Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Nebula ~ 70W Son-T ~ SCROG ~ zemina+půdní gel
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 1

citace:

Suchýho bylo zhruba 30g, kvalita super...


Raymane, ty se vážně překonáváš...

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 28-02-2004 v 21:41 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drago
Stálý Člen

Karma uživatele drago - 25% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 2

mas to teda fakt vydarene!!!
paradicka

Old Post 28-02-2004 v 21:44 PM
drago je offline   Profil uživatele drago   Find more posts by drago   Foto galerie člena drago   Click here to Send drago a Private Message   Add drago to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 3

Rayman: dobrá tedy, považuješ-li to za buzeraci, pro příště už na příspěvky tohoto druhu nebudu reagovat. A Kaučukovi se omlouvám za znečišťování jeho threadu.

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 28-02-2004 v 21:53 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadoow
Stínomyl obecný

Karma uživatele Shadoow - 25% PěstitelskáKarma uživatele Shadoow - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 4

hm.. pěknej peřinák K+(já mám podpostelák)

Fuck off disko!!! FREE tekkno!!!

Old Post 28-02-2004 v 23:22 PM
Shadoow je offline   Profil uživatele Shadoow   Find more posts by Shadoow   Foto galerie člena Shadoow   Click here to Send Shadoow a Private Message   Add Shadoow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borifield
Stálý Člen

Karma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Příspěvek č. 5

pekna prace Kaucuku , par otazek :
to stinitko jsi nasel kde? ;P
jak jsi tvaroval kyti v rustu ,zastipavani ..30 dnu relativne dost a jak vysoky to nakonec bylo ?

Old Post 29-02-2004 v 13:14 PM
borifield je offline   Profil uživatele borifield   Find more posts by borifield   Foto galerie člena borifield   Click here to Send borifield a Private Message   Add borifield to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janiiis
Stálý Člen

Karma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 6

Opravdu pěknej peřiňáček...

Já na příští kolo hodlám použít nejdřív kolínka. Myslím si, že jsou na scrog a na nízký prostor super. Kytka se pak pěkně od začátku drží při zemi a roztahuje se. Monžná by stálo za to, vyzkoušet to i v tvém peřiňáku...

LET'S GROW...
250W - Nebula - grow #1 by Janiiis
250W - Northern Lights - bubbler+scrog

Old Post 29-02-2004 v 21:38 PM
janiiis je offline   Profil uživatele janiiis   Find more posts by janiiis   Foto galerie člena janiiis   Click here to Send janiiis a Private Message   Add janiiis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Domestican
Stálý Člen

Karma uživatele Domestican - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 7

Hezká práce....(K+)...zajímalo by mě jak funguje ta pet lahev...jestli můžeš napiš mi to kdyžtak do PM...abych tu zbytečně nepřekážel nehodícíma se otázkama....díky

Žijte život!

Old Post 01-03-2004 v 12:00 PM
Domestican je offline   Profil uživatele Domestican   Find more posts by Domestican   Foto galerie člena Domestican   Click here to Send Domestican a Private Message   Add Domestican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
imyou
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

Snaha se cení, doslova pěkná prácička, jak dlouho ti to vydrží kámo, já bych výnos zhulil za weekend .. si sváteční hulmaster?
O celosvětovém projektu zatravnění sahary sem neslyšel, to je nějaká blbost ne? hehe .. ty obchodníci si z nás dělaj dobrej den nebo co ..

Old Post 06-03-2004 v 17:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
opicka
Stálý Člen

Karma uživatele opicka - 20% PěstitelskáKarma uživatele opicka - 20% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 95 

Příspěvek č. 9

Me to nezajimani lidi okolo 70w taky pekne stve,ale neudelas nic.Zivot je skvelej,kdyz mas svoje brcko.Ja jedu tak jednu sklizen in do roka a staci mi to.Na podzim out a na leto in,neni co resit k+

Old Post 07-03-2004 v 19:42 PM
opicka je offline   Profil uživatele opicka   Find more posts by opicka   Foto galerie člena opicka   Click here to Send opicka a Private Message   Add opicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kash
Stálý Člen

Karma uživatele Kash - 16% PěstitelskáKarma uživatele Kash - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 91 

- Příspěvek č. 10

jj jak rikal tady rolník ... muzes nam potom i vice ukazat tu tvojí pěstírnu ? thx jinak fuckt pekny paldy ...proste krasa

[quote]
Jinak teď předělávám skříň, v brzký době, snad, by se mělo jet nanovo...

Old Post 13-05-2004 v 12:00 PM
Kash je offline   Profil uživatele Kash   Find more posts by Kash   Foto galerie člena Kash   Click here to Send Kash a Private Message   Add Kash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
georgeen
Nový Člen

Karma uživatele georgeen - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od Domestican
Hezká práce....(K+)...zajímalo by mě jak funguje ta pet lahev...jestli můžeš napiš mi to kdyžtak do PM...abych tu zbytečně nepřekážel nehodícíma se otázkama....díky


Mě by to taky zajímalo, jestli jsi psal Domesticanovi do PM, dej to i sem, nebo mě do PM, určitě je nás víc, co by se poučili

Old Post 13-05-2004 v 20:14 PM
georgeen je offline   Profil uživatele georgeen   Find more posts by georgeen   Foto galerie člena georgeen   Click here to Send georgeen a Private Message   Add georgeen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killdarian
Stálý Člen

Karma uživatele Killdarian - 85% PěstitelskáKarma uživatele Killdarian - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 12

Sakra negře. to jsou krásný kiti. Fakt mazec. Já jsem spíše podpůrce menších vatáží, protože to je větší umění vypěstovat nějakej sekec pod menší vatáží. Máš to fakt krásný a vychytaný.K4you.
Jen tak dál!!!!!!!!!!!!!

Old Post 13-05-2004 v 21:56 PM
Killdarian je offline   Profil uživatele Killdarian   Find more posts by Killdarian   Foto galerie člena Killdarian   Click here to Send Killdarian a Private Message   Add Killdarian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KaEl
Nový Člen

Karma uživatele KaEl - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 13

Zájem by určitě byl ; )

Old Post 21-10-2004 v 23:47 PM
KaEl je offline   Profil uživatele KaEl   Find more posts by KaEl   Foto galerie člena KaEl   Click here to Send KaEl a Private Message   Add KaEl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dyk
Nový Člen

Karma uživatele dyk - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 14

Jo je to masírka.A hustě popsaný pěstování.Skusím to stím hnojivem dik

Old Post 22-12-2004 v 07:18 AM
dyk je offline   Profil uživatele dyk   Find more posts by dyk   Foto galerie člena dyk   Click here to Send dyk a Private Message   Add dyk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dyk
Nový Člen

Karma uživatele dyk - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 27  

Obecné Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od dyk
Jo je to masírka.A hustě popsaný pěstování.Skusím to stím hnojivem dik

Old Post 22-12-2004 v 07:23 AM
dyk je offline   Profil uživatele dyk   Find more posts by dyk   Foto galerie člena dyk   Click here to Send dyk a Private Message   Add dyk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3125680 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív