Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » Vase Energitky!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10
Autor
Téma 
kouba
Stálý Člen

Karma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 589  

Příspěvek č. 113

Mad Lion
jo tak to je jasné že když toho máš víc že se to uskladní po sedmičkách a je po problému , ale jak říkám na cesty nebo když si to chce člověk chvíli po šetřiti a nepřipravit se o kvalitku tak je to pohodka. zkrátka jsem si říkal že je to přece jen denní potřeba a trošku jsem do ní zainvestoval. Tímhle to nechci nikomu nutit jen se chci podělit o pozitivní zkušenosti s těmito výrobky ...

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=510015#post510015

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=508588#post508588

Old Post 29-07-2009 v 18:13 PM
kouba je offline   Profil uživatele kouba   Find more posts by kouba   Foto galerie člena kouba   Click here to Send kouba a Private Message   Add kouba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martyDJ
Lowryder Lover

Karma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 114





Tak taky přidám moje milované krabičky že?!
první mám nejdýl asi 9 let ale je dost zachovaná
druhou mám od nedávna,líbí se mi ta spojitost trávy s nápisami na krabičce
a třetí mám taky strasně dlouho

Lowryder #2 balkón 2009
Lowryder #2 druhý round 2009

Chill out - chilli, tráva, tabák !

Naposledy upravil martyDJ 29-07-2009 v 23:52 PM

Old Post 29-07-2009 v 23:47 PM
martyDJ je offline   Profil uživatele martyDJ   Find more posts by martyDJ   Foto galerie člena martyDJ   Click here to Send martyDJ a Private Message   Add martyDJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Evildoer
Mladý clen

Karma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 115

Takže speciální threed vo tom jak sis koupil plastovou doozu a nalepil na ní nalepky ? týjo fakt dost hustý

Old Post 10-08-2009 v 18:57 PM
Evildoer je offline   Profil uživatele Evildoer   Find more posts by Evildoer   Foto galerie člena Evildoer   Click here to Send Evildoer a Private Message   Add Evildoer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Username
Stálý Člen

Karma uživatele Username - 50% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 116



3-TEK 4- ALL

Old Post 11-08-2009 v 12:52 PM
Username je offline   Profil uživatele Username   Find more posts by Username   Foto galerie člena Username   Click here to Send Username a Private Message   Add Username to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 117




Punk box! Opravdu vošlehaná krabka ktera změnila desing pomocí šmirglu,kružítka a liháče!

Old Post 18-09-2009 v 14:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 118





Přidam supr gitku.Je dělaná tak že jsem dal k sobě dvě víčka od enegitek k sobe a vnikolo toto.O přilnutí k sobě se stará malý magnet!!

Old Post 09-10-2009 v 17:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 119



mám 3, do velký se vejdou všechny, ta maličká je cestovní a ta střední je do hospod apod

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 06-03-2010 v 12:05 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Upozornění Krabička Příspěvek č. 120






Čaute!Mám svou krabičku docela dlouho ale většinou sloužila jako jakási uschovna.Prostě jsem jí nenosil ale pouze v ní grass uchavával.
Je vyřezávaná kružítkem.Jsem strašně moc šikovný.viz obrázek.
Vypadá jako nová ale mám ji tak 3-4roky?
Mě se prostě líbí a mám ji rád!!

Old Post 28-03-2010 v 11:45 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 121

citace:
Původní příspěvek od Hy3nA
mám 3, do velký se vejdou všechny, ta maličká je cestovní a ta střední je do hospod apod


A tu nejpraktičtější střední sem ten tejden, co sem to sem dal ztratil, beee, měl jsem jí cca 4 roky

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 28-03-2010 v 12:48 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 122



Poslední 2 roky tato (ta proslulá leptaná už je pryč)

Old Post 28-03-2010 v 14:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pecoš
Stálý Člen

Karma uživatele pecoš - 68% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 123




tady je moje stařešina

pecoš

Old Post 29-03-2010 v 06:43 AM
pecoš je offline   Profil uživatele pecoš   Find more posts by pecoš   Foto galerie člena pecoš   Click here to Send pecoš a Private Message   Add pecoš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 124





No a zde přináším nový exponát do zbírky.
A to krabičku PETRA Je opravdu krásná.Bohužel je to asi všecko..
Není moc bytelná ani kvalitní.Celé dno se hýbe.Proto ji používám pouze na okrasu v pokoji.
Přišl jsem kní poněkud ilegálním způsobem.Kdo chce slišet jak tak PM.
Na poslední fotce jsi všimnete jak je velká.

Old Post 01-04-2010 v 17:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
c.u.b.e
Samotář

Karma uživatele c.u.b.e - 78% PěstitelskáKarma uživatele c.u.b.e - 78% PěstitelskáKarma uživatele c.u.b.e - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 125

Zdravm vas,

zajimalo by me cim odbarvite tu bilou barvu z energitky?? Zkousel jsem uz lih, tech benzin i nejake redidlo, ale drzi jak pribita.... Oskrabovat to nechci-zbytecne by tam byly potom sramy...

Belladonna- 5x 18w zářivky

Existuje pouze jeden opravdu závažný filozofický problém: to je sebevražda. Rozhodnout se, zda život stojí nebo nestojí za to, abychom ho žili, znamená odpovědět základní filozofickou otázku. Všechno ostatní, zda je svět trojrozměrný, zda duch má devět nebo dvanáct kategorií, je až druhotné. Albert Camus

Old Post 17-04-2010 v 17:40 PM
c.u.b.e je offline   Profil uživatele c.u.b.e   Find more posts by c.u.b.e   Foto galerie člena c.u.b.e   Click here to Send c.u.b.e a Private Message   Add c.u.b.e to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
c.u.b.e
Samotář

Karma uživatele c.u.b.e - 78% PěstitelskáKarma uživatele c.u.b.e - 78% PěstitelskáKarma uživatele c.u.b.e - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 126




Tak jsem po krátkém boji s chemikáliemi zvítězil nad hmotou a vyleptal si, inspirován Xerxes Artifexovou gitkou, svojí vlastní...Jsem s výsledkem docela spokojený..

Belladonna- 5x 18w zářivky

Existuje pouze jeden opravdu závažný filozofický problém: to je sebevražda. Rozhodnout se, zda život stojí nebo nestojí za to, abychom ho žili, znamená odpovědět základní filozofickou otázku. Všechno ostatní, zda je svět trojrozměrný, zda duch má devět nebo dvanáct kategorií, je až druhotné. Albert Camus

Old Post 19-04-2010 v 19:59 PM
c.u.b.e je offline   Profil uživatele c.u.b.e   Find more posts by c.u.b.e   Foto galerie člena c.u.b.e   Click here to Send c.u.b.e a Private Message   Add c.u.b.e to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 127





Tak přidávám moje ...

Naposledy upravil 21-04-2010 v 17:47 PM

Old Post 20-04-2010 v 18:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SkunkPlant
Nový Člen

Karma uživatele SkunkPlant - 7% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 128



Ta moje...

Old Post 24-04-2010 v 13:15 PM
SkunkPlant je offline   Profil uživatele SkunkPlant   Find more posts by SkunkPlant   Foto galerie člena SkunkPlant   Click here to Send SkunkPlant a Private Message   Add SkunkPlant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5922720 seconds with 41 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív