Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13 14 15 »
Autor
Téma 
MoM
Nový Člen

Karma uživatele MoM - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 1  

Obecné Problém s listy Příspěvek č. 193

Ahoj, prosím čím by to mohlo být. Málo hořcíku? http://imgur.com/zlFJDyJ

A tohle bude asi nějaký škůdce co? http://imgur.com/qQOJ4Zr

Díky

Old Post 13-07-2017 v 18:40 PM
MoM je offline   Profil uživatele MoM   Find more posts by MoM   Foto galerie člena MoM   Click here to Send MoM a Private Message   Add MoM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jrx
Stálý Člen

Karma uživatele jrx - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 194

vypada to na horcik
aj tie bodky su horcik, pokrocilejsie stadium....

moje diy LED

Old Post 13-07-2017 v 18:54 PM
jrx je offline   Profil uživatele jrx   Find more posts by jrx   Foto galerie člena jrx   Click here to Send jrx a Private Message   Add jrx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMOLA33
Stálý Člen

Karma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 365 

Příspěvek č. 195



Co to je prosím??

Old Post 13-07-2017 v 20:31 PM
SMOLA33 je offline   Profil uživatele SMOLA33   Find more posts by SMOLA33   Foto galerie člena SMOLA33   Click here to Send SMOLA33 a Private Message   Add SMOLA33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jrx
Stálý Člen

Karma uživatele jrx - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 196

skodca
leafminer
neviem nazov po slovensky, ale prelozil som to takto:
listovy banik
https://www.youtube.com/watch?v=1AocFOIO9eY

moje diy LED

Old Post 13-07-2017 v 23:56 PM
jrx je offline   Profil uživatele jrx   Find more posts by jrx   Foto galerie člena jrx   Click here to Send jrx a Private Message   Add jrx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Davey123
Nový Člen

Karma uživatele Davey123 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 197


Ahoj, potřeboval bych poradit ráno jsem na rostlině našel tohle. Mohli by mi s tím někdo poradit. Díky

Old Post 15-07-2017 v 07:57 AM
Davey123 je offline   Profil uživatele Davey123   Find more posts by Davey123   Foto galerie člena Davey123   Click here to Send Davey123 a Private Message   Add Davey123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Daven
Nový Člen

Karma uživatele Daven - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 198

SMOLA33: Něco takového jsme řešili na straně 10-11. Nejspíš se bude jednat o larvu nějaké potvory. Postříkal jsem to přípravkem proti havěti, odstranil napadené listy a bylo to OK.

Old Post 16-07-2017 v 01:01 AM
Daven je offline   Profil uživatele Daven   Find more posts by Daven   Foto galerie člena Daven   Click here to Send Daven a Private Message   Add Daven to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 199



caute mozete tu někdo poradit nevim co to mam furt na listech myslel jsem si prva ze svilušky ne bo molice mozna nevim bile skvrny a sespod listu jsou cernry tecky asi tak nejak pouzil jsem vermitec a porad to tam je a zdasemi ze to postupuje dal po listech diky za rady

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 16-07-2017 v 10:34 AM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 200

sakumprdum: myslím, že to žerú svilušky

Old Post 17-07-2017 v 05:00 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 201

Odo, to je typickej priklad takove hnusne male zelene housenky ktera ti hnoda zespod listy. Ty bily zecky kolem sem.mel tak ,ale.neprisel sem co to je. Vypadalo to jak od nejakyho bodavyho hmyzu nebo co , na nic to vliv nemelo . Ale housenky sem zlikvidoval postrikem tusim ze to bylo karate.

Old Post 17-07-2017 v 13:59 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 202

diky skusim vícekrát aplikovat co se deje potom zustanou ty listy spatne nebo to nejak ovlivni rust diky chalani

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 17-07-2017 v 14:05 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikerer
Nový Člen

Karma uživatele mikerer - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 2  

Dírky v listech Příspěvek č. 203



Zdravím , před pár dny se mi na listech objevily tyhle díry(foto č.1) ,jsou převážně v horní části rostliny.
Pod listy jsem nenašel žádné potvory které by šli vidět okem.
Pak na pár spodních listech jsou zase tyhle bílé fleky(foto č.2).
Outdoor pěstovaný venku v 20L kýblu.
Hnojení jednou-dvakrát za 2 týdny výluhem z kopřiv, ve fázi květu budu hnojit Guanokalongem. Snad tyhle dvě hnojiva budou stačit.
Děkuji za případné rady jak pomoci kytičce.

Old Post 17-07-2017 v 14:25 PM
mikerer je offline   Profil uživatele mikerer   Find more posts by mikerer   Foto galerie člena mikerer   Click here to Send mikerer a Private Message   Add mikerer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZOO68
Stálý Člen

Karma uživatele ZOO68 - 82% PěstitelskáKarma uživatele ZOO68 - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 107 

Re: Dírky v listech Příspěvek č. 204

citace:
Původní příspěvek od mikerer
Zdravím , před pár dny se mi na listech objevily tyhle díry(foto č.1) ,jsou převážně v horní části rostliny.
Pod listy jsem nenašel žádné potvory které by šli vidět okem.
Pak na pár spodních listech jsou zase tyhle bílé fleky(foto č.2).
Outdoor pěstovaný venku v 20L kýblu.
Hnojení jednou-dvakrát za 2 týdny výluhem z kopřiv, ve fázi květu budu hnojit Guanokalongem. Snad tyhle dvě hnojiva budou stačit.
Děkuji za případné rady jak pomoci kytičce.


foto 2: molice

Old Post 17-07-2017 v 16:59 PM
ZOO68 je offline   Profil uživatele ZOO68   Find more posts by ZOO68   Foto galerie člena ZOO68   Click here to Send ZOO68 a Private Message   Add ZOO68 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Isha
Nový Člen

Karma uživatele Isha - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 205

Zdravím. Prosím o pomoc. Na vrchních listech se objevily takové zprůhledněné fleky, kolem kterých jsou miniaturní černé tečky. Ty jsem tu ještě nikde neviděla. Je to nějaký škůdce? Nemoc? Co s tím?
Kytky jsem měla v truhlíku na balkoně, jsou mladý, autofem, zatím nehnojeno.
http://i.imgur.com/id6HpE9.jpg

Old Post 20-07-2017 v 22:06 PM
Isha je offline   Profil uživatele Isha   Find more posts by Isha   Foto galerie člena Isha   Click here to Send Isha a Private Message   Add Isha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Davey123
Nový Člen

Karma uživatele Davey123 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 206



Ahoj, potřeboval bych poradit. Listy mi začínají žloutnout a schnout. Co by to mohlo být nedostatek vápníku? Na jedné se dokonce objevily i hnědé tečky. Prosímk pomocte

Old Post 21-07-2017 v 09:18 AM
Davey123 je offline   Profil uživatele Davey123   Find more posts by Davey123   Foto galerie člena Davey123   Click here to Send Davey123 a Private Message   Add Davey123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marianne
Stálý Člen

Karma uživatele Marianne - 85% PěstitelskáKarma uživatele Marianne - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 89 

Příspěvek č. 207

Ahoj Isho,
přesně tohle má moje venkovní kytka. Po pátrání a prohlížení jsem zjistila, že to jsou třásněnky. I jsem je pak zahlídla, jsou pidi a rychlé jak blázen.
Celou kytku jsem smáčela Bioolem, zvrchu i zespodu a vypadá to, že umřeli. Samozřejmě je otázka na jak dlouho.

Old Post 21-07-2017 v 09:26 AM
Marianne je offline   Profil uživatele Marianne   Find more posts by Marianne   Foto galerie člena Marianne   Click here to Send Marianne a Private Message   Add Marianne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ajdam
Nový Člen

Karma uživatele ajdam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 15  

Dotaz Příspěvek č. 208



Zdravím kolegy!

Nevěděl byste někdo co způsobuje tyto bílé fleky na listech? Vyskytují se na starších listech, na nových to není. Původní idea byla nedostatek vápníku, to se ale nepotvrdilo.


Udělal jsem lepší foto z mikroskopu- Že by mi to nakonec něco žralo? Svilušky?

Naposledy upravil ajdam 21-07-2017 v 14:55 PM

Old Post 21-07-2017 v 14:43 PM
ajdam je offline   Profil uživatele ajdam   Find more posts by ajdam   Foto galerie člena ajdam   Click here to Send ajdam a Private Message   Add ajdam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13 14 15 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6146900 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív