Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Le jardin pittoresque
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 17

flushing neřeším,protože to ani hnojit nebudu.má to vše,co potřebuje,takže ani kapičku hnojky


sem s dalšími nápady jak vyzrát na bezdírový květináč pls


cosa nostra

Old Post 20-06-2006 v 11:48 AM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
van blade
Stálý Člen

Karma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 146  

hmm bez děr.. Příspěvek č. 18

..dal bych tam na dno poradnou vrstvu keramzitu tak 10 cm a samozrejme zalivat jen podle potřeby a minimalne a nechávat proschnout.
možna by pomohlo vrazit dovnitř na kraj květinače nejakou plastovou trubku až na dno, aspon se voda muže taky odpařovat a vlastně vytvoříš něco podobnyho jako pasivní hydro.
jakej to ma objem? ale asi dost kdyz v tom vyrostla 2m palma samo čím větší tím lepší

edit: jenom teorie, nikdy jsem nic v kvetinaci bez der nepestoval..
ať se daří

blade

Old Post 20-06-2006 v 18:22 PM
van blade je offline   Profil uživatele van blade   Find more posts by van blade   Foto galerie člena van blade   Click here to Send van blade a Private Message   Add van blade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Re: hmm bez děr.. Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od van blade
..dal bych tam na dno poradnou vrstvu keramzitu tak 10 cm a samozrejme zalivat jen podle potřeby a minimalne a nechávat proschnout.
možna by pomohlo vrazit dovnitř na kraj květinače nejakou plastovou trubku až na dno, aspon se voda muže taky odpařovat a vlastně vytvoříš něco podobnyho jako pasivní hydro.
jakej to ma objem? ale asi dost kdyz v tom vyrostla 2m palma samo čím větší tím lepší

edit: jenom teorie, nikdy jsem nic v kvetinaci bez der nepestoval..
ať se daří



dolů už nic nedám.už je to plné.objem to má tak zhruba 30-35 l. no ale asi tam dám folii,jak jsem ji tam už měl


cosa nostra

Old Post 22-06-2006 v 10:06 AM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

les nouvelles du jardin (durga mata 2,3 m included ) Příspěvek č. 20






tak a je to tady,merci beaucoup pour Jahmaican,PanKer,Kavalera,Reagemanista a .l. za ochotu pomoct s fotama.Vybral jsem si Kavalerův mega zmenšovací program,tak snad pojede


nuže..k věci.kytičky se povážlivě od minulého focení změnily.jak by také ne,když je to bezmála několik měsíců.prostě a jednoduše.z holek se staly dámy a já vám je teď pěkně popořádku představím...

dívka č. 1 se jmenuje Ice queen.je v tom proklatém květináči,ale spíš než uhnívat kořeny má tendenci schnout a schnout a schnout.konečně jsem ji jakž takž zpravil.po návratu z rfp byla chudinka dehydratovaná.Je to kytička,se kterou jsem si nejvíc pohrál.Šmik,stáhnout,šmik,stáhnou,šmik....však to všici znáte.Na obrázku č. 2 i jiných jde vidět,že se mi to už párkrát nepodařilo a zlomil větěv no ale zacelilo se a jedou dále.Teď ji už 3 týdny nechávám jen růst a čekám na paličky,která snad co nevidět přijdou.Nehnojím ničím,půda,jež tam byla je dle mého dostačující a v květináči bez děr by neklapl pozdější flushing.Velikost?nádherná bonsaijka 75*60 cm (poměr výška k šířce)


cosa nostra

Naposledy upravil Jay-jay 02-08-2006 v 10:43 AM

Old Post 01-08-2006 v 22:50 PM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 21



dívky č. 2 a 3 nejsou bohužel na fotech moc vidět,páč jsou v zarostlém okolí a při focení rubalo slunkem jak pes,tak to není zrovinka the best.

první z nich je durga mata,vysoká 80 cm,jednou zastřihlá,hnojená párkrát uleželým hnojem

druhá,menší je AK-48,menší zhruba o 10 cm,ale jednoduše stvol.zastřih jsem ji jednou,ale nedala si říct a pořád si jede hlavní stonek a vedlejší větev nechala zakrnout.hnojena stejně jako dm


cosa nostra

Old Post 02-08-2006 v 10:36 AM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Palec nahoru Příspěvek č. 22









a poslední dívkou (doufejme) je nejnejnej durga mata narostlá do obřích rozměrů.už teď je vyšší než kytka,co jsem tam loni sklízel.na obrázcích je vidět fotka s metrem,ale já prostě na vrcholek nedosáhnu,tak je to kousek pod ním kytka je nezastřižená a přesto krásně větvená.letos jsem měl více kytek této odrůdy (dvě si nechal a dvě podaroval) a všechny jsou úplně stejné.takový topol s vytáhlým vrškem.charakteristické jsou zejména listy - specifické.nehnojím nijak zvlášť,jen párkrát hnůj...

nuže a nyní se jen kochejte


cosa nostra

Old Post 02-08-2006 v 10:49 AM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 23



ještě bych měl dotaz.není to sice moc dobře vidět,ale čím by mohly být ty fleky.mám je na 3 kytkách ze 4.ty víc napadené listy jsem už otrhal


cosa nostra

Old Post 04-08-2006 v 17:14 PM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 24

Hmm,máš to tu pěkně rozjeté,ale jak tak koukám,tak ten hnuj nebo v čem to pěstuješ není zrovna to pravé ořechové-jestli fotky nelžou,tak podle listů těm tvojím dámám něco chybí-listy jsou světle zelené a u zdravé rostliny by měly být spíše tmavě zelené,takže bych pošéfoval nějaké hnojiva viz.třeba wuxal,AB extrakt (vermisfluid).Tyhle hnojky nejsou až tak drahé aby si je nikdo nemohl dovolit.

Přeju hodně štěstí!!

Sundance

Old Post 04-08-2006 v 17:48 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 25

něco podobného jsem měl s kytkou taky, akorát bez těch dír v listech, prej je to nedostatek dusíku... já to řešil pohnojením kopřivama a přidal do zálivky trochu magnésie aby kytka měla z čeho dělat chlorofyl, nové listy už byly o poznání zelenější, staré už takovéhle zůstanou

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 05-08-2006 v 09:28 AM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 26

osobně si myslím,že je to dáno nedostatkem vláhy.stalo se to totiž po mojem návratu z rfp a týdenním nezalívání.pak ty vedra a listy byly suché,nažloutlé a tím pádem asi náchylnější.páč potom jsem začal opravdu hodně zalívat a otrhal nejvíc postižené listy a ty nově rostoucí už maj mnohem sytější barvu.taky si myslím,že ne každá ganja musí být tmavě zelená,řek bych,že je to individuální.zrovna ice queen v hnoji pěstěná není,mám tam hlínu+substrát+vermikompost+perlit a ab extraktem jsem taky hnojil.pokud by šlo o nedostatek dusíku,tak bych to už ani neřešil,páč se každou chvilkou dostanu ke květu a tam ani nebude moc třeba.jinak dík za rady


cosa nostra

Old Post 05-08-2006 v 10:54 AM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 27


Nevím jestli zaleží zrovna na genetice která se pěstuje-jenom tak pro srovnání nahodím listy skunk number one(hnojeno) a sensi star(nehnojeno).

Old Post 05-08-2006 v 11:09 AM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 28

Merde! Qu´est que ce-ca? Ce sont fleures tres jolies! K+ mon ami predateur

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 05-08-2006 v 11:13 AM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 29

bohužel jen slovem,ni obrazem.díky všem za K...ice queen se mnou vyjebává dál.její history: žloutla...zalití...žloutla dál...sada slepičáků (nedostatek dusíku)...žloutne ještě mnohem víc.z rad vyplývá jediné: 1) buď se voda nedostává až na dno ke kořenům a usychá 2) stejně jako u čepry se nedostává místo kořenům -> přesadit.njn,ale já to přesazovat nebudu,páč bych to určitě zkurvil 3) je přelitá
další ojeb mi připravila krasavica Durga Mata 2,5 m když se z ní stal krasavec.pokusím se z něj dostat pyl a oplodnit s ním další durgu,co tam mám.
poslední dvě mi ale aspoň dělaj radost (durga,ak-48).dost jsem je zanedbával,a tak jim to teď vynahrazuju.nuže..snad brzy i obrazem (foťák niet) a rozhodně obrazem proběhne i kuchtění žravky ze samečka.zatím se mějte a ať se daří


cosa nostra

Naposledy upravil Jay-jay 16-08-2006 v 09:57 AM

Old Post 16-08-2006 v 06:59 AM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protest
Stálý Člen

Karma uživatele Protest - 83% PěstitelskáKarma uživatele Protest - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 30

Jej, tak to není moc příjemná věc!! Snad se to ještě zlepší...

Zkusil bych ten květináč opatrně otočit a pokud je tam přebytek vody, tak by to mělo vytíct... taky jsem to tak dělal, když jsem přelil kytky, co jsem měl na balkoně... Ale po nepříjemných záložitostech, už nejsou mezi námi!! !!!ČEST JEJICH PAMÁTCE!!!


citace:
Původní příspěvek od van blade
..dal bych tam na dno poradnou vrstvu keramzitu tak 10 cm

- tady to řešení už je teď neřešitelný, ale nápad to není vůbec špatnej!

citace:
Původní příspěvek od van blade
možna by pomohlo vrazit dovnitř na kraj květinače nejakou plastovou trubku až na dno, aspon se voda muže taky odpařovat

- toto by už bylo reálnější řešení..
vzal by sis nejdřív nějakou tyčku udělal do půdy díru.... a pak tam teprve dal tu trubku. Za prve bys viděl kolik tam je vody, nebo spíš jestli se tam nějaká zdržuje... a navíc jak říkal van blade tak by se to odpařovalo!

Teď mě tak napadá.. jakou tam máš hlínu?? Nebude to tím, a nebo ti žloutnou i kytky, který máš v zemi??


Přeji mnoho úspěchů a K+ aby se dařilo!

Grow Up: | 1.st OUT 2006 - Odcizeno | 20W BOX - sklizeno 2g | 3rd indoor System - In Design | Letošní OUTDOOR 2013 - IN PROGRESS |

Other: | Jak bezpečně poslat semínka poštou - návod| Choroby, škůdci a problémy s pH - užitečné rady a informace - !!ČTĚTE!!|

Naposledy upravil Protest 17-08-2006 v 04:49 AM

Old Post 17-08-2006 v 04:28 AM
Protest je offline   Profil uživatele Protest   Find more posts by Protest   Foto galerie člena Protest   Click here to Send Protest a Private Message   Add Protest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 31

Zdary kámko, tak koukám, že situace se nelepší. Hele já bych to viděl tak:

1) je přelitá -
to myslím není až takový problém zjistit. V tom případě by minimálně u dna bylo pěkný blátíčko, takže zkus co nejhlouběji narvat kus klacku nebo drátu a pokud na něm po vytažení kus toho blátíčka zbude, je to jasný.

2) voda se nedostává až na dno ke kořenům a usychá -
v tom případě myslím nejlepší přesadit, páč ta Ice už bude mít asi solidní kořenovej bal a rvát zkrze něj plastovou trubku, nevim, nevim.

3) nedostává se místo kořenům-
přesadit.

Takže mě to přesazení vychází zatím jako nejlepší řešení. Vůbec se toho neboj a zkus to. Není to nic složitého a ty jsi přeci kluk šikovná

Jinak přeji ať se situace ohledně ledové královny zlepší, ostatní kytí ať ti i nadále dělají radost a pochoutka ze samce nechť jak se patří fachá.

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 17-08-2006 v 09:05 AM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od Jay-jay
zdarec palec,dík za fota,ale já ji dnes už přesadil.nešlo to fakt už dál.kořeny byly sice až ke kraji,nicméně místo pro ně tam ještě bylo.důvodem bylo přelití.paradox když jsem se původně snažil ji zachránit před uschnutím každopádně si myslím,že to bude k dobru,jen jsem ji prostě z toho květináče nechtěl dát pryč,když už jsem se k němu dostal



Takže nakonec přelití, hmmm. To jsou holt nádoby bez odtokových děr, no.
Ale to, že jsi ji už přesadil je moc dobrá zpráva .
Jak to šlo? Není to tak hrozné ne? Uvidíš, že se jí v zemi bude líbit víc. Tak Ať to jede.

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 21-08-2006 v 07:58 AM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6151590 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív