Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Box + vybavení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Murta
Nový Člen

Karma uživatele Murta - 37% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 17

Používám přednojený substrát na 6 týdnů, konkrétně plagron roayla mix. Zasazeno mám měsíc, takže by tam ještě dva týdny mělo bejt vše óká. Zatim další hnojiva nepoužívám.

Trochu se bojim toho, že pokud jsem opravdu přelil, tak je další zálivkou s hnojivem dorazim. Mám doma Jungle indabox hnojiva.

Sice nevím, jak přesně kořeny fungují, ale teoreticky, pokud je to opravdu N, bych mohl použít zálivku na kraje květináčů, kde už kořeny jsou a po malejch dávkách to začít punpovat okolo a pár dní počkat, než vyschnou středy pod stonkem. Minimálně by se to snad nemělo začít zhoršovat.

Na druhou stranu, nemyslím si že bych něják přelejval. Na devět 7l květináčů, používám cca 1,5 až 2 litry 24 hodin odstáté vody. Ty kytky maj už cca 20-30cm.

Sem z toho docela hotovej, měsíc to rostlo jak z vody a za poslední tři dny to začalo dělat takový bordel

Old Post 22-03-2016 v 09:52 AM
Murta je offline   Profil uživatele Murta   Find more posts by Murta   Foto galerie člena Murta   Click here to Send Murta a Private Message   Add Murta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krobak
Stálý Člen

Karma uživatele krobak - 99% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 607  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od Murta
Používám přednojený substrát na 6 týdnů, konkrétně plagron roayla mix. Zasazeno mám měsíc, takže by tam ještě dva týdny mělo bejt vše óká. Zatim další hnojiva nepoužívám.

Trochu se bojim toho, že pokud jsem opravdu přelil, tak je další zálivkou s hnojivem dorazim. Mám doma Jungle indabox hnojiva.

Sice nevím, jak přesně kořeny fungují, ale teoreticky, pokud je to opravdu N, bych mohl použít zálivku na kraje květináčů, kde už kořeny jsou a po malejch dávkách to začít punpovat okolo a pár dní počkat, než vyschnou středy pod stonkem. Minimálně by se to snad nemělo začít zhoršovat.

Na druhou stranu, nemyslím si že bych něják přelejval. Na devět 7l květináčů, používám cca 1,5 až 2 litry 24 hodin odstáté vody. Ty kytky maj už cca 20-30cm.

Sem z toho docela hotovej, měsíc to rostlo jak z vody a za poslední tři dny to začalo dělat takový bordel


Ahoj, royalty mix + JiDB som išiel v prvom kole. Problémy s výživou na začiatku neboli žiadne, skús nahodiť foto. Podľa toho Ti bude vedieť viac ľudí poradiť.

Old Post 22-03-2016 v 10:12 AM
krobak je offline   Profil uživatele krobak   Find more posts by krobak   Foto galerie člena krobak   Click here to Send krobak a Private Message   Add krobak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Murta
Nový Člen

Karma uživatele Murta - 37% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od krobak


Ahoj, royalty mix + JiDB som išiel v prvom kole. Problémy s výživou na začiatku neboli žiadne, skús nahodiť foto. Podľa toho Ti bude vedieť viac ľudí poradiť.



Tak foto je zde. Zdravé kytky jsou focené cca týden zpátky. Vadnoucí jsem vyfotil teď. Doufám že půjdou zachránit

Naposledy upravil Murta 22-03-2016 v 10:52 AM

Old Post 22-03-2016 v 10:28 AM
Murta je offline   Profil uživatele Murta   Find more posts by Murta   Foto galerie člena Murta   Click here to Send Murta a Private Message   Add Murta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krobak
Stálý Člen

Karma uživatele krobak - 99% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 607  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od Murta



Tak foto je zde. Zdravé kytky jsou focené cca týden zpátky. Vadnoucí jsem vyfotil teď. Doufám že půjdou zachránit

http://imgur.com/a/kYoiZ


S výživou nebude problém, mne sa skôr zdajú preliate aj napriek tomu suchému povrchu hliny. Najlepšie poznáš či je treba zalievať podľa hmotnosti kvetináča alebo prstom cca 2-3cm do hĺbky. Hlina udrží vlhkosť aj 3-4 dni.

PS:foto sa dá pridať priamo k príspevku, tie odkazy sú oničom (ja ich väčšinou neklikám)

Old Post 22-03-2016 v 10:42 AM
krobak je offline   Profil uživatele krobak   Find more posts by krobak   Foto galerie člena krobak   Click here to Send krobak a Private Message   Add krobak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Murta
Nový Člen

Karma uživatele Murta - 37% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od krobak


S výživou nebude problém, mne sa skôr zdajú preliate aj napriek tomu suchému povrchu hliny. Najlepšie poznáš či je treba zalievať podľa hmotnosti kvetináča alebo prstom cca 2-3cm do hĺbky. Hlina udrží vlhkosť aj 3-4 dni.

PS:foto sa dá pridať priamo k príspevku, tie odkazy sú oničom (ja ich väčšinou neklikám)



Už jsem koukal že to jde, přímo tady a příště se polepšim. No otázka je, půjde to ještě zachránit ? Popřípadě, dát to někam k topení na pár hodin, malinko zavlhčovat kraje a doufat, že se ten prostředek trochu odpaří ? Nepřišlo mi 150-200ml na květináč hodně vody

Old Post 22-03-2016 v 10:47 AM
Murta je offline   Profil uživatele Murta   Find more posts by Murta   Foto galerie člena Murta   Click here to Send Murta a Private Message   Add Murta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Murta
Nový Člen

Karma uživatele Murta - 37% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 22


Přikládám normální foto

Old Post 22-03-2016 v 10:50 AM
Murta je offline   Profil uživatele Murta   Find more posts by Murta   Foto galerie člena Murta   Click here to Send Murta a Private Message   Add Murta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Murta
Nový Člen

Karma uživatele Murta - 37% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 23


druhá

Old Post 22-03-2016 v 10:52 AM
Murta je offline   Profil uživatele Murta   Find more posts by Murta   Foto galerie člena Murta   Click here to Send Murta a Private Message   Add Murta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krobak
Stálý Člen

Karma uživatele krobak - 99% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 607  

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od Murta



Už jsem koukal že to jde, přímo tady a příště se polepšim. No otázka je, půjde to ještě zachránit ? Popřípadě, dát to někam k topení na pár hodin, malinko zavlhčovat kraje a doufat, že se ten prostředek trochu odpaří ? Nepřišlo mi 150-200ml na květináč hodně vody


Ak sú preliate nechaj ich preschnúť, schne to vždy od krajov kým nemajú vytvorený poriadny koreňový bal. Lampu vyššie by bol dobrý nápad, 100-200ml je ok, no záleží na tom ako často im to tam leješ . Ja keď som občas zabudol poliať hlinu, tak sa mi okraje substrátu ohťahovali od krajov kvetináča a nič sa im nestalo.

Old Post 22-03-2016 v 10:57 AM
krobak je offline   Profil uživatele krobak   Find more posts by krobak   Foto galerie člena krobak   Click here to Send krobak a Private Message   Add krobak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Murta
Nový Člen

Karma uživatele Murta - 37% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od krobak


Ak sú preliate nechaj ich preschnúť, schne to vždy od krajov kým nemajú vytvorený poriadny koreňový bal. Lampu vyššie by bol dobrý nápad, 100-200ml je ok, no záleží na tom ako často im to tam leješ . Ja keď som občas zabudol poliať hlinu, tak sa mi okraje substrátu ohťahovali od krajov kvetináča a nič sa im nestalo.



Dobře, nechám to bejt a nebudu dál zalévat. Lampu mám nahoře co to jde - ještě jsem na to nevytvořil mechanismus. No 100-200ml, každý den. Doufám že se aspoň půlka vzpamatuje . Mockrát děkuju za postřehy

Old Post 22-03-2016 v 11:01 AM
Murta je offline   Profil uživatele Murta   Find more posts by Murta   Foto galerie člena Murta   Click here to Send Murta a Private Message   Add Murta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moncakill
Stálý Člen

Karma uživatele moncakill - 89% PěstitelskáKarma uživatele moncakill - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 26

správně nezalévat bude v tvým případě asi nej volba - kytí vypadaj přelitý hlavně si pak omakej ten rozdíl mezi zalitým a suchým květináčem - já zalévala takovéhle rostlinky zhruba 300ml jednou za 3-4 dny

1. grow 250w hlina 6x GSC
2. grow - bubláček mix

Old Post 22-03-2016 v 13:41 PM
moncakill je offline   Profil uživatele moncakill   Find more posts by moncakill   Foto galerie člena moncakill   Click here to Send moncakill a Private Message   Add moncakill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Murta
Nový Člen

Karma uživatele Murta - 37% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 27

Tak jsem to dva dny nechal a je to horší a horší. Tu nejvíc zdevastovanou kytku jsem vyndal a zkoumal substrát... Ten byl na troud suchej. Když jsem to zkusil zalejt, voda rovnou protékala po krajích i středem ven. Je možné, aby substrát byl tak přeschlý, že nenasává vodu ?

Old Post 24-03-2016 v 14:16 PM
Murta je offline   Profil uživatele Murta   Find more posts by Murta   Foto galerie člena Murta   Click here to Send Murta a Private Message   Add Murta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 28

Přeschlej substrát je třeba zalívat po troškách a čekat, než voda vsákne. Je to trochu zdlouhavý, ale nezbytný. Taky můžeš nalít vodu do podmisek, za pár minut se do suché hlíny vsákne a něco si vezmou i kořeny, pokud jsou prorostlý až dolů.

Old Post 24-03-2016 v 15:01 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Murta
Nový Člen

Karma uživatele Murta - 37% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 29

No já to nevydržel, vzal jsem je pod sprchu a prolil jsem ty květináče kompletně vodou, tak uvidíme.

Old Post 24-03-2016 v 15:15 PM
Murta je offline   Profil uživatele Murta   Find more posts by Murta   Foto galerie člena Murta   Click here to Send Murta a Private Message   Add Murta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 30

To není moc rozumný kámo s tou sprchou. Máš pořádně upěchovat hlínu u okrajů a pomalu prolejvat upravenou vodou až do protečení do podmisky. Tou sprchou si jen posereš ph i ec. Hlavně to chce trpělivost.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 24-03-2016 v 18:05 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Murta
Nový Člen

Karma uživatele Murta - 37% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 31

Co si budeme povídat - panikařil sem . Kytky se vzpamatovaly, listy se narovnaly, což je momentálně to hlavní.

Na úpravů pH mám doma dolomit, tak s tim si něják poradim, ale s tim ec zatím nevím co budu dělat, ec metr zatím nemám.

Každopádně určitě máš pravdu, že ideální řešení to nebylo. Pozoruju žloutnutí listů ve spodních patrech i když se kytky vzpamatovaly.

Napadlo mě to pár dní nechat jak to je, potom to znova kompletně prolejt čistou/upravenou vodou, zase to pár dní nechat a pak už napálit hnojiva, co vy na to ?

Substrát by měl být předhnojený na 6 týdnů, což už se blíží ke konci.

Teď mě tak napadá, neměl bych příště založit novej topic ? S původním předmětem to nemá co dělat.

Naposledy upravil Murta 25-03-2016 v 08:28 AM

Old Post 25-03-2016 v 07:50 AM
Murta je offline   Profil uživatele Murta   Find more posts by Murta   Foto galerie člena Murta   Click here to Send Murta a Private Message   Add Murta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 32

Jak není ec metr, tak je to napikaču, já jedu hlínu grow mix která je taky předhnojená a už na začátku třetího týdne přidávám 1 ml. l. složky bio grow (Bio Bizz) protože se mi v minulosti stalo že i v předhnojeným substrátu kytky vykazovali nedostatek dusíku, to je možná i ten tvůj problém teď, tak to zkus pošéfovat a jestli můžeš, tak si ec metr na přeměření od někoho půjč.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 25-03-2016 v 17:34 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-08-2017 - Stavba + vybavení skříně - 6 odpovědí
17-08-2017 - Stavba + vybavení skříně - 0 odpovědí
20-09-2016 - Box + vybavení - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8107480 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív