Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » trocha osvety neuskodi
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

trocha osvety neuskodi Příspěvek č. 1

Ahoj groweri, na http://www.zena-in.cz/rubrika.asp?idc=9557&id=5 pipiny diskutujou o ty straslivy skodlivy droze marihuáně, co jim kapanek rozsirit obzory? Uz jsem jim psala, ale je to jak boj s vetrnejma mlejnama...

Old Post 18-05-2004 v 07:17 AM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 2

Ne devce zlate, to jsou holt pipiny.... Proste jim do toho omezenyho mozecku nevpravis info o tom, ze herak a marjana neni to same... Je mi jich lito, ale hlavne je mi lito jejich deti.

Old Post 21-05-2004 v 13:45 PM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
system_failure
Stálý Člen

Karma uživatele system_failure - 31% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 3

heh cituju "Prý se některým uvolnily i svaly konečníku a pak se po.... "
tak to je hustý. Jak to tam popisujou tak mám pocit že sem to nikdy nehulil.....

Neříkám nic, ale na má slova dojde.Muhuhuhehehe. jsem totiž génius

Old Post 21-05-2004 v 13:59 PM
system_failure je offline   Profil uživatele system_failure   Find more posts by system_failure   Foto galerie člena system_failure   Click here to Send system_failure a Private Message   Add system_failure to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Registredanonym
Stálý Člen

Karma uživatele Registredanonym - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 128 

Příspěvek č. 4

moc drsny holky, asi zapomeli ze pervitin kerej uzivaj je taky fet to jinak neni mozny aby nekdo neco takoveho psal, i kdyz na netu sou mista dke sou desitky lidi azstavajci nazor ze hulici sou odpad a trosky spolecnosti atd

Old Post 21-05-2004 v 14:24 PM
Registredanonym je offline   Profil uživatele Registredanonym   Find more posts by Registredanonym   Foto galerie člena Registredanonym   Click here to Send Registredanonym a Private Message   Add Registredanonym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigfoot
Stálý Člen

Karma uživatele bigfoot - 83% PěstitelskáKarma uživatele bigfoot - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 5

Tohle mne dostalo:
Zenska najela zhulena marjanou a na drogach do chlapa, ten ji proletel na predni sklo auta a zasekl se v nem. Odvezla si ho do garaze a dva dny se mu chodila omlouvat nez konecne umrel. Kourila leta marenu, pod jejim vlivem se starala o pacienty.
Tudiz, dejte si couda, kurte, inhalujte...na prispevcich je znat, ze vam to jde k duhu.

Asi jeste neslisela o pestovani:
Lotka: ....jsem rada, ze jsi sem napsala i to co ostatnim nedochazi....to, ze penize na drogy si nekde musi "deti" opatrit a je to formou kradezi, lzi, podvadeni. To takovy Jindrisce nedochazi, ze ten "prisny zastaraly pantata" se asi denne potyka s pubertakem a jeho problemama, kradezema, lzema a kdyz uz mu vyplivnou nervy tak na kluka rve. Jen hlupak se tomu podivi.

TY zenasky sou fakt blby:
No a ze je leciva...prima. Lidi, kteri se leci maji byt v posteli a lecit se a ne nakoureny jezdit po dalnicich a ohrozovat ostatni. Ale tak daleko vase mysleni asi nesaha. Predstavujete si, ze si date sluka na party a tim to pro vas konci.


Vsechno se mi nechtelo cist, ale natrel sem je.

Jak posilat penize do seedbanky.
OUT 2007 OUT 2006 OUT 2005 OUT 2004
NEJDRIV HLEDAT, PAK SE PTAT A NECO ZAKLADAT

.... jde Karkulka po lese, vyhuli se jak prase ..... vejde do domecku, koukne do zrcadla a pravi: babicko proc mas tak velke oci?
"Dlubem si raz v uchu dlubem, PUK a naraz ticho."

Old Post 21-05-2004 v 16:42 PM
bigfoot je offline   Profil uživatele bigfoot   Find more posts by bigfoot   Foto galerie člena bigfoot   Click here to Send bigfoot a Private Message   Add bigfoot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HizballaH
Stálý Člen

Karma uživatele HizballaH - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 45  

Dotaz Příspěvek č. 6

tak to je fuckt masaker.. aspon vidime ze blbost nechodi po horach ale po ludoch ...nedokazal som si citat wsetky tie blbe keci na tej stranke, stacil mi prispewok bigfoota ... sak my wieme swoje

lol

Old Post 22-05-2004 v 10:23 AM
HizballaH je offline   Profil uživatele HizballaH   Find more posts by HizballaH   Foto galerie člena HizballaH   Click here to Send HizballaH a Private Message   Add HizballaH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kash
Stálý Člen

Karma uživatele Kash - 16% PěstitelskáKarma uživatele Kash - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 91 

Příspěvek č. 7

""""Pokud ji vaše dítě začne užívat, mohli byste to poznat podle zarudlých očí, zvýšeného apetitu a ranní únavy.
Po kapsách takového jedince se dají najít malé igelitové pytlíčky se světle zelenou, někdy jakoby stlačenou trávou, a většinou nechybí dlouhé cigaretové papírky.
Zhulený jedinec je zpomalený, vypadá unaveně a může se také zdánlivě bezdůvodně pochichtávat.

V každém případě zachovejte klid, je to bohužel v současnosti běžný jev, který nesvědčí nutně o faktu, že vaše dítě je feťák. """"

Myslim ze staci pouze toto si precist a na celej clanek kaslete .... boze zensky
Takze bacha "deti" na maminky

Kazdopadne sem se u toho pobawil ....

Old Post 22-05-2004 v 14:07 PM
Kash je offline   Profil uživatele Kash   Find more posts by Kash   Foto galerie člena Kash   Click here to Send Kash a Private Message   Add Kash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigfoot
Stálý Člen

Karma uživatele bigfoot - 83% PěstitelskáKarma uživatele bigfoot - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 8

Kash:
to jsi vytah presne tu ''nadhernou'' vetu.

Zajimalo by mne, co si ta co to psala o mne pomysli:
Apetit mam zvysenej furt, zarudly oci z alergie {jaro}, rano bejvam unavenej, protoze pozde usinam a brzo vstavam.

A filmar je lepsi jak nakej sacek, a taky slukovecka misto papirku.

Prej ''zdánlivě bezdůvodně pochichtávat'' to asi nevidela, ze po cool modelu se clovek vali na zemi v krecech smichu.

Jak posilat penize do seedbanky.
OUT 2007 OUT 2006 OUT 2005 OUT 2004
NEJDRIV HLEDAT, PAK SE PTAT A NECO ZAKLADAT

.... jde Karkulka po lese, vyhuli se jak prase ..... vejde do domecku, koukne do zrcadla a pravi: babicko proc mas tak velke oci?
"Dlubem si raz v uchu dlubem, PUK a naraz ticho."

Old Post 22-05-2004 v 14:58 PM
bigfoot je offline   Profil uživatele bigfoot   Find more posts by bigfoot   Foto galerie člena bigfoot   Click here to Send bigfoot a Private Message   Add bigfoot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigfoot
Stálý Člen

Karma uživatele bigfoot - 83% PěstitelskáKarma uživatele bigfoot - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 9


Tahle ma i avatara kravu:

''Neberu argument, že marihuana je "v pohodě" proto, že alkohol je ještě horší... to je stejná volovina, jako kdyby bylo povolené uškrcení oběti proto, že rozřezání motorovou pilou je mnohem brutálnější''

Jak posilat penize do seedbanky.
OUT 2007 OUT 2006 OUT 2005 OUT 2004
NEJDRIV HLEDAT, PAK SE PTAT A NECO ZAKLADAT

.... jde Karkulka po lese, vyhuli se jak prase ..... vejde do domecku, koukne do zrcadla a pravi: babicko proc mas tak velke oci?
"Dlubem si raz v uchu dlubem, PUK a naraz ticho."

Old Post 22-05-2004 v 15:03 PM
bigfoot je offline   Profil uživatele bigfoot   Find more posts by bigfoot   Foto galerie člena bigfoot   Click here to Send bigfoot a Private Message   Add bigfoot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kristl
Stálý Člen

Karma uživatele Kristl - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 10

Ta maj vůbec zážitky jak z jinýho vesmíru, nebo spíš z galaxie
třeba že se začala po šluku dusit a málem umřela

2bigfoot: to tam fakt je?????

Old Post 22-05-2004 v 19:46 PM
Kristl je offline   Profil uživatele Kristl   Find more posts by Kristl   Foto galerie člena Kristl   Click here to Send Kristl a Private Message   Add Kristl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koupala
Stálý Člen

Karma uživatele koupala - 26% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 11


.

Naposledy upravil koupala 22-05-2004 v 20:19 PM

Old Post 22-05-2004 v 20:12 PM
koupala je offline   Profil uživatele koupala   Find more posts by koupala   Foto galerie člena koupala   Click here to Send koupala a Private Message   Add koupala to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kash
Stálý Člen

Karma uživatele Kash - 16% PěstitelskáKarma uživatele Kash - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 91 

Příspěvek č. 12

hehe ten obrazek bys mohl soupnot k tomu clanku pro ty slepice ... schvalne estli to pochopi

Old Post 23-05-2004 v 22:36 PM
Kash je offline   Profil uživatele Kash   Find more posts by Kash   Foto galerie člena Kash   Click here to Send Kash a Private Message   Add Kash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 13

citace:
22.5. 2004 - Irka1
"marihuana jakýmsi způsobem "rozšiřuje" obzory"...................... .......jakym tedy?.....


22.5. 2004 - livo (Odpovědět)
Návod na rozšíření obzoru:
Pomůcky - 2 trubky, které zbydou po spotřebování toaletního papíru.
Postup - přilož na každé oko jednu trubku otvorem tak, abys neviděla do stran, ale viděla jsi dopředu a chvíli pozoruj - tomu se říká zúžený pohled (obzor). Pak si ty trubky z očí sundej a uvidíš jak se ti nádherně rozšíří obzory.



Já se snad poseru

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 24-05-2004 v 01:23 AM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reewer
Stálý Člen

Karma uživatele Reewer - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 14

četl sem to všechno ale raději bych to nečetl. Hloupé a neuvážlivé maminy hovoří o citlivém problému, kterému vůbec nerozmuí.

Já bych je okamžitě všechny poslal na grower... :-))

Old Post 24-05-2004 v 06:28 AM
Reewer je offline   Profil uživatele Reewer   Find more posts by Reewer   Foto galerie člena Reewer     Add Reewer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Příspěvek č. 15

Deda Mraz> no lepší vysvětlení mě nenapadlo

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 24-05-2004 v 07:01 AM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janicka.22
Stálý Člen

Karma uživatele janicka.22 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 16

ufff,tak to je teda narez.
Je mi z toho uplne neuveritelne hrozne......

Noooo, i kdyz ted jsem si spravila naladu tim, ze jsem si predstavila, jak ty debatujici zensky asi vypadaj,no....a je to odpovidajici.


Ja jsem tak stastna, ze jsem fetacka a ze se muzu bavit s fetakama. :-) Ty baby jsou tak mimo, ze to snad ani vic nejde.Achjo.:-(

Old Post 24-05-2004 v 07:13 AM
janicka.22 je offline   Profil uživatele janicka.22   Find more posts by janicka.22   Foto galerie člena janicka.22   Click here to Send janicka.22 a Private Message   Add janicka.22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0063950 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív