Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » Co vás štve na GROWERU, aneb co změnit
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
Gotcha
Nový Člen

Karma uživatele Gotcha - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 65

No Carlosovi to asi moc nevadí že mu utíká dost lidí kteří o pěstovaní něco vědí.
A tak se z informačního servru o konopí stane smetiště feten a dorostenců který se navzájem očorujou o cokoli!!!
Proto jsem Grower take opustil se svym puvodnim nickem a nehodlam nadale přispívat a vlastně ani sledovat.

Old Post 12-06-2004 v 14:52 PM
Gotcha je offline   Profil uživatele Gotcha   Find more posts by Gotcha   Foto galerie člena Gotcha   Click here to Send Gotcha a Private Message   Add Gotcha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 66

-> hruucoon: exhibující paranoici. hehe, to je pěkný, ale na druhý straně to strhlo pěknou histerii. nicméně, nevím zda bylo nejmoudřejší celej ten thread potichu "uklidit". například já - a tím se nechlubím, leč pouze konstatuji - jsem se PROTI tomu exodu snažil postavit racionálně, a tak mě trochu mrzí, že se můj příspěvek bezestopy a bez možnosti reakce ostatních jaksi vypařil... do prázdna

a tak zde opakuju asi to základní: je třeba něco (u)dělat (jakýsi radikální řez). a pro ty, co ztratili hlavu a zametli po sobě svojí dosavadní tvorbu: proč se hned pakovat (a nechat fórum napospas "té holotě", když nám tu dělá bordel jen velmi malá část členů?

samozřejmě to bylo řečeno (psáno) víc obrazně a jak věřím, mělo by to větší efekt. nu škoda.
co teď, děje se něco k nápravě?

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 12-06-2004 v 18:38 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 67

To je neuvěřitelný co se to tu teď děje, člověk se sem chvilku nepodívá a najednou takový změny.
Určitě nejlepší je že KONEČNĚ už nemůžou přispívat hosti (já to snad pudu někam oslavit )
(takže už se vlastně nikomu nemůže stát že ho to odhlásí a bude jako unregistred nebo co to bejvalo, ne? )

Ale jak už ste psali hláška ÚČET ODSTRANĚN začíná dělat na groweru šílenej bordel. Nešlo by to nějak změnit, nějak aby se tu ftom člověk drobet vyznal?

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 12-06-2004 v 19:01 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 68

Hmm koukám další člen nás dobrovolně opustil

To už je to tady fakt tak drsný nebo co???

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 12-06-2004 v 22:27 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gotcha
Nový Člen

Karma uživatele Gotcha - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 69

Je to drsná provařená jungle a tak nenavratně zmizelo minimalně 7 good členů!!!
Thready ted vubec nedavaj smysl:-(

Old Post 13-06-2004 v 07:58 AM
Gotcha je offline   Profil uživatele Gotcha   Find more posts by Gotcha   Foto galerie člena Gotcha   Click here to Send Gotcha a Private Message   Add Gotcha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

co se děje?! Příspěvek č. 70

to koles & Taker: rád bych byl v obraze, tady podle některých příspěvků to snad vypadá, že by se měl grower z ničeho nic rozpadnout a zaniknout

ptám se co se tu děje?, proč odcházejí staří členové (údajně) a jestli je to pravda tak kdo odešel, prostě vůbe nevim co se děje

co se stalo s threadem nedůvěryhodní členové, může mi někdo odpovědět na moje otázky? klidně na PM
________________________
co mě sere, sere mě to co asi ostatní, a to že každej kokot, založí plno témat co jsou tu už tisíckrát, sám se ale přiznávám, že když jsem se tu před lety prvně oběvil, taky sem takových pár kravin založil, ale to už je opravdu delší doba...v současnosti se snažim o opak

trochu mě štvou 15ti letí chytráci co si myslej, že sežrali všechnu moudrost světa, ale po pravdě kdo jsme byli v 15ti jiní???

maximálně mě serou ojebávači, a pokud bioafgan, či robos, či někdo jinej ojebává a inkasuje prachy a nic neposílá, tak jsou to největší sráči! a nezaslouží si nic než vyhazov z groweru pokud to neni pravda, nic proti nim nemám!
_________________________________________________

nakonec, myslim, že by to tu chtělo změnit systém, thready o pěstování, in, out, nemoci, techniky a postupy pěstování, by mohli založit jen lidi z growertýmu a měli by to plně pod kontrolou, tak by se nemohlo stát, že by vznikaly další a další témata

pak by byl vyhrazenej prostor, pro osobní thready o skříních jednotlivců, a dementní témata by se prostě mazala (moderátoři) a hotovo

kanál, kuřárna by zůstala, a zbavili by jsme se dementních a hlavně duplicitních témat, tak co vy na to? čte to tu vůbec někdo z growertýmu?

na závěr bych to, ale neviděl tak černě, možná je to tim, že tu už několik dobrejch lidí znám a vím kam se obrátit, ale kdybych tu byl novej asi by to bylo jinak....

to chell: cituji „a jako ohanet se tady tim ze mi je21 a mam rozumu na 40 mi prijde jako stupidita..“ a dodávam, přesně tak ženská, to je naprostá ULTRASTUPIDITA

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 13-06-2004 v 09:28 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 71

jen ve zkratce: někteří členové se rozhodli odejít (nikdo neví zda nadobro) , no a vzali s sebou i svoje thready. (což je určitě například u některých pěstitelských seriálů obrovská škoda). nejhorší je, že odcházejí lidi s cenejma zkušenostma, co něco dokázali.

jinak právě probíhá nábor nových moderátorů, tak jestli máš na to žaludek, s chutí do toho

je to krize, ale s dobrou vůlí ji překonáme!

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 13-06-2004 v 13:10 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tutti Frutti
~интернешонал~гровер~

Karma uživatele Tutti Frutti - 76% PěstitelskáKarma uživatele Tutti Frutti - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 72

prave som to napisal aj do maleho chatu... fakt nechapem co sa tu deje... nerozumiem preco ludia ktori su na G uz nejake 2-3 roky a maju nieco odpestovane a G je pre nich (predpokladam) velmi tak dolezity - tak tito ludia sa zrazu zdvihnu a jednoducho odidu? he, a to vsetko "pod natlakom" nejakych smiesnych 15rocnych dylov apod. akoby sa tie nicky jednoducho nedali ROVNO a mazat... to je snad problem ci otazka dohody medzi carlosom a MODmi (ja osobne som plne za, cili by som dal plne pravo MODom rozhodovat) ... no neviem, ako to vyriesili strai groweri mi pride fakt trochu blbe a VELMI ma to mrzi, i ked chapem ze je to pre nich dost risk... no ale fakt neviem, tak zrazu a bez protiopatreni sa zdvihnut a odist...

kinda back

Old Post 13-06-2004 v 18:35 PM
Tutti Frutti je offline   Profil uživatele Tutti Frutti   Find more posts by Tutti Frutti   Foto galerie člena Tutti Frutti   Click here to Send Tutti Frutti a Private Message   Add Tutti Frutti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 73

to koles: já bych to i dělal, ale okolnosti tomu jak si nejsou nakloněny, momentálně nepracuju s netem a ani na něm nejsem tak často, jsem teď povětšinou připojenej přes modem = fucktelecom, tak že drahota a málo času.......... a taky nevim jestli jsem dost důvěryhodná osoba i když poslední dobou jsou tu horší existence .-)

PS: jo a než nahánění novej moderátorů by dle mě spíš prospěla změna systému, tak jak jsem to popisoval vejš

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 13-06-2004 v 19:44 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Proper
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 321  

Příspěvek č. 74

Serpin: copak o to, jenom kecat o jinych drogach a vymenovat si zkusenosti asi neni nijak nic proti nicemu, spis mi to prijde vzhledem k naproste neinformovanosti o drogach dobry.
Ovsem na povazenou je, kdyz nekdo zacne shanet navod na vyrobu nebo kontakt na vyrobce (ZMonica).
Ale ten napad s ostre sledovanym oddilem o ostatnich dorgach sa mi paci...

Old Post 14-06-2004 v 08:09 AM
Mr.Proper je offline   Profil uživatele Mr.Proper   Find more posts by Mr.Proper   Foto galerie člena Mr.Proper   Click here to Send Mr.Proper a Private Message   Add Mr.Proper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 75

serpin - hele diskuze vo houbičkách a tripech tu běží vod samýho samopočátku groweru - podívej se chválně na úplně první stránky grower fora - vždycky to bylo v pohodě, nic hroznýho se přes tři roky nedělo...Zase bych to tak nehrotil - slibuju, ale příspěvky typu ZMoniky hlídat mnohem ostřejš - nebojte se používat tlačítko ModAlertu!!!!

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 14-06-2004 v 12:47 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigfoot
Stálý Člen

Karma uživatele bigfoot - 83% PěstitelskáKarma uživatele bigfoot - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 76

Proste udelat nove pravidla..... Mazat vse co je nevhodne.....
A treba na chat nepustit neregistrovane cleny, na 1 IP povolit omezenej pocet nicku.....

Jak posilat penize do seedbanky.
OUT 2007 OUT 2006 OUT 2005 OUT 2004
NEJDRIV HLEDAT, PAK SE PTAT A NECO ZAKLADAT

.... jde Karkulka po lese, vyhuli se jak prase ..... vejde do domecku, koukne do zrcadla a pravi: babicko proc mas tak velke oci?
"Dlubem si raz v uchu dlubem, PUK a naraz ticho."

Old Post 14-06-2004 v 23:00 PM
bigfoot je offline   Profil uživatele bigfoot   Find more posts by bigfoot   Foto galerie člena bigfoot   Click here to Send bigfoot a Private Message   Add bigfoot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pakor
Herreromil

Karma uživatele pakor - 69% PěstitelskáKarma uživatele pakor - 69% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 148  

Příspěvek č. 77

Cela tato situacia by sa mi zdala zo strany moderatorov uplne pochopitelna keby jednoducho prestali moderovat.Ale preco za sebou vsetko mazu?Zo strachu pred cim? ...no kym sa zacnem bat aj ja idem supnut par fotiek do galerie.

Pakorova 70W záhradka

Dva chatové bubblery

Old Post 15-06-2004 v 08:35 AM
pakor je offline   Profil uživatele pakor   Find more posts by pakor   Foto galerie člena pakor   Click here to Send pakor a Private Message   Add pakor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 78

pakore: to poznas, az k tobe vtrhnou benga a zacnou se ti rochnit ve skrini, to ZO STRACHU PRED CIM....

Old Post 15-06-2004 v 13:45 PM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pakor
Herreromil

Karma uživatele pakor - 69% PěstitelskáKarma uživatele pakor - 69% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 148  

Příspěvek č. 79

Maggie: To mohli aj doteraz.Nezda sa mi ze sa bezpecnost na groweri nejako dramaticky znizila.

Pakorova 70W záhradka

Dva chatové bubblery

Old Post 15-06-2004 v 14:38 PM
pakor je offline   Profil uživatele pakor   Find more posts by pakor   Foto galerie člena pakor   Click here to Send pakor a Private Message   Add pakor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 80

No jedna vec je psat si o svejch kyti a jina vec je schanet tady varice pernicku, jako to dela/la jedna priblbla pipina.... V tom je ten rozdil oproti minulosti, vis? A jestli velkej bratr "toleroval" tenhle web pac se tu psalo o kytinach a ne dylovani a nejakejch chemickejch srackach, tak ho nemusi tolerovat kdyz se tu bude resit co kde sehnat za bobule a jiny neradstva. A navic to hraje do noty tem magorum, co si rikaji "hele, zacli na trave a uz sou na piku"! Takze se klukum proste vubec nedivim...

Old Post 15-06-2004 v 14:59 PM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:06 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0269560 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív