Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Critical +
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Dinafem je
Seed banka které věřím
Nikdy bych od nich nic nebral
Nemám zkušenost
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
WatováWíla
Stálý Člen

Karma uživatele WatováWíla - 58% PěstitelskáKarma uživatele WatováWíla - 58% PěstitelskáKarma uživatele WatováWíla - 58% PěstitelskáKarma uživatele WatováWíla - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 49



nějaky c+.cannafest

Old Post 02-06-2011 v 10:14 AM
WatováWíla je offline   Profil uživatele WatováWíla   Find more posts by WatováWíla   Foto galerie člena WatováWíla   Click here to Send WatováWíla a Private Message   Add WatováWíla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onlyHARDTEKK
Nový Člen

Karma uživatele onlyHARDTEKK - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 50

Letos mam 2ks Critical + z rezu s fem. matky na outu.snad to stihne dozrat.zatim zadne problemy nemam.pekne,vitalni rezy.behem roku nahodim kdyz tak foto....

Old Post 02-06-2011 v 11:12 AM
onlyHARDTEKK je offline   Profil uživatele onlyHARDTEKK   Find more posts by onlyHARDTEKK   Foto galerie člena onlyHARDTEKK   Click here to Send onlyHARDTEKK a Private Message   Add onlyHARDTEKK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 51



Vidím že Cannafesťáckejch Criticalů je tady banda, tak taky přihodím svojí trochou do mlejna pro představu

Květináč 25l

Substrát: 50% kompost, 50% AB Extra substrát pro pokojovky + dřevěnej popel + perlit + mletej vápenec

Krmivo BB Grow 4ml/l

Pokus o LST + jeden záštip, je z něj pěknej keřík, tak uvidíme co ukáže

Old Post 09-06-2011 v 20:56 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Franz91
Nový Člen

Karma uživatele Franz91 - 23% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 52



Tak taky moje Critical+, zasazen celkem pozdě, asi před dvěma týdnama, koncem června. Venku se mi podlomil, tak jsem ho musel zasadit po stonek a to mu ubralo na výšce, ale aspoň pojede snad Mám to zatím v 4l květináči, plánuju přesadit co nejdřív. Hlína Canna Terra Professional, zkouším poprvý, tak jsem zvědavej.

Old Post 08-07-2011 v 22:10 PM
Franz91 je offline   Profil uživatele Franz91   Find more posts by Franz91   Foto galerie člena Franz91   Click here to Send Franz91 a Private Message   Add Franz91 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Franz91! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
auroraindika
Stálý Člen

Karma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 53

mam rád criticala+protože je to krásná kytka po všech stránkách...pár řezů zatemnuju tak 40 dnů a jsem spokojenej...po přepnutí začal nakvétat po týdnu takže tušim že i venku to bude v klidu...no takže se necham překvapit...

Old Post 09-07-2011 v 01:53 AM
auroraindika je offline   Profil uživatele auroraindika   Find more posts by auroraindika   Foto galerie člena auroraindika   Click here to Send auroraindika a Private Message   Add auroraindika to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 54

můj c+ začíná venku nakvítat, dneska jsem objevil preflowers..

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 12-08-2011 v 14:03 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 55



Udělal jsem z Criticala + z Cannafestu maminku,

řízek z maminky venku,

bohužel zatím netuším jak je na tom s kvetením.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 12-08-2011 v 16:11 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sting
Stálý Člen

Karma uživatele sting - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 56

Critical +, celkem pěkný keříček, kvést začal tak před týdnem... mám ho v 20-25l kvetinaci, hnojil jsem plagron alga grow, 2 týdny zpatky hnojím alga bloom, včera večer jsem nasadil PK13,14 , repro forte..... doufam že to vyjde, ceho se budu snažit dosáhnout je čistá chut... Přemýšlím jak nejlépe flushovat, přemýšlím 2 týdny prolejvání vodou, poté nechám kytku lehce žíznivou a dám jí na 5-7 dní do kýble s odstátou destilovanou vodou... jestli je to špatně prosím piště PM , nerad bych aby mi to uhnilo....ale když se mi ulomila vetivka, a dal jsem ji do kyble s vodou bezproblému žila až do té doby než z listů vstřebala všechny živiny. tj 2-4 týdny.... tak si myslím že by to mohlo vyjít.Mám rád outdoor pěstování ale nikdy se mi nepodařilo dosáhnout takové chutě jako bych očekával.. alespoň jak u nějaké lampy...:-( neříkejte že to není možné!!

Jedeme dál.....!!!!

Old Post 31-08-2011 v 10:22 AM
sting je offline   Profil uživatele sting   Find more posts by sting   Foto galerie člena sting   Click here to Send sting a Private Message   Add sting to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 57

zdravim nwm mno mě se taky nikdy enpodařila chut jako u lampy ono je to prostě něco jiného in a out

a nwm nwm jestli ej dobre mít kytku týden ve vodě větývka žije to jo , ale není tam hlína s tou hlínou to podle mě začne uhnívat , ale třeba ne at se projeví zkušenější :-)

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 31-08-2011 v 10:32 AM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 58

citace:
Původní příspěvek od sting
Přemýšlím jak nejlépe flushovat, přemýšlím 2 týdny prolejvání vodou, poté nechám kytku lehce žíznivou a dám jí na 5-7 dní do kýble s odstátou destilovanou vodou... jestli je to špatně prosím piště PM , nerad bych aby mi to uhnilo....


Zdravím CriticalNíky, mám stejnou ideu, jen bez toho žíznivění. Klasika +-10dní flushe, pak opláchnout kořeňák a ponořit ho do kýble s vodou, nechat +-3dny ve tmě a pak pověsit.
Když v tom kýbli nebudeš kytku trápit zbytečně dlouho, tak by se to mělo obejít bez problémů. Hodně zdaru

Old Post 31-08-2011 v 11:02 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 59

jj to určitě ............. jen mi týden v kybli s vodou přišlo moc :-)
par dnu by mělo bejt ok

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 31-08-2011 v 11:13 AM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sting
Stálý Člen

Karma uživatele sting - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 60

tak co kucí? nějaký photo???

Jedeme dál.....!!!!

Old Post 08-09-2011 v 11:30 AM
sting je offline   Profil uživatele sting   Find more posts by sting   Foto galerie člena sting   Click here to Send sting a Private Message   Add sting to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 61



Kveteme..














a detail

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 17-09-2011 v 22:56 PM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marty
Stálý Člen

Karma uživatele Marty - 55% PěstitelskáKarma uživatele Marty - 55% PěstitelskáKarma uživatele Marty - 55% PěstitelskáKarma uživatele Marty - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 62



Čus groweři, taky přihodím fota jednoho Criticala+

Up up you mighty race!
You can Accomplish what you will!
Marcus Mosiah Garvey

It always seems impossible until it is done.
Nelson Mandela

Old Post 18-09-2011 v 17:41 PM
Marty je offline   Profil uživatele Marty   Find more posts by Marty   Foto galerie člena Marty   Click here to Send Marty a Private Message   Add Marty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sting
Stálý Člen

Karma uživatele sting - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 63

dnes jsem vám chtel nafotit fotky, ale bohužel... byl jsem okraden:-(

Jedeme dál.....!!!!

Old Post 20-09-2011 v 08:14 AM
sting je offline   Profil uživatele sting   Find more posts by sting   Foto galerie člena sting   Click here to Send sting a Private Message   Add sting to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Motre
Stálý Člen

Karma uživatele Motre - 0% PěstitelskáKarma uživatele Motre - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 64



tak tu je moj okenno balkonovy Critical. je sadeny docela neskoro takze vysoky okolo 40-50cm, ale ajtak sa tvari celkom vdacne.
pri prvom naznaku kvetov som ho zacal po 12h zatemnovat. snad nam to slniecko este tak dva tyzdne vydrzi.

A predsa sa tocí! - http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=56901

Old Post 28-09-2011 v 16:50 PM
Motre je offline   Profil uživatele Motre   Find more posts by Motre   Foto galerie člena Motre   Click here to Send Motre a Private Message   Add Motre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0013990 seconds with 41 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív