Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Plny sklenik s outdoorovim okynkem
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
DtRik
Stálý Člen

Karma uživatele DtRik - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 26  

Pohodička Příspěvek č. 17

moc pěkný kytky ,divam se že tam nemaš jenom telefonní ústřednu ....ale pěstovat se musí ja mam naproti balkonu policajta a nad nim moju ucitelku...zdaar

(((DtRik)))

Old Post 30-07-2002 v 19:52 PM
DtRik je offline   Profil uživatele DtRik   Find more posts by DtRik   Foto galerie člena DtRik   Click here to Send DtRik a Private Message   Add DtRik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hajavan
Stálý Člen

Karma uživatele Hajavan - 88% PěstitelskáKarma uživatele Hajavan - 88% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 18

diky za vse
a s tema neervama jsem docela v pohode, asi se na to divam trochu z jinej strany. proste na to porad nemyslim, sem tam zacas se podivam jak to roste. moc to nikomu neukazuju a cekam na urodu

Old Post 31-07-2002 v 10:00 AM
Hajavan je offline   Profil uživatele Hajavan   Find more posts by Hajavan   Foto galerie člena Hajavan   Click here to Send Hajavan a Private Message   Add Hajavan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 19

to Hajavan: chlape tvuj skleník je fakt nářez K+

jen bych se bál, že ta kytka co ti roste ven ze skleníku všechno zbytečně prozradí ať čórkařů nebo bengům, stačí někdo kdo bude čumět dalekohledem z paneláku a je to, no ale já to mám na balkóně taky vidět skoro ze všech stran

jo a taky bacha na plíseď protrhej víc to listí u skel a tak

[Edited by oton on 01-08-2002 at 04:00 PM]

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 01-08-2002 v 14:38 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hajavan
Stálý Člen

Karma uživatele Hajavan - 88% PěstitelskáKarma uživatele Hajavan - 88% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 67 

Palec dolů Příspěvek č. 20

Tak a je to trochu uplne vsechno v prdeli, ta nejvetsi kytka je herous jak prase, ale opravdu se mi ji nechce skubat ale zase se bojim o ten zbytek co tam je .kurva me to tak SER EE

prosim vas poradte ma to cenu nechavat hermouse nebo ho tam nechat a pretrpet tu spoustu seminek, nebo no vyrvat. mozna uz pozde a nechat si jenom samice s cistyma palicema ale zase mensi mnozstvi :????????????????????????????????????

Old Post 05-08-2002 v 12:49 PM
Hajavan je offline   Profil uživatele Hajavan   Find more posts by Hajavan   Foto galerie člena Hajavan   Click here to Send Hajavan a Private Message   Add Hajavan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 21

Mě se to teď stalo taky a hermouš šel bez milosti pod kudlu . Pokud nemáš možnost to nějak ohlídat (a u tak velký kytky pochybuju ), tak bych ho být tebou odstranil taky. K čemu ti budou velký palice, když polovinu z nich budou tvořit semena. Takhle ty palice nebudou podle mě o nic menší až na to, že všechno to bude čistý hulení bez nežádoucích příměsí .
Možná je to pokyn zhůry, abys jí uklidil dokud není pozdě .

Old Post 05-08-2002 v 16:27 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 22

hermouše určitě okamžitě vyhoď nebo ti voprcá všechno na co narazí

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 05-08-2002 v 18:17 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

hmmmm Příspěvek č. 23

zdravím mnoo tak tragicky bych to zase neviděl.co jsem měl nějakýho hermíka zjistil jsem že postačí když,,nemá moc oněch samčích květů,,tyto květy otrhat,/to znamená pořádně si vzít onu kyti pod,,lupu,,a otrhat všechno z čeho by mohl být pyl/a kyti už další tvořit nebude,a nebo bude ale ve velmi malé míře.Pokud je ale na kyti květů moc/hodně rozjetý,ujetý hermík/tak bych ho raději vyrval.Ps.jestli jich tedy nemá moc ozkoušej,zatím mě to nezklamalo

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 05-08-2002 v 18:52 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nobody4
Stálý Člen

Karma uživatele nobody4 - 66% PěstitelskáKarma uživatele nobody4 - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 201 

havajan: semena verzus sensimila Příspěvek č. 24


skromnej názor je, že:
1. buď budeš chtít příští rok zaplavit okolí (možná půlku čech) konopím - akce GO jdi a sázej všude. A nevadí ti, že si z toho nezahulíš (skoro). To v případě postačujících indoorů a megaplánů na příští rok
2. nechceš a co nejrychleji ho odstraň. Má to hned několik důvodů. a) qalitní hůlky z nevoprcanejch samic. Vono ve finále toho možná bude víc nevoprcanýho, než dohromady s tim hemoušem když se to vosemení (po odstranění semen). Ono se to nezdá, ale když je palda samý semeno, tak nejen, že je to průda to přebírat, ale je tam strašně málo použitelnýho materiálu (už jenom obaly od semínek). Nehledě na to, že to míň maká. b) zbavíš se toho, že to bude takhle nápadný. A bude to tolik lákat mladý zmetky k čórkám. Lini mi kvůli hulení někdo otrávil psa, zmrdi!!!!!!! (naštěstí to přežil) Vono něco na těch božích znameních bude (a to jsem převážně ateista, alespoň co se křesťanský víry týče). Tak doufám, že ti mý zkušenosti, alespoň trochu donutí nad tim pořádně zapřemejšlet. JÁ BYCH TO SUNDAL!!!!
Můžeš si uvařit plno dobrot, že s tim zmastíš půlku toho paneláku (na fotce za skleníkem).

Stay high if u can

Old Post 06-08-2002 v 10:54 AM
nobody4 je offline   Profil uživatele nobody4   Find more posts by nobody4   Foto galerie člena nobody4   Click here to Send nobody4 a Private Message   Add nobody4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nobody4
Stálý Člen

Karma uživatele nobody4 - 66% PěstitelskáKarma uživatele nobody4 - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 201 

havajan: ještě něco Příspěvek č. 25


ještě dvě věci, a to: - po sundání budou mít samice mnohem víc světla. Z toho vyplývá, že budou mít větší paldy, než když ho tam necháš.
- další věc, příští rok bych bej tebou zkusil dát ty kytky dál od skla, nechal bych jim víc místa (dát je dál od sebe). A v neposlední řadě, udělěj si klony. Zjistit ke konci léta, že máš samce/hermouše a ještě největší kytku, to je na Dr. Chocholouška. Měj se N4
P.S.: nevim proč to nechce příspěvek bez obrázku, kur*a......tak sorry za ty fotoz, ale jinak mi to nešlo.

Stay high if u can

Old Post 06-08-2002 v 11:09 AM
nobody4 je offline   Profil uživatele nobody4   Find more posts by nobody4   Foto galerie člena nobody4   Click here to Send nobody4 a Private Message   Add nobody4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hajavan
Stálý Člen

Karma uživatele Hajavan - 88% PěstitelskáKarma uživatele Hajavan - 88% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 26

diky dik za rady k+

sem to vyresil takhle: ve vnitr jsem toho hermouse ostrihla uplne ani listek nezbyl a to co jde z okna (to co nejvic provokuje, ale zase se mi nejvic liby sem tam nechal :.)) a okynko zabednim at se tam nedostane zadnej pyl, a z tej venkovni vetve budu nejak trochu otrhavat kvety.
A ted ta samice vevnitr dostalal takovyho mista ze se z toho zblazni a ja se dostanu taky ke sklu tak to muzu prostrihat o odtahnout dal od skla. vypada to mnohem lip.

dik. uvidime jak to dopadne. jedine dobre jsem proste optimista

Old Post 06-08-2002 v 18:11 PM
Hajavan je offline   Profil uživatele Hajavan   Find more posts by Hajavan   Foto galerie člena Hajavan   Click here to Send Hajavan a Private Message   Add Hajavan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hajavan
Stálý Člen

Karma uživatele Hajavan - 88% PěstitelskáKarma uživatele Hajavan - 88% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 27


NOVE FOTO
tak jsem hermouse skosil uplne a ostatni kytky krom jedne samice taky.(duvod rodice) a ten hermous z okynka byl uz moc viditelnet
takze mi zbyla jenom jedna kytka.

tady je orezanej zbytek hermouse co koukal z okna.(palice mel pekny ale kvety taky )

Old Post 14-08-2002 v 17:33 PM
Hajavan je offline   Profil uživatele Hajavan   Find more posts by Hajavan   Foto galerie člena Hajavan   Click here to Send Hajavan a Private Message   Add Hajavan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hajavan
Stálý Člen

Karma uživatele Hajavan - 88% PěstitelskáKarma uživatele Hajavan - 88% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 28


samice co mi zbyla ve skleniku (jedna kytka)


Old Post 14-08-2002 v 17:35 PM
Hajavan je offline   Profil uživatele Hajavan   Find more posts by Hajavan   Foto galerie člena Hajavan   Click here to Send Hajavan a Private Message   Add Hajavan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hajavan
Stálý Člen

Karma uživatele Hajavan - 88% PěstitelskáKarma uživatele Hajavan - 88% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 29


trochu bliz. uz se tesim az to poradne povyroste.

Old Post 14-08-2002 v 17:38 PM
Hajavan je offline   Profil uživatele Hajavan   Find more posts by Hajavan   Foto galerie člena Hajavan   Click here to Send Hajavan a Private Message   Add Hajavan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hajavan
Stálý Člen

Karma uživatele Hajavan - 88% PěstitelskáKarma uživatele Hajavan - 88% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 30


a palycky zase trochu povyrostli.(jenom trochu )

Old Post 14-08-2002 v 17:39 PM
Hajavan je offline   Profil uživatele Hajavan   Find more posts by Hajavan   Foto galerie člena Hajavan   Click here to Send Hajavan a Private Message   Add Hajavan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hajavan
Stálý Člen

Karma uživatele Hajavan - 88% PěstitelskáKarma uživatele Hajavan - 88% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 31


tak a tady jsou videt palicky tesne pred sklizni, no jsem nadmiru spokojen.

Old Post 23-09-2002 v 08:45 AM
Hajavan je offline   Profil uživatele Hajavan   Find more posts by Hajavan   Foto galerie člena Hajavan   Click here to Send Hajavan a Private Message   Add Hajavan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hajavan
Stálý Člen

Karma uživatele Hajavan - 88% PěstitelskáKarma uživatele Hajavan - 88% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 32


trochu bliz

Old Post 23-09-2002 v 08:47 AM
Hajavan je offline   Profil uživatele Hajavan   Find more posts by Hajavan   Foto galerie člena Hajavan   Click here to Send Hajavan a Private Message   Add Hajavan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9531600 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív