Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 1

tak sem šel v pátek brzy ráno sázet poslední sazeničky, který sem měl ještě doma, jelikož sázim v okolí naší chaty přijel sem na místo již ve čtvrtek večer a sledoval hokej (MS), kde bratři Slováci zaslouženě postoupili do finále, ale abych neodbočoval, po hokeji a jedné lahvi vína, kterou jsem přeměnil na svařák, jsem šel zalehnout a budík na debilu jsem si nařídil na 6:00, abych jako byl na louce brzy ráno a potkal co nejméně potencionálních čumilů

ráno jsem vyrazil, krásnou jihočeskou přírodou, louky ohraničený lesy, krásný obdobý, všechno kvete, a ptáci řvou jak na lesy, moc sem nyvychystal obutí, všude byla rosa a já v teniskách :-)), sám sem se nad svou blbostí pozastavil, jako dlouholetej čundrák a takovej provar :-) než sem došel nakonec první louky měl sem nohy celý mokrý, no nic vracet sem se nechtěl

došel jsem na další louku, kde mám již vyseto od minula, a teď přichází to proč to sem vůbec píšu:

jak se blížim k políčku vidim asi 50m přede mnou srnku jak se pase na louce, zatavim se a čumim na ní, ač jsem měl naprosto rudý tričko, tak že jsem vypadal v tý zeleni jak pěst na voko, srnka nejevila nějaký známky toho, že mě vidí, za chvíli vidim druhou srnku, holky tam byly spolu, chvilku se pásly, chvilku polehávaly v trávě, zkusil sem co to dá a pomalu lehce :-) sem se k nim po cestě, která vedla na okraji louky přibližoval, nakonec sem byl asi 30m od pasoucích se srnek, a voni furt nic, asi jsem byl na nějaký závětrný straně či co, prostě mě na tý louce neviděly, a nebo byly v pohodě :-)
a to neni ještě všechno, jak tak stojim najednou se asi 10m přede mnou objeví na proti mě na cestě zajoch, vyskočil z louky na cestu a zastavil se, to už jsem stál a ani sem nedutal, čumim na něj a von na mě, ale nějak si ze mě nic nedělal, začal se drbat a volizovat, asi prováděl ranní higienu :-), každou chvíli si stoupnul na zadní a čuměl na louku co se děje, byl ostražitej, bylo to poprvé, co jsem viděl zajíce naživo panáčkovat, prostě nádhera
srnky byly tako moc ostražitý, pásly se ale každou chvilku zvedaly hlavu od chálky a čuměly po louce jestli někde nehrozí nebezpečí, já ač jsem chtěl vyrazit na políčko co nejdřív abych nikoho nepotkal, jsem potkal tyhle tři a byl sem z nich uplně vyndanej, stál sem tam dobrých 45 minut a kochal se tim jak se ty krásný zvířata ráno pasou a nic jim nechybí, zajíc tam vyváděl docela srandovní kousky, fur se válel po zemi a pak zase panáčkoval, pak se zase myl,

asi po tý třičtvrtě hodince jsem usoudil, že už je načase vyrazit a tak sem se zved ze země (před tim sem si totiž opatrně sednul, protože už sem nevydržel stát na místě a nehejbat se) a trochu se zahjbal, zajíc mě viděl a hned si to namířil ráznýma skokama do lesa, srnky nic, tak sem zapískal, a najednou zpozorněly, zadívaly se na mě a začaly zdrhat do lesa, najednou byl na louce klid :-)

to dopoledne sem začal sázet asi s hodinovým zpožděním, ale měl sem super zážitek a náladu na celej den, škoda, že jsem neměl ssebou na brčko, to bych si s nima možná i pokecal :-)

tak jestli máte taky někdo rádi přírodu jako já a občas vám přinese naprosto dokonalý zážitky můžete je sem napsat, (myslim, že i tyhle zážitky, dělaj z pěstování travky něco víc, než je obyčejnou drogu!!!)

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 11-05-2002 v 13:30 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 2

K+ tobě Voslíku, nechci aby to vypadalo na dávání karmy nqavzájem ale myslim, že jsem pochopil jak to myslíš a moc se mi to líbí!

PS: moc se mi líbí (a nevim proč) spíš mě unáší, zvláštní ptáci (teda asi moc zvláštní nejsou, ale pro mě jo) a jmenujou se straky, unás je jich fakt plno a to i ve městě, jsou prostě nádherný a rád je pozoruju! :-)

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 12-05-2002 v 00:50 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sany
Stálý Člen

Karma uživatele Sany - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 3

COOL zvířátka to je něco ůžasnýho je to docela prdel pozorovat nějaký srny když seš tak docela v pěkným až drsným stavu!ja to taky zažil.Bylo to na Smrďavce kdy jsme pozorovali v šeru divoký prasata.Byl to docela ůlet!!!

Trochu TRÁVY trochu STARCHU!!

Smoke and Fly by SANY

Old Post 12-05-2002 v 12:29 PM
Sany je offline   Profil uživatele Sany   Find more posts by Sany   Foto galerie člena Sany   Click here to Send Sany a Private Message   Add Sany to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 4

a co treba zpev ptaku ?? To je neco uzasneho, jak si to davaj, nekdy mi pripada, ze by si z nich meli vzit hudebnici priklad, protoze tak nezavislou hudbu jen tak nekde neuslysite.

Po zahuleni se je jednou poslouchal asi 3 hodiny bez toho abych se nudil...


[Edited by marc on 13-05-2002 at 10:46 AM]

Old Post 12-05-2002 v 12:57 PM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kyng
Stálý Člen

Karma uživatele Kyng - 20% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 83 

2 marc Příspěvek č. 5

Zpěv ptáků nemá chybu, ty jejich rozhovory dokážu poslouchat klidně hodinu, někdy mi připadá že jen tak nezávazně klábosej a jindy, že se zas hádaj do krve, nebo že právě drebou tu zlou vránu ze sousedství. Opravdu než jako zpěv mi to připadá jako rozhovory, ale to jenom "někdy"
Kdyby tenhle web nebyl jen o pěstování, hned bych Ti poslal karmu za otevřené oči, uši a mysl.

Old Post 12-05-2002 v 22:43 PM
Kyng je offline   Profil uživatele Kyng   Find more posts by Kyng   Foto galerie člena Kyng   Click here to Send Kyng a Private Message   Add Kyng to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Andrews
Nový Člen

Karma uživatele Andrews - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 6

zvieratka SUPER bol som so svojou suckou hladat nejake policka a narazil som v priebehu 2 hodin na 2 srny a zajaca. Moja Aria mi skoro odtrhla ruku ked sa za nimi pustila ale skoncilo to len s odreninami a popalenim od "koprivy" ...

Vsimnite si niekedy, človek žije pre pocity

Old Post 13-05-2002 v 00:24 AM
Andrews je offline   Profil uživatele Andrews   Find more posts by Andrews   Foto galerie člena Andrews   Click here to Send Andrews a Private Message   Add Andrews to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MR.GRASS
Stálý Člen

Karma uživatele MR.GRASS - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 117 

Příspěvek č. 7

No já sem včera šel na svý místečko se svym psíkem do lesíka, dokonce sem nepotkal žádný hady a když sem byl kousek od svého místečka slyšel sem praskat větve podíval sem se tím směrem a byl tam mladej srnec, pár minut smesi hleděli do očí a pak asi kvůli psisku zdehnul hned se mi udělalo líp a byl sem příjemě naladěnej a o to víc sem byl naladěnej když sem přišel nasvý místečko a kytky tam pořád byli....

Fuck is easy.
Fuck is funny
Many people fuck for money
If you want to fuck for funny
Fuck your self and safe your money

Old Post 13-05-2002 v 19:45 PM
MR.GRASS je offline   Profil uživatele MR.GRASS   Find more posts by MR.GRASS   Foto galerie člena MR.GRASS   Click here to Send MR.GRASS a Private Message   Add MR.GRASS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dWARf
Stálý Člen

Karma uživatele dWARf - 6% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 50 

Příspěvek č. 8

Mno , já sleduju , vždycky když hulím v podvečer doma , jak kolem prolítávají netopejři . To je taky docela paráda , zvlášť , když mi loni jeden vlítnul do vlasů . Pochybuju , že bych vyfukoval tak rázně , abych zholil netopejra lítajícího ve volným vzduchu , v každým případě se ani jemu , ani mě nic při srážce nestalo a když jsem ho vypletl z hára a chtěl ho pustit mě kupodivu nekousl a ani mrška nechtěl odletět . Prostě si tak seděl asi 10 min. na mojí dlani a čuměl mi do vočiček . Bylo to docela fajn .

Old Post 16-05-2002 v 17:35 PM
dWARf je offline   Profil uživatele dWARf   Find more posts by dWARf   Foto galerie člena dWARf   Click here to Send dWARf a Private Message   Add dWARf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 9

jo to je hustej zážitek :-))
________________________

včera sem šel zalejvat a v rámci urychlení cesty jsem šel přes pole a jak si tak štráduju v 1m vysokým obilí tak najednou metr předemnou vyrazí srnka, kurva já se lek, že sem málem upažil na zem :-))) voni tam v tom vedru chrápou, protože sem našel partu vyleženejch místeček

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 17-05-2002 v 12:06 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šebík
Stálý Člen

Karma uživatele Šebík - 15% PěstitelskáKarma uživatele Šebík - 15% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 46  

Kuna nganga Příspěvek č. 10

Ja byl tudlenc na jedny exkurzi do matišky pšírod a tak už mě nějak nebavilo voblejzat s lupou mechy a lišejníky, tak jsem zdrhnul od potoka kus do svahu. Krásná příroda, co vám budu povídat, a jak se tak rozhlížím - nory. Říkám si: "copak to tu asi bydlí?" Tak jsem přičap u jedný nory a vrtám se v ní klackem, jestli něco nenaseru (trochu jsem se bál, aby to nebyl jezevec. Ten by mi asi pěkně natrh prdel). No a pak se rozhlídnu a vona si to přímo kolem mě, stačilo natáhnout ruku, do tý nory štráduje kuna. Taková ta s tou velikou žlutou náprsenkou. Já se nehejbal a jí to bylo úplně fuk. Vůbec mě nevnímala. Dobrá holka

....šajni tuna prima zoncna...

Old Post 17-05-2002 v 12:18 PM
Šebík je offline   Profil uživatele Šebík   Find more posts by Šebík   Foto galerie člena Šebík   Click here to Send Šebík a Private Message   Add Šebík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greenlu
Stálý Člen

Karma uživatele greenlu - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 11

tak to já jsem se minulý léto s kámošem vypálila v lese, zpočátku jsme se kochali krásnou přírodou, přírodním jezírkem, ba dokonce i kačenky tam měly hnízdo, jak jsme tak chodili, došli jsme ke kolejím, kde občas projede nějaký ten vláček, a co nás samozřejmě nenapadlo....nemuseli jsme ani dlouho čekat a už nám to jelo...osobák, otevřená okýnka, vedro... rychle jsme vylezli na nejvyšší možné místo u kolejí...ááá už to frčí....a kalhoty padají ke kolenům a naše obnažené zadečky se smějí na (nejspíš) dost překvapený cestující... :-))

Old Post 17-05-2002 v 12:33 PM
greenlu je offline   Profil uživatele greenlu   Find more posts by greenlu   Foto galerie člena greenlu   Click here to Send greenlu a Private Message   Add greenlu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cpt. Pierre
Stálý Člen

Karma uživatele Cpt. Pierre - 72% PěstitelskáKarma uživatele Cpt. Pierre - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 121  

Pohodička Příspěvek č. 12

Potkat zvířata ve volný přírodě je fakt nádhera ale to musíš mít štěstí..Zahulte, zajděte si vypálený do ZOO a nejlíp když je pod mrakem a vypadá to na déšť a to sou zvířata venku a čilý a žádný lidi okolo....Přijdeš si že tam seš sám sice můžeš zmoknout ale za tu nádheru to stojí!

Why drink and drive when you can smoke and fly?


Cpt. Pierre

Old Post 17-05-2002 v 12:42 PM
Cpt. Pierre je offline   Profil uživatele Cpt. Pierre   Find more posts by Cpt. Pierre   Foto galerie člena Cpt. Pierre   Click here to Send Cpt. Pierre a Private Message   Add Cpt. Pierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 13

*

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Naposledy upravil oton 09-05-2004 v 10:10 AM

Old Post 17-05-2002 v 12:54 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

oživení Příspěvek č. 14

myslim, že téma je furt aktuální, a tak bych to oživil...(vysunutí do popředí)

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 02-09-2002 v 09:26 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gizmo
Stálý Člen

Karma uživatele gizmo - 53% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 15

2 Oton K+.... ten fígl s lojzou a slonama je fuckt dobrey! :-)))

Příroda je prostě nářez, jediný co mi minulej rok vadilo na srnkách bylo to, že mi furt ohlodávali kytky. Je fuckt, že sem je pak nemusel zaštípávat, ale měl sem pak kytky vysoký 1 metr a měli asi tak 30 větví.... Taky nemusím slymáky, to sou pěkný svině, jinak ale procházky v přírodě sou f poho. Mám doma čoklíka rotvajlera a procházky s ním po lese sou super, až na to, že moc zvířat nevidíte dýl jak 2 sekundy, protože pes de okamžitě po nich (stejně je teda nikdy nechytne... :-)). Taky je bomba vyrazit do přírody pěkně zhoublej, to s ní začínáte pěkně splývat (nevím, jaký se v tomhle slově píše i/y)...

Save the nature for the other generations!!

live ganja, live!!!

Old Post 06-09-2002 v 18:15 PM
gizmo je offline   Profil uživatele gizmo   Find more posts by gizmo   Foto galerie člena gizmo   Click here to Send gizmo a Private Message   Add gizmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VHK
Stálý Člen

Karma uživatele VHK - 66% PěstitelskáKarma uživatele VHK - 66% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 100 

Dotaz Příspěvek č. 16

máš pravdu, pes je špica, hlavně když jsem vyhulenej, mám ovčáka, který za normálních okolností poslouchá docela solidně, ale když mne zmerčí zhulenýho, tak tak se chová jako by neznal základní příkazy. honím ho po parku jak kretén, někdy bych se chtěl vidět.

Old Post 31-10-2002 v 17:10 PM
VHK je offline   Profil uživatele VHK   Find more posts by VHK   Foto galerie člena VHK   Click here to Send VHK a Private Message   Add VHK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele VHK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3312340 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív