Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Moc teplo v boxe, Vysoká teplota ve skříni : Problémy SEM
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 15 16 17 18 19 »
Autor
Téma 
francox
Stálý Člen

Karma uživatele francox - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 257

Spikec a ako mas riesenu ventilaciu, myslim aky silny mas odtah?

Old Post 07-10-2012 v 13:55 PM
francox je offline   Profil uživatele francox   Find more posts by francox   Foto galerie člena francox   Click here to Send francox a Private Message   Add francox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 258

Čau lidi,

měl jsem doma 150w krabici v které jsem odjel 2 kola... ale hrozný smrad nechce se mi kupovat pacháč a ani ventilátor vyhozené peníze na tuto watáž, tak mě napadlo mám možnost postavit box hned vedle nepoužívaného komínu který je 12m vysoký, tím bych vyřešil odtah komín by si nasával sám + nulová hlučnost + smrádek by šel rovnou do výšin, takže když nikdo nevymyslí létající koberec neměl by to nikdo cítit. Bude stačit odtah komínu, popřípadě jak jej spočítat? Co vy na ten nápad?

Old Post 07-10-2012 v 17:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VFR
Stálý Člen

Karma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 160 

Příspěvek č. 259

Urco to stacit bude - ale:

- pri vysokym tlaku komin moc nesaje... - to by nevadilo

- jde spis o to, ze v zime budes mit velkej odtah tepla z baraku - pokud to nevadi tak do toho

je to koníček

Old Post 10-10-2012 v 16:29 PM
VFR je offline   Profil uživatele VFR   Find more posts by VFR   Foto galerie člena VFR   Click here to Send VFR a Private Message   Add VFR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 260

tak je to ve sklepě, kde až zas takové velké teplo nepotřebuji, jen aby v boxu byla optimální teplota a kdybych utěšnil box dal dole přítahovou díru a u té bych byl schopný regulovat velikost, tak bych teoreticky mohl regulovat i odtah?

Old Post 11-10-2012 v 20:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VFR
Stálý Člen

Karma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 160 

Příspěvek č. 261

hmm to zni zajimave - osobne bych to vyzkousel, ale treba se ozve jeste nekdo jiny, tak si pockej .

pripadne tam urco dej nejakej filtr, at ti do boxu nejde "shit"

je to koníček

Old Post 12-10-2012 v 17:09 PM
VFR je offline   Profil uživatele VFR   Find more posts by VFR   Foto galerie člena VFR   Click here to Send VFR a Private Message   Add VFR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 262

Až bude v zimě trochu čas a peníze tak se do toho pustím, mohl by to být zajímavý thread

Old Post 13-10-2012 v 21:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AHM4D
Stálý Člen

Karma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 582  

Příspěvek č. 263

jak zajímavý thread, snad zajímavý pěst pro tebe ne?

hele pokud ti jde o smrad, do komínu bez pachače jsem tahal, a před sklizní jsem 100m od domu cejtil.,běžná genetika, 2 patrovej barák,4kilo 12 kytek.komín si to natáhne sám,ale jestli si pomůžeš když to bude cejtit všude okolo..i když ze stopadiny...ale máš asi super sklep když tam nepotřebuješ teplo

*400W Drip..SensiStar Euforia Sk#1 2010*
**400W AEROBOX..WhiteWidow NorthernLights WhiteRussian Carnival Chronic 2008 **
***Authentic bio cannabis area´s 2008 ***
****400W Soil+Coco...NYCD Nebula BigBud Whie Widow 2008 ****
*****400W Soil+Coco...PowerPlant OrangeBud Skunk#1 Chronic 2007 ******
******Authentic bio cannabis area´s 2007******
*******První pokus 400W Soil+Coco indoor mixseeds 2007*****
Začátky outdoor 2003-2006

Old Post 14-10-2012 v 01:46 AM
AHM4D je offline   Profil uživatele AHM4D   Find more posts by AHM4D   Foto galerie člena AHM4D   Click here to Send AHM4D a Private Message   Add AHM4D to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AHM4D! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
..: RainMan :..
Stálý Člen

Karma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 103  

Poradíte mi někdo prosím jak zapojit ? Příspěvek č. 264


Poradíte mi někdo prosím jak zapojit termostat ?
koupil sem si v kaufu digitalni termostat a ted bych sjho pomoci chtel udrzovat stalou teplotu v boxe.
Mám přímotop 1000w-2000w
Nejsem v eletrikářství vůbec dobrej ale dost me to zajima.
Poradte prosim jak blbcovi kam co mam zapojit.

..........in nature is future.

Old Post 29-12-2012 v 21:31 PM
..: RainMan :.. je offline   Profil uživatele ..: RainMan :..   Find more posts by ..: RainMan :..   Foto galerie člena ..: RainMan :..   Click here to Send ..: RainMan :.. a Private Message   Add ..: RainMan :.. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 265

Je , sis měl koupit nejakej takovejhle , http://www.deramax.cz/termostat-do-...th-810/d-72829/ , nebyl u toho navod ?? Nějaky zapojení ?

Old Post 30-12-2012 v 00:49 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
..: RainMan :..
Stálý Člen

Karma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 266

tak jako návod tam byl, rikal neco jako at to dam do ruky technikovi. Jo ten zastrckovej je taky reseni, ale ten muj ma dva metry kabel a sondu a meri in i out, a nemusi bejt uvnitr, coz bych ten zastrckovej tam daval dost tezko.

..........in nature is future.

Old Post 30-12-2012 v 02:03 AM
..: RainMan :.. je offline   Profil uživatele ..: RainMan :..   Find more posts by ..: RainMan :..   Foto galerie člena ..: RainMan :..   Click here to Send ..: RainMan :.. a Private Message   Add ..: RainMan :.. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 267

No tak se podivej do návodu , většinou ti poradí jak na to , jinak to svěř technikovi

Old Post 31-12-2012 v 02:47 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
..: RainMan :..
Stálý Člen

Karma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 268

a nemuze mi tady nekdo rict : rostrihni kabel od primotopu a zapoj to tam a tam a pak zapoj sondu tam a fazi dej tam a nulak tam a mas to. ? :-D

..........in nature is future.

Old Post 31-12-2012 v 13:24 PM
..: RainMan :.. je offline   Profil uživatele ..: RainMan :..   Find more posts by ..: RainMan :..   Foto galerie člena ..: RainMan :..   Click here to Send ..: RainMan :.. a Private Message   Add ..: RainMan :.. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Uncle Ingemar
Stálý Člen

Karma uživatele Uncle Ingemar - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 51 

teplo/vlhkost Příspěvek č. 269

Zdravím. Jsem "nováček" v pěstu, ale velmi sečtělý a technicky zdatný jedinec.

Pustil jsem se do toho asi před 14 dny, kdy jsem konečně dodělal již dlouho (v hlavě) rozdělanou skřín - box - prostě prostoru na pěst.

1.pěst - nabiflovanej informacema - co a jak - atd...ale praxe je pak jiná a já vymějšlel a vymejšlel a hlavně na tý skříni pořád nalepej a zapisoval teploty a vlhkosti a koukal co dělaj větráky takhle a onakle a tyhle časy a jiný časy až jsem se nakonec propracoval k pasivnímu přítahu - mřížka s hliníkovou trubkou 100mm naohejbanou a nasměrovanou přímo na lampu + větrák na stínítku, vlhký trika na ramínku, aktvní incooler, kterej jsem si vyrobil + samozřejmě silnej odtah, kterej byl kámen úrazu. Krásně mi odsával teplo, ale zárověň i hodně vlhkosti. Takže po odtahu mi tam zustalo cca 30-40%, což mi nestačilo. teploty kolem 26-27°C - velmi uspokojivé. Ale ta vlhkost. Takže jsem snižoval intervaly odsávání a teploty rostly. Takže jsem přidal zvlhčovač a vlhkost taky rostla, ale já nebyl pořád spokojenej. LAboroval jsem a vymejšlel. holky se mezitim pěkně vzpamatovávaly.

Vlhkost jsem měl kolem 70%, ale teploty mi skákály mnohdy až na 31°C. Když to zkrátim - přidal jsem silnější zvlhčovač - DOPORUČUJU opravdu koupit ten nejsilnější - cenově dostupnej cca kolem 1500-2000Kč - VYPLATÍ SE. Za další, co se mi hodně osvědčilo je ten větrák na stínítku - mam ho na spínačkách s lampou a ty trika...ty už teď po zakoupení silněšího zvlhčovače a celkové zvlhčení boxu nepotřebuju.

Takže nyní mam stabilní teplotu 25,5-26,5°C - vlhkost 70-80% ve dne a 16-18/90% (víc to asi nezměří) v noci.

Odtah a incooler jedou souběžně 15/45min. (z/v) a stejně tak cirkulační větrák uvnitř, nasměrovaný na kytky - jede v protější 1/4hodinu.

To celý mi umožnilo dát zmíněnou 400W lampu cca 40cm nad kytky a udržet tam celkem stabilní klima.

Píšu to jsem asi jako shrnutí, všeho, co jsem pochytil a věřím, že tyhle rady pomůžou, i kdyby si z nich každej začínající grower měl vzít jen něco málo.

btw: mam řízky od známýho - 11ks IP a rekultivovaly se takovym stylem, až jsem se tomu sám divil. mám je cca týden a rostou mi před očima.

UI

Old Post 03-01-2013 v 23:34 PM
Uncle Ingemar je offline   Profil uživatele Uncle Ingemar   Find more posts by Uncle Ingemar   Foto galerie člena Uncle Ingemar   Click here to Send Uncle Ingemar a Private Message   Add Uncle Ingemar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blykatko
Stálý Člen

Karma uživatele blykatko - 82% PěstitelskáKarma uživatele blykatko - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 270

čus já mám opačnej problem moc zima v boxu den 24 noc 14 jak to mam zvednout přes noc ???

Old Post 09-01-2013 v 18:47 PM
blykatko je offline   Profil uživatele blykatko   Find more posts by blykatko   Foto galerie člena blykatko   Click here to Send blykatko a Private Message   Add blykatko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filipec
Stálý Člen

Karma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 271

citace:
Původní příspěvek od blykatko
čus já mám opačnej problem moc zima v boxu den 24 noc 14 jak to mam zvednout přes noc ???


Co jim zatopit?

1.kolo - 150W HPS pseudo v-scrog - Wappa, Monster, Ganesh Spirit (77,5g)
2.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 8x Super Skunk - Vision Seeds (83g)
3.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 3x AKxWW 1x Shark Shock (93g)
.................................................
Balkon 2013
.................................................
PokerStars herna pro growery

Old Post 09-01-2013 v 22:54 PM
filipec je offline   Profil uživatele filipec   Find more posts by filipec   Foto galerie člena filipec   Click here to Send filipec a Private Message   Add filipec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 272

citace:
Původní příspěvek od blykatko
čus já mám opačnej problem moc zima v boxu den 24 noc 14 jak to mam zvednout přes noc ???


Já nevim co asi zkusit ....hmmm , hmm , no co třeba zatopit ???

Old Post 09-01-2013 v 22:54 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 15 16 17 18 19 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9981730 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív