Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » corpus delicti...?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
leveller
Stálý Člen

Karma uživatele leveller - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 20 

corpus delicti...? Příspěvek č. 1

..manželka to tvrdí... nejenže mě vážně baví pěkně se v klidu vypálit,ale největší radost mám ze samotnýho faktu,že si to sám vypěstuju.Už druhý rok si vedu "záznamník" formou deníku,kde si zapisuju všechno důležitý z toho danýho "roku zahrádkáře" ... abych věděl v budoucnu co opakovat,čemu se vyvarovat,jak postupovat ..... aby to bylo přesně takový jak má být co myslíte páni kolegové ? děláte si podobný zápisky a nebo myslíte že pro sichr radši ne....

Old Post 21-09-2004 v 16:09 PM
leveller je offline   Profil uživatele leveller   Find more posts by leveller   Foto galerie člena leveller   Click here to Send leveller a Private Message   Add leveller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leveller
Stálý Člen

Karma uživatele leveller - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 2



tak jo..ještě jednou...

Old Post 21-09-2004 v 16:14 PM
leveller je offline   Profil uživatele leveller   Find more posts by leveller   Foto galerie člena leveller   Click here to Send leveller a Private Message   Add leveller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

No já si vedu takovou evidenci, každej rok. Ale mám to jenom v elektronické podobě, ne tak pěkný jak ty. A taky si to nepíšu tak často jako ty, protože bych tam neměl co psat Ale aspoň budu mít přehled do příštích let o tom, co sem jakou sezonu pěstoval, což je užitečný.

Old Post 21-09-2004 v 16:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leveller
Stálý Člen

Karma uživatele leveller - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 4

..no jasně.Přesně o tom to totiž je... abych věděl pro příště. Jinak já to mám taky v počítači,ale takhle je to přehlednější.... a co se týká zápisů,tak deník je v tomhle případě nadsazený slovo.. spíš takovej občasník.Když se něco děje.... fáze růstu,současná výška,počátek květu..hnojení,zaštipování...počasí a tak... ..no nic.Hlavně že to roste.....

Old Post 21-09-2004 v 16:47 PM
leveller je offline   Profil uživatele leveller   Find more posts by leveller   Foto galerie člena leveller   Click here to Send leveller a Private Message   Add leveller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 5

myslim, že je to dobrej nápad a rozhodně bych se nebál nějakýho zneužití tohodle deníčku... po pár letech může bejt celkem sranda si znovu projíždět starý záznamy.

před pár rokama jsem si vedl podobnou záležitost, jmenovalo se to huličský deník a psal jsem si tam různý postřehy a hodnocení uplynulých "high" situací.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 21-09-2004 v 20:27 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ahoy
Stálý Člen

Karma uživatele Ahoy - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 6

Hmm.. s tím deníkem to není špatná věc.Já sem si sice deník o pěstování ještě nevedl, ale když sem něco vypěstoval, tak sem dal na gurmán kámošů, kteří to buď pochválí nebo řeknou třeba: jóó, to by chtělo ještě dozrát a míň zalívat. atd
Takže takovej deník v praxi.

piss on peace

Old Post 22-09-2004 v 09:15 AM
Ahoy je offline   Profil uživatele Ahoy   Find more posts by Ahoy   Foto galerie člena Ahoy   Click here to Send Ahoy a Private Message   Add Ahoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mury
Stálý Člen

Karma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 255  

Příspěvek č. 7

no jasně,vedu si záznamy,mám na to velkej diař a zapisuju tam hlavně kdy,co,kolik-jinak bych to samozřejmě zapoměl.

Old Post 22-09-2004 v 10:46 AM
mury je offline   Profil uživatele mury   Find more posts by mury   Foto galerie člena mury   Click here to Send mury a Private Message   Add mury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 8

Mám udělanou monstr-tabulku v excelu, kde mám vše: jednotlivé fáze růstu, jak dávám hnojiva + ostatní přípravky, kolik je daný den pH, EC... Vše podstatný + mám samostatný sloupec, kam píšu, co jsem posral a co už nesmím udělat!

Old Post 22-09-2004 v 11:41 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 9

Ja mam "pestebni denik.txt"

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 22-09-2004 v 11:42 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2639740 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív