Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak se vám spí?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Bambus
Nový Člen

Karma uživatele Bambus - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 3  

Palec nahoru Jak se vám spí? Příspěvek č. 1

To jsme takhle jednou va středu večer dávali bong (royuměj asi 10x) takže jsem šel spát docela dost na sračky. Když jsem ráno přišel do školy tak mi všichni tvrdily, že je pátek a ona to byla pravda.

A co vy?

Old Post 12-05-2004 v 12:29 PM
Bambus je offline   Profil uživatele Bambus   Find more posts by Bambus   Foto galerie člena Bambus   Click here to Send Bambus a Private Message   Add Bambus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 2

Zajímavý. Někdy bejvám dost ospalej, ale většinou si pak ráno druhej den moc dlouho nepospím. Prostě nejsem žádnej hardcore-spáč. To se spíš vzbudim tak v 8 a ještě na sračky. No například dneska jsem vstával do práce v půl sedmý a rozhodně 100 % stav po včerejšku to nebyl!

Old Post 12-05-2004 v 13:34 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SJ | Ivanhoe
Stálý Člen

Karma uživatele SJ | Ivanhoe - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 3

me se spi dobre jsem schopny spat treba 16 hodin v kuse, bez problemu (pokud to neni vickrat za sebou)...

K+M+B 2004 ( Kašár, Motár & Bambár)

Herr Jürgen ownage !

Buhvico ´04

Old Post 12-05-2004 v 16:55 PM
SJ | Ivanhoe je offline   Profil uživatele SJ | Ivanhoe   Find more posts by SJ | Ivanhoe   Foto galerie člena SJ | Ivanhoe   Click here to Send SJ | Ivanhoe a Private Message   Add SJ | Ivanhoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
canman
Stálý Člen

Karma uživatele canman - 14% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 4

hm ja spim taky celkem hodne 12-15 hodin napr o vikendech ale je fakt ze bez brk se hur usina aspon u me to tak je takze HULIT HULIT HULIT

Old Post 12-05-2004 v 19:10 PM
canman je offline   Profil uživatele canman   Find more posts by canman   Foto galerie člena canman   Click here to Send canman a Private Message   Add canman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Intenso
Nový Člen

Karma uživatele Intenso - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 5

Jo no mam ten sami nazor ja kdyz chcu spat tak dlouho usinam ale kdyz jsem skuřeny tak se mi pěkně spí a navic když jsem na dojezdech tak jsem tak unaveny že rychle usnu a dlouho.

Old Post 12-05-2004 v 19:47 PM
Intenso je offline   Profil uživatele Intenso   Find more posts by Intenso   Foto galerie člena Intenso   Click here to Send Intenso a Private Message   Add Intenso to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Intenso! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 6

NO když dám brčko tak usnout neni problém a když vedle mě leží moje přítelkyně tak ještě líp ale jinak věčinou když pravidelně vstávám třeba do školy tak se potom automaticky budim tak i v sobotu i v neděly........... takže naspat nějakej větší usek je trochu problém ale jinak nemam problémi se spankem a mam ho docela rád

...... Nezáleží na tom jestli tak vypadáš ale jestli tak myslíš........
***NEBERTE DROGY , KUŘTE MARIHUANU © ***

2*50W - Hash Plant - Bublák
250W-Durgha Matha
250W- 3* White Widow , 2*Durgha Matha
Balkón-2002-Ganja
Balkón- Purple Pepper or Afghan 03

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 12-05-2004 v 20:02 PM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 7

hm, tak ja spim tak maximalne devet hodin, kalba nekalba. vic proste nenaspim a nekdy me to sere, treba na chatach nebo tak, kdy se vzbudim, ostatni jeste dve hodiny chrapou a ja se strasne nudim.

(k tomu se vaze jedna historka, kdy sem se vzbudil na chate, ostatni zarezavali, tak du ven, na cigarko, nazeru se, nuda, tak zacnu balit brcko na pozdejc (kdyz balim tak je to prace na dyl, ale bavi me to )
a najednou se z vedlejsiho pokoje ozve kamos: (jmeno moje), ubal brcko! - kontruju ze uz balim. jenze az se vzbudil tak si na nic nepamatoval, proste to rek ze spani, a byla to docela haluz) no tak´to jen tak.
fakt nechapu lidi co prospi celej den, jeden kamos taky, sli sme do hospody odpoledne, a on se vratil dom neco po ctvrte (furt odpoledne), sel spat, dalsi den neprisel do skoly, a kdyz sme se ho ptali proc, tak se prej vzbudil az po skole. takze prospal zbytek odpoledne, vecer, noc, rano i odpoledne.

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 12-05-2004 v 21:45 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 8

Jsou znamy pripady hulicu, co uz bez brka skoro neusnou. Tak bacha.

Old Post 13-05-2004 v 04:22 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kowonator
Stálý Člen

Karma uživatele kowonator - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 9

Nemam s tym problemy. Ked idem spat zhuleny, tak sa mi snivaju straasne haluze. A budim sa asi o tom istom case ako ked idem spat triezvy. Horsie je to s alkoholom. Po dobrej opici som schopny spat aj cely dalsi den.

Old Post 13-05-2004 v 07:34 AM
kowonator je offline   Profil uživatele kowonator   Find more posts by kowonator   Foto galerie člena kowonator   Click here to Send kowonator a Private Message   Add kowonator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SJ | Ivanhoe
Stálý Člen

Karma uživatele SJ | Ivanhoe - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 10

no vetsinou, kdyz spim ztrouben, se mi taky zdaji neskutecne sny, jen si je rano nepamatuju ... akorat vim, ze jsem v noci prozil nejaky pekelny psycho...

K+M+B 2004 ( Kašár, Motár & Bambár)

Herr Jürgen ownage !

Buhvico ´04

Old Post 13-05-2004 v 07:44 AM
SJ | Ivanhoe je offline   Profil uživatele SJ | Ivanhoe   Find more posts by SJ | Ivanhoe   Foto galerie člena SJ | Ivanhoe   Click here to Send SJ | Ivanhoe a Private Message   Add SJ | Ivanhoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 11

já spim úplně parádně - navíc pokud nevyhulim patnáct metráků bílý vrány, tak ty rána sou uplně v pohodě
sem si vzpoměl - jsme byli minulej tejden s kámošem na pifku, na střední jsme spolu děsně kalili (chlastali), sme se pár let neviděli...nehulí....sme dali pár pivek...sem nadhodil, jestli nesmotneme brčko...docela nadšenej, tak jsem umotal, zapálil...zahulili
týpek potom začal trošku zmatkovat - furt chtěl abych mu změřil tep (normální)...prohlížel si voči v zrdcadle (normální) - nakonec si to užil jako sviň, ale potom, že nemůže domů takle a že ráno nevstane atd.

dtuhej den my volá, že to bylo uplně skvělý, že se úplně krásně vyspal, ráno, že byl jako rybička, prej že lepší než chlast

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 13-05-2004 v 08:53 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 12

4 Sinuhet
Hele koukám v 5:22 AM, nejseš náhodou ten případ?

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 13-05-2004 v 09:02 AM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 13

Já spím docela lehkým spánkem a velkej problém pro mě představuje už usnout. Třeba jsem unavenej ospalej, ale jakmile si lehnu do postele tak to ze mě spadne a neusnu a když vstanu že chci něco dělat tak zase usínám :-°) Proto si sem tam zahulím i v postely. (klidně i na intru :-°) A pak se mi usíná parádně.

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 13-05-2004 v 09:05 AM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 14

lordwilliam: taky znam - nejlepsi je na to zacit si cist. a uplne nejlepsi na usnuti je exuperyho citadela - nebo cokoliv co neni nejaka oddechovka. me v posledni dobe vzdycky ale citadela zabrala. nechce se mi spat, prectu stranku a chrnim jak mimino, ani nestihnu zhasnout

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 13-05-2004 v 16:50 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

No zrovna předevčírem, i když to pro mě není zvykem hulit ve všední den, sem se nechal od kámoša přemluvit abych si s ním zahulil. Je teda pravda, že sem měl na hulení strašnou chuť, takže mu to přemlouvání moc netrvalo No ale rozsekalo mě to pořádně a ještě když sem usínal, tak sem byl pořádně zkouřenej. No a pořád mně připadlo, že nespím, ale že su vzhůru, ale při tom sem spal Takže se mně to nějak moc nelíbilo. Rači usínám normálně.
btw to čtení před spaním je dobrá věc. Člověk se tím unaví hned a hned spí, ostatně jak už říkal drinker.

Old Post 13-05-2004 v 20:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Strampl
Stálý Člen

Karma uživatele Strampl - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 16

To mě se spí velice kvalitně (zvlášt po brku). Prostě to miluju kdyz prijedu v pátek z intru festovně se zbortím a alespon 12 hodin prospím. VRCHOL BLAHA!

Old Post 01-06-2004 v 17:04 PM
Strampl je offline   Profil uživatele Strampl   Find more posts by Strampl   Foto galerie člena Strampl   Click here to Send Strampl a Private Message   Add Strampl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-05-2002 - Jak se vám líbí? - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8458030 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív