Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Uplný začátečník (rady outdoor )
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
bublifuk
Nový Člen

Karma uživatele bublifuk - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 17

no mám už semen dost , jel sem se spolužkem na pul a mám
mandalu 1 (5ks)
8miles high (4ks)
nebula (3ks)
skunk 1 (3ks)

+ sem koupil hnojku zatim FISCH MIX , bloom , CONAVIT , symbivit si ještě někde seženu . Chtěl bych ještě něaké semínka třeba Durban poison , nebo WW bílou vdovu . Jinak se mrknu ještě tady v bazaru ale nic moc tam není , samé řízky chci semena .

jo a někdo říkal že kytkám predkope treba 60 cm díru poryje a dá tam nějakou svou hlinu ale někdo to zas dává do pytle že to je lepší že to neproroste do kyselí pudy co myslíte neni to už moc ?

Old Post 25-03-2011 v 19:54 PM
bublifuk je offline   Profil uživatele bublifuk   Find more posts by bublifuk   Foto galerie člena bublifuk   Click here to Send bublifuk a Private Message   Add bublifuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šapša
Stálý Člen

Karma uživatele šapša - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 18

Semena jsou dobrá věc což o to jenže na rozdíl od řezů se vám taky může stát to,že jeden z vás nemusí mít ten model se 3 semínkama,protože budou 3 samci, i když je to málo pravděpodobný. Zrovna tak můžete mít někdo třeba 12 ks holek jako já vloni.

já si spíš myslím,že lidi tady málo hulej, kdyby víc hulili nemohli by si tolik lhát // kdo nebojuje - prohraje , kdo bojuje - může prohrát // pokud se budeme bát omylů nikdy nepříjdeme s ničím originálním
Nazdar Mazar a jiné písně o lásce // Ďábel s tváří anděla (projekt E.) // Šotkova bylinková zahrádka // Na krásu našich koní a rychlost našich žen // Hells Angels//
Sir Ken Robinson: Do schools kill creativity? // Permakultura - farmaření s přírodou

Old Post 25-03-2011 v 20:38 PM
šapša je offline   Profil uživatele šapša   Find more posts by šapša   Foto galerie člena šapša   Click here to Send šapša a Private Message   Add šapša to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bublifuk
Nový Člen

Karma uživatele bublifuk - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 19

příjemná náhoda každopádně já a ty řezy no moc se mi ten zpusob nelíbí zkusim někde něco sehnat ale kupovat řízky se mi nechce ty semena jsou snažší volba navíc muj cil je aby se mi vrátili finance který sem do toho dal . vyhrazený mám ještě tak 2000 + ty keše co sem do toho dal to jsou tak 1400,-
Ale u těch semen mám strach z těch samcu že to nepoznám za včas a oprcá to samice .

Old Post 25-03-2011 v 20:54 PM
bublifuk je offline   Profil uživatele bublifuk   Find more posts by bublifuk   Foto galerie člena bublifuk   Click here to Send bublifuk a Private Message   Add bublifuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šapša
Stálý Člen

Karma uživatele šapša - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 20

Ale ne, kluci maj koule a holky bilý chloupky to je jak u lidí a kluci ukazujou kuličky dřív takže můžeš ošukat samice tak,že samci půjdou do kopru jakmile budou na samicích první 1-3 chloupky a budeš mít pěkný pálky a pár F2 semínek na kytce u řezů to řešit nemusíš a navíc budeš mít vše samice 80-150 kč/ks.

já si spíš myslím,že lidi tady málo hulej, kdyby víc hulili nemohli by si tolik lhát // kdo nebojuje - prohraje , kdo bojuje - může prohrát // pokud se budeme bát omylů nikdy nepříjdeme s ničím originálním
Nazdar Mazar a jiné písně o lásce // Ďábel s tváří anděla (projekt E.) // Šotkova bylinková zahrádka // Na krásu našich koní a rychlost našich žen // Hells Angels//
Sir Ken Robinson: Do schools kill creativity? // Permakultura - farmaření s přírodou

Old Post 25-03-2011 v 21:38 PM
šapša je offline   Profil uživatele šapša   Find more posts by šapša   Foto galerie člena šapša   Click here to Send šapša a Private Message   Add šapša to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jara
Nový Člen

Karma uživatele Jara - 50% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 21

Borci doporučuju vám koupit si b cuzz-bloombastic klidně aji na out. viditelne zmeny uš druhej den a hlavně se palice strašně osipou pliskyřicou a dosáhnete i lepší chuti.

Jara

Old Post 03-04-2011 v 07:59 AM
Jara je offline   Profil uživatele Jara   Find more posts by Jara   Foto galerie člena Jara   Click here to Send Jara a Private Message   Add Jara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 22

pro začátnečníka bych nedělal zase takové čachry s hnojkama

Old Post 03-04-2011 v 08:07 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 23

to MDe_: Člověče, to, že se tu zaregistroval před nedávnem z něj nedělá začátečníka. Klidně MOHL (ale nemusel :-)) pěstit už před dávnou dobou

Já chci ten Bloombastic taky zkusit na out a zajíma mě, jak to pomáhá. Názory tady na G jsou dost odlišný.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 03-04-2011 v 13:09 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 24

to frek: přečti si název threadu...

Old Post 03-04-2011 v 15:09 PM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarinek69
Stálý Člen

Karma uživatele jarinek69 - 91% PěstitelskáKarma uživatele jarinek69 - 91% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 25

musim uznaz, ze bloombastic fakt do sebe neco ma - ja jel bez nej (nemel prachy) a kamos s nim a docela rozdil - ale mluvim o in

...SMOKE EVERY DAY...

Old Post 04-04-2011 v 10:41 AM
jarinek69 je offline   Profil uživatele jarinek69   Find more posts by jarinek69   Foto galerie člena jarinek69   Click here to Send jarinek69 a Private Message   Add jarinek69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bublifuk
Nový Člen

Karma uživatele bublifuk - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od frek
to MDe_: Člověče, to, že se tu zaregistroval před nedávnem z něj nedělá začátečníka. Klidně MOHL (ale nemusel :-)) pěstit už před dávnou dobou

Já chci ten Bloombastic taky zkusit na out a zajíma mě, jak to pomáhá. Názory tady na G jsou dost odlišný.


Uplný amatér nejsem , přes přírodu se orientuju dost , a trávu sem dřív taky pěstoval ale jen tak nemasně neslaně .. ted to chci rozjet do dobrých otáček at je co dělat po sklizni , nicméně vím toho o trávě dost a cetl jsem tohle forum i pred regem asi tak 3 mesice , sledoval odrudy jak co venku frci a podle toho uz mam i semena nachystana na venek i od clenu GROW ( predem dík moc uvidíme ja kto pofrcí pak se ozvu ), hnojky budu mit delené , políčka budou tri a na kazde nejaké jiné hnojky pak bude ještě jedno pole kde se bude experimentovat . Jinak hnojky mam nakoupene od Biobizz blom,fischmix, ... topmax a jeste nejake od Plagronu na kvet a PK= 14 ,14 ... pak tu mam za polickem jeste kone a slepicince , koprivama chci taky zkusit . jinak odrudym ma nachystane asi v tomto ..

TNR + ice
TNR + SKUNK#1
MANGO - ice
Purple window
White window
Durban poison
passion#1
Krystalica
Satori
8miles high
mandala
nebula

ale všecko to klíčit dávat nebudu nebo bych jen běhal kolem kytek

Naposledy upravil bublifuk 04-04-2011 v 19:26 PM

Old Post 04-04-2011 v 19:00 PM
bublifuk je offline   Profil uživatele bublifuk   Find more posts by bublifuk   Foto galerie člena bublifuk   Click here to Send bublifuk a Private Message   Add bublifuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hardteknos
Stálý Člen

Karma uživatele hardteknos - 89% PěstitelskáKarma uživatele hardteknos - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 66 

Příspěvek č. 27

cs jakou mam pouzivat zeminu?

Old Post 07-04-2011 v 14:02 PM
hardteknos je offline   Profil uživatele hardteknos   Find more posts by hardteknos   Foto galerie člena hardteknos   Click here to Send hardteknos a Private Message   Add hardteknos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarinek69
Stálý Člen

Karma uživatele jarinek69 - 91% PěstitelskáKarma uživatele jarinek69 - 91% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od hardteknos
cs jakou mam pouzivat zeminu?


tak to je zas otazka za milion
cti...FAQ

...SMOKE EVERY DAY...

Old Post 07-04-2011 v 14:14 PM
jarinek69 je offline   Profil uživatele jarinek69   Find more posts by jarinek69   Foto galerie člena jarinek69   Click here to Send jarinek69 a Private Message   Add jarinek69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bsw410
Nový Člen

Karma uživatele bsw410 - 20% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 29

zkouska foto

Old Post 08-04-2011 v 10:55 AM
bsw410 je offline   Profil uživatele bsw410   Find more posts by bsw410   Foto galerie člena bsw410   Click here to Send bsw410 a Private Message   Add bsw410 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bublifuk
Nový Člen

Karma uživatele bublifuk - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 30

Chtel jsem se zeptat kdyz mam vybrany fleky a tak tak mam zrytou pudu asi tak na 80 l chtel jsem na spodek nasypat nejake paráda , líbí se mi plantasorb,SYMBIVIT a conavit ale newim co tam nasypat a co je dobry ... a zda se muze pouzit treba vsechno a vysypat to naspod do diry nahodit tam svou hlinu a pak tam lupnout zeleň. Mam pripraveno asi 25 dír , samozrejme ze zkusim co jak pujde proste to ozkusam treba to + to a nebo jen neco .Nevim jak to aplikovat pripravky na zmenseni nebo zvetseni PH mam to hodit treba 3 cm pod hlinu nebo rozprasit pod kytku ? a jeste jsem se chtel zeptat jestli upravujete pudu kdyz frcite v kukurici ? Vím že o PH je toho kotel tu http://grower.cz/pestovani/navody/h...traty/8.html#58 ale v te kukurici hodne lidi rikalo ze to je docela urodna puda a ze doni nezsahuji

Naposledy upravil bublifuk 13-04-2011 v 18:15 PM

Old Post 13-04-2011 v 17:59 PM
bublifuk je offline   Profil uživatele bublifuk   Find more posts by bublifuk   Foto galerie člena bublifuk   Click here to Send bublifuk a Private Message   Add bublifuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guarana
Stálý Člen

Karma uživatele guarana - 82% PěstitelskáKarma uživatele guarana - 82% PěstitelskáKarma uživatele guarana - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od bublifuk
Chtel jsem se zeptat kdyz mam vybrany fleky a tak tak mam zrytou pudu asi tak na 80 l chtel jsem na spodek nasypat nejake paráda , líbí se mi plantasorb,SYMBIVIT a conavit ale newim co tam nasypat a co je dobry ... a zda se muze pouzit treba vsechno a vysypat to naspod do diry nahodit tam svou hlinu a pak tam lupnout zeleň. Mam pripraveno asi 25 dír , samozrejme ze zkusim co jak pujde proste to ozkusam treba to + to a nebo jen neco .Nevim jak to aplikovat pripravky na zmenseni nebo zvetseni PH mam to hodit treba 3 cm pod hlinu nebo rozprasit pod kytku ? a jeste jsem se chtel zeptat jestli upravujete pudu kdyz frcite v kukurici ? Vím že o PH je toho kotel tu http://grower.cz/pestovani/navody/h...traty/8.html#58 ale v te kukurici hodne lidi rikalo ze to je docela urodna puda a ze doni nezsahuji


cus tu mas podrobne popisane aky ucinok a davkovanie maju Plantasorb,Conavit atd atd aj s davkovanim http://www.podporarastu.sk/?cat=12&...t&id_product=24

Old Post 19-04-2011 v 10:54 AM
guarana je offline   Profil uživatele guarana   Find more posts by guarana   Foto galerie člena guarana   Click here to Send guarana a Private Message   Add guarana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FeSTeR
Stálý Člen

Karma uživatele FeSTeR - 22% PěstitelskáKarma uživatele FeSTeR - 22% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 32

Zdravim nechcel som zakladat novy thread koli jednej otazke..

Idem druhy out a furt si nieco najprv vyskusam a potom to ide uz furt lepsie a lepsie tak pred hlavnym sadenim som zasadil par prvych seeds..

Ide oto ze som zasadil po dva semiacka do velmy malych jamiek asi 2L.. Nieje to v lese skor tak na luke a je tam dost tvrda zem.. (skor ztuhnute blato bledej farby)

Chcel by som vediet ci si trava vytvori korene aj v takejto zemine alebo to musim prekopat..

http://imageshack.us/photo/my-image...onumber001.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-image...onumber002.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-image...onumber004.jpg/

Thx

Old Post 08-05-2011 v 21:03 PM
FeSTeR je offline   Profil uživatele FeSTeR   Find more posts by FeSTeR   Foto galerie člena FeSTeR   Click here to Send FeSTeR a Private Message   Add FeSTeR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-01-2021 - Uplný začátečník - pár dotazů - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0506220 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív