Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » ---eNDyho rajská záhrada---
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 113

Endy mel bych zajem o tu mimosu, kdysi jsem ji mel, ale nejak mi chcipla...jde z toho nejak udelat rizek?

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 24-05-2005 v 21:01 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eNDy
Stálý Člen

Karma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 532  

Příspěvek č. 114

mimozu som sa pokusal narizkovat, ale nepodarilo sa...
neskor som sa spytal jedneho odbornika, kotry pracoval v botanickej zahrade, ze preco mi nechce zakorenit ani jeden odrezok.

on mi povedal, ze mimoza je vhodna na rizkovanie, ale niektore druhy, resp. poddruhy su problematickejsie a niektore sa rizkovat vobec nedaju... ja to aj tak vyskusam este par krat..

mne do konca aj kvitla a chcel som ju umelo opelit aby som mal semena, lenze bezuspesne. Bolo mi povedane, ze ´potrebuje dalsiu rastlinu toho isteho druhu na oplodnenie. Ale vyskytuju sa aj vynimky, ktore su tak zhybridizovane, ze netvoria lusky so semenami, zevraj v bot. zahrade mali prave tento pripad a aj ten druh co sa komercne predava je taky... takze zase mam mozno smolu.

ale nezufaj existuje riesenie... bambusarium.cz ...ponukaju
siroku radu semien, vcetne mimozi.. za nizku cenu, takze si mozes ocheckovat a kupit co sa ti hodi

Old Post 25-05-2005 v 17:16 PM
eNDy je offline   Profil uživatele eNDy   Find more posts by eNDy   Foto galerie člena eNDy   Click here to Send eNDy a Private Message   Add eNDy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
polux
Stálý Člen

Karma uživatele polux - 30% PěstitelskáKarma uživatele polux - 30% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 230 

Příspěvek č. 115

eNDy: To bambusarium je spolahlive Nieco nove som nafotil. Uz coskoro.

Old Post 01-06-2005 v 11:21 AM
polux je offline   Profil uživatele polux   Find more posts by polux   Foto galerie člena polux   Click here to Send polux a Private Message   Add polux to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thc.cwock
Stálý Člen

Karma uživatele thc.cwock - 94% PěstitelskáKarma uživatele thc.cwock - 94% PěstitelskáKarma uživatele thc.cwock - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 116

k4u

UZ DELŠÍ DOBU MÁM TAKÝ ZVLÁŠTNÍ POCIT,
MÉ SMYSLY VÝJIMAJÍ SE MÉ MOCI,
CÍTÍM SE TAK ZVLÁŠTNĚ UŽ DELŠÍ ČAS,
TEN POCIT PŘICHÁZÍ A ODCHÁZÍ ZAS



GALERIE ODRŮD

Old Post 07-06-2005 v 14:57 PM
thc.cwock je offline   Profil uživatele thc.cwock   Find more posts by thc.cwock   Foto galerie člena thc.cwock   Click here to Send thc.cwock a Private Message   Add thc.cwock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Bambusarium Příspěvek č. 117

Toz nic moc, psal jsem jim, jestli ji maji, a odpovedeli mi obratem, ze jo. Tak jsem jim taky obratem odpovedel at mi napisou cenu a at mi poslou jedno baleni, ale nic....Taxem jim psal jeste jednou, uz je to tyden a porad zadna odpoved...achjoooo

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 07-06-2005 v 15:19 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eNDy
Stálý Člen

Karma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 532  

Příspěvek č. 118

dikec za karmu
apropo, ta lophophora mi kvitla sama od seba, nehnojil som ju ziadnymi extra hnojkami na kvitnutie...len to ze bola celu zimu pod lampou
na opelenie vsak potrebuje kaktus toho isteho druhu, takze smola...som chcel mat semienka ale vsak mozno nabuduce


ad bambusarium... ten isty problem bol aj somnou..

pisal som im ze si chcem objednat to a to...a oni nic, zase som pisal a zase nic a o take 2-3 tejdny mi prisiel balik se zbozim najprv som nechapal, ale potom mi doslo, ze oni to brali ako objednavku, tak som to vyplatil a cely nadseny som to zasadil....takze mozno ta prekvapia!!!

Old Post 07-06-2005 v 21:39 PM
eNDy je offline   Profil uživatele eNDy   Find more posts by eNDy   Foto galerie člena eNDy   Click here to Send eNDy a Private Message   Add eNDy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eNDy
Stálý Člen

Karma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 532  

Příspěvek č. 119






takze k tim objednanym semenam......

semena co som dostal postou som zasadil (nie vsetky naraz), ale nebol som nadseny ich licivostou mal som podmienky ako mi radili, dostatok vlhkosti, nie vsak moc...

napriklad semena mimozi citlivej (mimosa pudica) som zasadil asi 20 kusov a vyklicila mi len jedna...nic moc

semena kocurnika (nepeta cataria) - santa kocici...som vysadil von do malej zahradky, lenze moja babicka je taka mila, ze mi na vysadbu pripravila podu tym, ze ju okopala, nevedal vsak ze ja som uz vysadil
takze moje zasadene semienka sa stratili pod zemou
ale vysadil som nejake aj in....zostali mi len nejake dve...ziadna slava

z mucenky obrovskej som obdrzal len nejakych 5 semienok (dve mi este zostali) a vyklicilo len jedno...

andelska trumpeta(brugmansia sanguinea) tak isto ako mucenka...

efedra (ephedra nevadiensis) klicila, neklicila...zostala mi jedna mala rastlinka

povijnica purpurova (ipomoea purpurea var. Heavenly blue) ---mam dve rastlinky. Mal som ich viac, lenze niektore boli nahodou pokosene mojim oteckom a niektore vyschly...neva vysadim nove, este mozu vyrast na pekne velke exemplare a na jesen bude dost LSA semiacok

s kazdeho objednaneho druhu som si nechal niekolko semienok prave na tenot pripad....takze niektore este vysadim, ine si necham


takze fotky:

1.povijnica purpurova (ipomoea purpurea var. Heavenly blue)
2.kocurnik obycajny - santa kocici (nepeta cataria)
3.mimoza citliva (mimosa pudica)
4.mucenka obrovska (passiflora quadrangularis)
5.vsetky pokope

Old Post 08-06-2005 v 23:50 PM
eNDy je offline   Profil uživatele eNDy   Find more posts by eNDy   Foto galerie člena eNDy   Click here to Send eNDy a Private Message   Add eNDy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eNDy
Stálý Člen

Karma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 532  

Příspěvek č. 120

takze zajtra posielm obalku do hollandu, objednavam si spory hub (Stropharie/Psilocybe Cubensis-odrodu GT, cize Golden Teacher
takze sa pokusim vykultivovat magicke bytosti --- psychotropne huby!

som zvedavy ako mi to pojde...som sa dost namotal na kultivaciu tichto bytostiii som zvedavy co mi na to povie fotrik ked zisti, ze co mi doslo tou obalkuou uz ho vidim.... "Co si si objednaval z holandska?"
vsak uvidime...

Old Post 09-06-2005 v 23:18 PM
eNDy je offline   Profil uživatele eNDy   Find more posts by eNDy   Foto galerie člena eNDy   Click here to Send eNDy a Private Message   Add eNDy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
polux
Stálý Člen

Karma uživatele polux - 30% PěstitelskáKarma uživatele polux - 30% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 230 

Příspěvek č. 121

2 eNDy: Tak tie semena mimozy musis pred vysadenim trochu nabrusit, napr. smirglovym papierom - tym narusis hrubu supku, a vyklicia ti vsetky do jedneho
S tou mucenkou mas ale stastie, lebo niektore druhy, a prave aj ta obrovska klicia velmi zle, takze aj jedna rastlinka je velky uspech. ) Inak na to aby rodila budes potrebovat este jednu a nepribuznu na opelenie.

Old Post 11-06-2005 v 13:08 PM
polux je offline   Profil uživatele polux   Find more posts by polux   Foto galerie člena polux   Click here to Send polux a Private Message   Add polux to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eNDy
Stálý Člen

Karma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 532  

Příspěvek č. 122

zdravim poluxa davno sme sa nevideli...lol
tu mimozu skusim tak jemne zoshmirglovat...som zvedavy..
tej mucenke sa aj ja tesim..

takze objednal som si spory hub P. cubensis, odrodu Orissa... a nie GT..
rozhodol som sa pre menej znamu odrodu...ale velke rozdieli by nemali byt...uvidime, uvidite

Old Post 13-06-2005 v 23:17 PM
eNDy je offline   Profil uživatele eNDy   Find more posts by eNDy   Foto galerie člena eNDy   Click here to Send eNDy a Private Message   Add eNDy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 123




Tak s dovolením eNDyho sem prispejem tiež nejakými fotkami a keďže spomína aj hubky,tak aj nejaké kubánky:
Ipomoea purpurea a tricolor(zmes, neviem ktorá je ktorá)
Moja prvá úroda - po stranách P.C.Cambodia,v strede B+
Detail Cambodia
No a rád by som sa tiež pokúsil pestovať nejaké zaujímavé rastlinky,ale hubky mi fakt učarovali a aj keď som ešte v podstate začiatočník,chcel by som rozšíriť svoju zbierku o nejaké náročnejšie druhy napr.Panaeolus,alebo Psilocybe Tampanesis,Mexicana A.Dúfam,že sa mi to časom podarí.A Vám prajem,nech Vám kvetinky rastú a kvitnú a robia radosť aj vzhľadom,aj svojím magickým vnútrom.(Alebo Vaším magickým vnútrom?)

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Naposledy upravil expiry_date1 14-06-2005 v 00:25 AM

Old Post 14-06-2005 v 00:10 AM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
polux
Stálý Člen

Karma uživatele polux - 30% PěstitelskáKarma uživatele polux - 30% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 230 

Příspěvek č. 124

2 expiry_date1: Tie kubanky si pestoval z grow kitu alebo si si namiesal nieco vlastne? Som pocul, ze je dost tazke sa dostat k vlastnej urode Ale mozno len preto, ze s tym este nemam skusenosti.

Old Post 15-06-2005 v 11:58 AM
polux je offline   Profil uživatele polux   Find more posts by polux   Foto galerie člena polux   Click here to Send polux a Private Message   Add polux to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 125

Vlastné,je to vypiplané zo spór,ale keď chceš viac info,tak na thread(záložka pod mojím príspevkom),nechcem to tu eNDymu zapĺňať hubičkami,keď sú na to iné thready

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 15-06-2005 v 12:08 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eNDy
Stálý Člen

Karma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 532  

Příspěvek č. 126





mam tu dalsie fota...mojich "magickych" rastliniek...

01...Lophophora williamsii...akurat kvitne, tesim sa jej
02...Brugmansia sanguinea..B. krvava...andelske trumpety, ma nadhernu farbu kvetov a tak som si ju chcel vypestovat, mam ju zo semien, je to este len mala planta...som zvedavy za ako dlho mi vyrastie...kvitnut bude az na buduci rok.
03...Passiflora caerulea...mucenka belasa, dobre rychlo narastla a uz ma puky, takze onedlho zacne kvitnut...to bude krasa
04...Atropa belladonna...Rulik zlomocny, male sadenicky sa rozrastli a zatial sa im dari...vsak uvidime


nedari sa mi vsak rozbehnut rastliny povodom z teplejsich krajov, napr. Ephedra nevadiensis...mal som male rastlinky, no chcipli budem mat Peganum harmalu a dufam, ze jej sa uz bude darit lepsie...
zatim..

Naposledy upravil eNDy 24-07-2005 v 23:06 PM

Old Post 05-07-2005 v 21:05 PM
eNDy je offline   Profil uživatele eNDy   Find more posts by eNDy   Foto galerie člena eNDy   Click here to Send eNDy a Private Message   Add eNDy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 127

eNDy,z tej lophophory si ešte neskúsil ani kúsok?Ja by som to asi nevydržal.Vlastne,koľko majú rokov?Lebo mescalin sa začne tvoriť najskôr tak po 6 rokoch.Je to fakt rastlinka pre trpezlivých
Ostatné sú tiež pekné.Ináč ipomoeiky rastú jak divé.Niektoré už majú hádam cez 0,5 metra.

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 05-07-2005 v 22:08 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eNDy
Stálý Člen

Karma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 532  

Příspěvek č. 128

mne vsetky ipomoei chcipli normalne si vo vlastnej zahrade nemozem zasadit nejake rastliny, lebo pride moja babka a ide vytrhat burinu, lenze vytrha aj ipomoei

ale este vysejem, snad z toho neco bude!

lophophoraky som este neskusal...podla mna by ich bola skod! ten na fotke ma asi 5 rokov, neviem ja ho mam len 2 mesiace kaktusar to tvrdil...

Old Post 05-07-2005 v 23:38 PM
eNDy je offline   Profil uživatele eNDy   Find more posts by eNDy   Foto galerie člena eNDy   Click here to Send eNDy a Private Message   Add eNDy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7115300 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív