Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vědí vaši rodiče že hulíte?HulÍ S VÁmi ObČas RodiČe?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Pohodička Příspěvek č. 97

s matkou jsem se normalne bavil o trave, pak se me zeptala, jestli jsem to zkousel, jsem rek jo. uz predtim rikala o trave tolerantni reci, tak jsem ji o tom rek, a pak se ji zeptal, jestli to nechce zkusit, a ona ze jo! tak jsem ji dal jointa, ale zatim si ho schovala do skrinky, ze az bude prilezitost. otecn to taky chce hulit, a pestovat me dovoli, jenom pokud se nenecham zavrit, ze. jini kamosi to maj s rodicama o hodne horsi...

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 24-04-2002 v 18:41 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flunatko
Nový Člen

Karma uživatele flunatko - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 7 

Pohodička Příspěvek č. 98

Moje prvni kytky sem vypestovala na popud moji mamky..miluje kytky a jdnou prisla,ze nekde cetla,ze se to da pestovat doma,tak at prej sezenu seminka a ze chce videt jak to roste..??Mati se o ty kytky starala lip nez o me....uroda paradni a mamka z ni mela vlikou radost...jednu celou kytku si nechala pro sebe a asi ji i zhulila,vim ja ?? Ale hasis je prej lepsi,nema po nem v hube jak v polepsovne..mi jednou rekla.....takze mati v poho a to dost a otec ?? Nevim! At si mysli co chce.. Svagr vobcas dovezl nakej model na oskouseni a vobcas si dal i semnou...Zbytek rodiny asi tusi,ale je jim to jedno....je to preci muj zivot a ja si s nim muzu delt co chci,ne ??

flunatko

Old Post 24-04-2002 v 18:59 PM
flunatko je offline   Profil uživatele flunatko   Find more posts by flunatko   Foto galerie člena flunatko   Click here to Send flunatko a Private Message   Add flunatko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 99

to Dino:
Říkám to furt a řeknu to znova, nejdůležitější je OSVĚTA! Jak chceš, aby rodiče byli ke ganje tolerantní, když je necháš žít v nevědomosti, kterou čerpají z nějakých bludných informačních toků. Pokud otec pije alkohol, tak je to nejlepší čeho se můžeš pro začátek chytit . Dej mu přečíst nějaký statistiky a pak zlehka pokračuj dál.
Teď mě napadá jak by ti poradil kámoš :"Chytni fotra za držku a řekni-hele, fotr, naval prachy na semena, květináče a hlínu a o úrodu se pak šábnem. Nehulíš? Neva, alespoň zbyde víc pro mě." No, to jen tak pro zasmání .

to Drinker Hulič:
Tak matku teda obdivuju, já kdybych si schoval brko někam do skřínky na pozdějš, tak to pozdějš nastane nejpozději ten samej večer .

to flunatko:
Když už sem píšu, tak tě mezi námi vítám a pozdravuj maminku, starostí o naše kytičky se té mojí dost podobá . Mimochodem za toho hezkýho slona v mazlíčkách máš ode mě karmu .

P.S. Koukám, že než jsem to dosmolil, tak to blue raven napsal za mě. Tak je to správně .

[Edited by Al-Ban on 24-04-2002 at 08:38 PM]

Old Post 24-04-2002 v 19:36 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frexam
Stálý Člen

Karma uživatele frexam - 6% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 100

Takze co se tyce rodiny (nejen nejblizsi rodina ale i pribuzenstvo) pohoda - bud si treba taky jednou dvakrat za rok zakourej nebo nekourej a nevadi jim to. A babicka ta je taky v pohode a navic protoze je uz stara a ma nekdy problemy s nespavosti a po tech sajrajtech od doktoru ji nebylo dobre tak ted kdyz nemuze spat tak si da travu (ne nekouri ale pije ji) a je s tim strasne spokojena protoze ji po trave neni spatne.
Co se tyce mladech z rodiny tak s tema kdyz se sejdem tak si zahulime a popijem a sme radi ze sme spolu.

Proste vetsina lidi kolem me je uplne v pohode a fsichni to vedej.

Huleni zde slo opacnou cestnou nez cigarety a alkohol - mladsi generace to dala ty starsi.

[Edited by frexam on 24-04-2002 at 09:04 PM]

Old Post 24-04-2002 v 19:53 PM
frexam je offline   Profil uživatele frexam   Find more posts by frexam   Foto galerie člena frexam   Click here to Send frexam a Private Message   Add frexam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Graetar
Stálý Člen

Karma uživatele Graetar - 8% PěstitelskáKarma uživatele Graetar - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 293  

Palec nahoru U nás pohoda Příspěvek č. 101

Pohůdka. Rodinka mě plně podporuje v legalizačním nadšení a bere věc s nadhledem. U nás převládá dost liberální atmosféra, často se o těhle věcech s našima (ale i s prarodičema) bavíme. Docela legrace byla kdysi s moravskou babičkou z tátovy strany. Je to neuvěřitelně vitální osůbka, která neustále dbá na zdravý životní styl členů rodiny. O to větší bylo překvapení, když onehdá na adresu bratránků, kteří si ve skleníku pěstovali asi třímetrový strom konopí, prohlásila, že je to úplně v pořádku a ještě se o celé záležitosti byla schopná bavit, jako kdyby mluvila o štamprli slivovice

Milujte se a množte se!

Old Post 24-04-2002 v 20:05 PM
Graetar je offline   Profil uživatele Graetar   Find more posts by Graetar   Foto galerie člena Graetar   Click here to Send Graetar a Private Message   Add Graetar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka1802
Stálý Člen

Karma uživatele Jirka1802 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 34 

Obecné Vědí Příspěvek č. 102

No, bohužel (nebo bohudík?) to naši už vědí - zjistili to jednoduchým způsobem (díky mý blbosti): Bydlím sám, k našim chodím tak nějak o víkendech na obědy. Jednouch jsem tam přišel, tak nějak po páteční pářce - tedy oči jak králíček Azurit, v hlavě hukot (asi většina ví o čem mluvím), najed se stáhnul kalhoty, přehodil přes křeslo a vykys na gauči.
Když jsem se asi po dvou třech hodkách vzbudil, tak mi přišlo, že se mezitím co jsem spal, tak nějak změnila u našich atmosféra. Vrhali po mně záhadný pohledy jen jsem si říkal A jé je co se zase děje???
No máti začla po chvilce, tak opatrně, jako jesli nějak užívám tu trávu, tak jsem jí na fér odpověděl, že jo, to už u toho byl i tatík, ten jen koukal.
Pak jsem se málem udusil, když se mě mať otázala, jestli se to šňupe, nebo píchá, nebo co se s tím dělá - no málem mě ranila mrtvice, jen jsem si představil můj rypák zalepenej listím a palicema
Zkrátka a dobře, výslech ukrutney... ale můžu si za to sám, protože jak jsem hodil kalhoty přes křeslo, tak ze zadní kapsy vyjel na to křeslo slušnej pytel, kterej sem tam zapomněl od minulýho dne a máti ho tam našla ležet... ta asi koukala
Ale už se s tím rodičové tak nějak srovnali, teda né že bych pálil před nima, ale mami už se snaží na tohle téma i vtipkovat a táta taky - ten věřím, že by si dal možná i se mnou
Jen je teď chci trošku navnadit, anžto maj na zahradě krásnej novej skleník a tak dvě kytí by se v něm nádherně vyjímaly... Uvidíme

[Edited by Jirka1802 on 25-04-2002 at 02:46 PM]

JIRKA

Old Post 25-04-2002 v 13:43 PM
Jirka1802 je offline   Profil uživatele Jirka1802   Find more posts by Jirka1802   Foto galerie člena Jirka1802   Click here to Send Jirka1802 a Private Message   Add Jirka1802 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
davve
Nový Člen

Karma uživatele davve - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 4 

Palec nahoru Sklenicek je v pohode Příspěvek č. 103

Ale to je mi nahodicka, u mne to s nasima take zacina byt na pohudku a take mame novy sklenicek!
Asi tak za tyden se tam chystam premistit matku jejiz rizecky pujdou pekne ven
Sice pozde ale prece!!!

Take it easy!

Old Post 27-04-2002 v 00:13 AM
davve je offline   Profil uživatele davve   Find more posts by davve   Foto galerie člena davve   Click here to Send davve a Private Message   Add davve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 104

no tak naši ví že hulim tak od 17ti let (je mi 25), s tim přišlo i pěstování, většinou si ze mě dělaj prdel, že hulim nějaký seno a myslej si že mi po tom nic neni (před nima se nezhuluju), druhej rok pěstuju i doma na balkóně, a máti ani fotříkovi to nevadí, když nejsem doma zalejvaj :-), no a loni sem zkoušel postavit skříň a rozjet to s lampama, a to už neprošlo sice sem to nečekal ale jejich důvody beru, je to jejich byt, tak sem skříň zrušil a musim s ní počkat až budu bydlet jinde,

jinak ale moje ostatní pěstitelský aktivity plně podporujou :-)))

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 27-04-2002 v 08:16 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Total kapor
Stálý Člen

Karma uživatele Total kapor - 3% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 105

Čumim ako blazon, vsetci ste s v pohode, ako rad by som s vami menil. moja matka je striktne proti vsetkym drogam a ked sa pokusam zacat rozhovor o marijuane tak spusti plno kecov o narkomanoch ako kradnú a dokonca "vrazdia" ľudí. netrúfam si jej povedat ze hulim, lebo by mi prestala dávať prachy a mozno by ma poslala na liecenie (zaujimalo by ma co by jej v protidrogovom ustave povedali, keby prisla s tým ze som závislí na marjánke.) Foter sa k tejto téme nevyjaduje, ale aj tak má hlavné slovo matka. pomohlo by mi keby sa v niektorom z jej ženských časopisov objavilo nieco kladné o hulení myslím, ze by to mohlo ovplyvnit jej mienku. Navzdory vsetkému pestujem in(u kámoša co nemá rodičov doma) a aj out.

Old Post 27-04-2002 v 09:14 AM
Total kapor je offline   Profil uživatele Total kapor   Find more posts by Total kapor   Foto galerie člena Total kapor   Click here to Send Total kapor a Private Message   Add Total kapor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borifield
Stálý Člen

Karma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Příspěvek č. 106

No tak ja sem hroznej flegmatik (aspon mi to vsichni rikaj doma o tom vi matka ,je naprosto v pohode je na ni videt ze by byla radsi kdybych nekouril ,ale je hrozne tolerantni.parkrat se mi stalo ze mi prinesla palicku ,prej ji nasla prilepenou na rucniku v koupelne a jindy ze zase na schodech ,jednou jsem si nechal sklenici na posteli a ona je jakoby nic .Kdyz jsem si pestoval doma tak zalejvala a kdyz jsem sklidil outdoor (uz 4 roky ) mi vzdycky vetra aby to necejtil tata.Jenom segra di mne porad huci ,ze me to zabije jinak jako fsude asi kourim ,mam cerveny voci a mama jenom krouti hlavou .......proste PEACE

Old Post 27-04-2002 v 12:17 PM
borifield je offline   Profil uživatele borifield   Find more posts by borifield   Foto galerie člena borifield   Click here to Send borifield a Private Message   Add borifield to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cpt. Pierre
Stálý Člen

Karma uživatele Cpt. Pierre - 72% PěstitelskáKarma uživatele Cpt. Pierre - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 121  

Pohodička Příspěvek č. 107

Ale no tak to si teda nezasloužím. Jedno z mála témat která sem tu založil si timhle pohřbil!!!!!!! Jukej http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=2022

Why drink and drive when you can smoke and fly?


Cpt. Pierre

Old Post 27-04-2002 v 13:23 PM
Cpt. Pierre je offline   Profil uživatele Cpt. Pierre   Find more posts by Cpt. Pierre   Foto galerie člena Cpt. Pierre   Click here to Send Cpt. Pierre a Private Message   Add Cpt. Pierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cpt. Pierre
Stálý Člen

Karma uživatele Cpt. Pierre - 72% PěstitelskáKarma uživatele Cpt. Pierre - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 121  

Pohodička Příspěvek č. 108

Tak co?Něco novýho domma?Co psycho?Ted sou matury za dveřma tak napičte jak to doma před koulíte s rodičema.....A budou prázdniny a to je příležitost se s paretns zkouřit ne?

Why drink and drive when you can smoke and fly?


Cpt. Pierre

Old Post 27-04-2002 v 13:28 PM
Cpt. Pierre je offline   Profil uživatele Cpt. Pierre   Find more posts by Cpt. Pierre   Foto galerie člena Cpt. Pierre   Click here to Send Cpt. Pierre a Private Message   Add Cpt. Pierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wilda
Stálý Člen

Karma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 109

je mi 21 bydlim u rodičů a máma mi pravidelně tak kolem 3 ráno volá gde sem a gdy přijdu domů VOPRUZ NEJVĚTŠÍ jedině se vodstěhovat a je vyřešeno

Old Post 29-04-2002 v 00:16 AM
wilda je offline   Profil uživatele wilda   Find more posts by wilda   Foto galerie člena wilda   Click here to Send wilda a Private Message   Add wilda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mariman
Stálý Člen

Karma uživatele mariman - 79% PěstitelskáKarma uživatele mariman - 79% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 94 

hulí se!!! Příspěvek č. 110

Milý Dino!
Hlavně no stress!!!! o mě ví celá rodina, že hulím, matka má z toho fóbku, otec má blbý kidy, babička mi pěstovala, strejda se mnou hulí, jinak to zas tak růžový není, naši začínaj stressovat uplně nepochopitelně poslední dobou (to měli zkusit dřív ) a nemůžu si zasadit na zahradě ve skleníku... to nic! oni si všichni bodou muset zvyknout!!! MAKE IT LEGAL!!!!!!!

Old Post 29-04-2002 v 12:35 PM
mariman je offline   Profil uživatele mariman   Find more posts by mariman   Foto galerie člena mariman   Click here to Send mariman a Private Message   Add mariman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gizmo
Stálý Člen

Karma uživatele gizmo - 53% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 111

mě je 19 a abych řek pravdu, tak naši nic netuší. Z příbuzenstva pravděpodobně nikdo nic netuší taky, až teda na všechny bratránky a sestřenky, protože ti hulí taky :-))) až na 1 nebo 2 vyjímky. Je to celkem v klidu, když přijedete na nějakou rodinnou sešlost a můžete se pěkně zhulit s bratránkama a sestřenkama... Ale co se týče příbuzenstva ze starší generace, těm ani nic vysvětlovat nehodlám, protože jak už sem tady uváděl bůh ví kolikrát, sou prostě zasažení minulým režimem, kterej jenom dokázal všechno neznámý zakazovat a odsuzovat, takže jim z toho pravděpodobně něco zůstalo... Teď ještě bydlím u našich, takže valím outdoor, ale za 2 tejdny maturuju a pak vyrazím na vejšku a povalím si pěkně indoor :-))) Už se nemůžu dočkat... už mám objednaný nějaký řízky blueberry, takže doufám, že těch 5 let na vejšce bude pěkně veselejch :-))))

live ganja, live!!!

Old Post 03-05-2002 v 09:36 AM
gizmo je offline   Profil uživatele gizmo   Find more posts by gizmo   Foto galerie člena gizmo   Click here to Send gizmo a Private Message   Add gizmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wampyr
Stálý Člen

Karma uživatele Wampyr - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 32 

Příspěvek č. 112

To ja to mam taky v pohode.Nasi vedi ze hulim a tolerujou to.Sice maj vobcas kecy ale jinak OK. Pestuju normalne doma va skleniku i na zahrade. Vzdy tak 3-4 kyticky. Tatik zalejva.Pred nasima nehulim a je to v pohode..

Old Post 03-05-2002 v 09:55 AM
Wampyr je offline   Profil uživatele Wampyr   Find more posts by Wampyr   Foto galerie člena Wampyr   Click here to Send Wampyr a Private Message   Add Wampyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8963940 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív