Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W Gib light Extreme - Powerplant
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
Kokura
Stálý Člen

Karma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 49

Moltres:Jéééé, promiň s tim mym tipem, já to tak nemyslel. Za to si snad ani K+ nezasloužim...., ale 210 je taky dobrý...
Jestli nezapomeneš a napíšeš PM, tak Ti v září něco dám na ochutnání ze své out zahrádky, ať nejsi smutnej......

Old Post 13-06-2007 v 22:49 PM
Kokura je offline   Profil uživatele Kokura   Find more posts by Kokura   Foto galerie člena Kokura   Click here to Send Kokura a Private Message   Add Kokura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 50

Tomu moc nerozumim, ty si to chtěl hulit mokrý? Podle mě ses o moc výnosu připravit nemoh, protože ono by to seschlo tak jako tak, jenom se to asi sušilo moc rychle, takže je to takový scvrklý no, ale podle mě to zase taková prohra není, 200 gramů je pěknejch K+

Old Post 13-06-2007 v 23:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Pohodička fajrant ne... :D Příspěvek č. 51


Tak jsem si uvědomil, že tu nemám ani foto suchého materiálu, tak ho sem dávám.

Chystám upgrade wattáže a změnu pěstebního média.. Uvidíme, jak se povede. Z tohoto growu jsem si odnesl hodně ponaučení a příště si to všechno víc posichruju, chlavně to sušení.. Mějte se a v příštím kole zdar! Kua, jsem krapet nahulen s Disasterových OBček.. Máš to fakt dupne, chlape! Však Scatche taky ví, že? hehehe Moltres zhulenec...

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Naposledy upravil Moltres 02-07-2007 v 20:29 PM

Old Post 02-07-2007 v 20:13 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 52

On určitě myslí Míru Donutila
Jinak dík za k+ chlapi!

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 06-07-2007 v 08:40 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 53

jej,no,ja jsem i cetl to predtim...tipovbani jksem preskocil.....omlouvam se....

[edit.nevim cim to je,ale tohle se mi stava dost casto...asi sem moc zbrklej]

DEN/NOC

Old Post 06-07-2007 v 14:02 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lubo
Stálý Člen

Karma uživatele lubo - 94% PěstitelskáKarma uživatele lubo - 94% PěstitelskáKarma uživatele lubo - 94% PěstitelskáKarma uživatele lubo - 94% PěstitelskáKarma uživatele lubo - 94% PěstitelskáKarma uživatele lubo - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 455  

Příspěvek č. 54

nazdar moltrese

velmi pekny uspech na poprve,to se musi uznat a co se tyce toho prudkyho schnuti,taky se mi to jednou stalo,nechal jsem je nad tepelnou spiralou asi 2 dni a boli total presusene,jemny dotyk zlomil vetvu a tak sem to namrdal do vedra a rozprasovacem postrikal a zavzel.za par dnu to bylo optimal bez toho,aby to zacalo plesnivet.

nekde v inem threadu si psal,.ze si jebal hnojku do kazde zalifky a to mne zajima,ja to delam taky tak ,ale ako sonduji po nete ,nekdo dava tak 1x za 3-4 zalifky hnojku.
cize otazka zni-davas kazdu zalifku 4ml / l alga bloom+1ml green sensation alebo jak?

chci totiz vyzistit,ze ak v klasicky zemine,ktera neni predhnojena (ne nejaky grow mix od plagronu) bude dostacujici hnojit jen raz tejdne,ako pise vyrobca na nadobce 4ml/l napriklad ten alga bloom + k tomu 1ml/l green senbsation

samozrejmne se k tomu muze vyjadrit kazdy

Old Post 11-10-2007 v 12:38 PM
lubo je offline   Profil uživatele lubo   Find more posts by lubo   Foto galerie člena lubo   Click here to Send lubo a Private Message   Add lubo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 55

Zdar lubo! Ze startu to moc s hnojením nehrotím, používám royality mix, který je dost předhnojený, tak mam strach, ať je nepřismahnu. Od květu dávám do každé zálivky 4ml bloom a poslední měsíc tak 6ml bloom a 1ml Greenu do každé zálivky. Ke konci tak 7-10 dní flusch.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 11-10-2007 v 16:11 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4fun
Stálý Člen

Karma uživatele 4fun - 100% PěstitelskáKarma uživatele 4fun - 100% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 56

zdary, nádhernej grow, jseš si jistej že to byl power plant, mě to spíš přišlo že je to pure power plant, nechci prudit, jen mě to zajímá

1st indoor 220W úsporka, PPP a AH
2nd indoor 220W úsporka, 400w HPS - Euforia a Mazar jede

Old Post 08-01-2010 v 11:20 AM
4fun je offline   Profil uživatele 4fun   Find more posts by 4fun   Foto galerie člena 4fun   Click here to Send 4fun a Private Message   Add 4fun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 57

Hoj, no je to dost možné, že to byl pure powerplant, ale 100% Ti to říct nedokážu. To je spíš dotaz na matkáře, myslim, že mi ty klony dával tenkrát zednikr. Ale je pravda, že když jsem jel později powera v hydru, byl to uplně jiný model. Kdyžtak mrkni do mojeho podpisu, mám to pod názvem "s křížkem po funuse" A můžeš porovnávat, ten v hydru byl suprový, škoda že už není k dispozici.. Měj se fajn.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Naposledy upravil Moltres 10-01-2010 v 13:01 PM

Old Post 10-01-2010 v 12:55 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4fun
Stálý Člen

Karma uživatele 4fun - 100% PěstitelskáKarma uživatele 4fun - 100% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 58

jo, koukal jsem, to by souhlasilo, díky ti , a prosim tě v čem je lepší PPP a v čem PP?

1st indoor 220W úsporka, PPP a AH
2nd indoor 220W úsporka, 400w HPS - Euforia a Mazar jede

Old Post 10-01-2010 v 18:58 PM
4fun je offline   Profil uživatele 4fun   Find more posts by 4fun   Foto galerie člena 4fun   Click here to Send 4fun a Private Message   Add 4fun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 59

úplně ve všem Aspoň u mě to tak bylo. Výnos, chuť, smrad, vzhled, pryskyřice.. Ve všem je PP lepší, než PPP.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 10-01-2010 v 21:39 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:43 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-09-2007 - 400w GIB Flower Spectre Extreme Purple Power -prvni indoor - 12 odpovědí
18-04-2007 - 400w Gib Extreme - 46 odpovědí
03-03-2009 - 400W - 12x Power Plant - 148 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1430190 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív