
BaBiBo
Stálý Člen

Karma uživatele BaBiBo - 45% PěstitelskáKarma uživatele BaBiBo - 45% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 108 

Pruser kvuli mlade :-( Příspěvek č. 1

Cau!
Dlouho sem se tady neobjevil, ale ted mam problem, tak budu otravovat.

Jak se veci maji? Zacnu od zacatku: Moje draha polovicka me zacala uhanet o speka, ze prej zhuli kamosky ve skole. Nechtel jsem ji ho dat, asi tyden jsem to odkladal a premlouval ju, ale nakonec udelala bububu, smutny ocicka... (urcite to znate) no tak jsem ji ho teda smotnul.
Dneska dojela, ze kamoska je na jednotce intenzivni pece a ona ma problem-ze ji dala to konopi. Hrozi ji vyhazov, ma dvojku z chovani no a navic me jeji rodice asi zabijou, protoze je jim jasny, ze to ma ode mne (vedi, ze jsem kouril/kourim konopi, jejimu otcovi jsem daval par listku na nejakej spiritus...), i kdyz rekla, ze to od kohosi ciziho dostala.
No a ja mam strach z jejiho otce, z policajtu... Nestalo se vam nekomu neco podobnyho? Jak by se z toho dalo vybruslit? Jenom mi pls nenadavejte ze sem pi**a, to uz jsem si vynadal sam, zer jsem ji nesmotnul nejakyho nezhula, nebo ze jsem se nechal premluvit.

Dimy moc!

-"Zdar! Nemas neco na prda?"
-"Ne, ale az budes mit, taxe stav!"
-----------------------------------------------------------

Old Post 07-10-2004 v 17:49 PM
BaBiBo je offline   Profil uživatele BaBiBo   Find more posts by BaBiBo   Foto galerie člena BaBiBo   Click here to Send BaBiBo a Private Message   Add BaBiBo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 2

Kdyz to zapres tak ji nijak nepritizis.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 07-10-2004 v 18:33 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gunman
Starec grower

Karma uživatele gunman - 85% PěstitelskáKarma uživatele gunman - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 3

a kvôli čomu je tá kamoška na JIP??? S niečím to dievčence kombinovali? Alebo odpadla a rozbila si šišku?

Kým stúpa dym, rád stúpam s ním, až tam, kde všetko končí a začína...

gunman

opus 1, opus 2

Old Post 07-10-2004 v 18:54 PM
gunman je offline   Profil uživatele gunman   Find more posts by gunman   Foto galerie člena gunman   Click here to Send gunman a Private Message   Add gunman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dusann
Stálý Člen

Karma uživatele Dusann - 9% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 4

zatloukat, co se ji stalo?!

Old Post 07-10-2004 v 20:29 PM
Dusann je offline   Profil uživatele Dusann   Find more posts by Dusann   Foto galerie člena Dusann   Click here to Send Dusann a Private Message   Add Dusann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 5

To je šílený. Já dával darem špeka našim dvoum profesorkám, a představa, že by se potom složily, mně ani ve snu nenapadla. Teď koukám, že je to docela možný...

Old Post 07-10-2004 v 21:11 PM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BaBiBo
Stálý Člen

Karma uživatele BaBiBo - 45% PěstitelskáKarma uživatele BaBiBo - 45% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 6

hmm, ona ma prej neco z jatrama, nebo co...

-"Zdar! Nemas neco na prda?"
-"Ne, ale az budes mit, taxe stav!"
-----------------------------------------------------------

Old Post 07-10-2004 v 21:28 PM
BaBiBo je offline   Profil uživatele BaBiBo   Find more posts by BaBiBo   Foto galerie člena BaBiBo   Click here to Send BaBiBo a Private Message   Add BaBiBo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cityman
nestabilní městoman

Karma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 7

No kamo, me se stalo neco podobneho. Neskoncilo to sice v nemocnici, ale ta zena mela snad 15 (coz jsem netusil) a tak jsme zakourili, pokecali. A dalsi den byla jeji mati ve skole zjistovat, kde se den predtim tak zkourila (hystericka matka, ze bere pry drogy a kdesi cosi). Nastesti kamaradka zapirala, co se dalo, ale doneslo se ke me, ze ji zabavila mati telefon, nesmi se stykat skoro s nikym, jen se ucit doma. Jak to ve finale dopadlo nevim. Zkousel jsem ji nekolikrat kontaktovat, ale marne. A to mi verte, to jsem taky byl jak na trni, jak tohle dopadne. Asi tyden se mi spatne jedlo Takze ted uz si jooo davam pozor aspon na vek lidi, se kteryma hulim a neco jako ubalene jointy jsem ochoten dat max tatikovi (jejich vyberova rizeni v podniku musi byt zabavne, hlavne kdyz je vede otec )

RESPECT!

Priprava a realizace skrine 400W - Power Plant, Bubblegum, Whiteskunk
400W skrin - 2nd round - Northern Light #5
SBIRKA SLUKEN - aneb nastroje na huleni vseho druhu

- motto dne: ubalime? -

Old Post 08-10-2004 v 07:44 AM
cityman je offline   Profil uživatele cityman   Find more posts by cityman   Foto galerie člena cityman   Click here to Send cityman a Private Message   Add cityman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cityman
nestabilní městoman

Karma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 8

btw: jestli mela problemy s jatrama, tak to je pruser. Zvlast jestli to sama nevedela. To je jako jit na party s clovekem, ktery chce zkusit extazi a nevi, ze ma problem se srdcem

Ja rikam, ze veskere drogy by se meli zkouset se sitterem, aspon prvnich par seanci. Respektive s nekym zkusenym. Ja jsem rad tomu, ze jsem veskere drogy (a nebylo jich malo) takhle vyzkousel a nemel jsem extra "badtripy" nebo neco, na co nerad vzpominam. A ted se to dostalo do stadia, kdy uz na ecko, tripy ani jine sracky vubec nemam pomysleni a o to vice me mozna bavi kutit na huleni. S hulenim se da rozumne fungovat, je to relax atd... ale to uz je offtopic

Snad ti to dobre dopadne! Zatloukat je dobra rada, horsi je, ze v tom jede i tva pritelkyne To se spatne zatlouka, kdyz je to ted na ni...

RESPECT!

Priprava a realizace skrine 400W - Power Plant, Bubblegum, Whiteskunk
400W skrin - 2nd round - Northern Light #5
SBIRKA SLUKEN - aneb nastroje na huleni vseho druhu

- motto dne: ubalime? -

Old Post 08-10-2004 v 07:49 AM
cityman je offline   Profil uživatele cityman   Find more posts by cityman   Foto galerie člena cityman   Click here to Send cityman a Private Message   Add cityman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 9

hm, kočka tvoje to musí nasměrovat na nějakýho neidentifikovatelnýho entitu ---- ještě kdyby domákly tvojí pěstírnu, tak to je o hubu jak blázen holkám nebylo 18?asi co? (ne kvůli moralizování, ale kvůli posunu v závažnosti průseru)...
good luck anyway

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 08-10-2004 v 07:54 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
na_pohodu
Stálý Člen

Karma uživatele na_pohodu - 42% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 10

kazdopadne,ale to uzs urcite udelal zjisti presne,co se delo kdyz holky testovaly... Jestli to z tebe ta tva dostala az moc velkym premlouvanim,tak ted muze trochu mlzit co se delo v obave z tvych reakci na to... Treba do toho chlastaly a znas to kdyz se to moc micha.A jestli do toho chlastaly slo by mozna teziste problemu prenest do trochu legalnejsich mezi...
no,asi je to blbost,co sem napsal,ale to rozvaz ty

odtah do odpadu
napad ohledne teploty a CO2 - casem chci realizovat,tak poradte,jestli to neni blbost:-)
vaporizer - a co takhle?

www.lodger.tv - projedte si sekci video,stoji to za to!
na pohodu

Old Post 08-10-2004 v 14:40 PM
na_pohodu je offline   Profil uživatele na_pohodu   Find more posts by na_pohodu   Foto galerie člena na_pohodu   Click here to Send na_pohodu a Private Message   Add na_pohodu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blockhead
Stálý Člen

Karma uživatele blockhead - 82% PěstitelskáKarma uživatele blockhead - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 11

na gymplu sem mel podobnej pruser jako tvoje mlada, jenze to bylo ze sem daval brko s jednou holkou a ona se potom slozila...mela epilepsii....a dostala epileptickej zachvat....
Jeji kamaradky co byly pobliz ji zkouseli nejak ozivovat, ale meli o ni strach tak zavolali zachranku...
Doktori ji hned jako prvni davali test na drogy no a zjistili ze mela travu, tak to dali policajtum a uz to bylo....
Nastesti to statni zastupce zastavil takze se to nedostalo ani k soudu,, byl by to dost pech....

tak hodne stesti!

smoke4peace


My experimentz + Jack Herrer @ 150W =

Old Post 08-10-2004 v 20:40 PM
blockhead je offline   Profil uživatele blockhead   Find more posts by blockhead   Foto galerie člena blockhead   Click here to Send blockhead a Private Message   Add blockhead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cityman
nestabilní městoman

Karma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 12

uff, s tema zenama jsou ale trable (ja malem volal zachranku po mliku sice i kamosovi). Kazdopadne z mych pozorovani a zkusenosti vetsina zen at huli sebevice, jednou definitivne prestanou a pak jsou bud tolerantni nebo absolutne proti. Tech tolerantnich je myslim min. Je to zvlastni. Je to v zenach? Nebo to maji i muzi?

RESPECT!

Priprava a realizace skrine 400W - Power Plant, Bubblegum, Whiteskunk
400W skrin - 2nd round - Northern Light #5
SBIRKA SLUKEN - aneb nastroje na huleni vseho druhu

- motto dne: ubalime? -

Old Post 08-10-2004 v 20:58 PM
cityman je offline   Profil uživatele cityman   Find more posts by cityman   Foto galerie člena cityman   Click here to Send cityman a Private Message   Add cityman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan_Ho
Stálý Člen

Karma uživatele Pan_Ho - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 13

Sorry za offtopic,ale jeden kamos kamose hulil proto, ze mel neco s jatrama a nemohl chlastat.Vi tu nekdo neco o ucincich ganji na jatra?

Jinak hodne stesti.

Pan Ho vše bedlivě sledoval......

Old Post 13-10-2004 v 17:16 PM
Pan_Ho je offline   Profil uživatele Pan_Ho   Find more posts by Pan_Ho   Foto galerie člena Pan_Ho   Click here to Send Pan_Ho a Private Message   Add Pan_Ho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

Káámo, máš průser jak brno (sorry Brňákům). Už Vláďa Leninů to říkal - zatloukat, zatloukat a když se to provalí tak zatloukat. Pokud se bude tvoje mladá držet toho, že to dostala od neznámý entity, tak bys z toho nic neměl mít (myslim právně).

Old Post 14-10-2004 v 09:39 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kristl
Stálý Člen

Karma uživatele Kristl - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 15

100% zatloukat, zvlášť jsou-li holky nezletilý

Old Post 22-10-2004 v 20:35 PM
Kristl je offline   Profil uživatele Kristl   Find more posts by Kristl   Foto galerie člena Kristl   Click here to Send Kristl a Private Message   Add Kristl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 16

chell: Ja si myslim, ze koureni nezpusobuje rakovinu. Znam spoustu lidi co kouri a rakovinu nemaji. :-)

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 23-10-2004 v 12:29 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6629540 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív