Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Je řešením tvrdý lobing v parlamentu na způsob odborářských a jiných hnutí ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10
Autor
Téma 
j4m1e
Stálý Člen

Karma uživatele j4m1e - 23% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 129

hihi > shaq ya sem taqy we swe podstate rypal ty dycky pishesh taq qwyetnate , ze mam dojem , ze ses musel u klawsenice hrozne rozlitit sem taky rad , ze ye tu trochu srandy , by se tu yen nepolitizowalo , ze yo zaczina podzim

j4m1e

Old Post 03-09-2001 v 08:31 AM
j4m1e je offline   Profil uživatele j4m1e   Find more posts by j4m1e   Foto galerie člena j4m1e   Click here to Send j4m1e a Private Message   Add j4m1e to your buddy list     Navštiv homepage uživatele j4m1e! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Loki
Stálý Člen

Karma uživatele Loki - 26% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 93 

Nezavru to Příspěvek č. 130

Nezavru to, nejsem ted moc na internetu (zamestnavatel si vzal do huby drogy, abych vzal dohodu bez vzpirani). Ale aspon se pobavim kdyz to tady ctu. Nemam ted moc casu, takze neco obsahlejsiho az priste.
Ps> taky nemam rad cirkve. Ale kazdej si hleda to svoje

Loki

Old Post 03-09-2001 v 16:32 PM
Loki je offline   Profil uživatele Loki   Find more posts by Loki   Foto galerie člena Loki   Click here to Send Loki a Private Message   Add Loki to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 131

to Hihi: jasná páka chlape já jsem se taky zasmál...., pročež snad se někdy potkáme a zasmějem se spolu...

...

Old Post 03-09-2001 v 19:06 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nigel
Nový Člen

Karma uživatele nigel - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 3 

Obecné Příspěvek č. 132

Věřte nebo nevěřte, ale já to celé přečetl (samozřejmě offline). Vylepování plakátů by asi skutečně nebylo to pravé, ale třeba to, jak psal Deu, to se mi docela zamlouvalo. Myslím, že sehnat cca 100 000 podpisů by dnes v době internetu neměl být problém, protože většina surfařů by s dekriminalizací souhlasila. Kbyby se rozpoutala podobná akce jako tehdá Internet proti monopolu, myslím, že by to nemusel být až takový problém. Určitě by se to nezdařilo v takovém rozsahu, jako tenkrát, ale…(něco přeci). A „bombardovat“ potom parlament, vládu, prezidenta atd denně 100 000 emailů, to už by skutečně nemohli přehlédnout. A žádali bychom tedy jen dekriminalizaci, protože legalizace je skutečně velké sousto. Mno, to jen jak to vidím já. Jinak už asi opravdu nemá smysl o tomto tématu mluvit. Navštěvujme tedy servery legalizace koukat a jim podobné a čekejme a čekejme a čekejme …… ?
Tak zdar

Old Post 03-09-2001 v 20:43 PM
nigel je offline   Profil uživatele nigel   Find more posts by nigel   Foto galerie člena nigel   Click here to Send nigel a Private Message   Add nigel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

for hihi Příspěvek č. 133

máš pravdu nikdo mě neobvinil ale napsal sem to proto aby to z mého předešlého příspěvku nevyznělo jako že proti něčemu bojuji

mimochodem přečet sem bibli a i celej korán, a byble je proti koránu pěkná sračka, jsem nevěřící, četl jsem to jen pro to abych věděl o čem mluvim abych se něco dozvěděl

slovo nevěřící to taky nevystihuje, věřim ale v uplně jiný věci než je bible, církev, či korán a muslimové... :-)

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 07-09-2001 v 09:15 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Swoop
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné Kroky k legalizaci Příspěvek č. 134

Precetl jsem vsechny prispevky a dosel jsem k zaveru, ze kazdy ma tak trochu pravdu. Ja osobne povazuji za dobre reseni pro legalizaci hned 3 postupy :

1. Pejril, JXD, legalizace.cz, koukat.cz atd.

Dobra prace, jen tak dal.

2. Plakaty ( osveta )

V urcitem meritku docela dobry napad. Pokud by sem nekdo umistil osvetove plakaty na tema marihuana, klidne si je stahnu a na sve naklady jich par rozmnozim a necham je v par barech, klubech, hospodach nebo na mistech, kde se vali letacku spousta. Je moc mist kde se muze legalne a zadarmo plakatek zanechat. Rozhodne bych vynechal bilbordy, oficialni vylepova mista a hlavne schranky spoluobcanu a rohy jejich obydli.

3. Priznani

To co udelali ti dva amici je fakt skvelej postup. Skoda, ze to neudelaj vsichni. Lidi by urcite zmenili nazor na hulice, kdyby se najednou dozvedeli, kolik znamych, uspesnych a "normalnich" lidi si da obcas jointa. Ja osobne se za "normalniho" cloveka povazuju: Poprve jsem si zahulil v 17 letech na vylete v Amstru, takze to bude uz skoro 10 let. Bez problemu jsem dodelal gympl, vystudoval nastavbu a hned po skole jsem zacal makat pro SW firmu. Nikdy jsem nemel problemy se zakonem (zatim nikdo nevi ze pestuju doma ve skrini) ani v praci nebo nekde jinde. Nikdy nehulim kdyz vim ze musim makat, nebo mam udelat neco dulezityho. Znam svoji miru jak pro travku, tak pro alkohol a jsem pro dekriminalizaci, v delsim casovem horizontu (cca 15 let - az odroste "represivni generace" ) pro uplnou legalizaci marihuany.

Nejsem zadnej vudci typ, ale sleduju co se deje a jsem ochoten prilozit ruku k dilu. Jako vsude ale existujou extremisti, kteri neznaj miru a tim kazej verejny mineni. Lidi a pak i media vidi jenom je a to rozhodne k legalizaci nepovede. Ja taky nemam rad pubertaky, kteri huli pred skolou, ve skole i po skole, delaj ze jsou vic nez ostatni a vsichni ostatni pubertaci se je snazi napodobit, aby byli in. Kazdej si asi hned vzpomene na tyhle particky typku, ktery se najdou vzdy a vsude ( nemusi jit jen o huleni, ale i o cigara, alkohol nebo i vytrznictvi). Znam i par takovych, ktery z ty puberty nevyrostli a chovaji se tak i po 20citce. Iniciativy by se meli chopit ti starsi, rozumejsi, co nejsou zatim videt a ukazat, ze mezi "hulicema" jsou i "normalni lidi" a je jich rozhodne vic. Souhlasim s nazorem, ze asi moc nepomuze, kdyz se 200 takovych lidi sejde nekde na namesti a tam se zhulej. Najde se urcite i par tech neznajicich miru, kteri se na to jeste napijou a delaj bordel. Nedivim se ze jim lidi rikaj fetaci a nemaj je moc radi. Ja je rad taky nemam, jen je toleruju. Dobrym smerem je podle meho jit cestou postaveni travy na uroven alkoholu. Do 18 nic a pak at si kazdej chlasta a huli co chce a kolik chce.

Old Post 26-09-2001 v 13:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jna
Nový Člen

Karma uživatele Jna - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 2 

Nápad situace dnes Příspěvek č. 135

At je to jak je to, konečně se něco začalo dít. Jestli to projde nebo ne, to zaleží na každém z nás ... ale o tom jsem mluvit nechtěl. Chci jen říct, že pan poslanec Pejřil konečně připravil novelu, kterou se vypouští nešťastný paragraf 187a - a který (ne rozdíl od dřívějších snah) má realnou šanci na projiti ... novela je zveřejněná na http://www.pejril.czweb.org. Třeba už to konečně k něčemu povede ...

JNAp

Old Post 04-10-2001 v 23:27 PM
Jna je offline   Profil uživatele Jna   Find more posts by Jna   Foto galerie člena Jna   Click here to Send Jna a Private Message   Add Jna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lackyfree
Stálý Člen

Karma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 217 

Příspěvek č. 136

ahoj kluci......
tak nevím co si myslet.....
Tak za prvé: jsme národ švejků a jako takových - co se nás netýká, nás taky ani nezajímá.
dle mých osobních zkušeností, lidé o marihuaně nic nevědí, a většinou ani nechtějí vědět - mají svých starostí dost a dost. Takže jako základní prioritu bych řadil na první místo - osvětu.
Navíc státu vyhovuje demagogie pana Severy - proč povolovat něco z čeho stát nic nemá, a znamená to pro úředníky jen další práci.
Myslím že státu by se mělo vysvětlit, že marihuana může být zajímavým zdrojem pěněz do státní pokladny.
Vemte si výherní automaty či loterie -každý ví že jsou kontraproduktivní, využívaj lidské slabosti riskovat a ten kdo jim propadne si zničí život (to se u marihuany stát nemůže), ale nosí to těžký prachy do státní pokladny.
Kupodivu i v hazardu je plno demegogie. Asi my nebudete věřit ale automaty jsou menším zlem než loterie: SAZKA si bere z vybraných peněz 50% procent a nikoho se neptá, zcela bez okolků propaguje trapné reklamy v TV a mediich. Na rozdíl od automatu který nesmí jít pod 70% výhernosti (rozuměj návratovost vkladu + možnost výhry).Kupodivu největší peníze z automatu má stát (bez keců) a řádně pojištěny (vinkulací 2.000.000Kč) a návic dopředu - jinak automat nepovolí. - toto chápejte jen jako příklad toho jak to u nás funguje - to znamená že ten špatný není stát ale provozovatel.
Takže jak si myslím že by to mohlo u nás fungovat:
Osobní pěstování: max 10kytek ročně bez rozdílu pohlaví, jakoukoliv metodou a to pouze pro valstní potřebu, s pokutou 10.000,- aš 100.000,-, to kdyby to chtěl někdo zpeněžit či zneužít. s nutností nahlásit své pěstitelské ambice, kvůli následné kontrole.
Komerční pěstění: stát by vydával licence fizickým či právnickým osobám. Množství kytek by potom bylo jen na firmách, avšak pod normou - výnos na 1ha, dle odrůdy a to dle možnosti +/- % ztrát či nadúrody -dodatečné zdanění (při outdooru). Indoor metoda by byla řekněme 500kytek na jeden systém a zase by zde paltily normy, týkajících se výnosů. Pěstování by podléhalo higienickým zákonům pěstování zem. plodin. Toto zboží by bylo pod mormami a tak i daněno - následný produkt by byl kolkován - tak jako cigerety. Zboží by bylo prodáváno ve specializovaných prodejnách s licencí ( podléhající schválení na obcních uřadech) a obchody by nesměly být poblíž škol - nemocnic - kostelů - státních úřadů (tak jako u
automatů) - nechceme přece nikoho urazit.
Pokud jsem správně počítal, tak by potom moch gram kvalitní marihuany stát asi jako krabička cigeret, či více dle odrůdy či pěstebního postupu - což by znamenalo že by se marihuana stala efektivní spíše jako obchodní artikl pro slušné lidi. a dost lidi by nemuselo pěstovat - proč taky, lidé jsou obecně dost líný, a za kvalitku si rádi zaplatí. Snížil by se potom nelegální obchod - prostě by se nevyplatil a my by jsme si mohly ty naše krasavice klidně pěstit dál za relativně přijatelných podmínek.
Tímto by se mohlo předejít možným průserům.
Další možností je dovoz marihuany - což bych přirovnal k dovozu tabáku.
Jinak by se danily jiné konopné výrobky (např hašiš)
Marihuana by pod pokutou 10.000,- aš 100.000 by se nesměla prodávat mladším 18 let. (sorry cápkové)
Je vtom sice dost birokracie, ale jinak by to asi s nějvětší pravděpodobností nevyšlo.
Při výpočtu ceny legální marihuany jsem použil orientační faktory, jako využití zbytkového materiálu, či efektivnější komerční pěstování, nebo možný dovoz.
Pokud se vám zdá že to co jsem napsal je blbost, tak si dovolím argumentovat alkoholem (či tabákem) - málokdo si ho děká (pálí či pěstuje víno)doma sám a když, tak jen gurmáni, ke kterým bych domácí pěstitele přirovnal.
Takhle by mohly být všichni spokojení. a výrobci alkoholu či léčiv se podle mě až zas tak bát nemusí. Dle mýho názoru spotřeba moc neklesne. Možná i naopak, všici se tu uchlastáme a uhulíme k smrti a aby jsme si to trošku prodloužily, tak budem do sebe cpát léky horem - dolem.

Old Post 07-10-2001 v 18:41 PM
Lackyfree je offline   Profil uživatele Lackyfree   Find more posts by Lackyfree   Foto galerie člena Lackyfree   Click here to Send Lackyfree a Private Message   Add Lackyfree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jna
Nový Člen

Karma uživatele Jna - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 2 

Nápad nebyl bych tak hrrr ... Příspěvek č. 137

Amen. Nějak takhle (v lehkých obměnách) jsem to slyšel už mockrát, bylo by to fajn a myslím si, že k tomu i za čas dospějeme ... za čas. Teď je pro českou společnost (a nejen pro ni...) něco takového absolutně nemyslitelné - je to nemyslitelné pro voliče. Ti rozhodují... Každý víme, že v budoucnosti to takto bude, ale musí se jít postupně, jako po schodech - když jdeš do prvního patra... jeden schod za druhým. Za jak dlouho ty schody vyjedeme, záleží na nás ... Toť vše.

JNAp

Old Post 07-10-2001 v 21:24 PM
Jna je offline   Profil uživatele Jna   Find more posts by Jna   Foto galerie člena Jna   Click here to Send Jna a Private Message   Add Jna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Loki
Stálý Člen

Karma uživatele Loki - 26% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 93 

volici ? Příspěvek č. 138

ja sem taky volic ale mam pocit, ze volit v tomhle state neznamena nutne podileni se na demokracii. Koho volit? Snad jen Pejril je pro dekriminalizaci, ale to je jenom mala kapka v mori, prece kvuli jednomu cloveku nebudu volit stranu, kterou z duse nenavidim.

Loki

Old Post 08-10-2001 v 15:04 PM
Loki je offline   Profil uživatele Loki   Find more posts by Loki   Foto galerie člena Loki   Click here to Send Loki a Private Message   Add Loki to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ramoN
Nový Člen

Karma uživatele ramoN - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 1 

Zdraví omezeni pristupu Příspěvek č. 139

jde nejak sfiltrovat pristup podle domeny, ze ktery dotycnej prisel, cili napr na surf.to/redmeat nemuzou vyderaci z jedny cesky telefonni spolecnosti (mimochodem jsou tam docela dobry vtipy). Ja to neumim, ale v knize o serverech a www jsem neco takovyho cetl.

Mimochodem, abych nemlel furt akorat jenom o pocitacich : nedavno (kdyz tak premejslim tak uz je to vlastne docela davno - nekdy koncem prazdnin) jsme sklidili a od ty doby na tom maka 20 lidi denne a kazdej den to vsechny odrovna

Old Post 10-10-2001 v 16:38 PM
ramoN je offline   Profil uživatele ramoN   Find more posts by ramoN   Foto galerie člena ramoN   Click here to Send ramoN a Private Message   Add ramoN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marcuz
Nový Člen

Karma uživatele Marcuz - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 2 

Palec dolů Příspěvek č. 140

PRAHA (ČTK) - Každý dospívající by měl vědět, že marihuana je ilegální a že její užívání, přechovávání a prodej působí problémy ve škole i v zaměstnání. Marihuana snižuje schopnost věnovat se studiu, sportu, řízení vozidla a dalším činnostem, na něž je třeba se soustředit. Závislost na marihuaně poškozuje i rodinné vazby. ČTK to v rámci preventivních aktivit ministerstva vnitra sdělila jeho mluvčí Gabriela Bártíková.

"Zneužívání drog takzvaně lehkých je hazardem nejen s vlastním zdravím, ale i se zdravím budoucích potomků. Marihuana neudělá nikoho šťastným, oblíbeným, ani ho nenaučí dovednostem, které potřebuje v dospělosti znát," shrnula Bártíková.

Upozornila, že marihuana může vedle euforie vyvolat i stavy úzkosti a duševní problémy. S odkazem na resortní informace poukázala také na to, že mnoho uživatelů marihuany uvádí, že zvyšují dávky jen proto, aby dosáhly stejného účinku jako dříve.

"Nevěř lidem, kteří slibují, že marihuana zlepší kdeco. Ty drogu nepotřebuješ. Pokud si myslíš, že to dělá každý, jsi na omylu. Droga je útěk," uvedla Bártíková.

"Drogy a Ty" je říjnovým tématem literární soutěže pro děti, kterou letos již podruhé vnitro vyhlásilo. Prvního ročníku soutěže se zúčastnilo 8000 žáků z 560 škol.

Soutěžní příspěvky přijímá ministerstvo vnitra na adrese: Jak to vidím já, odbor tisku a public relations, ministerstvo vnitra, Nad Štolou 3, 170 00, Praha 7.

Vyhlášení výsledků soutěže se uskuteční letos v prosinci.

Autor: maj kar

© ČTK, Neris, s.r.o.

http://24.centrum.cz/clanek.phtml?id=127405


¦TnT¦

Old Post 21-10-2001 v 15:14 PM
Marcuz je offline   Profil uživatele Marcuz   Find more posts by Marcuz   Foto galerie člena Marcuz   Click here to Send Marcuz a Private Message   Add Marcuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Loki
Stálý Člen

Karma uživatele Loki - 26% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 93 

co k tomu dodat Příspěvek č. 141

Ano uz sem se k tomuto clanku dostal a nelze nez konstatovat ze bartikova, ktera drive zastavala funkci moderatorky snidane s novou, si zrejme nevidi do huby. Takovou kupu nesmyslu sem neslysel ani od nejzarytejsich odpurcu, ani od severy. Co si to vymejslej, copak nechapou ze tady touhle smesnou fraskou niceho nedosahnou ?

Loki

Old Post 22-10-2001 v 18:30 PM
Loki je offline   Profil uživatele Loki   Find more posts by Loki   Foto galerie člena Loki   Click here to Send Loki a Private Message   Add Loki to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seňorita Lamparez
Stálý Člen

Karma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 142

Ahoj, tak jsem se prokousala až sem. Nebudu se pouštět do rozhovorů o tom "Jak na legalizaci" protože bych asi nebyla schopná říct nic novýho. Chtěla bych ale podpořit myšlenku postupné osvěty. Konkrétně těch diskutovaných plakátů. Pokusila jsem se vytvořit plakátek, který by nebyl postižitelný (pokud by byl vylepen na místě určeném pro plakátování).Plakátek který by nepodporoval přímo konzumaci, ale spíš by upozorňoval na nesmyslnost některých zákonů. Jak se mi to povedlo můžete posoudit na http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=1723 . Je to jenom velmi nedokonalý návrh, ale kdyby se toho někdo chytl a předělal to tak aby to k něčemu vypadalo............

seňorita Lamparez.

[Edited by seňorita Lamparez on 22-10-2001 at 08:52 PM]

Pod tímto nickem píší Yawn a Getluna.

Old Post 22-10-2001 v 19:42 PM
seňorita Lamparez je offline   Profil uživatele seňorita Lamparez   Find more posts by seňorita Lamparez   Foto galerie člena seňorita Lamparez   Click here to Send seňorita Lamparez a Private Message   Add seňorita Lamparez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Příspěvek č. 143

Zdar,
je to docela pěkný. Jenom detail - to "se" na prvním řádku patří na druhej řádek . A pro distribuci by to chtělo projednat s vyobrazenejma osobnostma - třeba by se jich to mohlo dotknout, nebo by mohli chtít prachy. Ale možná by stálo za to, umístit to na nějakej noname server a nenápadně nechávat na různých místech odkazy KFU

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 22-10-2001 v 20:00 PM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seňorita Lamparez
Stálý Člen

Karma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 144

Ahoj, no já to teď dělala jen tak narychlo,takže jsem to po sobě ani nekontrolovala. Vono je to myšlený jenom jak návrh - ne jako něco, co by se opravdu dostalo do ulic. Stejně dík.

s.L.

Pod tímto nickem píší Yawn a Getluna.

Old Post 22-10-2001 v 20:10 PM
seňorita Lamparez je offline   Profil uživatele seňorita Lamparez   Find more posts by seňorita Lamparez   Foto galerie člena seňorita Lamparez   Click here to Send seňorita Lamparez a Private Message   Add seňorita Lamparez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6266010 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív